Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

izmirli123321

Test sonuçlarım nasıl? düşük yüksek nasıl anlaşılıyor yardım lütfen

Önerilen İletiler

Test sonuçlarım nasıl? Kür içindeyim 2. Haftadayım testo prop-masteron-bolde-winstrol kullanıyorum.Düşük,yüksek veya normal olduğunu nasıl anlarım, anlatabilecek bilgisi olan bir hocam varsa yardımcı olabilirler mi? Diğer teslerimde değerlerin nasıl olduğunu kendim bakarak öğrenmek istiyorum sürekli konu açmaktansa.. şimdiden teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.İyi günler.

B7231FD3-97F6-4A64-B6B2-F9B846C2522C.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim    645

Estradiol trenbolone veya dianabol kullanıyorsan bakarsın trenin, dianabolun orijinalliğini gösterir bu testte gereksiz olmuş . 

LH FSH sıfırlanmış yani kullandığın şeylerden çalışanlar var veya hepsi çalışıyor olabilir . 

Boldenon bana göre definisyon küründe gereksiz olmuş ama tercih meselesi , boldenonun orijinalliği için hematocrit baktirmalisin öyle anlarız . 

Masteron ve winstrol orijinalliği için de SHBG baktirmalisin .

Total testo doğal sınırın üstünde evet ama genelde >15.00 yazmalı sende 10 yazıyor , ya kullandığın mg düşük , ya ürün underdosage ya da idman sonrası ya da yeni enjeksiyon zamanına yakın tahlil yaptirmissin .

Metin hocamız görürse daha değerli yorum yapacaktır saygılar :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
izmirli123321, 9 dakika önce yazdı:

Kür bitince pct mi nasıl yapmam doğru olur en iyi şekilde ne kadar süre olmalı? Etiketlenen hocam gelince yardımcı olabilir mi? 

Pct için de son enjeksiyonu yaptıktan belli bir zaman sonra tahlil yaptırırsın o değerlere göre pct önerir hocalarımız veya klasik Pct yi uygularsin ama tahlillere göre yapmak en sağlıklısı :)

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim, 7 dakika önce yazdı:

Pct için de son enjeksiyonu yaptıktan belli bir zaman sonra tahlil yaptırırsın o değerlere göre pct önerir hocalarımız veya klasik Pct yi uygularsin ama tahlillere göre yapmak en sağlıklısı :)

Şu anki sonuçlara göre pct yapsam mesela bugün kür bitiminden sonraki 16. Günüm diyelim. Elimde pregnyl 1500iu ve proviron,tamoxifen var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    790
izmirli123321, 2 dakika önce yazdı:

Şu anki sonuçlara göre pct yapsam mesela bugün kür bitiminden sonraki 16. Günüm diyelim. Elimde pregnyl 1500iu ve proviron,tamoxifen var.

Bu arada bu kür neden iki hafta:) ilaçların daha yeni randıman göstermeye başlamış tam verimi alacağın zamanda kürü bitiriyorsun. En az 6 haftadan aşağı kür yapma. Bunca külfete değmez hiç yapma daha iyi. Bana sorarsan yazdığın kür 8 ila 12 hafta arası en uygunu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey, 1 dakika önce yazdı:

Bu arada bu kür neden iki hafta:) ilaçların daha yeni randıman göstermeye başlamış tam verimi alacağın zamanda kürü bitiriyorsun. En az 6 haftadan aşağı kür yapma. Bunca külfete değmez hiç yapma daha iyi. Bana sorarsan yazdığın kür 8 ila 12 hafta arası en uygunu.

Kürüme devam edeceğim hocam 14 haftam kaldı.Her bilgiyi öğrenmek amaçlı sordum böyle olursa nasıl birşey yapmalıyım, 14 hafta sonra nasıl yapmalıyım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
izmirli123321, 17 dakika önce yazdı:

Testislerde küçülme varsa 1500 pregnyl vur , pct ye başlayana kadar günde 2 tablet proviron.

Son enjeksiyon dan 20-24 gün sonra 

100 mg klomen, 20 mg tamoksifen başlayabilirsin 3 gün  sonra klomeni 50 mg ye düşür 10 gün aynen devam.

