Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Furkanzz

9 Aylık Kür Planı

Önerilen İletiler

Furkanzz    0

Forumda gezinirken anabolik-peptid-ananolik kür planı gördüm ve aklıma bu sekılde kür yapılabilir mi geldi 9 ay boyunca sonbaharla baslayıp yaz mevsimine kadar bi kür

Eylülün başı

1.hafta 500 mg testostorone enanthate-400 mg deca durabolin-günlük 40 mg danabol-günlük 50 mg proviron

2.hafta 500 mg testostorone enanthate-400 mg deca durabolin-günlük 40 mg danabol-günlük 50 mg proviron

3.hafta 500 mg testostorone enanthate-400 mg deca durabolin-günlük 40 mg danabol-günlük 50 mg proviron

4.hafta 500 mg testostorone enanthate-400 mg deca durabolin-günlük 40 mg danabol-günlük 50 mg proviron

5.hafta 500 mg testostorone enanthate-400 mg deca durabolin-günlük 40 mg danabol-günlük 50 mg proviron

6.hafta 500 mg testostorone enanthate-400 mg deca durabolin-günlük 40 mg danabol-günlük 50 mg proviron

7.hafta 500 mg testostorone enanthate-400 mg deca durabolin- -günlük 50 mg proviron

8.hafta 500 mg testostorone enanthate-400 mg deca durabolin--günlük 50 mg proviron

9.hafta 500 mg testostorone enanthate-günlük 50 mg proviron

10.hafta 500 mg testostorone enanthate-günlük 50 mg proviron

11.hafta 500 mg testostorone enanthate-günlük 50 mg proviron

12 hafta sürücek bu kür ve aralık ayında biticek arkasından pct derken şubat ayının başındayız

Şimdi sıra peptidlerde:)

Follistatin,ghrp6 ve igf1 lr3

Bu kürü 50-60gün arası kullandıktan sonra pct gerektirmediği için arkasından anaboliklerle devam

Artık nisan ayına girmiş bulunmaktayız ve son kürde

testosterone enanthate trenbalone kullanmayı düsündüm yanında yağ yakımı için ne eklenip ne cıkartılabilir bu son kür 8 haftalık bi kür düsündüm

Bu kürlerden ilk kür hacime yönelik temiz büyüme 2.kürde hacim alırken yağ yakımı ve 3.kürde hacim alıp definasyon diyetle birlikte

Böyle bi planlama nasıldır acaba siz değerli hocalarım bi yorumlarsanız sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DeMoNhUnTeR    233

Selamlar,

Peptidlere pct ile aynı gün başlamanı öneririm özellikle follistatin pctdeki güç azalmasını ve kas kaybını minimize edecektir. 2. steroid küründe testosteron propionat ve trenbolone acetat da düşülebilir. Böylece yağ yakımı amaçlı ilave bir ilaç daha kullanman gerekmez? İyi günler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    15

9 aylık tarih seçimi çok mantıklı böyle uzun vadede kürleri görmek beni mutlu ediyor çünkü en mantıklı kür zamnlamaları bunlar.

Kürü beğendim. Ama geliştirilebilir çok masum bir kür olmuş :seyt:kas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0
Selamlar,

Peptidlere pct ile aynı gün başlamanı öneririm özellikle follistatin pctdeki güç azalmasını ve kas kaybını minimize edecektir. 2. steroid küründe testosteron propionat ve trenbolone acetat da düşülebilir. Böylece yağ yakımı amaçlı ilave bir ilaç daha kullanman gerekmez? İyi günler.

Test. Ve trenbolone olmazsa olmazlardan 2.steroid kürümde zaten amacım büyüyebildiğim kadar temiz büyümek ilk kürde vucud su tutar ve yağlanırım ama peptidlerle yag yakarak buyurum 2.steroid küründede amac hem buyumek hem yag yakımı zaten bu kürde eklemeler cıkarmalar olucak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0
9 aylık tarih seçimi çok mantıklı böyle uzun vadede kürleri görmek beni mutlu ediyor çünkü en mantıklı kür zamnlamaları bunlar.

