Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

zafer44    121
Ferhat82, Bir saat önce yazdı:

Kardeşim boş yapma trol müsün nesin. Burda iyiliğini düşünüyor bunca insan ettiğin laflara bak madem çok biliyosun beslenmeyi vs kendin ayarla bi 10 sene daha böyle devam et. Sana birşey diyim mi sen steroid bile kullansan birşey değişmeyecek emin ol ama yinede madem çok istiyorsun başla.Hep bu hayatta birşey bildiğini sananlar aslında hiçbir şey bilmiyordur bunuda unutma

Garip ferhat kardeş keto dan kastı bana laf vurdu sanırım 1.5 sene aktif spor yapacaksın beslenmen kusursuz olacak ve foton böyle olacak sonra burda insanların deneyimlerinden faydalanmak görüş almak isticeksin sonra önerileri beğenmeyip üstüne ahkam keseceksin troll..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

weldan    157

Güzel kardeşim ben genelde forumda kimsenin konusuna cevap yazmam. Sadece dolaşırım. Eski bir alışkanlık bizimkisi :)) İnsanlar sana yardım etmeye çalışıyor ama bu beslenme programı gerçekten felaket. Üstüne üstlük tek adele çalışıyorum demişsin ki bu da senin birim zamanda alacağın verimi zaten düşürür. Tek adele sistemini sana öneren kesinlikle hata yapıyor. Bana kalsa sana crossfit yaptırırım. Neden dersen senin zaten amacın yağ oranını düşürmek. Bunu yaparken belli bir yağ oranına kadar zaten bir kısım kas kaybetmen normal. Crossfit olmasa bile en az 2 adele çalışman lazım. Bu iki adeleyi öyle sert ve kısa sürede çalışman lazım ki kardiyo yapacak dermanının kalmaması lazım. Yağ oranın yüzde 50-65 arası yazmışsın ki korkunç bir durum. Kas inşa edebilmen için kesinlikle yağ oranını düşürmen lazım ki ostrojen azalsın. Armidex haklısın baskılar ama bu seni bi yere getirmez. Sadece hormanal olarak isteğini arttırabilir. Yağ yakımı bir süreçtir ve kolay değildir. Ama senin yağ oranının düşürülmesi ile yüzde 10-12 civarı olan bir adamın düşürülmesi arasında uçurum olacaktır. Yani o adamın işi senden çok daha zor. Yine de 1.5 yıl spor yapıp bu durumdaysan kesinlikle beslenme ile beraber ne kadar sert spor yaptığını da sorgulaman lazım. Bu arada testo nun düşmesinin en önemli nedenlerinden biri de YETERSİZ KALORI alımıdır. Bir çok insanı bu konu ile ilgili yanlış yönlendiriyorlar. İyi beslenemezsen sert idman yapamazsın. Sert idman derken şunu kastediyorum. Ben ön kol çalıştıktan sonra spor çantamı omzuma asmak için yardım istediğim zamanlar bilirim. Ya da bacak çalıştığımda salonun merdiven demirlerine tutunarak inerim. Bence gerçekten bir yerlere gelmek istiyorsan profesyonel birinden destek al. Sana bu beslenme programını veren kişi ya bu işi bilmiyor. Ya da sen internetten kafana göre araştırıp yaptın. Senin yaşında genç bir arkadaşımın bu kalori ile zaten hem gününü hem de spor aktivitesini tam olarak sürdürmesi inan çok zor. Bu hiçbir spor aktivitesi yapmayan biri için bile bana göre çok iyi değil. Bir de unutma senin kilolarında birinin kan şekeri düşmeden yağ yakması İMKANSIZDIR. Beslenme programında çok sık besleniyorsun ve glisemik endeksi yüksek şeyler yiyorsun. O zaman idman öncesi karb. yüklemeyi nasıl yapacağım diye sitem etmişsin ki bu yükleme inan bir iki saat değil de genelde 48 saati bulur. Yani gerçekten glikojen depolarının dolması sağlam bir beslenme ile ancak 2 gün sürer. O tarihten sonra rutin beslenme ile depolarını dolu tutabilirsin ki sert idman yapabilesin. Kulaktan dolma bilgilerle inan bu iş kolay değil. Anabolizan türevleri için de istediğin kadar araştır ama forumlarda bir çok kişi (ki türk forumları bu konu da felaket. Forumun suçu değil kullananlar ile alakalı.) işkembeden sallarlar. Sadece bu forum için değil genel olarak konuşuyorum. Anabolizan türevleri için inan çevremde büyük sıkıntılar yaşayan yakın arkadaşlarım oldu. Ben de kullanıyorum. Yaşım 35 ve bana olabilecek etkilerini, geri dönüşlerini, vs.. biliyorum. Bence tekrar düşün. Gel hep beraber sana yardımcı olalım. Ama şimdilik Steroid mevzusunu kapat. Zaten bu yağ oranı ile elinde kalacak olan koca bir 0. İzmir de olsan sana yardımcı olabilirdim ama malesef uzaktasın. Çünkü ben problemin büyük ihtimalle antreman programında olduğunu düşünüyorum. Bu kadar zamanda senin yaşında birinin çok düzgün bir hala gelmesi gerekirdi.

