Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Loving

Korona virüsü sonrası / kür dönemi neler yapılmalı?

Önerilen İletiler

yasings81    69
Redible, 2 dakika önce yazdı:

Hocam ilaçlara 2-3bin bağlayan kişi evine 100kglik ağırlık setide alabilir. Dökme olmasına gerek yok GG n11 gibi sitelerde 80kglik setler 150-200 arasına satılıyor. Bir dumbell bir bar ile çalıştıramayacağın bölge yok. 

Kesinlikle katılıyorum. Kürü kesmek yerine dambıl ve bar setleriyle çalışılabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

selvituncer    62
Redible, 6 dakika önce yazdı:

Hocam ilaçlara 2-3bin bağlayan kişi evine 100kglik ağırlık setide alabilir. Dökme olmasına gerek yok GG n11 gibi sitelerde 80kglik setler 150-200 arasına satılıyor. Bir dumbell bir bar ile çalıştıramayacağın bölge yok. 

Bazı kişiler benim gibi olanlar konsantre eksik oluyor ev kalabalık ve küçük oluyor vs  birşey oluyor evde spor yapılmıyor o yüzden soruyorum. Yoksa vinly bar almakta birşey yok  alsamda bir işe yaramayacağını zaten biliyorum . 

Bazı kişilere bakıyorum kapalı spor salonundan vs hayla spor yapabiliyorlar öyle bir tanıdık olması ne iyi olurmuş :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
selvituncer, 2 saat önce yazdı:

Testo bolde turinabol gh kürümün 7. haftasındayım malum nedenlerden dolayı spor yapamıyorum ve bu surenin en az  1-2 ay böyle gideceğini düşünüyorum. Zaten durum her geçen gün kötüye gidiyor. Bu durumda yukarıda okudugum kadarıyla  pct gerek yok demiş burak hoca. İlaçlar yarılandıktan sonra hcg yapıp  Kürü sonlandırsam  Salonlar açılınca (bu sureç tahminen 1-2 ay surer )  tekrar devam etsem çok bir sıkıntı olur mu? Yoksa  2 ay testo gh ile devam mı etmeliyim sizce

Kür süren 6-12 ay sa bence kesme değmez.Sadece gh kes testoyu düşür boldenonu düşür turinabolü kes devam et.Yok 3 aylık bir kür planladıysan o zaman verimsiz geçme durumunu düşünüp kesebilirsin...Evde de dumbell ve bar-ağırlık olduktan sonra gayette iyi çalışılabilir.İlla makina olması şart değil.60-70 lı yıllardaki sporcular makinayla çalışmadı...Pct yap yinede, 20 günde olsa klomen kullan...

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bodyargi, 1 saat önce yazdı:

Hocam 3 haftasındaydım kürümün bıraksam sıkıntı olmaz dimi

Kesme 1 cc testo vur enant ise diger anabolikleri kes testoya devam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bodyargi    0
agfitness, 3 dakika önce yazdı:

Dozajları indirin gerekirse gençler kürde olanlar şak diye kürü bırakmasın... Yarılayın dozajları yine sağlam beslenme ve imkanlar dahilinde vücut ağırlığı ile Barfix-Push up ve Sit up'larınızı eksik etmeyin. Şınav nedir deyip geçmeyin. Elmas tutuş - Geniş tutuş, ayaklar kanepede yukarıdan eğimli şınav gibi varyeteleri peş peşe koyarak bir dünya ev antrenmanı çıkartabilirsiniz. Anabolikleriniz de size desteğini sağlayacaktır. Bir anda pat diye keserseniz zaten ortam kötü bir de vücudun toparlanma evresi var iyice sistemin içine etmeyin. Almanlar 2.dünya savaşı dönemi icat ettikleri steroidleri savaşta yaralanan asker ve sivillere uyguladıkları bilimsel gerçeklerden, yani kürde olmak her ne kadar vücuda ağırlık oluştursa da bazı konularda da kalkan görevi görüyor. Immune sistemi, kas ve iskelet sistemini dirayetli hale getirerek.
Birazdan ev için hepsiburada gibi toptan satış yapan firmalardan uygun fiyata nasıl evde kombinasyon yapabilirsiniz onunla ilgili bir konu açacağım, takipte kalın.

Sağlıklı sporlar...

