Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Efeedd

Pct sonrası tahlil sonuçları

Önerilen İletiler

Spartacus    167
Efeedd, 9 saat önce yazdı:

2 sene oldu

Yaş kaç hocam ? Geçer inşallah psikolojini yüksek tut.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Spartacus    167
Efeedd, 3 saat önce yazdı:

24 girdim yen

25 bende . düzelir kardeşim iyileşeceğiz içini rahat tut

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Efeedd, 3 saat önce yazdı:

24 girdim yen

kardeşim merak ettiğim olay şu aşağı tarafta kıpırdama dahi olmuyor mu? Sorun libido mu? Ereksiyon kaliten nasıl vinsel ilişkiye girebilcek seviyeye geldin mi ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105
Spartacus, 6 saat önce yazdı:

kardeşim merak ettiğim olay şu aşağı tarafta kıpırdama dahi olmuyor mu? Sorun libido mu? Ereksiyon kaliten nasıl vinsel ilişkiye girebilcek seviyeye geldin mi ? 

mentalite olarak istek hep var. her gördüğüm güzel kıza gözüm kayıyor.

ama iş realiteye dökünce yok. yani kendi halime bıraksam 1 hafta aklıma gelmez ellemem gibi.

sertleşme sıkıntı bazen hiç olmuyor bazen yatarken vs oluyor bişe izlerken falan ama %60-70 hep.

mast sırasında birkaç dakika sonra biraz uğraşınca ya da bazen olmuyor. ilişkiye girilmez yani.

ama işin garip tarafı arada bir öesela ayda bir 2 haftada bir yada 2 ayda bir bi düzeliyorr aynı eskisi gibi düzeldim diyorum tamamen düzeliyor, yine bozuyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58

Bol bol kosu, tempolu yuzme, crossfit kisacasi kardiyovaskuler egzersizlerin de cok faydasi olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Efeedd, 5 saat önce yazdı:

mentalite olarak istek hep var. her gördüğüm güzel kıza gözüm kayıyor.

ama iş realiteye dökünce yok. yani kendi halime bıraksam 1 hafta aklıma gelmez ellemem gibi.

sertleşme sıkıntı bazen hiç olmuyor bazen yatarken vs oluyor bişe izlerken falan ama %60-70 hep.

mast sırasında birkaç dakika sonra biraz uğraşınca ya da bazen olmuyor. ilişkiye girilmez yani.

ama işin garip tarafı arada bir öesela ayda bir 2 haftada bir yada 2 ayda bir bi düzeliyorr aynı eskisi gibi düzeldim diyorum tamamen düzeliyor, yine bozuyor.

Geçecek kardeşim 2 sene olmaz 3 sene olur ama geçecek içini rahat tut .Nasıl bi pct yaptın ? Ben yanlış pct sonucu pct den hiç bi verim alamadım . üstüne sustanon vurdum 3 ampul(yine hata) şimdi şubat 7 yi bekliyorum tahlillerime bakcam umarım düşer estradiol filan çünkü benim estradiol ilacı bıraktın sonra düşecegine arttı . Pct sürecini uzattım ama olsun elbet geçecek ekim gibi düzeleceğime inanıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

önce normal klomen nolvadex yaptım. 1 seneden fazla oldu biraz düzelmeyince sadece prengly ve nolvadex pct yaptım 3-4 ay kadar önce . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Efeedd, Bir saat önce yazdı:

önce normal klomen nolvadex yaptım. 1 seneden fazla oldu biraz düzelmeyince sadece prengly ve nolvadex pct yaptım 3-4 ay kadar önce . 

Umarım iyi oluruz psikolojini yüksek tut kardeşim iyi günler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

Paylaşmak istediğim bir konu var uzun zamandır aklıma takılıyodu şimdi hormon seviyeleri baya düzelince iyice takılmaya başladı.

