Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Hasan3542    67

Test sonuçları geldi. Bugün küre başlayalı tam 1 hafta oldu. Testo çalışıyor. Serbest Testoyu ölçtüremedim.Dianabol kullanımdan kaynaklı biraz karaciğer değerlerinde yükselme var gibi gözüküyor ayrıca primo veya dianabol kaynaklı yine biraz kan değerlerinde yükselme var. Deca'yı daha dün vurdum zaten testte nasıl bir etki  görülebilir Deca kaynaklı bilemiyorum.

5e70b598949db_EkranAlnts65656565.PNG.8b30a0a0bf269f73a650032ed1763e6a.PNG5e70b5980a7e4_EkranAlnts43434343.PNG.db9f6dbd2bd240b7682dcdfc40c590cf.PNG5e70b59532136_EkranAlnts8787878.thumb.PNG.d88ce85c3325091c03689d6ddb2b175d.PNG. @Equipoise

Ekran Alıntısıfdfdfdf.PNG

tarihinde Hasan3542 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Serms22, 21 saat önce yazdı:

Kağıda yazıp eline ver bu değerlere baktırmak istiyorum geçmişte baktırmıştım kıyas yapacağım diyorum ben 

Dediğin gibi yaptım biraz doktor egosu dışında bir sorun olmadan testleri yaptı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157

Hasan kardeşim. Kürünü kim yazdı bilmiyorum ama bence biraz sıkıntılı bir kür olmuş. Rimobolan doğal testoyu kesinlikle baskılar ve sakın hafife alma. Hafta 200 çok ağır bir doz değil tabii. Ama karaciğer değerinin bu kadar hızlı yükselmesini bence bir araştır. En yakın arkadaşımı benim rehberliğimde küre başlattık ama değerleri bu kadar hızlı yükselmedi. Ona hazırladığım kürü sana örnek olsun diye nacizane yazayım ki sen de bunu kendin için referans al. İlaçlar helix marka ve kendi arkadaşımızdan aldık. Biraz fiyatları yüksek ama yapacak bir şey yok. Ben Burak kardeşimden alma taraftarıydım. Kendisi istemedi. Neyse.. Kür şu şekilde.

Günde 2 tablet bulkmix tablet        (25mg Dianabol-20mg Anapolon-5mg MethileTestesteron) içeriğine sahip. Sabah - Akşam..

Pazartesi - Perşembe olacak şekilde (600ml Testo Cyp - 500ml Bolde) İkiye bölüp vuruyoruz.

Günlük aldığı takviyeler sabah akşam olacak şekilde,

Proviron 1 er tablet

Saw palmetto 1 er tablet

Milk Thistle 1 er tablet

Legalon 1 tablet  (Günde 1 adet)

Magnezinc 1 er tablet 

Benexol  1 er tablet

Devit   15 damla

Enginar Özütü 50ml

Tamoksifen 1 tablet (Günde 1 tane almasının sebebi östrojeni yüksek ve jinekomastiden çok korkuyor. Kendisine kürde östrojenin önemini ve etkisi anlattım ama yine de herhangi bir yan etkiye maruz kalmak istemediği için böyle kullanıyor. Normalde bu kadar almayabilirsin. Tercihe göre değişir.)

Sağlam antreman ve beslenmesi var ve şu an 30. günde. İlk kürü ve yaratık gibi bir şey oldu. Aldığı yüksek östj. baskılayıcı yüzünden çok su tutmadı ve inanıyorum ki kür bitince büyük bir kısmı ona kalacak. Size resimlerini atarım. Sizde değişime inanamayacaksınız. Özetle dikkat ettiysen kürün yanındaki ekstra takviyeler tamamen onun sağlığı ile alakalı. Rimobolan senin sağlığını illa ki etkiler. Benim çevremde kullananlar içinde libidosu birden düşende var yavaş yavaş düşende var. Bu bünyeden bünyeye değişir ama yine de etkisi yok denemez. Mesela Rimobolanla çok fazla tüylenen arkadaşım var. Hiçbir şey olmayanda var. Burada önemli olan vücüdun verdiği tepki. Yine de her koşulda kürünü ve yanında kullandıklarını gözden geçir. Tek kullanımlık Decayı sana kim tavsiye etti inan merak ettim. Eğer sormak istediklerin olursa biz burdayız. Bizi etiketlersen elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.  

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
weldan, 19 dakika önce yazdı:

Hasan kardeşim. Kürünü kim yazdı bilmiyorum ama bence biraz sıkıntılı bir kür olmuş. Rimobolan doğal testoyu kesinlikle baskılar ve sakın hafife alma. Hafta 200 çok ağır bir doz değil tabii. Ama karaciğer değerinin bu kadar hızlı yükselmesini bence bir araştır. En yakın arkadaşımı benim rehberliğimde küre başlattık ama değerleri bu kadar hızlı yükselmedi. Ona hazırladığım kürü sana örnek olsun diye nacizane yazayım ki sen de bunu kendin için referans al. İlaçlar helix marka ve kendi arkadaşımızdan aldık. Biraz fiyatları yüksek ama yapacak bir şey yok. Ben Burak kardeşimden alma taraftarıydım. Kendisi istemedi. Neyse.. Kür şu şekilde.

