Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

ANABOLIZAN    17
Kreoft1, 13 saat önce yazdı:

@Asaletimmerhabalar son yazdığımdan 2 ay geçti ve durumumda azda olsa düzelme var ama isteğim olmasına rağmen kafada kurarak sertleşme olmuyor.Ve tam değilim zamanla düzeleceğine inanıyorum ama sabrım kalmadı.Sen ve metin hocamdan Allah razı olsun desteklerinizden dolayı.Şaka değil bana kürü yapan en yakın arkadaşım bile bu kadar yardımcı olmadı.Size sorum şu yarın test verecem muhtemeln eskisine göre pek bı değişiklik olmicak yani normal.Sizce tekrardan bı pct yapmalı mıyım?Ya da sistemi tekrar bozup pct yapmalıyım?Pct için önerin var mı?

Bana kalırsa değerlerin iyi dhea kullanmayı dene ve klomene ilk başladın zaman ilk günler güzel dedin sonra yine düştü yanlış hatırlamıyosam. Şu sebep de olabilir psikolojik olarak klomene başlıcan gün kendini herseyim düzelcene odakladın libidon neşen  yerine geldi sonra zamanla beyin bu ışığı düşüncelerle kapattı ve modun düştü ben şunu bile söylerim meditasyon sesi aç günde 15 dk sadece penise odaklan bunu yap bak görüceksin en kral ilaç bile psikolojikmen takıntı olduysa fayda etmiyo boşa kürek çekiyo sun kürden bile verim alamıyorsun ben psıkoloklarda gezdim çok zor zamanla geçirdim uykuda düşünüreke öyle yoruyormuşumki kendimi uyandığımda tipim değişiyodu bak NE DÜŞÜNÜRSEN O OLURSUN nacizane fikrim uygula dene. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kreoft1    9

@ANABOLIZAN çok teşekkür ederim sizde ne gibi sıkıntı vardı ve nasıl duzelttiniz

@ANABOLIZAN illaki psikolojik boyutu var ve kimse su durumdayken kelebekler saçamaz😅ama psikolojinin daha altüst olduğu zamanlar vardı.Ama makine zımba gibiydi.Dhea kullanabilirimBen buna hastalık gibi bakiyorum.Ama tek sıkıntı su bu hastalığın tekrar nüksetme ihtimali var mıdır?Birde ben bu sıkıntıyı kürde falan aramıyorum.Gayet temiz bir kür yaptığımı düşünüyorum.Ne yazikki yanlış pct yaptım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Kreoft1, 2 saat önce yazdı:

Sorun muhtemelen prolaktinde kalıcı olarak bu durumu çözmek mümkun mu

Değerlerin gayet iyi, tek göze çarpan prolaktinin biraz yükselmiş olması.Prolaktin gün içinde değişkenlik göstereni bir değer.Fazla masturbasyon-ilişki sonucunda da yükselir.Stabil seviyesi bu değerdeyse, o zaman düşürmek için ilaç kullanılabilir.

Pct yapmanı gerektirecek bir durum yok, herşey çalışıyor görünüyor.

Biraz beslenmene çeki düzen verebilirsin kötü kolesterol yükselmiş, ve bol su içmeli yeşillik tüketmelisin.

B12 seviyeleri de takviyelerle yükseltilebilir.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kreoft1    9

@metinav dhea kullanımı haklında ne düşünüyorsunuz bu süreçte fayda alabilir miyim?

HOPBA01, Bir saat önce yazdı:

Önceki testini incelemedim ama  son atığın teste prolaktin yuksek prolaktin cok oynak bir hormon ani değişiyor bence blocer kullanma 1 hafta daha bekle ayniysa o zaman kullanırsın androjenlik de önemli testo değerin falan  gayet iyi  ustümde deneyimledigim kadarıyla psikolojik boyut çok önemli çünkü takıntı halini alıyor takviyelere gelecek olursak maden suyu yulaf bol meyve tereyağ  yumurta muz sarımsak zeytinyağı ereksiyon kalitesine katkı sağlıyor   hdl kolestrolu artirip ldl düşür b12, folat,d vitamini de kullanılabilir ek olarak

@HOPBA01Anlamadığım şey şu hocam psikolojik yanida var tabi ama testom bu seviyedeyken psikolojinin bu kadar etkilmeseni aklim almıyor.

