Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Cuneyt

White tiger pharma - kullananlar var mı?

Önerilen İletiler

Cuneyt    16

Kuzenim 12 hafta küre girdi 6. haftasinda kullandığı marka White Tiger pharma ürünü daha önce kulanan bilen duyan var mı ürünü? 

• 12 hafta baldo  300mg
  • 12 hafta testo enantat 300mg

Şeklinde 7 sene spor geçmesi var kür ile ilgili önerisi fikir vermek isteyen hocalarımızdan destek bekliyoruz iyi formlar...

EQMD7Y9XUAA7Nfj.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ironmann    407

Arkasında sağlam isimler var konu birkere daha açılmıştı ülkemizin ağır sıklette en büyük tanınan bir ismi 😁😁

Kullananlara sormak lazım ama yerli ilaç galiba ;))))))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.231

yerli üretim bi adam vardı eski bilek güreçisi onun çıkardığı markalar arasında yanılmıyorsam (emin değilim)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167

Corona virüsü varken bu tarz markalardan ziyade daha steril ürünler kullanmak daha mantıklı bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinkrygci    0
Spartacus, 16.03.2020 - 13:56 yazdı:

Corona virüsü varken bu tarz markalardan ziyade daha steril ürünler kullanmak daha mantıklı bence

Kim mesela kanka

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    43

Merhaba dostlar,

1600 tl ile alım yaptım. Güncel alım yapan faydasını gören var mı?

IMG_5369.jpegIMG_5370.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    229
gönderildi (düzenlendi)
onur41_38, Bir saat önce yazdı:

Merhaba dostlar,

IMG_5369.jpegIMG_5370.jpeg

Yazık la parana boş ürüne 1600 tl vermek zamanında bende verdim haram zıkkım olsun emeği geçenlere bu üründe

Yüzde kaçta doludur bilmem ama dolu olmadığı kesin bunun ederi 500 TL

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    43
Tr3n, 9 dakika önce yazdı:

Yazık la parana boş ürüne 1600 tl vermek zamanında bende verdim haram zıkkım olsun emeği geçenlere bu üründe

Yüzde kaçta doludur bilmem ama dolu olmadığı kesin bunun ederi 500 TL

kullandın mı bu ilacı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    229
gönderildi (düzenlendi)
onur41_38, 16 dakika önce yazdı:

kullandın mı bu ilacı?

Kullandım 2021 yılında*

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    43
Tr3n, 18 dakika önce yazdı:

Kullandım 2021 yılında*

anlıyorum. hani salon hocası falan tavsiye etse tamamdır diyeceğim ama beraber spora gidip geldiğim arkadaş vücut tepki verdi onda bakalım bende hiçbir şey olmaz belki.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    229
onur41_38, Bir saat önce yazdı:

anlıyorum. hani salon hocası falan tavsiye etse tamamdır diyeceğim ama beraber spora gidip geldiğim arkadaş vücut tepki verdi onda bakalım bende hiçbir şey olmaz belki.

Salon hocaları da el altından alıyor onlar da pek bilmiyor (bazıları) iyice araştır öyle al referanslara bak. White tiger önceden açılmış konuları var çoğu kullanıcı çalışmıyor diye yazmışlar ben 12 hafta kullandım white thaiger bedava verseler vurmam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744
onur41_38, 1 saat önce yazdı:

Kaç para verdin kutusuna ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    43
SPECTRE, 2 saat önce yazdı:

Kaç para verdin kutusuna ?

1600

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    229
gönderildi (düzenlendi)
onur41_38, 38 dakika önce yazdı:

1600

Biraz daha yazarsam arkadaş hayattan soğuyacak. Bir tane aldıysan kanka fena kar etmiş sana satan arkadaş. Testosteron propionat aldım dün 30$ tanesi testesteron enantatla arasında fiyat bakımından pek fark yok sanırım. test enantat formu kullanmayalı ben yıllar oldu

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744
onur41_38, 41 dakika önce yazdı:

1600

Burak hoca ile muhabbetin var diye biliyorum hatta peptidturkiye konusu var oraya yazdıklarını görünce şaşırdım o yazdıklarından sonra gidip daha pahalıya 2 yıl önce esamesi okunmayan çakmasının çakmasını yaptıkları wt alman ilginç olmuş hocam :) 

• 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    43

Bu forumda herkesin düşüncesine saygılıyım. Mutlaka burada ki arkadaşlar bu ilacı kullanmıştır bu ilaçların daha iyisini mutlaka çok çok ucuza almışlardır. Ben kazıklanmışımdır ilaçlar hep boştur mutlaka.

