Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

dukegg    47
Hasan3542, 1 saat önce yazdı:

Hocam et zaten yiyorum A101 sağolsun SKT'si yaklaşan ürünleri 1 alana 1 bedava şeklinde veriyor bana :) 

Ama ucuz olduğu için tavuk ciğer ağırlıklı besleniyorum.Zararlı demeyin zararlı değil yabancı araştırmalar mevcut bu konuda ...

Merhaba mesleki olarak sana şöyle söylemek isterim ki bir konuyla ilgilş çok farklı görüşler zaman içerisinde değişir...Her yabancı araştırmayı doğru olarak kabul etmeye çalışırsan bence senin için doğru olmaz...daha önce başka bir arkadaşımız aynı soruyu sordugunda aşağıdaki linkteki gibi cevap vermiştim...Uzun uzadıya tekrar yazmak istemedim.

Sonunu düşünen kahraman olamaz ile atın ölümü arpadan olsun bence aynı kapıya çıkıyor.

Uyguladığın beslenmede balık faydalıdır fakat balığa para yetse bile hergün balıkla beslenmek imkansız ! 

Saygılar...

tarihinde dukegg tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hasan3542    67
dukegg, 1 dakika önce yazdı:

Merhaba mesleki olarak sana şöyle söylemek isterim ki bir konuyla ilgilş çok farklı görüşler zaman içerisinde değişir...Her yabancı araştırmayı doğru olarak kabul etmeye çalışırsan bence senin için doğru olmaz...daha önce başka bir arkadaşımız aynı soruyu sordugunda aşağıdaki linkteki gibi cevap vermiştim...Uzun uzadıya tekrar yazmak istemedim

Sonunu düşünen kahraman olamaz ile atın ölümü arpadan olsun bence aynı kapıya çıkıyor.

Uyguladığın beslenmede balık faydalıdır fakat balığa para yetse bile hergün balıkla beslenmek imkansız ! 

Saygılar...

Teşekkürler yine de dikkate alacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67

Arkadaşlar bugün şöyle birşey oldu ereksiyonum yarı yarıya azaldı.Hafif bir kür olmasına karşın 2. günden neden böyle bir durum oldu anlamadım.Daha önceleri Sustanon vurdurmuştum libidom coşmuştu.Belki geçici bir durumdur.

Hocam bir fikriniz varmı bu durumla ilgili ?

@Equipoise

tarihinde Hasan3542 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69
Hasan3542, 23 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar bugün şöyle birşey oldu ereksiyonum yarı yarıya azaldı.Hafif bir kür olmasına karşın 2. günden neden böyle bir durum oldu anlamadım.Daha önceleri Sustanon vurdurmuştum libidom coşmuştu.Belki geçici bir durumdur.

@Equipoise

dostum eger deca yı vurduysan. kaçınılmaz son malesef.. :(  deca = ucmayan kuş demişti bi arkadaşımız. Kesinlikke haklı..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
yasings81, 4 dakika önce yazdı:

dostum eger deca yı vurduysan. kaçınılmaz son malesef.. :(  deca = ucmayan kuş demişti bi arkadaşımız. Kesinlikke haklı..

Hayır deca vurmadım üstelik decayı tek ampül vuracağım kalıcı bir zarar beklemiyorum.Şu an yaşadığım durumunda geçici bir durum olduğunu düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
Hasan3542, 38 dakika önce yazdı:

@Equipoise

Bunun birçok nedeni olabilir. E2 olabilir, prolaktin olabilir,  venöz daralma ya da tıkanıklık olabilir...

Ama, şunu unutmayın hepimiz insanız. Robot değiliz. Testosteronda alsak insanız. Ve ereksiyonun birçok etkeni var. Mesela psikolojik faktörler de var. Bunları gözardı etmeyiniz. Sadece testosteron alınarak ereksıyon sorunu önlenseydı su an dunyada bu konu hıc tartısılmıyor olurdu.

Mesela venöz tıkanıklıklar var. Bu da ereksiyonu engeller. Eger tıkanıklıgınız var ise ne kullanırsanız kullanın sorun devam edecektir.

Benim size tavsiyem ki kendim de uyguluyorum kür içinde fazla olmamak şartıyla sildenafil içeren ilaçlar kullanmak. Bu damar genişlemesi ve tıkanıklıklarınızın engellemesi için faydalı olacaktır. 

Tekrar ediyorum, robot değiliz. Sadece testosteron olarak makınaya dönüşemeyiz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
AhmetBalcı, 24 dakika önce yazdı:

Bunun birçok nedeni olabilir. E2 olabilir, prolaktin olabilir,  venöz daralma ya da tıkanıklık olabilir...

Ama, şunu unutmayın hepimiz insanız. Robot değiliz. Testosteronda alsak insanız. Ve ereksiyonun birçok etkeni var. Mesela psikolojik faktörler de var. Bunları gözardı etmeyiniz. Sadece testosteron alınarak ereksıyon sorunu önlenseydı su an dunyada bu konu hıc tartısılmıyor olurdu.

Mesela venöz tıkanıklıklar var. Bu da ereksiyonu engeller. Eger tıkanıklıgınız var ise ne kullanırsanız kullanın sorun devam edecektir.

Benim size tavsiyem ki kendim de uyguluyorum kür içinde fazla olmamak şartıyla sildenafil içeren ilaçlar kullanmak. Bu damar genişlemesi ve tıkanıklıklarınızın engellemesi için faydalı olacaktır. 

Tekrar ediyorum, robot değiliz. Sadece testosteron olarak makınaya dönüşemeyiz.

