Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Erencanns    0

Total testom 220 cikti

Ostrojenim 2 kat fazla 70 cikti

1.5 senedir araliksiz spor yapiyorum jinekomastim var cinsel istegim az mutsuzum gelisemedigim icin ozguvenim yerlerde yanimdaki insanlar 1.5 sene araliksiz spor yapiyorum  deyince fizigime bakinca dalga geciyorlar piskolejim dahada bozuluyor memelerim gobegimdeki yaglar hic gitmedi en baba diyeti yaptim en baba sporu yaptim ve yapiyorumda hala yapiorum mesela en son bugun yaptim beslenmem bile munkemmel ama 1.5 senedir eksik olan birsey var oda testom ve ostrojenim yani artik steroid kullanmayi dusunuyorum.

Diceksinizki doktora git urolojiye gittim teston normal biseyin yok dedi yolladi dahiliye gittim teston normal biseyin yok dedi endokrine gittim bayram diye doktor yoktu alanyada ozel hastanelerde endokrin yok yani alanyada sadecr 1 mi 2 tane doktor var ve siralar bana gelmeden doluyor yani calistigom icin %0 gitme ihtiimalim var. Simdi ben sustanon kullansam haftada 2 defa yada nebido kullansam yani kullansam bu steroidi kur sonu pct yapsam simdiki total testom 200 se kurden sonra 100 belki 150 olucak var olan kasimda pisikolejimde testomda mahvolucak hani bildiginiz ndokrin varaa uzaktan yardim olabilicek parasi neyse veriyim o durumda aciz bir durumdayim yada bana burda yardimci olabilicek gercskten bilgileri hocalarim varsa cok sevinirim sizin bana yarariniz buyuk olur ama benim size en fazla yararim dualarim olur.

Hayirli gunler aktifim bu konuyu duzenli takip edecegim forumda zaten duzenli takip ediyorum sadece yeni uye oldum o kadar

Screenshot_20190719-201721_Drive.jpg

Screenshot_20190719-201714_Drive.jpg

Screenshot_20190823-100822_Drive.jpg

Screenshot_20190719-201702_Drive.jpg

Screenshot_20190805-102723_Drive.jpg

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adanalı    70

yağ oranın yüksek olduğu için östrojen yüksektir tabi o yüksek olunca testo baskılanıyor 

diyet yap yağ oranını düşür 

formunu paylaş hatta yardımcı olalım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121

Öncelikle geçmiş olsun kardeşim yani 1.5 sene aralıksız spor yapıp sonuç alamaman enteresan geldi biraz bana ama neyse sana tavsiyem çok basit olacak ketojenik beslenme bunu hiç denemedin sanırım yapabilirsen 3 ay hergun bozmadan sıkılmadan istikrarlı bir şekilde devam edersen kesinlikle sonuç alırsın ha eğer hakkaten hala birşey olmuyorsa sağlam bir dr.a görünmen lazım boy kg resim koymadığın için beslenme söylemek zor ama bir diyetisyen ile de görüşebilirsin bir test yapacaktır eminim ki yada vaktin yoksa ketojenik diyeti araştır saygılar 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

18 yaşinda küre girip ne yapicaksin kardeşim üstüne bu değerler ve dediğin gibi gelişemiyor ve yağlıyken. Sana birşey diyim mi tek kazancın koca bir 0 olur. Hormonlari eline aldiğinla kalırsın . İlk önce testonu doğal yollarla arttirmayi dene.

Bu testi tok karnina öğlen mi verdin eğer öyleyse normal denebilir. Açlik testonunda 500-800 arası olması gerekiyor. 

Öncelikle östrojen ini düşürmen lazım ondan kaynaklanıyor olabilir mutsuzlugun zevk alamaman vs . Çok yağliysan zaten küre girmenin anlamı yok o yuzden doğal devam et 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Erencanns    0