Unutmadan...

Yaşının getirdiğini heyecan ile insanlara cevaplar yazıyorsun ama bence tepkilerinde biraz daha orantılı olman gerekir. Ben ilk defa forumda mesaj yazıyorum. Durumuna bir erkek olarak üzülmemek elde değil. Umarım dediklerimizi dikkate alırsın. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157

Yağ oranını yanlış anlamışım. Kusura bakma. Ama dediklerimize kulak ver. İnternette bir sürü makale vs okumuş olabilirsin ama burada insanlar tecrübelerine göre sana yardımcı olmaya çalışıyor. İnsan çok göreceli bir varlıktır. Sonuçlar kişiden kişiye her zaman değişir. Ama bir de genel geçer kurallar vardır. Buradaki abilerinin sana anlatmaya çalıştığı genel kurallar. Yoksa bende sana bir sürü hormonunla ilgili teknik terimler yazarım. Gel gör ki bu sadece durumu daha karmaşık hale getirir. Sen genel kuralları düzgün uyguladığını iddia ediyorsun ama 1.5 yılda sonuç alamamışsan burda bir yanlış var. Yukarı da zaten yazdım. Yine de uygulayıp uygulamamak sana kalmış. Sen bilirsin..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

arimidex nasıl gidiyor kardeşim fark edlir bişeler hissediyor musun merak ettim baya?

birde kimse kimseye cevap vermek zorunda değil tabi herkes iyi niyetle yardımcı olmak istiyordur diye inanıyırum ben , doğrudur yanlıştır saygılı olmak gerek agresif cevaplarada gerek yok tabi yine kür yapıcaksanda kendine yaparsın

tarihinde Efeedd tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Erencanns    0
weldan, 16 saat önce yazdı:

Güzel kardeşim ben genelde forumda kimsenin konusuna cevap yazmam. Sadece dolaşırım. Eski bir alışkanlık bizimkisi :)) İnsanlar sana yardım etmeye çalışıyor ama bu beslenme programı gerçekten felaket. Üstüne üstlük tek adele çalışıyorum demişsin ki bu da senin birim zamanda alacağın verimi zaten düşürür. Tek adele sistemini sana öneren kesinlikle hata yapıyor. Bana kalsa sana crossfit yaptırırım. Neden dersen senin zaten amacın yağ oranını düşürmek. Bunu yaparken belli bir yağ oranına kadar zaten bir kısım kas kaybetmen normal. Crossfit olmasa bile en az 2 adele çalışman lazım. Bu iki adeleyi öyle sert ve kısa sürede çalışman lazım ki kardiyo yapacak dermanının kalmaması lazım. Yağ oranın yüzde 50-65 arası yazmışsın ki korkunç bir durum. Kas inşa edebilmen için kesinlikle yağ oranını düşürmen lazım ki ostrojen azalsın. Armidex haklısın baskılar ama bu seni bi yere getirmez. Sadece hormanal olarak isteğini arttırabilir. Yağ yakımı bir süreçtir ve kolay değildir. Ama senin yağ oranının düşürülmesi ile yüzde 10-12 civarı olan bir adamın düşürülmesi arasında uçurum olacaktır. Yani o adamın işi senden çok daha zor. Yine de 1.5 yıl spor yapıp bu durumdaysan kesinlikle beslenme ile beraber ne kadar sert spor yaptığını da sorgulaman lazım. Bu arada testo nun düşmesinin en önemli nedenlerinden biri de YETERSİZ KALORI alımıdır. Bir çok insanı bu konu ile ilgili yanlış yönlendiriyorlar. İyi beslenemezsen sert idman yapamazsın. Sert idman derken şunu kastediyorum. Ben ön kol çalıştıktan sonra spor çantamı omzuma asmak için yardım istediğim zamanlar bilirim. Ya da bacak çalıştığımda salonun merdiven demirlerine tutunarak inerim. Bence gerçekten bir yerlere gelmek istiyorsan profesyonel birinden destek al. Sana bu beslenme programını veren kişi ya bu işi bilmiyor. Ya da sen internetten kafana göre araştırıp yaptın. Senin yaşında genç bir arkadaşımın bu kalori ile zaten hem gününü hem de spor aktivitesini tam olarak sürdürmesi inan çok zor. Bu hiçbir spor aktivitesi yapmayan biri için bile bana göre çok iyi değil. Bir de unutma senin kilolarında birinin kan şekeri düşmeden yağ yakması İMKANSIZDIR. Beslenme programında çok sık besleniyorsun ve glisemik endeksi yüksek şeyler yiyorsun. O zaman idman öncesi karb. yüklemeyi nasıl yapacağım diye sitem etmişsin ki bu yükleme inan bir iki saat değil de genelde 48 saati bulur. Yani gerçekten glikojen depolarının dolması sağlam bir beslenme ile ancak 2 gün sürer. O tarihten sonra rutin beslenme ile depolarını dolu tutabilirsin ki sert idman yapabilesin. Kulaktan dolma bilgilerle inan bu iş kolay değil. Anabolizan türevleri için de istediğin kadar araştır ama forumlarda bir çok kişi (ki türk forumları bu konu da felaket. Forumun suçu değil kullananlar ile alakalı.) işkembeden sallarlar. Sadece bu forum için değil genel olarak konuşuyorum. Anabolizan türevleri için inan çevremde büyük sıkıntılar yaşayan yakın arkadaşlarım oldu. Ben de kullanıyorum. Yaşım 35 ve bana olabilecek etkilerini, geri dönüşlerini, vs.. biliyorum. Bence tekrar düşün. Gel hep beraber sana yardımcı olalım. Ama şimdilik Steroid mevzusunu kapat. Zaten bu yağ oranı ile elinde kalacak olan koca bir 0. İzmir de olsan sana yardımcı olabilirdim ama malesef uzaktasın. Çünkü ben problemin büyük ihtimalle antreman programında olduğunu düşünüyorum. Bu kadar zamanda senin yaşında birinin çok düzgün bir hala gelmesi gerekirdi.

Unutmadan...

Yaşının getirdiğini heyecan ile insanlara cevaplar yazıyorsun ama bence tepkilerinde biraz daha orantılı olman gerekir. Ben ilk defa forumda mesaj yazıyorum. Durumuna bir erkek olarak üzülmemek elde değil. Umarım dediklerimizi dikkate alırsın. 