şimdi bu ilacı yanımda aynı mahallede yaşı 35 olan arkadaşım kullanıyor 6 aydır gözle görülür bir değişiklik var. O yüzden bende bunu tercih ettim.

Gelelim Burak Hoca olayına ben evogen kullanırken görüştük. Bana zaten ilaç kullanıyorsun benden neden almak istiyorsun ki dedi bende kendisine hocam seni çok tavsiye ettiler o yüzden dedim. O da sen kendin aynada bakınca değişimi görüyorsan benden almana gerek yok sağda solda bu ilaç boş diyenlere bakma dedi. Bende evogenle devam ettim ama bu ürünü tedarik ettiğim kişi ortadan kayboldu. Burak hocay ı aradım İran testoya başladım. Ancak İran testo ciğerimi nefesimi kesti çabuk yorulan ve üst düzey sinirlenen biri oldum vücudumda da sivilcelenme arttı. Bu bağlamda başka bir ilaç kullanmam gerekti bunu tercih ettim. 
Bu kadar basit.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
onur41_38, 8 saat önce yazdı:

Bu forumda herkesin düşüncesine saygılıyım. Mutlaka burada ki arkadaşlar bu ilacı kullanmıştır bu ilaçların daha iyisini mutlaka çok çok ucuza almışlardır. Ben kazıklanmışımdır ilaçlar hep boştur mutlaka.

şimdi bu ilacı yanımda aynı mahallede yaşı 35 olan arkadaşım kullanıyor 6 aydır gözle görülür bir değişiklik var. O yüzden bende bunu tercih ettim.

Gelelim Burak Hoca olayına ben evogen kullanırken görüştük. Bana zaten ilaç kullanıyorsun benden neden almak istiyorsun ki dedi bende kendisine hocam seni çok tavsiye ettiler o yüzden dedim. O da sen kendin aynada bakınca değişimi görüyorsan benden almana gerek yok sağda solda bu ilaç boş diyenlere bakma dedi. Bende evogenle devam ettim ama bu ürünü tedarik ettiğim kişi ortadan kayboldu. Burak hocay ı aradım İran testoya başladım. Ancak İran testo ciğerimi nefesimi kesti çabuk yorulan ve üst düzey sinirlenen biri oldum vücudumda da sivilcelenme arttı. Bu bağlamda başka bir ilaç kullanmam gerekti bunu tercih ettim. 
Bu kadar basit.

Evet aslında cevap direk sende saklı. Ben bunu daha önce de gördüm.

• Tren kullandım sinir yapmadı
  • Boldenon kullandım sivilce yapmadı

Uzar bu liste aşağıya doğru. Sonra gerçekten dolu ilaca girince ve sorun yaşayınca "aaa bu marka beni hırpaladı" oluyorlar. Hayır arkadaşım sorun o markada değil. Düşük doz ilaç ile tam doz ilacı kıyaslamış oluyorsun. Sen 500mg ilaçlara girdiğini düşünürken çok daha düşük dozlara giriyorsun. Evet vücut ona da tepki veriyor. Hatta asıl girmen gereken doz o doz. 500 iran sana çok geldi ise 250 irana düşüp devam etmeliydin. 

Doğru çözümler için sorunu doğru okumak ve kaynağını doğru değerlendirmek lazım. 

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mobidik    5
onur41_38, 17 saat önce yazdı:

Merhaba dostlar,

testosu boş değil , ayrıca bolde ve danabol kullanmıştım içleri ne kadar dolu bilmiyorum ama fiyat konusunda uzun atlama yapmışlar daha ucuz bir marka 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    43
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Evet aslında cevap direk sende saklı. Ben bunu daha önce de gördüm.