Kürü beğendim. Ama geliştirilebilir çok masum bir kür olmuş :seyt:kas

Kür geçmişim olmadığı için biraz masumdan baslamak daha iyidir diye dusundum sizce nasıl bi plan yapılabilir bu 9aylık sürec icin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

İlk kürden Deca kullanmak sağlık açısından risk teşkil eder görüşüme göre.

Daha ilaçların yan etkileri ile nasıl başa çıkacağını bilmeden tecrübe etmeden, PCT planını kişinin kendisi düzenleyebilecek seviyeye ulaşmadan Deca gibi, Trenbolone gibi ilaçlar kullanmak bana fazla riskli geliyor.

Yine de karar sizin. Ancak çok ilaç, çok gelişme, çok güçlü ilaç hemen gelişme anlamına gelmiyor. Bunları sağlasa bile gelen kas yanında, giden sağlığın da bilincinde olmak gerekiyor.

Ayrıca bu kür içinde kullanmanız gereken koruyucular ve takviyeler ile ilgili araştırma yaptınız mı ? Ve bu koruyucu ve takviyeler haricinde ekstradan yan etkiler için kenarda bulunması gereken koruyucuları araştırdınız mı ? Araştırmadıysanız forum içerisinde bir çok yerde bu bilgiler mevcut okumanızı öneririm.

İyi günler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Koruyucular takviyeler hepsini salondaki hocamla ayarlayıp kürü son haline sokup sizlerlede paylasıcam sizin göruslerınızıde alıcam daha böyle bi küre girmem icin önumde 3 ay gibi bi zaman var yan etkileri konusuna gelince haklısınız ondan bende cok cekiniyorum çok cabuk sinirlenirim ufacık seylerde bile ve bu durum biraz kötü ve yan etki olarak en cok sinir durumu gözümü korkutuyo onu nasıl aşabilirim psikolojil olarak cok kötü etkiler mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Psikolojik etki haricinde, jinekomasti yani erkekte göğüs büyümesi ihtimali, Deca nın yan etkisi olarak artan Prolaktin e de bağlı olmak üzere aylar boyunca yaşanma ihtimali olan ereksiyon problemi ve bu 2 yan etkiye bağlı olarak yaşayacağınız psikolojik çöküntü ve stresi düşünürseniz, kür içinde yaşanabilecek sinir problemi çok ufak kalır. Kaldı ki bu ilaçlar sinir yapma etkisi pek olmayan ilaçlardır. Bu konuda en fazla yan etki gösteren ilaç Trenbolone'dur. Yukarıda saydığım 2 yan etki artı sinir etkisi ve üzerine tiroid sistemini bozması da cabası. Hem Trenbolone, hem Deca ve tüm ilaçların yan etkileri için önlem alınsa dahi yan etki yaşayanlar da var.

Bundan dolayı ve önceki mesajımda yazdığım nedenlerden dolayı ilk kürlerden ağır ilaç kullanımı genelde önerilmiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Bunu söyleyebilmek için, ki ne kadar biz önersek de eksik kalacaktır, yaş, boy, kilo, spor geçmişi, yağ oranı, kür yapmaktaki amaç, kür yapmaya iten neden, mevcut formunuz, mevcut beslenme ve antrenman programınız, vücut geliştirme sporundaki hedeflerinizi bilmek gerekiyor. Eğer bunları yazarsanız daha doğru bir yorum yapmış olur herkes.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Tek tek yazayım o zaman

Boy:180

Kilo:70(ramazan dolayısıyla vucut su atmıs olucakkı 68 civarı cıkıyorum)

1yıldır düzenli spor yapıyorum bundan öncesi ara ara dönemlerde 1 ay 2 ay yapıp bırakmalar oldu

Yağ oranı %12

Kürdeki amacım büyümek hemde çok ve yağlı su tutmuş bi şekilde değil define bi şekilde büyüyebildiğim kadar büyümek