Ve birde forumda çoğu kişi 1 yılda duzeldim,1.5 yıl sonra herşey iyi oldu gibi zaman telkinleri yapıyor.Muhtemelen bendede aynısı olcak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Kreoft1, 6 dakika önce yazdı:

Ve birde forumda çoğu kişi 1 yılda duzeldim,1.5 yıl sonra herşey iyi oldu gibi zaman telkinleri yapıyor.Muhtemelen bendede aynısı olcak

Hipnoza girebilirsin hocam , bir tanıdığım eski yıllarda bir olayı unutmak için hipnoza girmişti . Gerçekten işinin ehli biriyse hafizandan olayı siliyor , önce deneme olarak 3 sayısını unutturuyor sana örneğin , 1 den basla say diyor 2 den sonra 4 e atliyorsun 3 diyemiyorsun.

Tavsiye ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kreoft1    9

@HOPBA01 bu ilacın kullanımı kalıcı olarak tedavi olan varmı?Eğer tam anlattığım gibiyse bıraktıktan sonra etkisini kaybedebilme riski yüksek lütfen yanlışsam duzeltiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396
Kreoft1, 8 saat önce yazdı:

@metinav dhea kullanımı haklında ne düşünüyorsunuz bu süreçte fayda alabilir miyim?

@HOPBA01Anlamadığım şey şu hocam psikolojik yanida var tabi ama testom bu seviyedeyken psikolojinin bu kadar etkilmeseni aklim almıyor.

Benim düzelmem son enjeksiyondan sonra 3,5 ay kadar sürdü. Kafanıza çok takmayın. Keza üstatlarda değerlerinizin iyi olduğunu söylüyor. Tadalafil etken maddeli takviyeler size fazlası ile yardımcı olacaktır. Özgüveniniz hızla toparlanır. Psikoloji düzelince herşey düzeliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ANABOLIZAN    17
Kreoft1, 01.03.2021 - 13:11 yazdı:

@ANABOLIZAN çok teşekkür ederim sizde ne gibi sıkıntı vardı ve nasıl duzelttiniz

@ANABOLIZAN illaki psikolojik boyutu var ve kimse su durumdayken kelebekler saçamaz😅ama psikolojinin daha altüst olduğu zamanlar vardı.Ama makine zımba gibiydi.Dhea kullanabilirimBen buna hastalık gibi bakiyorum.Ama tek sıkıntı su bu hastalığın tekrar nüksetme ihtimali var mıdır?Birde ben bu sıkıntıyı kürde falan aramıyorum.Gayet temiz bir kür yaptığımı düşünüyorum.Ne yazikki yanlış pct yaptım.

Ben her sorunu yaşadım libidosuz gezdim hareket etmiyodu kız arkadaşım bıraktı okulu bıraktık aile ilişkilerim bitti odadan çıkmadım 3 yıl hep araştırdım libidom düzeldi ama eksikler vardı bunları toparlamak için uğraştım.... Sonunda iyiyim eski halimi aramayı bıraktık olana şükür ettim yoluma baktım... Yani beslenme çok önemli bu dönemlerde kafa asla takıntı yapmamak lazım sonuçda en basiti vücudun belirli bi kodlama stili var sen bozsanda bu eski düzene gircek belki 1 ay belki 1 yıl bu yüzen takacak bişe asla yok... Ben psıkolojık kısmından çok karardım amaa atlattım ben hala benim kaybettiğim kişiliğimi buldum baya etkilendim ki takıntılı çocukluğum olmus hep neden nşye soruyomuşum katletti beni :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kreoft1    9

@ANABOLIZAN hocam hayatımız bire bir aynı hemen hemen bende kız arkadaşımdan ayrıldım ileride ciddi bişey olursa onu zor durumda bırakmamak için.Dedigin gibi umarım eski haline döner .Yoksa bu işin sonu çok farklı yerlere gidecek kafa yavaş yavaş gidiyor.Bu sıkıntıdan dolayı agresiflesip ailemin kalbini kırmaya başladım.Valla görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ANABOLIZAN    17
gönderildi (düzenlendi)
Kreoft1, 17 dakika önce yazdı:

@ANABOLIZAN hocam hayatımız bire bir aynı hemen hemen bende kız arkadaşımdan ayrıldım ileride ciddi bişey olursa onu zor durumda bırakmamak için.Dedigin gibi umarım eski haline döner .Yoksa bu işin sonu çok farklı yerlere gidecek kafa yavaş yavaş gidiyor.Bu sıkıntıdan dolayı agresiflesip ailemin kalbini kırmaya başladım.Valla görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler😀

Rahat kafa yaşa kafaya takma yeter ben şuan çok iyiyim herşeyi yoluna koymaya başladım ama libido normal insanlardada her zaman uyanık olmuyo biz hep öyleydi sanıyoz alakası yok.. Kendş haline bırakmak lazım birde arada o meditasyonu tek basına aydınlık odada youtube gir hz frekans sesleri var aç odaklan ayrıntılı sekilde cinsellik falan düşün düşünce yoluyla uyarılmayı geliştir çok iyi gelcek kesinlikle iyi beslen kafaya takma testlerin normal zaten bunları yap şifa bulacaksın ben buralara kadar geldim bu işlerde vücut çok akıllı bi mekanizma neyi çok düşünürsen onu sana yaşatıyo hastayım de durmadan hasta oluyon o yüzden dimdik dur günde 10 defa bugün çok iyiyim de seslice kendine bunu kodla iyi olcaksın umudu kesme ipin ucu kaçarsa başa döner iyi olana kadar devam