• Tren kullandım sinir yapmadı
  • Boldenon kullandım sivilce yapmadı

Uzar bu liste aşağıya doğru. Sonra gerçekten dolu ilaca girince ve sorun yaşayınca "aaa bu marka beni hırpaladı" oluyorlar. Hayır arkadaşım sorun o markada değil. Düşük doz ilaç ile tam doz ilacı kıyaslamış oluyorsun. Sen 500mg ilaçlara girdiğini düşünürken çok daha düşük dozlara giriyorsun. Evet vücut ona da tepki veriyor. Hatta asıl girmen gereken doz o doz. 500 iran sana çok geldi ise 250 irana düşüp devam etmeliydin. 

Doğru çözümler için sorunu doğru okumak ve kaynağını doğru değerlendirmek lazım. 

sonuna kadar haklısın hocam yalan yok 9 aydır dengesiz biri oldum. trafikte bana yol verdi diye adamın biriyle karakolluk oldum. yani bir yerden sonra akıl gidip geliyor bende durum bu. emin ol Burak Hoca elimde iran var deseydi yine alıp vuracaktım. gerçekten çok saçma sapan ruh halindeyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
onur41_38, 7 dakika önce yazdı:

sonuna kadar haklısın hocam yalan yok 9 aydır dengesiz biri oldum. trafikte bana yol verdi diye adamın biriyle karakolluk oldum. yani bir yerden sonra akıl gidip geliyor bende durum bu. emin ol Burak Hoca elimde iran var deseydi yine alıp vuracaktım. gerçekten çok saçma sapan ruh halindeyim.

Bundan sonraki süreçte sırası ile şunları yapacağız.

1. Kendine bir kür güncesi başlığı açacaksın. Bu işlerin daha disiplinli gitmesi için fayda sağlar.
  2. Ruh halinden formuna, yaşadığın bedensel ve ruh sorunlarına kadar orada yazacaksın. 
  3. Kesin dolu olan markalardan ilerleyeceksin.
  4. Kür boyunca prolaktin ve E2 testi yaptıracaksın ayda 1 kere. Seni darlayan ve psikolojini bozan şeyler bunlar çünkü. Biz de sorunun ne olduğunu görüp ona göre müdahil olacağız.
  5. Sinir krizleri geldiğinde kendini "kürdeyim" diye telkin edeceksin.

Bak nasıl ilerliyorsun sorunsuz şekilde.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArifPNG    6
Cuneyt, 16.03.2020 - 00:12 yazdı:

Kuzenim 12 hafta küre girdi 6. haftasinda kullandığı marka White Tiger pharma ürünü daha önce kulanan bilen duyan var mı ürünü? 

• 12 hafta baldo  300mg
  • 12 hafta testo enantat 300mg

Şeklinde 7 sene spor geçmesi var kür ile ilgili önerisi fikir vermek isteyen hocalarımızdan destek bekliyoruz iyi formlar...

Kullandim baya baya underdose

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
buse97    0
onur41_38, 23 saat önce yazdı:

Merhaba dostlar,

Çalışıyor ben kullandım cypionate masteron ve boldenonu iyi çalışıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744
buse97, 2 dakika önce yazdı:

Buse form atar mısın? İyi çalışan ilacın yansıdığı vücut görmeyeli uzun zaman oldu bi form paylaş bakalım referans olsun herkese.

• Beğen 1
  • ahahaha 2
  • Şapşal 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    229
buse97, 2 saat önce yazdı:

Form at bakalım ne kadar çalışmış ürünler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: kalpertks5
      Arkadaşlar merhaba ben
      15 hafta 300mg boldenone 300mg testesteron enanthat (white tiger pharma) kürü yapacağım.
      Bu benim ilk kürüm vitaminler olarak
      milk thistle c vitamin d vitamin folik asit B12 B6 B1 çinko OMEGA 3 takviyelerim var ve 1.91 boy 84 kilo 'dayım beslenme olarak 280 gram protein 400 gram karbonhidrat alacağım ama bu ilk kürüm olduğu için sizin bilgilerinize ihtiyacım var kan testini devlet veya özel hastanede nasıl yaptıracağım bir liste yerine tam kan sayımı yaptırsam lh alt ast gibi önemli testler içinde bulunuyor mu bunu devlet yapar mı veya özel hastanede kaç tl ücret  öderim ayrıca kür sonunda pct yapmam için ne gibi değerlerimin anormal olması gerekir ve nasıl güzel bir pct tedavisi yapabilirim bunun dışında bana değerli bilgilerinizi verirseniz sevinirim 🙏

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.