Beni bu spora iten sey sağlık değildi sağlıklı olmak için spor yapanlardan değilim ben zayıf olmaktan nefret eden insanlardanım zayıflık bana göre bi seçim ben onu seçmiyorum ben zayıf olamam her konuda

İnsanların imrenerek baktığı kişiler vardır ben o kişi olmalıyım herkes sıradan olabilir ama böyle olamaz

Beslenme durumunu ramazan dolayısıyla es geçeyim ve ramazandan sonrakı 2-3hafta anca oturtturabilirim beslenmemi adaptasyon süreci gibi:D

Antrenman programım kendi calıstıgım zaman farklı kür boyunca hocamla birlikte calısmayı dusunuyorum ve hocamın yaptırdıgı antrenman sonrası bozuk para kaldırıcak gucum kalmıyor

Örnek vermek gerekirse

Kol için 8 hareket yapıyoruz hepsi 1er setten dinlenme olmadan bazı hareketler 8tekrar bazıları 15e kadar cıkıyor belki size cok farklı gelicek bu tarz bir antrenman ama bunu denemeden kimse bilemez size daha ayrıntılı bicimde anlatırım bu antrenmanı

Lise bitti bu yıl mezuna kaldım 1 sene hazırlanıcam o yüzden bol bol vaktim var uyku beslenme ve antrenman(hocam sayesinde mükemmel bir şekilde)kesinlikle iyi gecicek diye dusunuyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Öncelikle bu yaşta kür yapmayıp yarışma vücudu çıkartan gençler var ve bu işler uzun sürede oluyor.

Anladığım kadarı ile tek kür ile sınırlı kalmayıp yarışmaya katılana kadar devam edeceksiniz.

Ancak 40 yaşında da olsa 18 yaşında da olsa vücut maksimum doğal ölçülerine ulaştığında kür yapılması önerilir. Eğer kür yapılmaya o zaman başlanırsa vücut inanılmaz sıçrama yapar. Yani 3 yıl aralıksız antrenman yapıp gelişmesi durmuş bir vucut ile 6 ay 8 ay spor yapıp kür yapan kişi arasında fark oluyor.

Yaşınızdan dolayı kür önermeyi etik açıdan doğru bulmuyorum. Ancak yanlış kür yapmamanız için şöyle bir şey diyebilirim. Genelde ilk kür sadece düşük doz testo ile yapılıp vücut ilaca alıştırılır, sonra temiz büyüme kürü yapılır, sonrasında kişi zaten kendi kür, antrenman ve beslenme planını yazacak bilgiye ulaşmış olur. Ben ise kendi antrenman ve beslenme planını yazacak seviyeye gelip ve maksimum doğal ölçülerine ulaşıp, 24 yaşından sonra başlanmasını uygun buluyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Bahsettiğiniz zaman cok uzun bir süre doğru olanda elbette odur ama dediğim gibi uzun bide bahsettiğiniz bu şeyler peptidler içinde geçerlimidir ilk kürde sadece test. alıp vucudu alıstır dıyosunuz peptidlerdede öyle birsey söz konusumu yoksa uygun dozaj ve uygun kombinelerle her türlü kullanıma müsait mi öyleyse işk kürde test.yanında androjenik etkisi olan hafif bi ilac eklenip 2.kürde peptid yapıp 3.kürde temiz büyümek icin baska bi kür yaparız ve 9 ayı bu sekilde geciririm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Peptidler için aynı durum geçerli değil. Ama yine de yan etkileri ve maksimum kullanma süreleri var. Follistatin ve ACE harici tüm peptidler için bunları anlatan konular açtım. Onları okuyunuz. Ama yan etkisinin az olmasının yanında fiyatları da bir o kadar pahalı. Yani 9 aylık kullanım düşünüyorsanız, çok güçlü bir finansal durumunuz olması şart.