Hocam ama ben hastanede vuruduruyorum vurdurabiliceğim biryer kalmado

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562

Arkadaşlar, hala kürde olup devam edenler için, tavsiyem kullandıkları anabolikleri azaltmaları yönündedir.Biliyorsunuz corona salgını yaşanıyor ülkemizde.Bu salgın bağışıklık sistemi düşük veya baskılanmış insanlarda tutunuyor ve yerleşiyor genellikle.Kortizoller ve steroidler bağışıklık sistemini baskılayan etkenlerden.Dozları olabildiğince trt seviyelerine çekebilirsek bağısıklık sistemimizi biraz olsun rahatlatabiliriz.Ağır kürlerde yaşanan grip durumlarını biliyorsunuzdur.Bu işte bağışıklık sisteminin tam olmasa da deaktive olmasından kaynaklanıyor...Uyarı olarak düşünün ve tedbirli olun.Doktorların söylediği, bu salgına toplumda bağısıklık gelişebilesi için en az %40 nufusun hastalanması gerektiği yönünde.

Şimdiden geçmiş olsun herkese.Umarım kısa sürede atlatırız ve normal hayatımıza döneriz.

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562

Bağışıklığı arttırmak için ve corona virüsüne engelleme (RNA baskılaması) yapabilen "ÇİNKO" elementi kullanımını tavsiye ediyorum.Şuan çinkoyla birlikte, sıtma için kullanılan bir ilaç beraber alındığında virüsün rna yapısının çoğalması baskılanabilmiştir.Araştırdığım kadarıyla asıl vurucu etken çinko olup, diğer ilacın çinkoyu virüs hücresine sokmaya yaradığı söylenmektedir uzmanlar tarafından.Çinko vucutta demirden sonra en çok bulunan ve özellikle bağışıklık sistemi için elzem bir iz metaldir.Çinkonun emilimi ve kolaylıkla hücrelere geçebilmesi için bazı amino asitlerle şelatlanması gerekiyor.Bu amino asitler sistein metiyonin ve histidindir.Bunun güzel tarafı şu, bizim karaciğer koruyucu olarak kullandığımız nac ilacindaki, asetilsistein bol ve ucuz bir madde.Çinko ve asetilsistein beraber hergün düzenli alındığında vucutta bağışıklığın, ciddi oranda artması mümkündür.Tedbir amaçlı bu dönem için kullanılması faydalıdır...

"Karboksilik asit, glikoz, aminoasitler özellikle sistein, histidin ve metiyonin, B 6 ve D vitamini ve yağ asitleri ise çinko emilimini artırmaktadır. Gıdalardaki protein miktarı çinko absorbsiyonu ile pozitif korelasyon gösterir.Hayvansal gıdalardaki çinkonun biyoyararlılığı bitkisel kaynaklardan daha fazladır. Protein tipi de çinko biyoyararlılığını etkiler. Hayvansal proteinler fitatın inhibitör etkisini kaldırır. Sütteki kazein çinko absorbsiyonu üzerine negatif etki yapar. Soya proteini önemli ölçüde fitat içerir ve bu da çinko emilimini olumsuz yönde etkiler "

tarihinde metinav tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
Loving, 16.03.2020 - 18:50 yazdı:

Arkadaşlar merhaba;

Başta dünya olarak ülkemiz de de zor günler geçiriyoruz korona virüsünden sebep. Yapılan son dakika açıklamalarının ardı arkası gelmiyor Namazlar cemaat olmadan camilere gidilmeden kılınma kararı spor müsabakalarının ertelenmesi öğrenim hayatının ertelenmesi gece klüplerinin faaliyetlerinin durdurulması derken en son spa & fitness merkezlerinin (gym) faaliyetlerini durdurması kararı ha alındı ha alınacak bundan sebep bende kürde olan arkadaşlar adına bir kaç detay geçmek istedim.

Arkadaşlar bu maddeleri defalarca okuyup önünüzdeki dönemi o şekilde planlamalısınız.

