Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Kadir35    2

Arkadaşlar hepinize selamlar. 

Vücut geliştirmede 5.yılımdayım. Daha önce hep kısa kürler ve sabit dozlar kullandım. (enanthat 500 hiç aşmadım trenbolone hiç bulaşmadım :)) 

Malum covid dönemi aylarca idman yapamadım. Yağ oranımı %25lerden %15 lere kadar düşündüm. Artık daha profesyonel bir kür yapmayı planlıyorum. 

Tavsiye öneri görüş yardıma her zaman açığım. 

Müsaadenizle kürümü paylaşıyorum. 

1-4 hafta 

500 mg testo enanthate 

500 mg boldenon 

(1.hafta 100 / 2.hafta 150 / 3. Ve 4. Hafta 200 mg) anapolon 

5-16 hafta 

Testo enanthat 750 mg 

Boldenon 500 mg 

Tren enanthate 400 mg 

500 ünite preglyn (kür uzun olacağı için kür içi mct) 

Haftalık 1 armideks 1 cabaser 

17-18-19-20 hafta

Testo prop 500 mg 

Boldenon 250 mg 

Masteron (şimdilik kararsızım) 

Winstrol günlük 50 mg

Hagtalık 500 ünite preglyn 

Pct

Kürden sonra tahlillere göre belirleyeceğim.

Kür içi kullanacağım vitamin ve mineraller 

B vitamini 

C vitamini 

Çinko 

Magnezyum 

Artıchoke 

Milk thistle 

Tribulus

Belirttiğim gibi tavsiye öneri ve görüşlerinizi bekliyorum. 

Herkese iyi çalışmalar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Marimain    53
Kadir35, 7 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar hepinize selamlar. 

Vücut geliştirmede 5.yılımdayım. Daha önce hep kısa kürler ve sabit dozlar kullandım. (enanthat 500 hiç aşmadım trenbolone hiç bulaşmadım :)) 

Malum covid dönemi aylarca idman yapamadım. Yağ oranımı %25lerden %15 lere kadar düşündüm. Artık daha profesyonel bir kür yapmayı planlıyorum. 

Tavsiye öneri görüş yardıma her zaman açığım. 

Müsaadenizle kürümü paylaşıyorum. 

1-4 hafta 

500 mg testo enanthate 

500 mg boldenon 

(1.hafta 100 / 2.hafta 150 / 3. Ve 4. Hafta 200 mg) anapolon 

5-16 hafta 

Testo enanthat 750 mg 

Boldenon 500 mg 

Tren enanthate 400 mg 

500 ünite preglyn (kür uzun olacağı için kür içi mct) 

Haftalık 1 armideks 1 cabaser 

17-18-19-20 hafta

Testo prop 500 mg 

Boldenon 250 mg 

Masteron (şimdilik kararsızım) 

Winstrol günlük 50 mg

Hagtalık 500 ünite preglyn 

Pct

Kürden sonra tahlillere göre belirleyeceğim.

Kür içi kullanacağım vitamin ve mineraller 

B vitamini 

C vitamini 

Çinko 

Magnezyum 

Artıchoke 

Milk thistle 

Tribulus

Belirttiğim gibi tavsiye öneri ve görüşlerinizi bekliyorum. 

Herkese iyi çalışmalar. 

Boldenonu son 4 hafta kesip tren ace eklemeni tavsiye ederim eger trenbolon yanaşmak istemiyorsan clenbuterol ekleyebilirsin cabaser bence gereksiz arimidex haftada 2 tane yapabilirsin testo 750 çıkmana gerek varmı sen karar verirsin gerek yok duymazsan bence 750 yapmanada gerek yok

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kadir35    2
Marimain, 4 dakika önce yazdı:

Boldenonu son 4 hafta kesip tren ace eklemeni tavsiye ederim eger trenbolon yanaşmak istemiyorsan clenbuterol ekleyebilirsin cabaser bence gereksiz arimidex haftada 2 tane yapabilirsin testo 750 çıkmana gerek varmı sen karar verirsin gerek yok duymazsan bence 750 yapmanada gerek yok

Öncelikle tavsiyen için teşekkür ederim. 

Kür uzun soluklu olacağı için 500 mg testo yetersiz gelebilir diye düşündüğüm için 750 düşündüm. 

Cabaseri tren yan prolaktin yüksekliği için düşündüm. 