Baştan yazayım burda bahsettiğim herşey doktorlarla görüşüldü. olur öyle gençsin geçer  vs gibi baştan savdı doktorlar genelde

Kürde boldenon 16 hafta olması özellikle şüphelendirdi neyse kür bitti çıktım şu değişimler oldu

1) beslenme programım değişmemesine rağmen karın ve belde epey yağlanma oldu 10-12 kg kadar 

2) kışın tşortle gezen adamdım herkes üşüyosundur kaslarını göstermek için böle giyiyon üşümüyonmu vs derdi artık üşüme oluyor baya hep hırka montla geziyorum(ellerim ayaklarım bazen çok buz kesiyor)

3) squad deadlift gibi hareketlerin birini yapayım antremanda iptalim. baş dönmesi el ayak titriyor bazen kulaklarım tıkanıyor halim kesiliyor.eskiden yaptığımı biliyorum şuan ço kdaha az çalışmama rağmen çıkaramıyorum antremanı.

tansiyonda sıkıntı yok

boldenon acaba sistemde bir sıkıntımı yaptı , hormonal değişiklikten mi ,yoksa kilo aldığım için mi bilmiyorum ama genel oalrak enerjim düştü vucut ısım az üşüyorum eskisine göre çok ve antremanda zorlayınca baş dönmesi vs oluyor.

bunu daha önce paylaşmamamın nedeni geçer diye düşündüm ama 1 senedir bu olaylar böyle duruyor. detaylı bir kan tahlili verdim onuda paylaşayım ben çok anlamadım doktorda birşey demedi.

yarın daha fazla sonuç gelcek onlarıda paylaşıcam ytine

birde @metinavTiromel alıp 1 ay falan denesemmi diyorum günde 1 acaba düzelme olur mu diye ama kendi başıma hareket etmedim bi sorayım dedim size. 

kan1.png

kan2.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Efeedd, 15 dakika önce yazdı:

Paylaşmak istediğim bir konu var uzun zamandır aklıma takılıyodu şimdi hormon seviyeleri baya düzelince iyice takılmaya başladı.

Baştan yazayım burda bahsettiğim herşey doktorlarla görüşüldü. olur öyle gençsin geçer  vs gibi baştan savdı doktorlar genelde

Kürde boldenon 16 hafta olması özellikle şüphelendirdi neyse kür bitti çıktım şu değişimler oldu

1) beslenme programım değişmemesine rağmen karın ve belde epey yağlanma oldu 10-12 kg kadar 

2) kışın tşortle gezen adamdım herkes üşüyosundur kaslarını göstermek için böle giyiyon üşümüyonmu vs derdi artık üşüme oluyor baya hep hırka montla geziyorum(ellerim ayaklarım bazen çok buz kesiyor)

3) squad deadlift gibi hareketlerin birini yapayım antremanda iptalim. baş dönmesi el ayak titriyor bazen kulaklarım tıkanıyor halim kesiliyor.eskiden yaptığımı biliyorum şuan ço kdaha az çalışmama rağmen çıkaramıyorum antremanı.

tansiyonda sıkıntı yok

boldenon acaba sistemde bir sıkıntımı yaptı , hormonal değişiklikten mi ,yoksa kilo aldığım için mi bilmiyorum ama genel oalrak enerjim düştü vucut ısım az üşüyorum eskisine göre çok ve antremanda zorlayınca baş dönmesi vs oluyor.

bunu daha önce paylaşmamamın nedeni geçer diye düşündüm ama 1 senedir bu olaylar böyle duruyor. detaylı bir kan tahlili verdim onuda paylaşayım ben çok anlamadım doktorda birşey demedi.

birde @metinavTiromel alıp 1 ay falan denesemmi diyorum günde 1 acaba düzelme olur mu diye ama kendi başıma hareket etmedim bi sorayım dedim size. 

kan1.png

kan2.png

Dostum kalsiyumu azalt o kalsiyum yüksekliğinden ben çok çektim her şeye etkisi var ama uzun vadede ortaya çıkıyor ayrıca D3'ü biraz arttır daha fazla B12 alma gayet yüksek zaten

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131

tansiyonda sıkıntı yok

kan1.png

kan2.png

1. Yağlanma normal ama 10-12 kılo yaglanma cok fazla. Bır terslık var mutlaka

2. Buna cevap vermek ıcın hemogram sonuclarını gormek gerekıyor. Hemogramla alakalı HCT/RBC/HGB sonuclarını gormem gerekıyor

3. Mutlaka performans dusecek dusmemesı ımkansız. Bence psıkolojık olarak etkılendıgınız ıcın bu sorunu yasıyorsunuz.

Genel olarak kan tahlıllerınızde sorun gorunmuyor. Ama bana soruyorsanız protein değerleriniz yüksek. Bu nedenle bazı değerleriniz yüksek. Bunu değerlendirin derim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.600
Efeedd, 58 dakika önce yazdı:

tansiyonda sıkıntı yok

kan1.png

kan2.png

Ürik asitin yüksek bunu düşür yorgunluğa sebep olabilir.

