Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mehmetizmir

Yardım istiyorum (helix labs)

Önerilen İletiler

Mehmetizmir    0

Arkadaşlar kendimce yoğun bir şekilde çalıştım beslenmeme dikkat ettim ama bir türlü olmadı. Bende Steroid almaya karar verdim. Vücut geliştirme yapan bir arkadaşımdan yardım istedim o da bana başka birine yönlendirdi ve sonuç olarak bana bir kür programı ve fiyat listesi çıkardı. Hiçbir bilgim olmadığı için talep edilen ücreti ödedim. Benden toplam 2870 TL ücret aldılar. Karşılığında herhalde çuvalla ürün gelir sandım ama resimlerdeki gördüğünüz 1 avuç ürün geldi. Bunları kullanan var mı ? Gerçekten bunların fiyatı bu kadar mı ? Lütfen yardım 

IMG-20200221-WA0007.jpeg

IMG-20200221-WA0009.jpeg

IMG-20200221-WA0011.jpeg

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.247

dostum bu markayı duydum ama tüm ürünleri underdose bilgin olsun yerli ürün tr satana ilk satanda izmirdendir oradan çıktı marka zaten bu rakamı bu ürünlere vermiş olmana çok üzüldüm iade et vs deyip seni üzmek pskolojini etkilemek istemem ama lab ürünlerine birde bu markaya bu parayı vermen acı verici tanıdığın falansa iade et etmiyorsanda kullan ama sonuçları çok iç açıcı olmayacak bunu görürüsün kullanınca.bu tamamen yerli üretim ürün sahte mahte diye birşey yok ve adamların stratejisi bu mala yüksek değer verip daha değerli kullanılabilir gösteriyorlar çok kişiye ama yerli üretim ürünlerin ne şartlarda ne fiyatlara çıkarıldığını yazsam inan üzülürsün.sana başarılar bizide gelişmelerden haberdar et :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69
Mehmetizmir, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar kendimce yoğun bir şekilde çalıştım beslenmeme dikkat ettim ama bir türlü olmadı. Bende Steroid almaya karar verdim. Vücut geliştirme yapan bir arkadaşımdan yardım istedim o da bana başka birine yönlendirdi ve sonuç olarak bana bir kür programı ve fiyat listesi çıkardı. Hiçbir bilgim olmadığı için talep edilen ücreti ödedim. Benden toplam 2870 TL ücret aldılar. Karşılığında herhalde çuvalla ürün gelir sandım ama resimlerdeki gördüğünüz 1 avuç ürün geldi. Bunları kullanan var mı ? Gerçekten bunların fiyatı bu kadar mı ? Lütfen yardım 

IMG-20200221-WA0007.jpeg

IMG-20200221-WA0009.jpeg

IMG-20200221-WA0011.jpeg

İlaçları iade edebiliyorsan bence iade et. lakin ürüne göre hem fiyat yüksek. Hemde ilk defa steroit kullanacaksın Tren ağır  gelir kanatimce. Burak hoca ile görüşmeni tavsiye ederim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58

Kardesim oncelikle parasini odedigin seyin ne oldugunu bilmiyorsun, bu noktada hata yapmissin. Sana kisa ester ilaclardan olusan ileri seviye bir yag yakimi kuru satmislar. 

Kisa esterle basetmek zordur, sik enjeksiyon ister (haftada 3-4) eger kullanacaksan bu hususa dikkat et, doku tam iyilesmeden yeni enjeksiyon yapma. Kullandigin ilaclari arastir, calisma mekanizmalarini ogren, eger bu isi yapacaksan cok daha fazla oku.

Fiyat ve marka konusunda yorum yapmak bana dusmez.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aakyez    25

Helix kullanmış biri olarak sunu söyliym. Benim kullandıklarım test-e tren-e  10 numara calısıyordu. Tren 1.5ml de 4 haftada bıraktım yanetkden dolayı öyle söyleyeyim flakonlar duruyor. Ödediğin ücrete gelince gercekten üzüldüm. Ben yarı fiyatına almıstım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Şişkobiri    40

Helix çalışıyor underground Türkiye ürünü ama çalışıyor. 

Fiyat olarak da çok abartılı olmamakla birlikte ufak bir kazık yemişsin 

3 kutu testesteron prop

3 kutu masteron 

3 kutu tren acetate

Winstrol 

Ve mix bir tablet ürün vermişler. 

