Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Hasan3542    66

Arkadaşlar ilk kürüme bugün itibari ile başlıyorum.

1. hafta testo ent. 250 mg - 2 x primo 

2. hafta testo. ent. 250 mg - 2x primo ( 250 mg deca - eklem sağlığı amaçlı)

2. haftadan itibaren günde 30 mg dianabol 15 gün boyunca alınacak ( sadece güç kazanımı amaçlı)

3. hafta testo ent. 250 mg - 2x primo

4. hafta testo ent. 250 mg - 3 xprmio

5. ve 6. haftalar aynı

7. hafta testo 500 mg x- 4 primo

8. hafta testo 500 mg - x4 primo

KÜR ÖNCESİ FOTO

82 kiloyum fotoda pek belli olmamış ama normal çünkü boyum 1.88

Göğüslerde baya dolgun aslında ama bugün neredeyse hiçbirşey yiyemedim vücut biraz sönük çıktı sanırım o yüzden ( en sevdiğim kas grubu :)

Bu arada spora 2 aydır gidiyorum 1.5 sene yaptım daha sonra bir rahatsızlık sonucu 4 ay kadar bırakmak zorunda kaldım bıraktıktan sonra vücut 3 ay kadar gayet iyi kaldı ama o son bir ay ne olduysa vücudum eridi resmen dediğim gibi 2 aydır tekrar başladım hızlı bir toparlanma istediğim için küre girme kararı aldım. Her hafta güncelleyeceğim kür boyunca l karnitin beta alanin protein tozu vitamin vs kullanacağım. Sporu gerçekten ciddi yaptığım zaman vücudum çok iyi tepki veriyor.Beklentim 10 kg almak bakalım neler olacak hep birlikte göreceğiz :)  Bu arada sağ omuzumda bir düşüklük söz konusu farkındayım tek taraflı trapez bölgesini çalıştırarak dengelemeyi planlıyorum.

IMG_20200310_213711.jpg

tarihinde Hasan3542 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

huso    5

Keşke doğal olarak biraz zaman geçirseydin fizik olarak iyi olmasan bile ağırlıklarla oynaman lazım hani ilacı vurursun ama spora gidip 20 kilo bench yapsan ne fayda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    66
huso, 4 dakika önce yazdı:

Keşke doğal olarak biraz zaman geçirseydin fizik olarak iyi olmasan bile ağırlıklarla oynaman lazım hani ilacı vurursun ama spora gidip 20 kilo bench yapsan ne fayda

hocam haklısın kas hafızası nedeni ile vücut hızlı toparlanıyor zaten 2 ay önce 74 kgdum 2 ayda 82 ye çıktım biraz yağlanarak birde bazı nedenlerden dolayı şimdi girmem gerekti. 2 ay sonra sizi şaşırtacak bir vücut ile döneceğimi ümit ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
huso    5

İlaçların gelsin kenara koy 1 ay yüksek kalori beslen ağır antremanlar at zorlandığında vur geç hatta ilk haftadan danabolü atmaya başlarsın 15 gün az zaten 30 günü geçmiyicek şekilde kullanırsın emin ol böylesi daha iyi o süre içinde para da biriktirirsin kür içi bazı takviyeleri alman gerekicek 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    66
huso, 8 dakika önce yazdı:

İlaçların gelsin kenara koy 1 ay yüksek kalori beslen ağır antremanlar at zorlandığında vur geç hatta ilk haftadan danabolü atmaya başlarsın 15 gün az zaten 30 günü geçmiyicek şekilde kullanırsın emin ol böylesi daha iyi o süre içinde para da biriktirirsin kür içi bazı takviyeleri alman gerekicek 

hocam istemeyeceğin kadar takviyelerim mevcut o konuda sıkıntı yok danabol ise dediğim gibi sadece güç verme amaçlı alıcam 15 gün yeterli diye düşünüyorum. 2 haftadan itibaren alma sebebim ise ilk hafta primo ve testo vücuttaki etkilerini görmeye çalışacağım.Ayrıca gün 3 saat tek bölge çalışacağım kür boyunca ( lütfen 3 saatlik tek bölge çalışma programım konusunda yorum yapmayın. Daha önce yaptım ve faydasını ciddi şekilde gördüm)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
huso, 10 dakika önce yazdı:

