Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Furkanzz

9 Aylık Kür Planı

Önerilen İletiler

TreXiaNos    5
Antidepresanın yan etkileri arasında

"Antidepresanların ilaçların şikayet edilen en sık yan etkileri; iştahsızlık, kilo kaybı, uyku hali ve sersemlik, cinsel isteksizlik, mide bulantısı, kabızlık, ishaldir, baş ağrısı, baş dönmesidir. Bu ilaçları asla kişiler kendi isteğiyle tüketmemeli, doktor kontrolünde tüketmelidir yoksa zararları ciddi ve kalıcı etkiler bırakabilir."

Bu şekilde kilo almak için yaptıgım seyın sonucu cok daha kötü bitebilir

Genelde psikolojik vakalardan uzun süredir tedavi görenlerin en büyük sorunudur kilo almak. Bende gittim doktora bana verdi 5mg lık bir ilaç gece yatmadna önce alıyordum 1 hafta sonra bir iştah açtı deli gibi yemek yiyordum. Benzer durumu çok yaşayan arkadaşım var.

Şuanda yazdığın yazıdaki yan etkilerde herşey var zaten hiçbişey kalmamış bi kanseri ekle oraya tam olsun :) Bak sonunda ne demiş "doktor kontrolünde tüketilmelidir." bizde onu diyoruz doktora gideceksin doktor yazacak sana kafana göre eczaneden gidip almayacaksın.

Son olarak

"Bu şekilde kilo almak için yaptıgım seyın sonucu cok daha kötü bitebilir" bunu yazmışsın ama sonuçta steroid kullanacaksın dimi :) ondan zarar görmeyeceğinin garantisi % kaç ? daha bişey demiyorum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DeMoNhUnTeR    233
Antidepresanın yan etkileri arasında

"Antidepresanların ilaçların şikayet edilen en sık yan etkileri; iştahsızlık, kilo kaybı, uyku hali ve sersemlik, cinsel isteksizlik, mide bulantısı, kabızlık, ishaldir, baş ağrısı, baş dönmesidir. Bu ilaçları asla kişiler kendi isteğiyle tüketmemeli, doktor kontrolünde tüketmelidir yoksa zararları ciddi ve kalıcı etkiler bırakabilir."

Bu şekilde kilo almak için yaptıgım seyın sonucu cok daha kötü bitebilir

Genelde psikolojik vakalardan uzun süredir tedavi görenlerin en büyük sorunudur kilo almak. Bende gittim doktora bana verdi 5mg lık bir ilaç gece yatmadna önce alıyordum 1 hafta sonra bir iştah açtı deli gibi yemek yiyordum. Benzer durumu çok yaşayan arkadaşım var.

Şuanda yazdığın yazıdaki yan etkilerde herşey var zaten hiçbişey kalmamış bi kanseri ekle oraya tam olsun :) Bak sonunda ne demiş "doktor kontrolünde tüketilmelidir." bizde onu diyoruz doktora gideceksin doktor yazacak sana kafana göre eczaneden gidip almayacaksın.

Son olarak

"Bu şekilde kilo almak için yaptıgım seyın sonucu cok daha kötü bitebilir" bunu yazmışsın ama sonuçta steroid kullanacaksın dimi :) ondan zarar görmeyeceğinin garantisi % kaç ? daha bişey demiyorum :)

+1

Kaldı ki vücut geliştirmede ilaç kullanmanın birinci kuralı; olası yan etkileri göze almaktır :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Antidepresanından tutunda başka bin bir türlü ilaç bitki bulunabilir kilo almak için ama bu ilaçlar steroidin görceği görevi görebilcekler mi bence göremicekler sadece kilo aldırıcaklar demek istediğim o hepsinin farklı kullanım alanları var benim bahsettiğim kilo alma durumu kas kütlesi olarak kilo almak bakıyorum 68kiloda fitness modellere adamların vucudu efsane duruyo bende 68 kiloyum aramızdaki fark uçurum belki boyu kısadır ama fitness model sonucta en fazla 4-5cm kısadır bahsettiğim olay bu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
Antidepresanından tutunda başka bin bir türlü ilaç bitki bulunabilir kilo almak için ama bu ilaçlar steroidin görceği görevi görebilcekler mi bence göremicekler sadece kilo aldırıcaklar demek istediğim o hepsinin farklı kullanım alanları var benim bahsettiğim kilo alma durumu kas kütlesi olarak kilo almak bakıyorum 68kiloda fitness modellere adamların vucudu efsane duruyo bende 68 kiloyum aramızdaki fark uçurum belki boyu kısadır ama fitness model sonucta en fazla 4-5cm kısadır bahsettiğim olay bu