Tamam abicim bana yardimci olun kullanmaktan vazgececegim elimden gelenide yapacagim soz veriyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: merichara
      Merhaba değerli hocalarım.
      500 testosteron 500 boldenon 50 winstrol Kürümün 5. haftasındayım. Göğsümde 1.5 haftadır aşırı hassasiyet var. Kaşıntı ile başlayıp acıya dönüştü. Geceleri göğsümün üstüne yatamaz hale geldim, tshirt bile giyerken acıyordu. Kan testimde prolaktin oranı 17.68 çıktı. Aşırı yan etkiden dolayı tamoksifen aldım ve bir tanesini ikiye kırıp içtim. Bir süre devam etmeyi düşünüyorum.
      Ne yapmam gerek ? Jinekomasti olur muyum ? Kürü bırakmalı mıyım yoksa anti östrojenlerle devam mı etmeliyim ? Belli ki vücudum jinekomastiye yatkın. Cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.
    • Yazan: BGslayer
      Merhaba arkadaşlar,
      Bu gün size 12 Haftalık Npp Sustanon Rimobolan kürümün son evresine kadar gelişimimi anlatacağım size de keyifli okumalar...
      1-6 Hafta arası:
      Sustanon 500 Mg Rimobolan 300 Mg Npp 300 Mg 6-12 Hafta:
      Sustanon 750 Mg Rimobolan 450 Mg Npp 450 Mg Koruyucu olarak:
      Nac 600 Omega 3/6 Milkthistle Kullandım 1-6 hafta arası -Bilek Güreşi sporcusu olarak- oldukça güzel bir güç kazanımı elde ettim ve Npp'nin en güzel yan etkisi olan eklem ve tendonları güçlendirmesini iliklerime kadar yaşadım, 6-12 haftalar arasında ani bir 5 kiloluk sıçramam oldu ve güç artışı neredeyse durdu diyebilirim -12. Haftayı saymazsak- Ancak sulu bir görüntüden çok yapılı bir görüntüye eriştim açıkçası bu mutlu ediyor.
      Testo değerlerim eski oranlarına dönünce pct yapmaya başlayacağım, okuduğununuz için sağ olun. İyi forumlar
    • Yazan: bselim
      Arkadaşlar selamlar,
      Şimdi üstatlar genel olarak gördüğüm kadarıyla çok önermiyorlar ama ben TRT dozlarında yani 2 haftada veya 3 haftada bir olacak şekilde hafif bir sustanon kürü yapmak istiyorum primabolan ile birlikte.
      E2 sınır değerden biraz yüksek Total Testo ise 3.30 civarı çıktı, kolesterol 207 seviyelerinde ve kiloluyum, buradaki amacım hem testoyu arttırıp biraz daha motive bir şekilde kendimi salona atabilmek hem de normalden bi %20-30 daha hızlı kilo verip kas yaparak metabolizmayı bir nebze hızlandırmak, sizler neler düşünürsünüz?
    • Yazan: Yavuz
      Selamlar arkadaşlar.
      Bugün kan testi verdim aç karnına bolde testo küründeyim jinekomasti var bende ama daha önceki kürden kalma 4 hafta ilaç kullandım kestim ve 2 haftadır ilaç kullanmıyorum  ilk sorum - 24 mayısta ameliyat var bu değerlere göre tekrar etmez değil mi jinekomasti bir de ikinci sorum - bolde çalışmış mı bu değerlerden anlaşılıyor mu ??

• Yazan: k9cakaf9
      Ağabeylerim selamlar
      Testo bolde danabol kürüne başladım.
      Enjeksiyonu oldum Enjeksiyonumu bugün olacağım Daha öncesinde kür geçmişim yok ama rad140 kullanmışlığım vardı. Marka söylemek yasak mı hatırlamıyorum ama Türkiye'de üretilen markalardan biriydi boştu sanırım. Son 2,3 haftadır da mememde biraz şişlik var normalde bir şey hissettirmiyor ama elimi üstüne koyup bastırınca acıyor. Jinekomasti başlangıcı mı var diye korkuyorum kimseye de söyleyemiyorum. Dün test verdim enjeksiyon günü vericektim terslik oldu sağlıkocağında enjeksiyondan sonra verebildim.
      Bir bakıp beni aydınlatabilir misiniz. İsterseniz fotoğraf da koyabilirim.
      Şimdiden teşekkür ederim

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.