Günde 2 tablet bulkmix tablet        (25mg Dianabol-20mg Anapolon-5mg MethileTestesteron) içeriğine sahip. Sabah - Akşam..

Pazartesi - Perşembe olacak şekilde (600ml Testo Cyp - 500ml Bolde) İkiye bölüp vuruyoruz.

Günlük aldığı takviyeler sabah akşam olacak şekilde,

Proviron 1 er tablet

Saw palmetto 1 er tablet

Milk Thistle 1 er tablet

Legalon 1 tablet  (Günde 1 adet)

Magnezinc 1 er tablet 

Benexol  1 er tablet

Devit   15 damla

Enginar Özütü 50ml

Tamoksifen 1 tablet (Günde 1 tane almasının sebebi östrojeni yüksek ve jinekomastiden çok korkuyor. Kendisine kürde östrojenin önemini ve etkisi anlattım ama yine de herhangi bir yan etkiye maruz kalmak istemediği için böyle kullanıyor. Normalde bu kadar almayabilirsin. Tercihe göre değişir.)

Sağlam antreman ve beslenmesi var ve şu an 30. günde. İlk kürü ve yaratık gibi bir şey oldu. Aldığı yüksek östj. baskılayıcı yüzünden çok su tutmadı ve inanıyorum ki kür bitince büyük bir kısmı ona kalacak. Size resimlerini atarım. Sizde değişime inanamayacaksınız. Özetle dikkat ettiysen kürün yanındaki ekstra takviyeler tamamen onun sağlığı ile alakalı. Rimobolan senin sağlığını illa ki etkiler. Benim çevremde kullananlar içinde libidosu birden düşende var yavaş yavaş düşende var. Bu bünyeden bünyeye değişir ama yine de etkisi yok denemez. Mesela Rimobolanla çok fazla tüylenen arkadaşım var. Hiçbir şey olmayanda var. Burada önemli olan vücüdun verdiği tepki. Yine de her koşulda kürünü ve yanında kullandıklarını gözden geçir. Tek kullanımlık Decayı sana kim tavsiye etti inan merak ettim. Eğer sormak istediklerin olursa biz burdayız. Bizi etiketlersen elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.  

Hocam şu an gayet iyiyim. Libidomun durumuda gayet iyi durumda , kür planını ben seçtim ve gayet memnunum kürden 7. gündeyim ve vücutta şimdiden değişimleri hissetmeye başladım.Karaciğer değerlerine gelince enginar suyu içmeye başlayacağım bugün toparlayacaktır diye düşünüyorumki dianabol'u uzun süre kullanmayacağım zaten tek ampül Deca'ya gelince sadece eklem desteği amaçlı -

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Serms22, Bir saat önce yazdı:

Kürü kesmeyi düşünüyor musun peki 

Elbette hayır en fazla ne kadar kapalı kalabilir ki ? İnsanların para kazanması lazım ... 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67

Bugün kürümün 9 . günü salonlar kapanana kadar her gün 2 saat sağlam çalıştığım için kendimi şanslı hissediyorum.Kürün etkilerine gelince libido zaman zaman yükseliyor zaman zaman azalıyor.Ayrıca vücudumda pump hissi belirgin derecede arttı. Yavaş yavaşta olsa kas oluşumu anlamında kürün etkilerini hissetmeye başladım.Kaslarımın yavaş yavaş büyüdüğünü gözlemleyebiliyorum.Zaten primo'nun çok güçlü bir ilaç olmadığını düşünürsek aceleci olmamam gerekiyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67

Kürün 10. günü evde basit antremanlar ile kas kütlemi korumaya çalışıyorum.Salonların kapalı olması ve bunun süresi belirsiz olması olumsuz yönde etkiliyor beni muhtemelen 10 güne kadar açılmaz ise kürü bitireceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Serms22    37

Evde yaptığın antrenmanın içeriği ne acaba bitirme bence beslenme gittikçe ufakta olsa kas gelişimi olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Serms22, 15 dakika önce yazdı:

Evde yaptığın antrenmanın içeriği ne acaba bitirme bence beslenme gittikçe ufakta olsa kas gelişimi olur 

hocam şınav barfiks gibi temel hareketler sadece 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Serms22, 15 dakika önce yazdı:

hocam şınav barfiks gibi temel hareketler sadece 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Serms22    37

Bak kardeşim şınav bir yere kadar çekilir. İlk yapacağın iş lastik almak. Şu sporcular için satılanlar onu al ve video izle o çok işini görecek her şey yapılıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Serms22, 2 dakika önce yazdı:

Bak kardeşim şınav bir yere kadar çekilir. İlk yapacağın iş lastik almak. Şu sporcular için satılanlar onu al ve video izle o çok işini görecek her şey yapılıyor 

Reis evde yapamıyorum ben bu işi salon olsun günde 3 defa gideyim ama evde üşeniyorum :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67