Onun haricinde kür için sizi yönlendirmek, şöyle yapın böyle yapın demek istemiyorum. Ancak dediğim gibi yapılan şeyi size aktardım, yurtdışında ilk kür ve sonraki kürlerde böyle yapılıyor. Ülkemizde de artık bu konuda bilinç oluşuyor. İlk kürden yüklenmek kesinlikle sağlık için büyük tehlike.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Keşke o kadar ayırabilcek bütçem olsaydı ama şuanlık 9aylık süreç içindd 3 ay peptid kullanımı düsünüyorum folistatin igf1 ghrp6 bu 3lüyü kullanmayı dusunuyorum igf1 içinde önce testlerimi yaptırıp karar vericem butun hucreleri geliştirip buyutmeside bi sorun cıkartabilir sonucta

2steroid 1 peptid yapmayı dusunuyorum o yüzden

Hocam yol göstermiş olmak istemem diyorsunuz belkide size göre bu doğrudur ama yanlıs yapmaktansa bana yol göstermenizi tercih ederim bunları bunları yap bunu yaparsan böyle olur tarzında bunun yurtdısında kullanım yası 16-17de baslıyordur sonucta alkolde sigarada yok onlardan kat ve kat daha masum seyler bunlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219

@Roid hocanın yaptığını yapma dediğini yap ben bu sözü değiştirdim böyle özlü bir söz vardı sanırım kendisi en deneyimli yöneticilerdendir adminlerimizden sonra :tar:mat:sig:crs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

O zaman bütçe sıkıntısı var ise şöyle söyleyeyim. Öncelikle istediğiniz peptidlerin fiyatlarını öğrenin. Ondan sonra adım atma kararı almayı gözden geçirirsiniz.

Benim fikirlerime gelecek olursak,

Elimden geldiğince size anlatmaya çalışayım. Açıkçası ben ilaç kullanımını ve bilgisini işin ufak bir kısmı olarak görüyorum. Mesajın tamamını okuduğunuzda siz de bunu göreceksiniz. Benim spor görüşümde önce sağlık, sonra gerçek bilgiye ulaşma, sonrasında doğru uygulama ile sonuç almak var.

Teorik bilgi için,

Antrenör seviyesinde bilgiye ulaşmaya çalışın. Başkalarının doğruları ile değil, bir çok kaynaktan edinip, karşılaştırıp sonuca getirdiğiniz bilgiye göre hareket edin.

-Kas gruplarının da içinde bulunan kasların isimlerini, bu kasların vücuttaki temel işlevlerini, hangi kasın hangi tip olduğunu ve çalışma metodlarını, hangi egzersizlerin hangi bölümlere ne kadar etki ettiğini öğrenin. Vücut anatomisini bilen sporcu her zaman, diğer sporculardan öndedir. Unutmayın ki her kas 4 set 8 tekrar ile aynı seviyede büyümez.

-Yapılan hareketlerin tekniklerini kusursuz yapmayı amaçlayacak şekilde araştırın. Bu öncelikle sakatlanmaların önüne geçecek, sonra da antrenmandan alacağınız verimi arttıracak.

-Bildiğiniz tüm esneme, gerdirme bilgilerini gözden geçirin ve antrenman planınıza mutlaka ekleyin.

-Uyku haricinde kas toparlama yöntemlerini araştırın ve uygulayabildiğiniz olursa mutlaka uygulayın.

-Kaslara hangi yetenekleri hangi çalışma yöntemleri ile kazandırabileceğinizi öğrenin.

-Kas hipertrofisinin çeşitlerini öğrenin. Her ikisinin de uygulanması gerekiyor. Periyodizasyon yapıp bu şekilde antrenman yapmanın size neler kazandırabileceğini öğrenin. Ve kendi yıllık çalışma planınızı oluşturabilecek seviyeye gelene kadar devam edin. Amatör ruhlu bir olimpiyat sporcusu gibi antrenman yapmayı amaçlayın.

-En az 2 tane mümkünse İngilizce kaynaktan beslenme yönetimi ile ilgili kitap okuyun. En önemli konu beslenme.