Yaşım 18

Oyum 178

Kilom 1.5 senedir 86

Son 3 ayinin 1 2 ayini 1800 kusur kalorili diyet yaptim agirlik ant. Sonrasi 20 dakika kardio yapiorum ve mesela simdi gidixem kardio yapicam. Yani yag yakamiyorum kilom ayni diyete badlamadan once foto cekiorum aradan 1 ay sonra yine foto cekiorum 1 milim degisme yok yani ornek olarak 1.5 senede en pis beslenmeyide yapsan  araliksiz 1.5 sene sporunuda yapsan amin olmak gerekirki o insan gelisirdi ben nerde hata yaptim diye 6 aydan fazla arastirma yaptim dunyanin seylerini ogrendim bizim salondaki fitness hocasina bile bilgi veriyorum o derece yani ama fizigimi gel gor ki hayatimda hic spor yapmamışım. Bu işin çozumu diyet degil tedavi ve alanyada o doktor yok var ama gidemiorum gittim 1 kere doktor yoktu suandada hastanede adamlar sabahin 6 si dan 7 sinden hastaneye gelior erken randevu alip muayne olmak icin ben mumkunati yok ulasamam o doktora ve işimden öturu 

Screenshot_20190805-221009_Instagram.jpg

Screenshot_20190807-124409_Gallery.jpg

Screenshot_20190805-220925_Instagram.jpg

Screenshot_20190805-220940_Instagram.jpg

Screenshot_20190805-220932_Instagram.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Erencanns    0

Ferhat82, 5 dakika önce yazdı:

18 yaşinda küre girip ne yapicaksin kardeşim üstüne bu değerler ve dediğin gibi gelişemiyor ve yağlıyken. Sana birşey diyim mi tek kazancın koca bir 0 olur. Hormonlari eline aldiğinla kalırsın . İlk önce testonu doğal yollarla arttirmayi dene.

Bu testi tok karnina öğlen mi verdin eğer öyleyse normal denebilir. Açlik testonunda 500-800 arası olması gerekiyor. 

Öncelikle östrojen ini düşürmen lazım ondan kaynaklanıyor olabilir mutsuzlugun zevk alamaman vs . Çok yağliysan zaten küre girmenin anlamı yok o yuzden doğal devam et 

Sabah bacak antremani yaptim yemegimi yedim saat 14.30 da yemek yedim 15.30 da kan tahlilimi verdim ve total testom boylr cikti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
Erencanns, 34 dakika önce yazdı:

Sabah bacak antremani yaptim yemegimi yedim saat 14.30 da yemek yedim 15.30 da kan tahlilimi verdim ve total testom boylr cikti

Öyle çıkması çok normalllll 

sabah aç karnına git ver 

sadece su içebilirsin tahlil verene kadar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Erencanns    0
Adanalı, Bir saat önce yazdı:

Öyle çıkması çok normalllll 

sabah aç karnına git ver 

sadece su içebilirsin tahlil verene kadar 

Aç tok karnina gibi bi alakasi yok ac karnina git demelerinin insulin seker, belki alt ve ast, ve vitaminler icin ac karnina git derler bunu bilmiyorsan bence boyle bir yprum yapmamalisin. Ha masturbasyon yapmissan oyle gitmissw teston dusuk cikar de anlarim ama tabikide oyle birsey yapmadim.  ac karnina nedir ya oyle biseymi var hormon tahliliyle ne alaksi var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MenPowers    51
Erencanns, 2 saat önce yazdı:

aç karnına tekrardan bi kan ver sonuçlarla birlikte mükemmel dediğin beslenme programını da içeren bir konu açarsın veya bu konuyu devam ettirirsin herkes tekrardan bi gözden geçirir durumu, yardımcı olmaya çalışır. bu yaşta testo, yapacağın en büyük hata olur tam hormonların dalgalı olduğu zamandasın geri dönüşü olmayacak şeylere sebebiyet vermeye hiç gerek yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.595
Erencanns, 12 saat önce yazdı:

Total testom 220 cikti

Ostrojenim 2 kat fazla 70 cikti

1.5 senedir araliksiz spor yapiyorum jinekomastim var cinsel istegim az mutsuzum gelisemedigim icin ozguvenim yerlerde yanimdaki insanlar 1.5 sene araliksiz spor yapiyorum  deyince fizigime bakinca dalga geciyorlar piskolejim dahada bozuluyor memelerim gobegimdeki yaglar hic gitmedi en baba diyeti yaptim en baba sporu yaptim ve yapiyorumda hala yapiorum mesela en son bugun yaptim beslenmem bile munkemmel ama 1.5 senedir eksik olan birsey var oda testom ve ostrojenim yani artik steroid kullanmayi dusunuyorum.