Fazla protein alma bol su iç...

Demir alıyorsan dışarıdan onu azalt yada bir süre kes.

D vitaminin düşük onu takviyeyle arttır.Her gün 800 iü alınabilir.

Troit için takviye kullanabilirsin günlük yarım tablet tiromelle başla, değişiklik yaşamazsan 1 tablete çıkarsın bir ay sonra bırak...

Boldenon tansiyon yüksekliği yapıyor ve benim gibi kalp damar sistemi hassas ve vucudu çabuk su tutan insanlar için zararlı.Bu benim görüşüm...Kılcal damarlarda yırtılma gözde damarlarında dejenerasyon yapabilir.Aldığın kilonun 2/3 su ve bu da eklenince tansiyon sorunun daha fazla artıyor.Tansiyonun normal demişsin fakat normal dinlenme modundaki tansiyonla efor harcarken ölçülen tansiyon aynı değil.Boldenon bu sistemi bozmuş olabilir.Onun için benim tavsiyem boldenonla kür yaparken muhakkak gece yatmadan tansiyonu düşürecek normale çekecek sarımsak olur ilaç olur birşeyler kullanılmalı.Ayriyeten damar sağlığı için kür içinde kanı sulandırıp akışkanlığını arttıracak e vitamini omega 3  q10 gibi takviyeler alınmalı düzenli olarak...

Şuan için olumsuz bakmayalım ve düşük troidden dolayı üşüme yaşadığını düşünelim ve yine aynı nedenden metabolizma hızının düşüp su tuttuğunu varsayalım...

Troidlerini normalleştirdikten sonra durum değişmezse yeni bakış açılarıyla yorumlarım... :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

çok teşekkürler herkese

@metinav abi tiromel 1 ay deneyip bakayım diğer dedikleinide uyguluyorum çinkoyu kesicem ayriyetten. 1 ay sonra bakalım bişeler değişir umarım 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loeren    14

çok teşekkürler herkese

@metinav abi tiromel 1 ay deneyip bakayım diğer dedikleinide uyguluyorum çinkoyu kesicem ayriyetten. 1 ay sonra bakalım bişeler değişir umarım 😁

Hocam merhaba, kan testini devlet hastanesinde ücretsiz yaptırabiliyor muyuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Efeedd, 1 saat önce yazdı:

çok teşekkürler herkese

Kanka hayla sürünüyorsun he ağlanacak halimize gülüyoruz :)

tarihinde Ferhat82 tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105
Ferhat82, Bir saat önce yazdı:

Kanka hayla sürünüyorsun he ağlanacak halimize gülüyoruz :)

sorma ya sorma sıyırtcak sonunda

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Efeedd, 51 dakika önce yazdı:

sorma ya sorma sıyırtcak sonunda

Geçer geçeeeer kafanı takma canını sıkma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49

@metinav abicim biraz da bu konuyla alakalı bir şey soracağım. 
LH -FSH değerleri PCT yapıldıktan sonra gerek referans aralığı gerek üstüne çıktı diyelim. 1 ay PCT yaptık tahlille baktık değerler yüksek , peki bu değerler zamanla tekrar 0,000 lara düşermi acaba..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.600
Abdullah, 1 saat önce yazdı:

@metinav abicim biraz da bu konuyla alakalı bir şey soracağım. 
LH -FSH değerleri PCT yapıldıktan sonra gerek referans aralığı gerek üstüne çıktı diyelim. 1 ay PCT yaptık tahlille baktık değerler yüksek , peki bu değerler zamanla tekrar 0,000 lara düşermi acaba..