Tren acetat konusuna gelirsek bir çekincem yok aslında ama hemen tren enanthate üstüne Acetata geçersem uzun süre kullanmış olmazmıyım? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    409

Tren bu dönemde tavsiye etmem gerisi gayet iyi kolay gelsin...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kadir35    2
Asaletim, 50 dakika önce yazdı:

Maddi durumun varsa peptid de ekle bence hocam .

Hocam ne önerirsiniz? 

Peptid değil de insülin düşünüyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Kadir35, 6 dakika önce yazdı:

Hocam ne önerirsiniz? 

Peptid değil de insülin düşünüyorum. 

Bu kürü eklemeni tavsiye ederim hocam , daha detaylı bilgi istiyorsan peptidlerle alakalı bence Burak hocaya mesaj at .

İnsülin hakkında bilgim yok ama metin hocayı etiketleyip sorabilirsin insülin konusunda üstad kendisi .

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kadir35    2
Asaletim, 3 dakika önce yazdı:

Bu kürü eklemeni tavsiye ederim hocam , daha detaylı bilgi istiyorsan peptidlerle alakalı bence Burak hocaya mesaj at .

İnsülin hakkında bilgim yok ama metin hocayı etiketleyip sorabilirsin insülin konusunda üstad kendisi .

Paylaştığınız kürün maliyeti nedir acaba hocam. 

Metin hocamızın kullanıcı adını öğrenebilirmiyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Kadir35, 4 dakika önce yazdı:

Paylaştığınız kürün maliyeti nedir acaba hocam. 

Metin hocamızın kullanıcı adını öğrenebilirmiyim

Peptid kürü ile alakalı tüm bilgileri @Loving Burak hocadan alabilirsin dostum , sitenin en üst kısmında iletişim bilgileri var . 

Metin hocamızın kullanıcı adı da @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    53
Kadir35, 6 saat önce yazdı:

Öncelikle tavsiyen için teşekkür ederim. 

Kür uzun soluklu olacağı için 500 mg testo yetersiz gelebilir diye düşündüğüm için 750 düşündüm. 

Cabaseri tren yan prolaktin yüksekliği için düşündüm. 

Tren acetat konusuna gelirsek bir çekincem yok aslında ama hemen tren enanthate üstüne Acetata geçersem uzun süre kullanmış olmazmıyım? 

Testo 750 bolde 500 tren 400 baya bi yüklüycen bu kadar ilacı kaldırabilecekmi resöpterler ben bu yüzden testo 500 aşma gerekmezse dedim arimidex 1 tane haftalık az olur 3 günde 1 taneye düşür

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kadir35    2
Marimain, Bir saat önce yazdı:

Testo 750 bolde 500 tren 400 baya bi yüklüycen bu kadar ilacı kaldırabilecekmi resöpterler ben bu yüzden testo 500 aşma gerekmezse dedim arimidex 1 tane haftalık az olur 3 günde 1 taneye düşür

Dediğiniz gibi sabit 500 testo gitme fikri kafama yattı. 500 gidersem arimidex dozu hakkındaki yorumun nedir? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain, 13 saat önce yazdı:

14 hafta tren mi kullandırcan adama :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kadir35, 5 saat önce yazdı:

Dediğiniz gibi sabit 500 testo gitme fikri kafama yattı. 500 gidersem arimidex dozu hakkındaki yorumun nedir? 

Tren 400 bandındaysa testo 750 kalsın tren düşürmüyeceksen testo düşürme bence şahsi görüşüm tecrübem

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
frfrf

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Kadir35, 20 dakika önce yazdı:

@metinavhocam merhaba. Bu kürde sizin insülin tavsiyeniz olur mu? 

Vucudun nasıl ? Kilo alma sıkıntın var mı ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kadir35    2
metinav, 5 dakika önce yazdı:

Vucudun nasıl ? Kilo alma sıkıntın var mı ? 

Hocam 95 kiloyum. Kilo alma problemim yok yağlanma konusunda baya iyiyim :) ama kütle koymakta bir o kadar zorlanıyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fatih    53
Kadir35, 6 dakika önce yazdı:

Hocam 95 kiloyum. Kilo alma problemim yok yağlanma konusunda baya iyiyim :) ama kütle koymakta bir o kadar zorlanıyorum. 

İnsülin kullanırken seni izleyecek biri var mı ? Ailene durumu anlatıp kullanmanı tavsiye ederim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kadir35    2
Fatih, 17 dakika önce yazdı:

İnsülin kullanırken seni izleyecek biri var mı ? Ailene durumu anlatıp kullanmanı tavsiye ederim. 