1 ayla olucak is degil o, arkadasin en azindan 1 yil naturel ilerlemesi gerek. Tavsiyem 1.88boya en azindan 88-92 bandina cikip ardindan ilaclara baslaman yonunde olur. Bu kutle ile alicagin verim seni tatmin etmeyecek. Sana cok samimi sekilde soylemek istiyorumki cevremde senin gibi boyle kutle ile küre girip 10-15hafta ilac vurup (tren dahil) 36 37cm kollarla dolasan 60kg bench zor basan arkadaslarim var. Bu kisiler gelisim olmadigindan dolayi gozumun onunde haftalik 750testo 500tren dahi vuruyorlardu ve sonuc 37cm kol :D  2 3 yil once küre giricem diye forumda konu actigimda “küre girme daha erken” diyen cok kisi vardi ama gozumu karartip yapmistim ufaktan birseyler, eeee tabi aldigim verim de ona göre olmustu :) Dikkat et aldigin kararlar seni ileride kotu yonde etkileyecek kararlar olmasin. Benden bu kadar, herkese iyi forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    66
Delipanter00, 1 saat önce yazdı:

1 ayla olucak is degil o, arkadasin en azindan 1 yil naturel ilerlemesi gerek. Tavsiyem 1.88boya en azindan 88-92 bandina cikip ardindan ilaclara baslaman yonunde olur. Bu kutle ile alicagin verim seni tatmin etmeyecek. Sana cok samimi sekilde soylemek istiyorumki cevremde senin gibi boyle kutle ile küre girip 10-15hafta ilac vurup (tren dahil) 36 37cm kollarla dolasan 60kg bench zor basan arkadaslarim var. Bu kisiler gelisim olmadigindan dolayi gozumun onunde haftalik 750testo 500tren dahi vuruyorlardu ve sonuc 37cm kol :D  2 3 yil once küre giricem diye forumda konu actigimda “küre girme daha erken” diyen cok kisi vardi ama gozumu karartip yapmistim ufaktan birseyler, eeee tabi aldigim verim de ona göre olmustu :) Dikkat et aldigin kararlar seni ileride kotu yonde etkileyecek kararlar olmasin. Benden bu kadar, herkese iyi forumlar.

Ben farklıyım bunu ispat edeceğim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    66

Elemanlar hazır ^_^  Bugün ilk antremanıma başlıyorum spor sonra bcaa - 400 gram ton balığı yatarken  de hindistan cevizi yağı ile karıştırıp bir ölçek protein tozu ve glutamin alacağım .bu arada tüm gördüğünüz supplementleri ürünlerini toplamda 600 tl'ye falan aldım - optimum 2. el 1.5 kilo  - 

92374321-dff1-46e5-a536-9e2f51009d06.jpg

6de8fb76-c21c-4e87-8450-18eb95cfd0e6 (1).jpg

3c4ad0b3-ef80-4c44-b97e-e7112b524a97.jpg

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    66
Serms22, 1 saat önce yazdı:

Rich piana der ki 'real food, real food' 

Hocam inan gördüğün bütün ürünleri neredeyse yarı fiyatına aldım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Serms22    37

600 tlye hergün 700 gram daha fazla tavuk yesen protein tozu dan 1 ölçek alacak proteini 5 kat alırsın 

Hevesini kırmayayım şimdiden başarılar kardeşim 

tarihinde Serms22 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zelgu    9

Omuz düşüklüğü trapez ile alakalı olmayabilir ters trapezi çalıştırmak çözüm değil aklında bulunsun, kür inş beklediğin verimde geçer bence biraz erken olmuş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    332

12 haftadan kısa kür tavsiye etmem 1

Kısa bi kürde dozları değiştirmek saçma zaten kanda ilaçların düzeyinin yükselmesi uzun zaman alıyor yani sabit dozajlarla git 2