Pct de klomen ve tamoksifen ikilisi hipofizi maksimumda calismasi icin algilarini köreltiyorlar ve bu da fsh-lh oranini en ust degere ulastiriyor.Bu testisleri harekete geciriyor ve duran sistemi tekrar aktive ediyor. Olayi bir arabayi vurdurmaya benzetebilirsin. Bir defa motor calistimi durmaz ve olmasi gereken degerlerde calismaya devam eder. Bu belli bir sureyi gerektiriyor onun icin pct kisiye gore uzatilir veya ayarlanir.Bazi kisilerde pct nin kisa tutulmasi vb. durumlardan sistem devreye giremeyebiliyor ve tekrar uyarmak gerekiyor.Bunu pct bittikten 3-4 hafta sonra yapilacak testten anlamak mumkun. Gerekiyorsa bir daha pct yapilmali...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
metinav, 3 dakika önce yazdı:

Pct de klomen ve tamoksifen ikilisi hipofizi maksimumda calismasi icin algilarini köreltiyorlar ve bu da fsh-lh oranini en ust degere ulastiriyor.Bu testisleri harekete geciriyor ve duran sistemi tekrar aktive ediyor. Olayi bir arabayi vurdurmaya benzetebilirsin. Bir defa motor calistimi durmaz ve olmasi gereken degerlerde calismaya devam eder. Bu belli bir sureyi gerektiriyor onun icin pct kisiye gore uzatilir veya ayarlanir.Bazi kisilerde pct nin kisa tutulmasi vb. durumlardan sistem devreye giremeyebiliyor ve tekrar uyarmak gerekiyor.Bunu pct bittikten 3-4 hafta sonra yapilacak testten anlamak mumkun. Gerekiyorsa bir daha pct yapilmali...

Anladım sağolasın abicim, teşekkür ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

Bu arada kreatinlr ilgili birşey denedim. Kreatin 5 gr günlük kullanıyordum.

bir kilo ette 1 gr kreatin olduğunu öğrendim ve mantıken hergün 5 kilo etteki kreatini almanın saçma oldunu düşünüp hergün 1 kilo et yiyormuşcasına 1 gr kreatin almaya karar verdim. Bunu 2 ay yaptım. 

fiziksel olarak ölçülerde hiç değişiklik olmadı.

Bana garip gelende kan tahlilinde kreatinin 5 gr alırkende 1 gr alırkende aynı çıktı 1.20-1.25 civarı. bu kreatinin kandaki kreatin seviyesini mi ölçüyor? 

eğer öyleyse brn ve bu kadar sporcu boşuna günde 5 gr kreatin içmişim salakça .

Sizde deneyin görün çok garip geldi. 

Tabi kreatinin başka birşeyi ölçüyosa fail olmayayım bilemedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici    27
Efeedd, 7 saat önce yazdı:

Bu arada kreatinlr ilgili birşey denedim. Kreatin 5 gr günlük kullanıyordum.

bir kilo ette 1 gr kreatin olduğunu öğrendim ve mantıken hergün 5 kilo etteki kreatini almanın saçma oldunu düşünüp hergün 1 kilo et yiyormuşcasına 1 gr kreatin almaya karar verdim. Bunu 2 ay yaptım. 

fiziksel olarak ölçülerde hiç değişiklik olmadı.

Bana garip gelende kan tahlilinde kreatinin 5 gr alırkende 1 gr alırkende aynı çıktı 1.20-1.25 civarı. bu kreatinin kandaki kreatin seviyesini mi ölçüyor? 

eğer öyleyse brn ve bu kadar sporcu boşuna günde 5 gr kreatin içmişim salakça .

Sizde deneyin görün çok garip geldi. 

Tabi kreatinin başka birşeyi ölçüyosa fail olmayayım bilemedim.

Hocam kreatinin, Kreatin'in kullanılıp yıkılmış, atık halidir idrar tahlilini de yaptır protein kaçağı yok ise 1 ay her gün 2-3 gr alabilirsin sonrasında 1 ay dinlendirmek şartıyla 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

tamam demek istediğim şuydu , 5 gr da kullansam 1 gr da kullansam aynı yani boşuna mı 5 gr içiyoz bunu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.