-Hangi steroidin hangi grupta olduğunu, hangi hormona etki ettiğini ve bu hormonların vücutta doğal olarak nasıl üretildiğini, bu hormonların gerçekte neye yaradığını öğrenin. Bu steroidlerin tüm yan etkilerini, hangi ilaç ile beraber kullanılmayacağını, bu yan etkilerin nasıl önüne geçileceğini veya yan etkiyi nasıl azaltacağınızın yollarını öğrenin.

Anabolik Androjenik ilaç kullanımı konusunda,

-Benim önerim bu seviyede ve özellikle hormon üretimin tavan olduğu aslında anabolik androjenik steroidlere gerçekte çok ihtiyaç olmayan bu yaşta kür yapmayın. Küre harcayacağınız parayı (emin olun peptidler ucuz değil steroidler gibi) bulabileceğiniz en iyi diyetisyen hekime sporcu beslenmesi yazdırmaya ve bulabileceğiniz en iyi antrenöre antrenman planı yazdırmaya ayırın.

-Bu beslenme ve antrenman programlarını en az 2 yıl boyunca doğal bir sporcu olarak uygulayın. Doğal maksimuma ulaşıp gelişmeniz durduğunda, kür yapmak isterseniz bu seviyeye kadar yaptığınız araştırmalar ışığında yine bu konuda gerçekten bilgi sahibi olduğunu düşündüğünüz kişilere danışıp bu yola yönelmek size kalmış.

Bu tüm dediklerimi uygulamanız, yani doğru bilgiye ulaşmanız, uygulamanız ve sonuçları görmeniz bile oldukça uzun sürecek ve bu arada aslında doğal maksimuma ulaşmaya yakın olacaksınız. Ancak net olarak söyleyebileceğim şey, bunların hepsini uygulamış olsanız bile kür planı yaparken 10 kere düşünün, 1 adım ilerleyin.

Yine de kesin olarak mevcut durumda kür yapma kararı alacaksanız,

-Daha önce söylediğim gibi ilk kürden bu kadar anabolik androjenik steroid almayın. Hele ki özellikle hormon üretimin tavan olduğu aslında anabolik androjenik steroidlere gerçekte çok ihtiyaç olmayan bu yaşta.

-İlla kullanmakta kararlı iseniz düşük doz testo kullanılması önerilen kullanımdır.

-Yurtdışı forumlarda yazan doğruları mantık çerçevesinde kabul edebiliriz. Ancak dediğiniz 15-16 yaş yani reşit olmayan bir kişinin bu tarz ilaç alması gibi bana etik gelmiyor. Yarışmacı olacak olsa bile yine doğru gelmiyor. Bize sağlığı sokakta dağıtmıyorlar. Onların yanlışları var ise o yanlışları almayalım. Doğrularını da mantık çerçevesinde doğru kabul edelim. Steroidler, sigara-alkol gibi şeylerle karşılaştırılamaz, aynı seviyede değiller.

-Unutmayın ki hiç bir yarışmacı vücutlarını 9 ay gibi 12 ay gibi kısa sürede kazanmadı, yıllarını verdi. Yani en önemlisi acele etmeyin. Vücut geliştirme aceleye gelmeyen, getirilmemesi gereken, sabırlı olunması gereken bir spor. Siz de bu aceleyi mümkünse göstermeyin, öncelikli tutmanız gereken şey sağlığınız ve her zaman bu sporda ilerlemenin yıllar bazında ölçüldüğünü bilin. Burada yıllardır kür yapan insanlar var. Asıl onların da yaşadığı zorlukları bilmeniz gerekiyor.

-Kısa sürede edinilecek kasın gidişi de hızlı olur. Kas hipertrofisi 2 şekilde olur. Bu 2 şekilde de kası geliştirmediğiniz ve kaslara diğer yeteneklerini kazandırmadığınız (dayanıklılık, patlayıcı güç, kuvvet gibi) sürece, ki buna periyodizasyon deniyor, vücut ilk fırsatta bu kasları çabuk kaybedebilir.