11. gün 5 gündür malum sebeplerden ötürü ciddi antreman yapamıyorum. 2 ana öğün 1 ara öğün olarak devam ediyorum.Salonlar açıkken 3 ana öğün 2 ara öğün şeklinde ilerliyordum. Kilom 11 gün önce 81.2 kg aç karna bugün yine aç karna 84.2 kg -

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Serms22    37

Beslenmeye devam ettiğin sürece protein sentezi vs devam edecek ve daha hızlı vücut tamir olacak kürü kesmen için tek sebep antrenman yapmaman ama benim dediğim gibi üşenmeyip bir şeyler alır ve çalışırsan gerçekten hissede hissede yaparsan bu antrenmanı ve ertesi gün ufakta olsa pump, kas ağrısı hissediyorsan gelişim 1 1 devam edecektir. Kendin yorumla şu metotları göz önüne al

Salon açıkken sağlam Antreman + beslenme + ilaç = güzel verim 

Salon kapalıyken evde sağlam - orta antrenman +beslenme+ilaç =orta üstü verim

Salon kapalıyken evde ufak antrenman +beslenme+ilaç =orta verim

Salon kapalıyken evde antrenmansız +beslenme+ilaç = düşük verim

Fakat şu var maliyeti göz önüne alırsan ben hergün antrenmansız bu kadar beslenmeye para harcıyorum hem cebim eksiliyor hem vücudu yoruyorum reseptörleri açamıyorum ilaç giremiyor diye düşünüyorsan kes ilacı 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Serms22, 55 dakika önce yazdı:

Beslenmeye devam ettiğin sürece protein sentezi vs devam edecek ve daha hızlı vücut tamir olacak kürü kesmen için tek sebep antrenman yapmaman ama benim dediğim gibi üşenmeyip bir şeyler alır ve çalışırsan gerçekten hissede hissede yaparsan bu antrenmanı ve ertesi gün ufakta olsa pump, kas ağrısı hissediyorsan gelişim 1 1 devam edecektir. Kendin yorumla şu metotları göz önüne al

Fakat şu var maliyeti göz önüne alırsan ben hergün antrenmansız bu kadar beslenmeye para harcıyorum hem cebim eksiliyor hem vücudu yoruyorum reseptörleri açamıyorum ilaç giremiyor diye düşünüyorsan kes ilacı 

Salonlar açılınca günde 2 defa gidecek şekilde imkanım var. O şekilde kapatmayı planlıyorum açığı ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
huso    5
Serms22, 1 saat önce yazdı:

Merhaba vücudumu yoruyorum ve reseptörleri açamıyorum ilaç giremiyorum olayı nedir kesin bi araştırma felan mı yoksa deneyimlerden mi anlatabilirmisiniz merak ettim @Serms22

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Serms22    37
huso, 21 dakika önce yazdı:

Merhaba vücudumu yoruyorum ve reseptörleri açamıyorum ilaç giremiyorum olayı nedir kesin bi araştırma felan mı yoksa deneyimlerden mi anlatabilirmisiniz merak ettim @Serms22

Vücuda yüksek miktarda testosteron alıyoruz ve bu gidip bir yerlere bağlanıp işe yarayacak. Bizim amacımız kasları geliştirmek bu yüzden antrenman yaparak ilacı bu yöne itiyoruz. Hiçbir şey yapmazsak ilaç gider başka reseptörlere bağlanarak saç dökülmesi vb vb yaşanır ilacın hakkını vermek lazım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
Serms22, 9 saat önce yazdı:

Vücuda yüksek miktarda testosteron alıyoruz ve bu gidip bir yerlere bağlanıp işe yarayacak. Bizim amacımız kasları geliştirmek bu yüzden antrenman yaparak ilacı bu yöne itiyoruz. Hiçbir şey yapmazsak ilaç gider başka reseptörlere bağlanarak saç dökülmesi vb vb yaşanır ilacın hakkını vermek lazım 

Kesinlikle öyle. Benim yıllardır savunduğum konu bu. İlaç kullanıp kendini en tepe noktasına zorlamayan adamlar sonra kalkıp ülkedeki ilaçlara suç atıyorlar. Hatta bunu -75 Türkiye şampiyonu olan arkadaşımla geçen gün konuştuk. Kısa bir süre önce İran'a gitmişti. Oradaki vücut geliştirmecilere hayran kalmış. Aynı masada oturduğumuz arkadaşı onların ilaçları bizde olsa biz daha iyi olurduk dedi. Arkadaşım adamların idman metodlarını ve sertliğini anlatınca vazgeçti. Adamlar inanın bizim kullandığımız birçok ürünü bulamıyor bile. Ülke bütün tıbbi ilaçlar konusunda ambargo yemiş. Yine de inanılmaz çalışıp gelişiyorlar...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67

12. gün -

Banamı öyle geliyor bilmiyorum ama sanki oturduğum yerden kas kazanmaya başladım. Öyle hissediyorum sanki vücudum sertleşiyor ve hafif bir pump hali var devamlı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.