Bunların normal satıcıya gelişi zateb 1800ü buluyor. 

Özellikle mix tablet hafif pahalı. 

İşin garip yanı ilk küründe tam 6 tane doping maddesi kullanacak olman bence trenleri ve o mix tablet ürünü kenara koy. 

Test masteron ve Winstrolu kullan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mehmetizmir    0

Hoca bana bunları 4 aylık bir sürede bitireceğimi, bu süre içinde sürekli olarak irtibata olacağını , çalışma programı hazırlayacağını , ürün fiyatının üstüne çok bir şey koymadan yani eğitmenlik ücreti ile birlikte bu fiyata geldiğini söyledi. 

Bu şeklide uzaktan eğitim ücreti ne ne kadar acaba ? Yani ortalama eğitmenler ne alıyor aylık  yada yıllık ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62

3 propionat 2 tren 2 masteron 2 de tablet.Tr üretimi ürün. Max tutacaği fiyat  1300 tl  geçmiş olsun kardeşim Eğer aldiğin kişiyle yüz yüze görüşebiliyorsan  300 tl gibi biir miktar kesinti yaptırıp iade edebilirsin.Zararın neresinden dönsen kardır. Olduda kafaya koyduysan kullanmayı çok ağır bir kür bunla baş edemessin tecrübeli birinden destek alman gerekiyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54

bu fiyat ne  max 1.500tlik ürün var orda  eczane ürünü değil sonuçta  çinden gelen hammadde ile yapılan bir şey 
İnşAllah çalışır da verim alırsın geri iade hakkın varsa ver gitsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fbgomer    6
aakyez, 2/21/2020 - 17:19 yazdı:

Helix kullanmış biri olarak sunu söyliym. Benim kullandıklarım test-e tren-e  10 numara calısıyordu. Tren 1.5ml de 4 haftada bıraktım yanetkden dolayı öyle söyleyeyim flakonlar duruyor. Ödediğin ücrete gelince gercekten üzüldüm. Ben yarı fiyatına almıstım.

Helix labs test e kullanıyorum suan 6nce hafta geçtim ..ama çok merak ediyorum acaba Helix labs iyi mi çünkü güç olarak iyi hissediyorum ama o kadar büyük değişim daha olmamış !!!...sence Helix devam edeceğim yoksa markaya değiştirim gerekiyor??? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aakyez    25
Fbgomer, 10 saat önce yazdı:

Helix labs test e kullanıyorum suan 6nce hafta geçtim ..ama çok merak ediyorum acaba Helix labs iyi mi çünkü güç olarak iyi hissediyorum ama o kadar büyük değişim daha olmamış !!!...sence Helix devam edeceğim yoksa markaya değiştirim gerekiyor??? 

hocam hani sigara içen birisi nasıl kimseye tavsiye etmez veya etmemeli, benim o ürünleri kullanmamı da öyle düşün. O dönem bütçem ona yetiyordu. 6 ay önce aldım kullandım 1 er flakon trenin bütün yan etkilerini gördüm. Ancak merdiven altı bi ürün bir flakon diğeriyle bir olmaz o yüzden yorum yapamayacağım. Herkes gibi diyebileceğim şey Balkan,Sp,İran,Eczane vs. gibi en kaliteli ürünleri kullanman daha iyi olacaktır. İyi sporlar.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fbgomer    6
aakyez, 3 saat önce yazdı:

hocam hani sigara içen birisi nasıl kimseye tavsiye etmez veya etmemeli, benim o ürünleri kullanmamı da öyle düşün. O dönem bütçem ona yetiyordu. 6 ay önce aldım kullandım 1 er flakon trenin bütün yan etkilerini gördüm. Ancak merdiven altı bi ürün bir flakon diğeriyle bir olmaz o yüzden yorum yapamayacağım. Herkes gibi diyebileceğim şey Balkan,Sp,İran,Eczane vs. gibi en kaliteli ürünleri kullanman daha iyi olacaktır. İyi sporlar.

Acaba underdose mı Helix labs ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
selvituncer, 21.02.2020 - 18:29 yazdı:

3 propionat 2 tren 2 masteron 2 de tablet.Tr üretimi ürün. Max tutacaği fiyat  1300 tl  geçmiş olsun kardeşim Eğer aldiğin kişiyle yüz yüze görüşebiliyorsan  300 tl gibi biir miktar kesinti yaptırıp iade edebilirsin.Zararın neresinden dönsen kardır. Olduda kafaya koyduysan kullanmayı çok ağır bir kür bunla baş edemessin tecrübeli birinden destek alman gerekiyor.