Bana bitki deme hocam :) Bi kaç defa insanlıktan çıkmıştım bitkisel takviyeler yüzünden :) Onları da uzman kontrolünde kullanmak gerek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Trenbolone ağır gelicek onun yerine farklı seyler kullanıcam bahsettiğim kürdeki peptid bölümüne hgh frag eklicem buda folistatinşe beraber alabilirsem 5000cal gibi yuksek beslenmedede yaglanmanın önune gecip hatta yağ yakıcak arkasındanda definasyon kuruyle kurumayı dusunuyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

O adamlar 1 aydamı yaptılar o vücudu peki? Birde fitness model diyorsun. Dünyada bu işi yapan 10 milyon sporcu varsa fitness model 2000 tane, onlar seçilmiş işte genetiği müsait, kas yapısı müsait vs vs birçok etken var. Herkes öyle olabilir mi? ben senelerimi verdim spora steroide neden 10 kür yaptım bugüne kadar da 100 kiloda vücut yarışmasına çıkamadım. demekki ben yapamıyorum ona müsait değilim.

Kastan kilo almak çok zor ve yavaş işleyen bir süreçtir. Steroid kullanıp 2 ayda şukadar kas alacam diyemezsin. Profesyonelleri düşün neden adamlar bulk yapıp yağlanıyor 3 4 ay o şekilde kalıp o kilonun gücünü oturtup defineye giriyor ? Yoksa adam neden sizin dediğiniz gibi kastan kilo alayım diye uğraşmıyor. Alamaz mı? O adamlar haftalık 3000mg dozlara çıkıyorlar ama herşeyin bir yolu yordamı var. Sen dersen ki ben fitness model vücudu olacam ona göre bir plan yapacaksın. Ama önce bir hacim yap büyü oturt vücudunu sonra güzel bir defineyle kuruyup hatlarını çıkartırsın. Ama ben kastan büyüyecem full kas alacam diyorsan ben öyle bişeyi çok çok çok çok nadir görürüm genetik harikası olursun ne yersen ye parça parça büyürsün o başka. Böyle adamlarda nadir bulunur.

Sana önerim önce bi büyü bakalım hatlarını keşfet bi 75 80 kiloları gör sonra defineyle düş.

Yeğenim 19 yaşında şuanda atletik fitness yarışmasına girecek nisan ayında seneye şimdiden doldurmaya başladım onu. 70 kilo iken başladık şuanda 88 kilo 95e kadar çıkaracam ağustos sonunda sonra o kiloyu kasım sonuna kadar tutturacaz. Kasım sonunda sağlam defineye başlayıp nisanda 75 kiloda parçalı ve iri şekilde yarışmaya hazır olacak. Sana bu dediğim örnek olsun.

Sevgiler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Bence 2. steroid kürünü de peptid kürü bitmek üzereyken konuşalım. Çünkü şuan ilk kürün olduğu için sonucun nasıl olacağını kestiremeyiz dolayısıyla elimizde bi bulgu olmadan da kür yazamayız yazsak bile pek verimli olmaz diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Aynen haklısınız ben sadece fikir almak istedim böyle bir kur yapılabilir mi eylül gibi küre baslamayı dusunuyorum simdiden hesaplamalara basladım kür zamanı bi aksilik cıkmaması acısından hem maddi konuda kafamda bi fikir olsun ona göre harcamamı yapıcam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Benım baktıgım daha pahalıydı ayrıca peptidlerde var işin içinde bunun yanında takviyeler falan ama busefer suplementlere harcama yapmayı dusunmuyorum cok gereksiz oldugunun farkına vardım insanlar protein tozu alınca istediğin hersey oluyor sanıyolar ve bu kullandıgım aüre iceeisinde kullanmasaydımda bence pek bi değişiklik olmazdı hepsi satış stratejisi bunların

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239
Benım baktıgım daha pahalıydı ayrıca peptidlerde var işin içinde bunun yanında takviyeler falan ama busefer suplementlere harcama yapmayı dusunmuyorum cok gereksiz oldugunun farkına vardım insanlar protein tozu alınca istediğin hersey oluyor sanıyolar ve bu kullandıgım aüre iceeisinde kullanmasaydımda bence pek bi değişiklik olmazdı hepsi satış stratejisi bunların

suplementlere verilen para çöptür her zaman söylerim yine söylüyorum git 1 kg 2 kg antrikot al daha hayırlı olur :sig

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Spor sonrası alınan izole protein tozu iş görür gibi geliyor bana ama onun yerine spordan sonraki 1saatte yemek yemek o görevi görür mü ayrıca protein tozu içtiğim zaman protein açığımın bir kısmı kapanıyor 40 gram kadarı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Araya protein tozunu koyduğun zaman daha fazla büyümüyosun. Eminim benle birlikte burdaki herkes önceki dönemlerde onlarca kutu protein tozu ve her çeşit supplementi tüketmiştir ama tavsiye etmiyorsa bi düşün derim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Şöyle sorayım kullanmamız gereken suplement var mıdır?