Ailem durumdan haberdar. Beni izleyip yardımcı olabilirler. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Kadir35, 2 saat önce yazdı:

Kilon gayet iyi aslinda, insülin yetersiz olsa kilo alamazsin.Fazla insülin yağlanmaya sebep olabilir.Beslenmeni cok iyi ayarlaman lazım.

İlla kullanmak istiyorsan, insülinle ilgili bir baslık acmistik oraya bir göz at.

Uzun etkili bazal insülin kullanabilirsin.Günde tek doz sabah 10-15 üniteyle baslayip dogru dozu bulana kadar arttirabilirsin.Trenbolon kullanacağını yazmışsın, ve hic deneyimin olmadigini belirtmissin. Bence tanimadigin steroidlere vucudunun ne tepki verecegini gözlemle o sekilde baska seyleri de ekle veya çikar...Sonra yan etkiler gelistiginde neden oldugunu arastirmakla zaman kaybetmezsin...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kadir35    2
metinav, 19 saat önce yazdı:

Kilon gayet iyi aslinda, insülin yetersiz olsa kilo alamazsin.Fazla insülin yağlanmaya sebep olabilir.Beslenmeni cok iyi ayarlaman lazım.

İlla kullanmak istiyorsan, insülinle ilgili bir baslık acmistik oraya bir göz at.

Uzun etkili bazal insülin kullanabilirsin.Günde tek doz sabah 10-15 üniteyle baslayip dogru dozu bulana kadar arttirabilirsin.Trenbolon kullanacağını yazmışsın, ve hic deneyimin olmadigini belirtmissin. Bence tanimadigin steroidlere vucudunun ne tepki verecegini gözlemle o sekilde baska seyleri de ekle veya çikar...Sonra yan etkiler gelistiginde neden oldugunu arastirmakla zaman kaybetmezsin...

Anladım hocam çok sağolun. Dediğiniz gibi yapayım. İnsülin fikrine biraz ara...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Sparta34
      Arkadaşlar selam, nasılsınız?
      Definasyondayım bi süredir ve uzun bi zaman bulk yapamayacağım yaparsam da çok ağır değil ufak 2-3 aylık şeklinde. Elimde sp nin boldeleri var zamanında stok yapmıştım. Tren ace ile kombini nasıl olur deneyimleyen var mı?
      Form şuan şu şekilde. Teşekkürler şimdiden

• Yazan: nazillikaplanı09
      Merhabalar iyi forumlar,
      iran testosteron nova boldenon Var  trenbolone de eklemeyi istiyorum fakat  piyasadaki çoğu trebolonun boş olduğu en dolusunun bile yüzde 40 dolulukta olduğunu öğrendim  daha önceden tren kullanmış kişiler hangi marka tren kullandığını ve ne kadar verim aldığını paylaşabilir mi rica etsem.
    • Yazan: FatChicken
      Trenbolone Acetate 280mg ve Testosterone Propionat kullanıyorum. Damarlanma artışı ve daha damarlı görünüm benim için önemli, bunun için yanına oxandrolone winstrol turinabol gibi oral steroid eklemek mi daha mantıklı yoksa trenbolone dozajını 400'e çıkarmak mı?
    • Yazan: huseyinatas7
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      18 yaşlındayım ve ilk kürüm olacak. Spor geçmişim yarım yıl kadar.
      trenbolone acethat testesterone cyp Kullanacağım yan etkilerini vs biliyorum ve kabulüm her şeyine lütfen algı yapmayalım boy 170 kilo 65 şu anlık yeme uyku düzenim yok elimde ki koruyucular, vitaminler :
      liv52 omega 3 milk thistle  Abilerim bana öğüt vermeyip lütfen yardımcı olur musunuz dozajlama hakkında 4-5 ayda baya fark görmek istiyorum o yönden bir dozajlama önerebilirseniz ikisiyle beraber ve vitaminleri de nasıl kullanabileceğimi söylerseniz sevinirim teşekkürler🥰
    • Yazan: huseyinatas7
      liv52 omega 3 milk thistle 
      3 aylık testo tren kürü kullanımı nasıl olmalı ilk kürüm lütfen ilk kürde tren olur mu demeyin kafaya koydum aldım ürünleri 
      bu vitaminleri nasıl kullanacagım

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.