1. Kesinlikle sporu bırakmayın ev ortamında da olsa hiit vb ev tipi uygulamaları yapın. Çünkü bağışıklık sisteminize spor çok fazla katkıda bulunacaktır.
  2. Kür de olan arkadaşlar kürlerini bırakmasınlar misal testo deca dianabol küründe deca dianabol kessinler sadece testo olarak bu durum ortadan kalkana kadar devam etsinler çünkü aksi halde pct dönemi adına sağlıklı geçmeyebilir eczaneler hiç bir ihtiyaca cevap veremiyor ecza depoları da aynı şekilde çok yoğunluk söz konusu. (Ne  yapın ne edin testo ve peptid stoğu yapın.)
  3. Vitamin stoğunuzu yapın veya mineral ayrıca bunların alımını da ertelemeyin her gün temel vitamin mineral ihtiyaçlarınızı alın mutlaka kür süresince hatta kür sonrasında da. 

Kür döneminde ilaçlara aniden veda etmenin getireceği dez avantajlar;

1. İlaçları aniden keserseniz anabolik evre'den katabolik evreye  geçiş yapma hızınız artacağı için kazanımlarınızı kaybetme riskiniz %90 ve üzeri olacaktır. O yüzden sakin olun ve yazacaklarıma kulak verin. 
  2. Vücuttan Testosteronu ani şekilde uzaklaştırdığınız da testo alt sınıra geleceği için ani panik,sinir,stress halleri artacaktır ve bu süreç sizi katabolik evreye itecek haliyle çöküş çok hızlı olacaktır. 
  3. İlaçlar bir çoğumuz için motivasyon kaynağıdır aslında spor içinde normal görevlerinin dışında. Bundan sebep psikolojik olarak bizleri etkilememesi adına ilaçları aniden özellikle testoyu kesmemelisiniz motivasyon başlıca mutluluk sebebidir ve bu sürecin en büyük destekçilerinden biri de mutlu kalabilmemizdir.

Kürnlerine yeni başlayanlar 1 ila 8 hafta arasında olanlar ne yapmalılar?

1. Kesinlikle birinci madde panik yapılmamalı en şanslı grupta olanlar sizlersiniz.
  2. Tüm ilaçlar kesilebilir pct takviyesine gerek kalmayacaktır.
  3. Vitamin ve mineral alımlarına günlük standartlar dahilinde devam edilmelidir. (her insanın ihtiyacı kadar olan.)

Son bir yaşanmışlık steroid kullanan ve kullanmayanlar adına;

Her zaman kaynağa dayalı bilgiyi sevmişimdir ve savunmuşumdur zira şuan bulmam çok zor ama yabancı kaynaklı okuduğum bir kitapta (araştırma) Amerika'da bir grup insana hayatları boyu spor salonuna gitmemiş kişilere steroid veriyorlar ve bu grup insanların bir kısmın test süresince evde oturuyorlar diğer bir kısmı her gün spora gidiyorlar spora gidenlere steroid vurmuyorlar test icabı sadece evde oturanlara yapılıyor. Belirlenen süre sonun da steroid alımı yapan kişiler de spora salonuna giden kişilerden kas miktarlarının (oranlarının) çok daha fazla artış gösterdiği gözlemlenmiştir. 

Bunu anlatmam da ki sebep panik yapmayın doğru ilaçlar altın değerindedir siz otururken de gerekeni yaparlar (protein ve karb. sentezlemesinin üst seviyelerde olmasından sebep.)

Peptidler ;

İşte zurnanın zort dediği yere geldik ! :) Peptidler her zaman özel ve en anlamlı ürünler oldular piyasaya girdikleri tarihten bu yana. Kürlerinizi kesmeyin özellikle testosterone dedik aksi halde vücut stres altında tüm kazanımlarınızı feda edecektir. Bİr çok kişi şunu diyecek '' eee kür de bir sürü ilaç vardı ne yapacağız?! '' Ne yapacaksınız hemen söyleyeyim... Peptid ve testosterone stoğu yapacaksınız arkadaşlar bu dönemi en sağlıklı şekilde geçirmek adına hem kayıplarınız %20 ve altı olacak hem de kazanımlarınız bu ciddi süreçte korunacak size baki kalacak.

Bulk dönemin'deki arkadaşlar igf 1 ve folli 344 tercihlerini gözden geçirebilirler.

Def. dönemindeki arkadaşlar igf 1 ve hgh frag tercihlerini gözden geçirebilirler.