Diceksinizki doktora git urolojiye gittim teston normal biseyin yok dedi yolladi dahiliye gittim teston normal biseyin yok dedi endokrine gittim bayram diye doktor yoktu alanyada ozel hastanelerde endokrin yok yani alanyada sadecr 1 mi 2 tane doktor var ve siralar bana gelmeden doluyor yani calistigom icin %0 gitme ihtiimalim var. Simdi ben sustanon kullansam haftada 2 defa yada nebido kullansam yani kullansam bu steroidi kur sonu pct yapsam simdiki total testom 200 se kurden sonra 100 belki 150 olucak var olan kasimda pisikolejimde testomda mahvolucak hani bildiginiz ndokrin varaa uzaktan yardim olabilicek parasi neyse veriyim o durumda aciz bir durumdayim yada bana burda yardimci olabilicek gercskten bilgileri hocalarim varsa cok sevinirim sizin bana yarariniz buyuk olur ama benim size en fazla yararim dualarim olur.

Hayirli gunler aktifim bu konuyu duzenli takip edecegim forumda zaten duzenli takip ediyorum sadece yeni uye oldum o kadar.

Kür yapmana gerek yok.Eczaneden arimidex al ve bir gün arayla 1 tablet şeklinde kullan.Bu östrojeni düşürüp lh seviyeni yükseltecektir...

Bu geçici bir çözüm.Acilen yağ kaybetmen ve zayıflaman lazım.Östrojeni arttıran yağların...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49

Kardeşim daha 18 yaşındasın uzak dur sen 2 3 sene daha forumda dolanıp olabildiğince bilgi birikimine sahip olup bu sırada doğal olarak devam edip çekirdeklenmenide iyice oluşturduktan sonra girersin küre.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.595
Erencanns, 1 saat önce yazdı:

Aç tok karnina gibi bi alakasi yok ac karnina git demelerinin insulin seker, belki alt ve ast, ve vitaminler icin ac karnina git derler bunu bilmiyorsan bence boyle bir yprum yapmamalisin. Ha masturbasyon yapmissan oyle gitmissw teston dusuk cikar de anlarim ama tabikide oyle birsey yapmadim.  ac karnina nedir ya oyle biseymi var hormon tahliliyle ne alaksi var

Bazı hormonlarda aç tok farketmese de sabah ve öğleden sonra farkeder.

Ayrıca bunun ayırdında olan toplumda kaç kişi var ? Hangi hormonun hangi kritere endeksli olduğunu herkes bilmez.

Onun için klasik kabuldür sabah aç karınla teste gitmek...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bak çocuk bu işler bildiğin gibi işler diil senden 14 yaş büyüğüm sana abi olarak nasihat vericem sakın ve sakın ola steroid kullanıyım deme daha ergen sayılırsın, sen sadece zayıfla. Eğer kullanırsan doğal gelişimini durdurursun boyun daha uzycak 21 yaşına kadar kullanırsan öyle kalır, saat 15 te ölçtürmüşsün sabahleyin 500-600 çıkar. Şunu bil daha nebiçim istekli olucan sexte libidon tavanlara fırlıycak. Eğer kullanırsan yaşıycağın hiç bişeyi yaşamıycan bidaha

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
metinav, 49 dakika önce yazdı:

Kür yapmana gerek yok.Eczaneden arimidex al ve bir gün arayla 1 tablet şeklinde kullan.Bu östrojeni düşürüp lh seviyeni yükseltecektir...

Bu geçici bir çözüm.Acilen yağ kaybetmen ve zayıflaman lazım.Östrojeni arttıran yağların...

Metin hocaya katılıyorum arimidex işini çözer

Artı yağlarından kurtulmalısın dediği gibi buda şuan ki beslenmenin tam tersi olmalı yani şuan senin düzgün beslendigine inanmak güç kime göre neye göre düzgün sana tavsiyem vaktin varsa eğer yapabiliyorsan keto beslenme bir.muddet en azından vücudun düzene girene kadar başka çaresi yok sabah yağsız yumurta beyazı 4 5 adet yeşillik ilede yapabilirsin öğlen 250 300 gr tavuk salata yağsız yada çok az zeytin yağı aksam da aynı öğünü tüket yeşillik bol tüket fındık ölçülü ye salatalarında zeytin yağını ölçülü kullan 1.5 2 ay bunu dene arimidex muhakak al be kullan bol şans 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288

Hormon testlerinin kan düzeyi gün içinde değişiklik gösterir. Kan verilmeden 3-4 gün öncesinden normal bir diyetle beslenmek kaliteli bir sonuç için önemlidir. 