Güzel kardeşim bence fiyat normal. Helix i  İzmir'de satan kişileri de şahsen tanırım. Üreten demiyorum. Satan 2 kişiden biri ile yakın arkadaş sayılırız. Kendi arkadaşıma da Helix aldık ve canavar gibi de çalışıyor. Sadece ürünün kaçıncı elden aldığı önemli. Ürün en az 2 kere el değiştirmiştir. Fiyatı normal. Haa kendim şimdi definasyona başladım ve sağolsun Burak Hoca'dan @Loving temin ettim. Diyeceksin ki madem piyasadan o kadar adam tanıyorsun. Neden Burak Hoca'dan alıyorsun? Eczane ürünü satan başka güvenilir adam bulamıyoruz. Merdivenaltı ürünlerin hele ki kısa esterleri bende inanılmaz ödem yapıyor. Hatta Burak Hoca'dan Balkan Testo Prop aldığım halde o bile vurduğum yerleri balon gibi şişirdi. Sağolsun Burak Hoca beni kürü verdikten 1 hafta sonra aradı. Nasıl gidiyor diye. Bende durumu anlattım hemen SP prop ile değiştirdi. Bizim aradığımız böyle adamlar işte. Ürünün arkadasında duruyor. Problem yaşarsan yardımcı oluyor. Daha ne olsun? Hangi satıcı seni 1 hafta sonra ararda nasıl gidiyor diye sorar ? Doğruya doğru bana kalsa ben aramayacaktım. Verdiği ürünle ilgili problem yok ki. Bende ödem yapıyor sadece. Bu yüzden bu arkadaşımıza da tavsiyem ilk kür olarak biraz ağır olmuş. İade edebiliyorsan et ama edemezsen dünyanın sonu değil.. Ama bi daha ki sefere Burak Hoca'dan temin edersen hem fiyatta başın ağrımaz. Hem de adam gibi hizmet almış olursun. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67

Böyle dolandırıcıları gördükçe Burak Hocanın ürünleri gözüme bedava gibi görünmeye başladı. Hakkıyla iş yapmak böyle bişey olsa gerek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32

Yerli uretim olup da iyi calisan urunler de gorduk. Burada pahalli almişsın diyenlerede aldirma boş mezar bulsa girecek olanlar var

tarihinde gnr35 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzhanarsll    10
Mehmetizmir, 21.02.2020 - 14:34 yazdı:

IMG-20200221-WA0007.jpeg

IMG-20200221-WA0009.jpeg

IMG-20200221-WA0011.jpeg

Bu ürünlerin taş çatlasın maliyeti 500 tl türk üretimi sterllikle alakası olmayan bi marka çalışırmı çalışmazmı o ayrı bi konu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fbgomer    6
oguzhanarsll, 8/9/2020 - 11:34 yazdı:

Bu ürünlerin taş çatlasın maliyeti 500 tl türk üretimi sterllikle alakası olmayan bi marka çalışırmı çalışmazmı o ayrı bi konu

Kolay gelsin Hocam Helix labs nasil bir marka sence !! çalışıyor mu !!?  testo 300 mg yazıyor da acaba doz bu kadar yüksek yoksa underdose 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzhanarsll    10
Fbgomer, 5 saat önce yazdı:

Kolay gelsin Hocam Helix labs nasil bir marka sence !! çalışıyor mu !!?  testo 300 mg yazıyor da acaba doz bu kadar yüksek yoksa underdose 

Aynı ürünün laciverti diyebilirim bu ürünler kişiye özel dolum yaparlar satıcın sağlamsa ona göre doz koymuşlardır çalışır fakat bi bu ilaçları kötülemememizdeki maksat çalışıp çalışmaması değil steril değil bu ürünleri labaratuvar ortamında üretilen ürünlerden ayıran özellik labaratuvar ürünü rhammaddesi ayrıştırılır ve tüm zararlı maddeler alınır ve üstünde yazan mg lar ortalamasında hammadde vardır. Ayrıştırılmayan maddeler uzun vadede organlarına çok kötü zararlar verir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.