Decayı sadece 1 hafta mı kullanacaksın yanlış mı anladım? Eğer öyleyse saçma. 3

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    66
Equipoise, 6 dakika önce yazdı:

12 haftadan kısa kür tavsiye etmem 1

Kısa bi kürde dozları değiştirmek saçma zaten kanda ilaçların düzeyinin yükselmesi uzun zaman alıyor yani sabit dozajlarla git 2

Decayı sadece 1 hafta mı kullanacaksın yanlış mı anladım? Eğer öyleyse saçma. 3

Hocam Deca'da amacım kütle almak değil sadece eklem sağlığını korumak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    66
Zelgu, 17 dakika önce yazdı:

Omuz düşüklüğü trapez ile alakalı olmayabilir ters trapezi çalıştırmak çözüm değil aklında bulunsun, kür inş beklediğin verimde geçer bence biraz erken olmuş

Hocam skolyozum var muhtemelen onu kastediyorsunuz ancak skolyoz derecem çok yüksek olmamasına rağmen omuz düşüklüğü veya omuzdaki kas dengesizliği bariz  rahatsız ediyor beni sanki omuz benim omuzum değilmiş gibi dışarıdan dikkatli bakmayınca belli bile olmuyor hatta ama ben bariz şekilde sağ omuzumda bir dengesizlik hissediyorum kas dengesizliğinden kaynaklandığını düşünüyorum.Hafta içi doktora gideceğim gelişmeleri yazarım.

1.2.410.200059.13214139408.20200131142004485.4.1.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    66
Serms22, 2 saat önce yazdı:

600 tlye hergün 700 gram daha fazla tavuk yesen protein tozu dan 1 ölçek alacak proteini 5 kat alırsın 

Hocam et zaten yiyorum A101 sağolsun SKT'si yaklaşan ürünleri 1 alana 1 bedava şeklinde veriyor bana :) 

Ama ucuz olduğu için tavuk ciğer ağırlıklı besleniyorum.Zararlı demeyin zararlı değil yabancı araştırmalar mevcut bu konuda ...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    165

Yerinde olsam 1 sene doğal ilerlemeye çalışırım ama takdir senin sen koyun kendi bacağından asılır . küründe deca var bence ilk kürden deca tren gibi ağır ilaçlara gerek yok . deca olduğu için proviron kullanmanı öneririm . Aslında kardeş sana tek tavsiyem doğal yap , biliyorum heveslisin ama bence böyle olmalı . iyi akşamlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    66
Spartacus, 4 dakika önce yazdı:

Yerinde olsam 1 sene doğal ilerlemeye çalışırım ama takdir senin sen koyun kendi bacağından asılır . küründe deca var bence ilk kürden deca tren gibi ağır ilaçlara gerek yok . deca olduğu için proviron kullanmanı öneririm . Aslında kardeş sana tek tavsiyem doğal yap , biliyorum heveslisin ama bence böyle olmalı . iyi akşamlar

Hocam kimse okumuyor sanırım sadece tek ampul vuracağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    165
Hasan3542, 1 dakika önce yazdı:

Hocam kimse okumuyor sanırım sadece tek ampul vuracağım.

Umarım istediğin verimi alırsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    66
Serms22, 2 saat önce yazdı:

Hocam böyle iyimi :):)

Dev bir parça ton balığı ve İstiridye mantar

5e694a272832e_WhatsAppImage2020-03-11at23_28_10.thumb.jpeg.2aade22843db6ae2b178efccb504347c.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Serms22    37

Bu saatte hazımsızlık yapmasın dikkat et özellikle ton balığı beni kötü yapıyor mesela yemiyorum sana iyi geliyorsa ye

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    66
Serms22, 15 dakika önce yazdı:

Bu saatte hazımsızlık yapmasın dikkat et özellikle ton balığı beni kötü yapıyor mesela yemiyorum sana iyi geliyorsa ye

Sonunu düşünen kahraman olamaz :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.