-Kür içinde alacağınız koruyucular, alacağınız takviyeler ilaçlardan çok daha önem arz etmektedir benim görüşüme göre. Antrenman-beslenme-dinlenme üçlüsü de bunlardan daha önemli. Yani, anabolik androjenik steroidler

-Alınacak ilaçların verimlilik ölçüsünün antrenman-beslenme-dinlenme ile doğrudan orantısı var. Siz bu üçlüyü ne kadar iyi yaparsanız o kadar iyi verim alırsınız.

Sonuç olarak fikrim bu aşamada kür yapmayın. Doğal olarak devam edin.

Umarım size doğru yolu göstermek için açıklayıcı olabilmişimdir. Her şeyden önce sağlığın ne kadar değerli olduğunu size ve herkese hatırlatmaya ve bilgi dolu bir sporcu olmanın her şeyden çok daha önemli olduğunu anlatmaya çalıştım.

İyi günler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

roidmax hocam gayet güzel yazmış bende gördüm yaşınız çok küçük ekleme yapmak istedim.

Şimdi çevremizde 18 - 22 yaş arası atletik fitness vb yarışmalara hazırlanan gençler var. Hepsi deli gibi beslenip idman yapıyor 43 44 hatta 45cm kol gören 135 omuz gören var çalışınca beslenince oluyor. Siz çalışmaktan ve beslenmekten kaçıp işi ilaca yükleyenlersiniz.

Şimdi bu kürü yapacaksın yarışmayamı hazırlanıyorsun ? Nac'a falanmı gireceksin? Yoksa sadece piyasada gezerken vücudum olsun havasımı var.!

Şimdi benim yaşım 32 7 yaşında güreşe başladım 17 yaşında milli takıma girdim 30 yaşıma kadarda bu ülke için dünya olimpiyat çıktım çabaladım. 18 yaşından beride vurmadığım ilaç kalmadı. Amacım vardı çünkü gelipte kızlara karın kası göstereyim değil olay.

Sen şimdi steroid konusunda hiç bilgin olmamana rağmen 9 aylık küre giriyorsun salon hocan kim bilir kim sana kür hazırlıyor. Biz herzaman deriz ilk kürler mümkünse sadece testosteron ile olsun 10 12 hafta bi 500mg sadece testo al bi gör vücudunu.

Son 5 yıldır Amerikada kaldım, Gold Gym NY'ta çalıştım 1.5 sene, sadık hadzovic, lazar, ulises hepsiyle tanıştım antrenman yaptım bazı büyük adamlarla steroid konusunda oldukça bilgi paylaşımı yaptım ülkemizin onlarda 10 sene geride geldiğini söyleyebilirim.

Adamlar 2003te peptide başlamış bizimkiler hala peptid öldürrü diyor ne olduğunu bilmeden :) Senin o salon hocam 50mg proviron yazmış. Avrupada ve orta amerikada olsun çalıştığım, görüştüğüm, bilgi aldığım, aklına gelebilecek tüm profesyonel sporcular kürleride proviron kullanamzlar, sebebini belirttiklerinde kesinlikle vücudun doğal testosteronunu baskıladığı için çok gereksiz bir ilaç olduğunu söylerler. Ve onlar kürleri boyunca günlük 50 - 150ıu pregnyl ile küre devam ederler. Bunuda bizim ülkemizdekilere anlatınca "hadi be ordan öyle dalgamı olur" diye tepki veriyorlar. Bu adamlar TR şampiyonu olmuş sonuçta 50cm kolları var onlar herşeyi bilir :)

Canım kardeşim baş yaşın çok genç daha ergenliktesin, vücudun gelişmeye çok elverişli. Yüksek doz kısa vade kürler yerine elbette uzun kürler daha önemlidir. GH kullanımı yurtdışında 1 sene min olarak çok insan gördüm ben. Tabi fiyatlar bize göre daha uygun.