Not : Ne yapın ne edin testosterone ve peptid stoğu yapın derken art niyetli kişilerin ön yargılarının önüne geçebilmek adına bu notu düşmem gerektiği varsayımında bulundum. Konu şudur ki; 3 aydır 6 aydır 1 yıldır kürde olan kişiler olabilir ve ciddi geceli gündüzlü emekleri olabilir vücutlarına ve tüm bu emeğin kaybolmaması sürecin doğru idare edilebilmesi adınadır o parantez içindeki önerim. Koyun can kasap et derdin de değil beni biraz olsun tanıyanlar paranın üstünde olan saygı ve dürüstlüğümü bilirler ama maalesef bu tür virüslerden daha korkunç ruh haline sahip insanlar olduğu için içimiz de bu açıklamayı da not düşmek istedim. :)  

Sevgi ve saygılarımla..

Lütfen bu dönemde bilgisine güvenmediğiniz kimsenin rehberlik ettiği yollara adım atmayın itibar etmeyiniz.

Burak hocam evde ekipmanım var her bölge için sert idman yapıcak düzeyde 

tren masteron testo definasyon küründeyim ek olarak oxo winstrolde kullanıyorum 4.haftadayım 

tabletleri ve ilaçları kesip only testo mu devam etmeliyim (bu durumda testo e. Ye geçiş yapabilir miyim?) yoksa olduğu gibi küre devam mı etmem daha iyi olur veya son olarak sadece tabletlere mi ara vermeliyim?

siz ne önerirsiniz 🙏

tarihinde Wh00 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cavalera    93

Bizim ulkede de Pazar gunu itibariyle spor salonlarini kapattilar. Burak hocanin kaleme aldigi makale dogrultusunda  16. haftasi biten Fenilpropionat-Boldenone-Turinabol kurunde boldenone ve turinabolu kestim, Fenilpropionat yerine de haftalik 250 Enanthate esterine gecip salonlar acilana kadar kopru yapmaya karar verdim.

Ayrica aksamlari kosu idmanlarina basladim ki an itibariyle Adidas'in Runtastic programi ucretsiz 3 aylik premium uyelik hediye ediyor, belki ilginizi cekebilir indirip ucretsiz premium terfi edebilirsiniz. Bir sure evde denge lastigi ve dummbell ile calismaya, aksamlari haftada 3 gun kosmaya devam edecegim. Bu surede biraz kardio yaparak yag oranini dusurmeyi hedefliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.241
Wh00, 1 saat önce yazdı:

Burak hocam evde ekipmanım var her bölge için sert idman yapıcak düzeyde 

tren masteron testo definasyon küründeyim ek olarak oxo winstrolde kullanıyorum 4.haftadayım 

tabletleri ve ilaçları kesip only testo mu devam etmeliyim (bu durumda testo e. Ye geçiş yapabilir miyim?) yoksa olduğu gibi küre devam mı etmem daha iyi olur veya son olarak sadece tabletlere mi ara vermeliyim?

siz ne önerirsiniz 🙏

Test. ile devam derim sana kalmış elbette.

Keyifli forumlar.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bodyargi    0
Loving, 24.03.2020 - 18:35 yazdı:

Test. ile devam derim sana kalmış elbette.

Keyifli forumlar.

Burak hocam kürümün 3 haftasındaydım kestim sizin dediğiniz gibi sıkıntı olurmu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15

aşağıdaki konumu kilitlemişsiniz ama cevabı bu konuda yok.

benim sorum;

1 aylık kürdeyim, pct gerekmeden bırakılırsa şimdi bırakıcam ama pct gerekiyorsa bırakmicam devam edicem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Redible    19
makavel1, 7 dakika önce yazdı:

aşağıdaki konumu kilitlemişsiniz ama cevabı bu konuda yok.

benim sorum;

1 aylık kürdeyim, pct gerekmeden bırakılırsa şimdi bırakıcam ama pct gerekiyorsa bırakmicam devam edicem

Bu konuda cevabı var diye kitleyip bu konuya yönlendirmiş ama sanırım okumamışsını bile. 

Kesinlikle birinci madde panik yapılmamalı en şanslı grupta olanlar sizlersiniz.

Tüm ilaçlar kesilebilir pct takviyesine gerek kalmayacaktır.(dönüş çok hızlı olacaktır anlamında.)