Beslenme guzel oldugu sürece ek besine zaten ihtiyaç kalmıcaktır ama vucudun besinlerden alamıcağı şeyleri suplementten temin edebilirmiyiz örnek olarak kreatin ve nox geldi aklıma forumda asprinle kahveyle spor öncesi nox karısımları gördum onun yerine iyi bi suplement tavsiye edermisiniz yoksa bahsedilenler gibi birşey kullanmak daha mı iyi olur ev yapımı karısımlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Ben pre-workout olarak keçiboynuzu tozu veya keçiboynuzu özü alıyorum spordan 15 dakika önce.

Başlamadan hemen önce de kahve içiyorum.

Dilerseniz siz de bunu deneyebilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Bahsettiğiniz keçi boynuzu özünün çok faydası var şimdi arastırdıgım kadarıyla sadece spor öncesi değil kahvaltıda 1 yemek kasıgı falan yemekte sağlıklı olur mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Yoğun antrenman dönemimde keçiboynuzu özünü, 2 tatlı kaşığı sabah, 2 tatlı kaşığı spor öncesi alıyorum . Keçiboynuzu pekmez olursa aldığınız, yemek kaşığı olarak ölçüyü arttırabilirsiniz. Genelde 1 tatlı kaşığı keçiboynuzu özü, 1 yemek kaşığı keçiboynuzu pekmezine eşdeğer oluyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Keçiboynuzu pekmezini hemen alıp deniyorum kahve kullanımı nasıl peki bahsettiğiniz türk kahvesi mi ve neye göre ölçüsünü yapıyorsunuz deneme yanılmayla mı kendime göre uyarlarım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5
Keçiboynuzu pekmezini hemen alıp deniyorum kahve kullanımı nasıl peki bahsettiğiniz türk kahvesi mi ve neye göre ölçüsünü yapıyorsunuz deneme yanılmayla mı kendime göre uyarlarım

Dostum bukadar çok şeye takılma bence çok tezcanlısın anladığım kadarı ile :) İçeceğin kahvenin bile gramını soruyosun takılma böyle şeylere. Ahmet mehmet şukadar gram aldı sende alınca aynı etki olacak diye bişey yok. herkesin metabolizması genetiği, aldığı supplementlerden, yediğinden alacağı verim farklıdır. Sen kendin deneyerek öğren bunları. Beni yanlış anlama sakın dosthane söylüyorum :) Çok fazla üstüne gider pipirikli olursan hiç yol katedemezsin. İlk kullanacağın için bunları yaşıyorsun bizde seneler öncesi yaşadık.

Supplement konusunda karar tamamen senin, supplement ile devasa olmazsın tabi. İdman sonrası hemen beslenemiyorsan hidrolize whey alabilirsin. İDmanda gücün performansın yoksa pre-work. alabilirsin.

benim vazgeçilmezlerim 3 kombin. BCAA- Dymatize iso 100 whey- glutamine. İdman öncesinde cellucor c4 extreme alıyorum başkada hiçbişeye gerek yok. Kreatin falan gereksiz böbrek yoruyor ben kullanmam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

2 tatlı kaşığına yakın neskafe ılık olarak içiyorum spor öncesi. TreXiaNos hocamızın da dediği gibi deneme yanılma ile dozaj belirleyebilirsin. Aspirin ve efedrin gibi şeylere bence gerek olmayacaktır.

Eğer Nox kullanmak istersen ben en çok C4'den ve Bodylab24 Concentrated PreWorkout adlı üründen verim aldım. Kahve+Keçiboynuzu özü kombinasyonumdan önce Nox+Multivitamin alıyordum spor öncesi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Kahve keçiboynuzunu deniyerek baslıyayım benı bu sekılde uzun bı sure idare eder yeterli gelmezse nox alıp onla beraber kullanırım hayatımda asprin icmedim ben ve icmeyi dusunmuyorum:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.