Kürüne gelince ilk kürde deca yanlıştır salon hocalarının insanları kaale almaması, zerre kadar olmayan beyinleriyle bu işten para kazanıp insan sağlığını umursamaması. Deca, trenbolon, masteron, winstrol bu tür ilaçlar ilk kürde ne olursa olsun önerilmez. Yan etkileri ağır olur. İlk kürünü 12 hafta haftalık 500mg testo yap madem. İkinci kürünüde 12 - 16 hafta arası testo + bolde yap danabol ekle ilk 4 haftaya. 3. küründe deca girersin.

Bana kalsa hiç kür yapma çünkü anladığım kadarıyla sporu spor için yapamıyorsunuz ilaca güveniyorsunuz. hani çok afedersin biyerlerinizden ter akıtmayı sevmiyosunuz çakayım 2 ilaç büyüyeyim istiyosunuz. İlk kürünü yapacaksın hemde 9 ay üstüne üstlük deca var. Bunu araştır derim işi bilenlere farklı platformlara sor, deki salon hocam bana bunu verdi diye. Bakalım bu işe gönül veren üstadlar sana ne diyecek. Güzel yurdumun salon hocaları, kendi salonlarından dışarısını görmemiş cahiller topluluğu. Araştırma sıfır, yabancı forumları gezip bilgi alma sıfır. TR şampiyonu olup trenbolunu dibine kadar kullanıp peptid bilmeyen ve peptidlere öldürür diye bok atan şampiyonlar var bu ülkede :) Cahillikte yarışma olsa salon hocalarımızın çoğu açık ara lider olur.

Adam gibi sporunu yap, beslenmeni yap, antrenmanını yap 2 ay dene dersen ki gelişemiyorum abi günde 4000 kalori alıyorum ama büyüyemiyorum ozaman deriz sana steroid kullanalım açalım seni diye. Gelişemiyorum diye birşey yoktur.

3o6b2M.jpg

Resimdeki abimiz 53 yaşında gelişim yok diyenler için her sene 2cm kol alıyor yakın uzaya çıkacak. Günde 4500 5000 kalori besleniyor. Belçika şampiyonu dünya 3.sü Türk. Necdet Yağızoğlu. Sana örnek olsun, sana kür öneren o salon hocana göster bunu de bu adam 1 sene içinde 2cm kol almış diğer ölçüleride aynı gelişimi test etmek için 1 yıl ilaç kullanmadı bakalım bu yaşta gelişim oluyor mu olmuyor mu diye. Sonuç başarılı. Azim etmek önemlidir. 18 yaşında küre başlıyorsan sen 35te ölürsün :)

Çok kafa şişirdim gençleri böyle görünce kızıyorum salon hocalarının yanında hea oluyorlar. Gerçekten bu işe gönül veren bir antrenör, hoca olsaydı seni kulağından tutup sana eşşek gibi idman yaptırır beslenme yazar gelişemiyormusun al sana böyle geliştirilir adam deyip 3 aya seni podyuma hazırlaması lazım. TR şaampiyonasında atletik fitness grubuna bak diğer gruplara onlarda senin yaşında onlar nasıl gelişiyor.

Selametle.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Cevaplarınız için çok teşekkürler ramazandan sonraki ilk işim doktor kontrolu olucak ilk basta kilo alamamakla ile ilgili bi sorun olup olmadıgına bakalım arkasındanda iyi bir diyetistenle bu açığı kapatayım spor doktorları var onlar bu işi görürler mi sonucta normal diyetisyendense sporla ilgilenmiş birisinin beslenme düzenine bakış açısı daha farklıdır

Bunları yaptıktan sonra gelişimim normalden kesinlille daha iyi olucaktır ve bu tarz ağır kür yerine daha minimal bi kür tercih edicem vucudun tepkisini öğrenmek dediğiniz gibi daha iyi olucaktır ilk kürleri bu şekilde geçiştirip sonrasında seviye seviye ilerlemek en iyisi herkese tesekkurler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

ramosan67,

Özellikle sporcu beslenmesi ve profesyonel diyetisyen hekim bul derken bahsettiğim konu bu durum ile karşılaşmamasıydı. Benim şansıma tanıdığım biri vardı ve ben onun sayesinde ilaçsız iyi bir şekilde geliştim ve sonra kür yaptım. Bence olumsuz düşünmeyin bu konularda bu kadar. Araştıran her türlü iyisini bulur.