Vitamin ve mineral alımlarına günlük standartlar dahilinde devam edilmelidir. (her insanın ihtiyacı kadar olan.)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ykp07    7
Loving, 16.03.2020 - 18:50 yazdı:

Arkadaşlar merhaba;

Başta dünya olarak ülkemiz de de zor günler geçiriyoruz korona virüsünden sebep. Yapılan son dakika açıklamalarının ardı arkası gelmiyor Namazlar cemaat olmadan camilere gidilmeden kılınma kararı spor müsabakalarının ertelenmesi öğrenim hayatının ertelenmesi gece klüplerinin faaliyetlerinin durdurulması derken en son spa & fitness merkezlerinin (gym) faaliyetlerini durdurması kararı ha alındı ha alınacak bundan sebep bende kürde olan arkadaşlar adına bir kaç detay geçmek istedim.

Arkadaşlar bu maddeleri defalarca okuyup önünüzdeki dönemi o şekilde planlamalısınız.

1. Kesinlikle sporu bırakmayın ev ortamında da olsa hiit vb ev tipi uygulamaları yapın. Çünkü bağışıklık sisteminize spor çok fazla katkıda bulunacaktır.
  2. Kür de olan arkadaşlar kürlerini bırakmasınlar misal testo deca dianabol küründe deca dianabol kessinler sadece testo olarak bu durum ortadan kalkana kadar devam etsinler çünkü aksi halde pct dönemi adına sağlıklı geçmeyebilir eczaneler hiç bir ihtiyaca cevap veremiyor ecza depoları da aynı şekilde çok yoğunluk söz konusu. (Ne  yapın ne edin testo ve peptid stoğu yapın.)
  3. Vitamin stoğunuzu yapın veya mineral ayrıca bunların alımını da ertelemeyin her gün temel vitamin mineral ihtiyaçlarınızı alın mutlaka kür süresince hatta kür sonrasında da. 

Kür döneminde ilaçlara aniden veda etmenin getireceği dez avantajlar;

1. İlaçları aniden keserseniz anabolik evre'den katabolik evreye  geçiş yapma hızınız artacağı için kazanımlarınızı kaybetme riskiniz %90 ve üzeri olacaktır. O yüzden sakin olun ve yazacaklarıma kulak verin. 
  2. Vücuttan Testosteronu ani şekilde uzaklaştırdığınız da testo alt sınıra geleceği için ani panik,sinir,stress halleri artacaktır ve bu süreç sizi katabolik evreye itecek haliyle çöküş çok hızlı olacaktır. 
  3. İlaçlar bir çoğumuz için motivasyon kaynağıdır aslında spor içinde normal görevlerinin dışında. Bundan sebep psikolojik olarak bizleri etkilememesi adına ilaçları aniden özellikle testoyu kesmemelisiniz motivasyon başlıca mutluluk sebebidir ve bu sürecin en büyük destekçilerinden biri de mutlu kalabilmemizdir.

1. Kesinlikle birinci madde panik yapılmamalı en şanslı grupta olanlar sizlersiniz.
  2. Tüm ilaçlar kesilebilir pct takviyesine gerek kalmayacaktır.(dönüş çok hızlı olacaktır anlamında.)
  3. Vitamin ve mineral alımlarına günlük standartlar dahilinde devam edilmelidir. (her insanın ihtiyacı kadar olan.)

Son bir yaşanmışlık steroid kullanan ve kullanmayanlar adına;

Her zaman kaynağa dayalı bilgiyi sevmişimdir ve savunmuşumdur zira şuan bulmam çok zor ama yabancı kaynaklı okuduğum bir kitapta (araştırma) Amerika'da bir grup insana hayatları boyu spor salonuna gitmemiş kişilere steroid veriyorlar ve bu grup insanların bir kısmın test süresince evde oturuyorlar diğer bir kısmı her gün spora gidiyorlar spora gidenlere steroid vurmuyorlar test icabı sadece evde oturanlara yapılıyor. Belirlenen süre sonun da steroid alımı yapan kişiler de spora salonuna giden kişilerden kas miktarlarının (oranlarının) çok daha fazla artış gösterdiği gözlemlenmiştir. 

Bunu anlatmam da ki sebep panik yapmayın doğru ilaçlar altın değerindedir siz otururken de gerekeni yaparlar (protein ve karb. sentezlemesinin üst seviyelerde olmasından sebep.)