Hocam 2 gün öncesine kadar taş gibiydi :D Şöyle bir durum küre girdim diye dün çok sert idman çıkardım vücut afallamış olabilir.Hala kollarım titriyor.Ayrıca şu an Arginin+ZMA kullanıyorum hocam. Bu arada ilk yazdığım mesaja göre 1 saat öncesine göre şu an daha iyi durumdayım.Düzeldi gibi hatta ...

tarihinde Hasan3542 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Bu ereksiyon sorunu sadece decadan olmuyor önce onu anlayalim . Bir çok kişi Testo veya bolde kullandıktan sonrada bu sorunu yaşayabiliyor .Ereksiyon yavas yavasda gidebilir bir andada bunun sadece e2 veya prolaktinle alakası yok bu değerler yüksek olursa bunlarda erek seviyesinin düşmesine neden olabiliyor. O yuzden küre girerken iyice düşünmek lazım diyoruz birşeyleri göze alarak giriyoruz malesef . Ama sende sıkıntı olmaya bilir dediğin gibi bir durumda sağlam ant sonrasi ilişki veya mast bendede olmuyor 😁

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Ferhat82, 1 dakika önce yazdı:

Bu ereksiyon sorunu sadece decadan olmuyor önce onu anlayalim . Bir çok kişi Testo veya bolde kullandıktan sonrada bu sorunu yaşayabiliyor .Ereksiyon yavas yavasda gidebilir bir andada bunun sadece e2 veya prolaktinle alakası yok bu değerler yüksek olursa bunlarda erek seviyesinin düşmesine neden olabiliyor. O yuzden küre girerken iyice düşünmek lazım diyoruz birşeyleri göze alarak giriyoruz malesef . Ama sende sıkıntı olmaya bilir dediğin gibi bir durumda sağlam ant sonrasi ilişki veya mast bendede olmuyor 😁

Sert antremandan sonra vücut anam ağladı hala şeyinin derdindesin deyip aşağıyı kapatıyor sanki :D:D:D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici    27
Hasan3542, 4 saat önce yazdı:

Hayır deca vurmadım üstelik decayı tek ampül vuracağım kalıcı bir zarar beklemiyorum.Şu an yaşadığım durumunda geçici bir durum olduğunu düşünüyorum.

Kim küründen "kalıcı bir zarar" bekler ki?? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67

Bu arada TF bana primobolan testoyu baskılar dedi. 250 mg testo aldım 200 mg primo aldım primo zaten ne derece baskılayacakki testoyu anlamadım zayıf bir ilaç zaten ...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67

Kür tüm hızı ile devam ediyor bugün 5. günüm bugün  dianabol almaya başladım. Yarın 2. enjeksiyonumu yapacağım. Libido düzeldi gibi. Küre ilk başladığımda 81 kiloydum.(82 yazmışım ilk mesaja yanlış olmuş 81) şu an 84 kiloya çıktım.Kilo artışını tartıya çıktığımda farkettim.Şimdilik hafif libido düşüşü dışında herşey güzel gidiyor.Antremanlarımı sert yapıyorum.Çarşamba günü yaptığım göğüs antremanının şiddetini hala glutamin almama rağmen göğüs kaslarımda hissediyorum.O kadar şiddetli çalışıyorumki dediğim gibi glutamin almama rağmen çalıştığım bölgenin ağrısı 2 gün geçmiyor.3. haftadan sonra ilaçların iyice aktif olması ile beraber bir sıçrama bekliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67

2. enjeksiyonumu oldum. Ancak testoda ufak bir arttırıma gittim. Çünkü deca eklediğim için. 500 mg testo - 200 mg primo ve 200 mg deca şeklinde. Libido taş gibi sıkıntı kalmadı.Günlük 30 mg Dianabol almaya devam ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69
Hasan3542, 7 dakika önce yazdı:

2. enjeksiyonumu oldum. Ancak testoda ufak bir arttırıma gittim. Çünkü deca eklediğim için. 500 mg testo - 200 mg primo ve 200 mg deca şeklinde. Libido taş gibi sıkıntı kalmadı.Günlük 30 mg Dianabol almaya devam ediyorum.

Hadi bakalım before after yapmayı unutma. ilerleyen zamanlarda

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Serms22, Şimdi yazdı:

@Hasan3542yarın teste gitsen ilaçların orjinalliğini anlayabilirsin

Gideceğim tabii doktor testleri yazarsa malum doktorlar egolu oluyor biraz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Serms22    37

Kağıda yazıp eline ver bu değerlere baktırmak istiyorum geçmişte baktırmıştım kıyas yapacağım diyorum ben 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Serms22, Şimdi yazdı:

Kağıda yazıp eline ver bu değerlere baktırmak istiyorum geçmişte baktırmıştım kıyas yapacağım diyorum ben 

Ben biraz leşlik yapmayı planlıyorum bir şekilde alacağım ilaç kullanıyorum kullandığım ilaç bu değerleri etkiliyor diyeceğim vermez ise olası bir olumsuzlukta hakkınızda eksik işlem yapmaktan şikayette bulunacağım diyeceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Serms22, 1 dakika önce yazdı:

Bence yapma çünkü güzel sohbet kurmaya çalış bilsin ilaç kullandığını sürekli o doktora git 

Hocam özünde gayet kibar biriyim merak etme ahahahah bayan doktoramı gitsem erkek doktoramı acaba ? Hocam 1.88 sarışın İzmir çocuğuyum avantajlarını kullanabilirim :D:D:D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.