İdeal kilomdan 15 kilo aşağıda başlayıp doğal yollar ile ideal kiloma gelip öyle kür yapmış biri olarak, hiç de zor değil, sadece istemek ile bu işler oluyor bunu rahatça söyleyebilirim. İşin kolayına kaçmak yerine, doğru olanı yapıp daha sonra bir şeylere yönelmek daha doğru geliyor bana.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Benım suankı yaptıığım kahvaltının yanına yaklasamaz bu tarzda bi diyetle ben tam aksind kilo almak yerine bol bol kilo veririm bide doktorlarında belki haklıdır belki değillerdir ama yaklasımlarını hic beğenmedim bir gün hava çok sıcaktı yorgundum tansiyonum cıktı spor yaptıgımı söyleyince protein tozuyla ilgili atıp tutmalara baslandı benım itirazlarım sonucuda ben cok fazla arastırma yapmadım bilgim yok dedi ama emin olmak istersen spor doktorlarına yönlendirebilirm demişti sonuç olarak benim sürekli yemek yemem lazım yapmam gereken tek sey bu ama vucudu buna hazırlamak zaman istiyor bi seferde sabah kuru yulaf yumurta öğlen lapa pilav tavuk ve hergun kolay seyler değil o yüzden bu sporu yapanlara ayrı bi saygı duyarım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Kesinlikle haklısınız bu konuda ben 60kiloyla basladım suanda 68 ramazan bitince tekrar 70kiloyu gorurum ideal kilom 75 olarak gösteriyo ve doğal yollarla rahat yapılabilir ama benim hedefim daha yüksek kütleler olduğu için bana yeterli gelmiyo ve yağ yakıp buyumek cidden kolay birsey değil büyük emekler yatıyo altında

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Normalde bunu yazmam ama en kötü steroidten önce psikiyatri doktoruna gidip sıkıntı stres takıntılarını anlat ve iştah olmadığını belirt. Sana antidepresan yazsın çok değil 1 aylık kullanımda onlar iyi kilo aldırabiliyor. ben geçen yıl kürümde iştah yok diye antidepresanla 8 kilo aldım 5 haftada. Deli gibi yemek yiyorum ama temiz beslendim pis beslenirsen bel bölgen berbat olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Antidepresanın yan etkileri arasında

"Antidepresanların ilaçların şikayet edilen en sık yan etkileri; iştahsızlık, kilo kaybı, uyku hali ve sersemlik, cinsel isteksizlik, mide bulantısı, kabızlık, ishaldir, baş ağrısı, baş dönmesidir. Bu ilaçları asla kişiler kendi isteğiyle tüketmemeli, doktor kontrolünde tüketmelidir yoksa zararları ciddi ve kalıcı etkiler bırakabilir."

Bu şekilde kilo almak için yaptıgım seyın sonucu cok daha kötü bitebilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
Antidepresanın yan etkileri arasında

"Antidepresanların ilaçların şikayet edilen en sık yan etkileri; iştahsızlık, kilo kaybı, uyku hali ve sersemlik, cinsel isteksizlik, mide bulantısı, kabızlık, ishaldir, baş ağrısı, baş dönmesidir. Bu ilaçları asla kişiler kendi isteğiyle tüketmemeli, doktor kontrolünde tüketmelidir yoksa zararları ciddi ve kalıcı etkiler bırakabilir."

Bu şekilde kilo almak için yaptıgım seyın sonucu cok daha kötü bitebilir

Bütün antidepresanlar için aynı şeyi söyleyemeyiz 2. yan etki olarak aşırı iştah açan antidepresanlar da var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.