Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

PEPTIDTURKIYE

Gurbuz - Beslenme Antreman Günlüğü

Önerilen İletiler

Dün bacak yaptım.2 haftadır lunge ile başlıyorum daha rahat pump oluyor quadlar bir süre böyle devam etmeyi düşünüyorum

Bacak

Db walking lunge 5

Squat 5

Stiff leg deads 5

Leg ex 4

Leg curl 4

Single calf 4

Bugün omuz-biceps-triceps vardı.3 saate yakın sürdü biraz fazla oyalandım

seated front barbel press 5

DB lateral 4 ( 12,5 - 10 - 7,5 - 5 - 2,5 ile 5li drop set ilk 3 set son set 5-2,5 ile 2li drop

Rear lateral 4 ( 5-2,5 ile 2li drop tüm setler

Z bar curl 4

İnc Db alternate curl 3

BB reverse curl 3

Rope pushdown 4 ( son 2 set 2li drop

Single overhead extension 4 ( 2 ve 3.set 2li 4.set 3lü drop

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dün Göğüs Triceps vardı.Fena idman değildi kas ağrısı hala devam ediyor

İncline bench press 5

İncline Flies 4

İnc DB bench press 5

Flies 3

BB floor Press 3

Rope Pushdown 4

one arm db overhead extension 4

Bugünde bacak.Leg curl ve extensionu çıkardım bu haftalık.Squatta da 2 set breathing squat ve son 2 sette 1 tekrardı

Db walking lunge 5

Squat 9

Stiff leg db deads 5

SM calf raise 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beyler 87-88 kg ye çıktım hafif bir yağlanma ile birlikte tabi.Rutinim böyle 1 aya yakın zamandır

Sırt + 1-2 hareket biceps

Göğüs + 1-2 hareket Triceps

Bacak-Kalf

Omuz-Biceps-Triceps

OFF

Beslenme aynı iştahım düzeldi sayılır çoğu gün rahatça 4000-4500 kcal tüketebiliyorum.Genel olarak 200-400 gr kırmızı et-400-600 gr tavuk-10-15 yumurta gibi protein alımım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

90 91 kg civarına çıktım fena gitmiyor çalışmalar sol el bilek sakatlığım hariç.Ağır kilolarla presslerde sıkıntı yaşatıyor.Fotoğraf olarak şimdilik bunlar var sadece elimde bunlar var akşama bikaç tane daha atarım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Hocam metformin adlı bir ilaç yazmışsın beslenme planında. Onunla ilgili biraz bilgi verebilir misin ? Yabancı forumlarda zayıflamak için kullanıldığına dair şeyler buldum.

Neden son öğününde kullanıyorsun ? Gece yatmadan önceki öğün olarak tahmin ediyorum bu öğünü.

Yan etkileri nedir ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu çok eski bi günlük aylardır yatmadan önce kullanmıyorum ama yatmadan önce 250 mg metforminin yararı büyük.Neden dersen kan şekeri düşüyor ve GH salınımı artıyor hemde ciddi şekilde sonuç olarak uykunda yağ yakıyorsun..

Bu arada güncelliyim günlüğü en son 107 kg ye çıkmıştım ama 2 aydır idman yapmıyorum steroidde almıyorum sadece olanı korumak adına myostatine vuruyorum bu ara.101 e düştüm 2 ayda ama yakında yeniden başlamayı düşünüyorum İGF 1 - Myostatine - GHRP 6 - CJC 1295 ve birkaç anabolic ile

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Hocam kullanımına karar verince Matofin 500 Mg 100 Xr Tablet adlı ürünü alacağım eczaneden. Her gece yatmadan yarım tablet kullanacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

250 mg XR bulamadım hocam bunu da bölerek kullanacağım gibi gözüküyor. Uzun süre gidecek 200 kullanım kadar bu şekilde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cogonico    0
Hipoglisemi olmaman ve metforminin işe yaraması için.Yatmadan önce alma bence 2 3 saat aralıkla alınan 500'er mg yeterli olacaktır.

İyi günler.. Ben antreman öncesi termojenik fat burner ve l- carnitine kullanıyorum.. Bu ürünlerle birlikte metformin kullanabilir miyim, bir zararı olur mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    754
Hipoglisemi olmaman ve metforminin işe yaraması için.Yatmadan önce alma bence 2 3 saat aralıkla alınan 500'er mg yeterli olacaktır.

İyi günler.. Ben antreman öncesi termojenik fat burner ve l- carnitine kullanıyorum.. Bu ürünlerle birlikte metformin kullanabilir miyim, bir zararı olur mu?

kullanılıyor bir forumda okumuştum hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.