Sonra 20 gün boyunca klomeni 25 mg  ve tamoksifenide 10 mg olarak devam et , sonra bırak .  

Tribulus , keçi boynuzu pekmezi vb. Doğal testo arttırıcılar 

Benim bildiklerim böyle hocam ama yanlışım varsa daha doğrusunu hocalarım soyleyecektir saygılar .

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    790
Mickey, 33 dakika önce yazdı:

Pardon kardeşim ben yanlış anladım sanırım. Küründe bol kazançlar! :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.622
izmirli123321, 4 saat önce yazdı:

Test sonuçlarım nasıl? Kür içindeyim 2. Haftadayım testo prop-masteron-bolde-winstrol kullanıyorum.Düşük,yüksek veya normal olduğunu nasıl anlarım, anlatabilecek bilgisi olan bir hocam varsa yardımcı olabilirler mi? Diğer teslerimde değerlerin nasıl olduğunu kendim bakarak öğrenmek istiyorum sürekli konu açmaktansa.. şimdiden teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.İyi günler.

B7231FD3-97F6-4A64-B6B2-F9B846C2522C.jpeg

Değerlerin kürde olduğun için normal, sadece total testosteron değerin daha fazla yükselmeli.Artış sürüyor olabilir veya içerik bu seviyeye kadar etkinlik sağlayacak dozdadır...Konulara bir göz at, değerlerin kendi içinde ve duruma göre normal veya anormal olduğunu az çok anlarsın.

Kür planın ve steroid seçimleri alışılmışın dışında, umarım iyi sonuçlar yakalarsın.Kolay gelsin...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Metin hocama katılıyorum boldeyi ben olsam çıkarırdım , çok sırıtıyor bu kürde .

Masteron varken winstrol , winstrol varken masteron da ilginç , ikisi yaptıkları gereği birbirine yakın ilaçlar .

Testo p , masteron veya winstrol , oxa bence çok daha mükemmel olurdu .

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir75300    12

hocam bu testleri nereden yaptırabiliyoruz ve doktora ne demem lazım hormon testi için ben de ilk kürüme giricem 2 hafta sonra falan kür öncesi test yaptırmak istiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Emir75300, 39 dakika önce yazdı:

hocam bu testleri nereden yaptırabiliyoruz ve doktora ne demem lazım hormon testi için ben de ilk kürüme giricem 2 hafta sonra falan kür öncesi test yaptırmak istiyorum

Üroloji ye gidip anabolik streoid kullanıcam,kullanıyorum diyip derdini anlatırsan genel de sıkıntı çıkmıyor hocam :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir75300    12
Asaletim, 10 dakika önce yazdı:

Üroloji ye gidip anabolik streoid kullanıcam,kullanıyorum diyip derdini anlatırsan genel de sıkıntı çıkmıyor hocam :)

anladim, endokrine gitsem genel hormon kontrolu istesem olmaz mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Emir75300, 4 dakika önce yazdı:

anladim, endokrine gitsem genel hormon kontrolu istesem olmaz mi?

O da olur hocam , devlet de öylesine girip hormonlarıma baktırmak istiyorum dersen gerek yok , neyin var ki vs. Diyebilirler , özel de zaten direk parasını verince her şey oluyor da , devlet de doktora anabolik streoid kullandığını söyle derdini anlat daha garanti olsun , endokrine de gidebilirsin . 

Bazı doktorlar streoid ne bilmiyorlar bu arada evet :D insallah sana bilmeyen doktor denk gelmez . Gelirse libidom çok düşük hormonlarım düzgün çalışmıyor olabilir vs. Bişiler söylersin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir75300    12
Asaletim, Şimdi yazdı:

O da olur hocam , devlet de öylesine girip hormonlarıma baktırmak istiyorum dersen gerek yok , neyin var ki vs. Diyebilirler , özel de zaten direk parasını verince her şey oluyor da , devlet de doktora anabolik streoid kullandığını söyle derdini anlat daha garanti olsun , endokrine de gidebilirsin . 

Bazı doktorlar streoid ne bilmiyorlar bu arada evet :D insallah sana bilmeyen doktor denk gelmez . Gelirse libidom çok düşük hormonlarım düzgün çalışmıyor olabilir vs. Bişiler söylersin.

anladim hocam sagolun

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.