Biesteron kullandım ben 

tarihinde ANABOLIZAN tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kreoft1    9

@HOPBA01 @ANABOLIZANreis takıntıliktan ziyade tüm fizyolojik etmenleri merak ediyorum.Meselela 3 gün prolaktin 16 bugün 13.9 bu durumda prolaktinde sorun yok.Son olarak DHT shgb serbest testoyuda göreyim o zaman tamam psikolojik dicem.Bugun verdim testlerini  buyuksehirde olmadığım için bulunduğum şehirde çalışılmiyor.10 gün içinde aciklanacak.Sizler bu durumu yaşarken değerleriniz benimkine kıyasla nasıldı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kreoft1    9

@HOPBA01 valla hocam artık kür dışında fazla hormonlarla oynamak istemiyorum.Birdahaki kürümü en az 1 buçuk yıl sonra yaparim belkide yapmam.Kendi kendine normal seyrine döner diyorlar.biraz gecikecek tabi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kreoft1    9

Önceki yorumları okuduysaniz 21 günlük klomen kullandımm önceki tahlilimde E2 21 deydi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Senin sorunun bence hormonlarla alakalı değil, ilaç kullanımına bağlı kan komponentlerin artmış ve kanın yoğunlaşmış olabilir. Sana önerim kızılaya gidip kan vermen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kreoft1    9

@metinav merhabalar hocam sonuçlar bunlar DHT henüz çıkmadi . muhtemeln o da normal aralıklarda olcak.Testislerin ufalmasindan kaynaklı sorun dicem ama testo değerim ortada.Psikolojik dicem bu kadar da etkilemez.Sonunda tekrardan pct yapmayi dusunuyorum.2000 İÜ preglyn 5 gün sonra birdaha enjekte azda olsa atrofiden dolayı.sonrasinda  klomen kullanmalı mıyım?Şimdiden teşekkürler

IMG_20210310_143634.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Kreoft1, 8 dakika önce yazdı:

@metinav merhabalar hocam sonuçlar bunlar DHT henüz çıkmadi . muhtemeln o da normal aralıklarda olcak.Testislerin ufalmasindan kaynaklı sorun dicem ama testo değerim ortada.Psikolojik dicem bu kadar da etkilemez.Sonunda tekrardan pct yapmayi dusunuyorum.2000 İÜ preglyn 5 gün sonra birdaha enjekte azda olsa atrofiden dolayı.sonrasinda  klomen kullanmalı mıyım?Şimdiden teşekkürler

IMG_20210310_143634.jpg

Testosteron free buradaki değer.Tahminen 5-6,5 arasında bir testosteron değerin var.Diğer değerler normal...

Hcg kullanabilirsin, ama hipofizi kapatabilir kısa vadede.Onun için klomen bir 10 gün kullansan iyi olur, 50 mg şeklinde...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kreoft1    9

Merhabalar hocam pregnyl bildiğiniz üzere pregnyl kara borsaya düşmüş.5000 lik için 500 lira fiyat çeken bile oldu bugün.pregnyl yerine Ovitrel kullansam olur mu?Ve dozu nasıl ayarliyayim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Kreoft1, Bir saat önce yazdı:

Merhabalar hocam pregnyl bildiğiniz üzere pregnyl kara borsaya düşmüş.5000 lik için 500 lira fiyat çeken bile oldu bugün.pregnyl yerine Ovitrel kullansam olur mu?Ve dozu nasıl ayarliyayim

Olur, kullanabilirsin.2 veya 3 e bölerek kullanmak mumkun.Şırınga halinde satiliyor.Kullanan arkadaslardan bazilari zayif diye nitelendirmiş.

Pregnyl yi piyasadan toplayip fahis fiyattan satiyorlar.Gelecegi de yok gibi.Yabanci forumlarda yurtdisinda da kisitli miktarda bulunuyormus.Üretici firma kaynakli sorunlardan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kreoft1    9

Standart pct kuralları geçerli dimi HCG den 10 gün sonra klomen nolvadex devam

tarihinde Kreoft1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kreoft1    9

@metinav iyi günler hocam zannımca muhtemel sorunum dhtden kaynaklı.Yapacagim pct çözüm olur mu.Ya da başka bişey mi yapmaliyim.Tesekkurler

IMG_20210312_152557.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.