Peptidler ;

İşte zurnanın zort dediği yere geldik ! :) Peptidler her zaman özel ve en anlamlı ürünler oldular piyasaya girdikleri tarihten bu yana. Kürlerinizi kesmeyin özellikle testosterone dedik aksi halde vücut stres altında tüm kazanımlarınızı feda edecektir. Bİr çok kişi şunu diyecek '' eee kür de bir sürü ilaç vardı ne yapacağız?! '' Ne yapacaksınız hemen söyleyeyim... Peptid ve testosterone stoğu yapacaksınız arkadaşlar bu dönemi en sağlıklı şekilde geçirmek adına hem kayıplarınız %20 ve altı olacak hem de kazanımlarınız bu ciddi süreçte korunacak size baki kalacak.

Bulk dönemin'deki arkadaşlar igf 1 ve folli 344 tercihlerini gözden geçirebilirler.

Def. dönemindeki arkadaşlar igf 1 ve hgh frag tercihlerini gözden geçirebilirler.

Not : Ne yapın ne edin testosterone ve peptid stoğu yapın derken art niyetli kişilerin ön yargılarının önüne geçebilmek adına bu notu düşmem gerektiği varsayımında bulundum. Konu şudur ki; 3 aydır 6 aydır 1 yıldır kürde olan kişiler olabilir ve ciddi geceli gündüzlü emekleri olabilir vücutlarına ve tüm bu emeğin kaybolmaması sürecin doğru idare edilebilmesi adınadır o parantez içindeki önerim. Koyun can kasap et derdin de değil beni biraz olsun tanıyanlar paranın üstünde olan saygı ve dürüstlüğümü bilirler ama maalesef bu tür virüslerden daha korkunç ruh haline sahip insanlar olduğu için içimiz de bu açıklamayı da not düşmek istedim. :)  

Sevgi ve saygılarımla..

Lütfen bu dönemde bilgisine güvenmediğiniz kimsenin rehberlik ettiği yollara adım atmayın itibar etmeyiniz.

ben enanthate boldenon deca peptit6 küründeydim ve yarısına yaklaşmıştım kesmek zorunda kaldım.pregnly 1500 vuruldum.çünkü önümüz belli değildi.oruç tutuyorum.kürü kestiğimde 84 kiloydum dün dartıldım eczaneden ilaç alırken aç olduğum halde 82 kilo geldim fazla kilo kaybım olmamış.muhtemelen ramazan’dan sonra salonlar açılır.en fazla 80 kiloya düşmüş olurum ve toparlarım.doktora gidip herhangi bir testesteron testi yaptırmadım ama cinselliğimde bir sıkıntı yok çok şükür.salon açıldığı zaman 2 ay normal bir şekilde gidip sonrasında 16-20 haftalık farklı bir kür planı ile devam edeceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ykp07    7
brksr20, 24.03.2020 - 23:15 yazdı:

Stocklar Tamam 😁

IMG-20200219-WA0035.jpg

bu markanın kutu fiyatı ne kadar ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Salonlar tekrar kapandı , konuyu yukarıya çıkarayım. Kürde olan arkadaşlar okur belki :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: supzero
      merhaba hocalarım
      Başlıkta dediğim gibi spora gitme isteğim gelmiyor bu sorunu nasıl çözebilirim?
      Sizin de böyle durumlarınız oluyorsa nasıl çözdünüz yardımcı olur musunuz?
      Teşekkürler.
    • Yazan: Neoben
      Merhaba arkadaşlar yarın itibari ile spora evde başlıyacağım proteinocean dan creatin aldın 35 kg dambıllar aldım evde başlıyacağım beslenme şeklim vs nasıl olucak hazır sadece şimdiden evde yaptığım için creatin erken mi? Birde pirinç pilavinın yerine arada pirnç unu kullanabilir miyim? Yaş24 kilo 84 boy 175
    • Yazan: Yunus144
      Abilerim varikosel hakkında bilgisi olsan bu bilgiyi de paylaşabilecek olan var mı şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: enes2525
      herkese merhaba oral steroid olarak dianabol kullanımında etki veya yan etki gören var mı kas ve güç artışı sağlıyor mu ve yağ yakımına etkisi var mı etki edenlerde etkisi ne zaman farkettiriyor herkese iyi forumlar

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.