Kan şekeri ve kan yağları için teste giderken tok olunmalı fakat tok karnına verilen kanda lipit düzeyi fazla olduğu için bulanıklık olacaktır. Bu yüzden diğer tahlilleri dolaylı yoldan etkiler. Mesela bir örnek; geceden alınan alkol, enzimleri ve bazı hormon testlerini etkilemektedir. 

Toplam ve serbest testosteron testi doğru bir sonuç elde edilmesi bekleniyorsa, sabah aç karnına yapılmalıdır. Seks hormonu maksimum saat 11:00'a kadar yüksektir. 8-10 saatleri arasında kan verilmesi uygun olacaktır.

Senin şu an için hiçbir şeyin yok. Sadece yanlış total testosteron testi ve östrojen yüksekliği. Ne kadar çok yağ varsa, östrojende doğru orantılı artar. Östrojen arttığında da yağlanma da artmakta. Kesinlikle ne kadar inansanda diyetin ve antrenmanın da eksiklikler vardır ki böylesin. Birilerine yeten şeyler size yetmeyebilir, daha fazlasını göstermelisinizdir. Ben herhangi bir aromataz inhibitörü kullanılması taraftarı değilim. Sağlam bir diyet ve cardio ile o östrojen değeri düşürülebilir bir düzeyde ve son olarak sentetik testosteron kullanmayı düşünmen bir hata şu yaşında ki vermiş olduğun kan testini uygun şartlarda vermemene rağmen tedavi düşünüyorsun. Sabah aç karnına şu testleri tekrar yaptır, endokrin bile görmene gerek kalmayabilir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cansnen58    7

Büyük bi ihtimal yaptığın idman ve beslenme rutinin düzgün değildi buda seni ilerletmedi şahsi düşüncem idman şiddetini arttir haftanın 4 gunu kardio yap hiit cardio split program yapıyorsan Push Pull Leg yapabilirsin daha çok kalori sarfiyatı yaparsın en önemlisi beslenmeni duzeltmen intermating fasting(aralıklı oruç diyeti) bunu uygulayabilirsin yada en basic düşük karb yüksek protein ile ilerleyebilirsin sağlıklı yağlara yönel anabolik ilaç konusunda ise yaşın daha çok ufak forumda gez dolaş bilgi edin her anlamda ona gore ilerde hedefin doğrultusunda birşeyler yapabilirsin ilerde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cansnen58    7

İnsanların ne dediğini umursama sporuna git aynada baktiginda olmak istediğin vucudu hayal et araştır bilgi edin zorla kendini emin ol adim adim istedigin vucuda ulasicaksin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Erencanns    0

Haftada net 5 gun fitnessimibyapiorum ama genelde haftada 6vdefa gidiyorum her tek bolge calisiyorum gunluk ve 40 dakikada agirlik antremanimi bitirdigimde 20 dakika kardio yapiyorum beslenmeme kotubdemissiniz gunluk beslenmemin fotosunu atiorum gunluk en az 6 saat uyku yani 7 saat uyuyorum genelde antreman siddetin 40 dakika ve cok yuksek bilincli spor ve beslenme yapiorum ve az yemekten diyet yapmaktan kafayi yiycem son 1 2 gundur bozdum diyeti 1.5 aydan fazladir diyet yapiorum kilo veremyince 1.5 aylik diyetimi bozmus ve suan normal bir beslenmenin icerisindeyim sadece karbonhidratimi yukselttim biraz o kadar sonra. Steroid hakkinda bilgi sahibiyim ama kur bittikten sonra var olan testom 200 se bu 150 ye dusucek ve kolay kolay yukselmicek bunu bildigim icin yapnayi pek dusunmuyorum ama lafayi iyice bozarsam yapacagim sanirim bu isler beslenmeymis yok kardioymus ben 1.5 senede en babasini yaptim enguzel supplementi beslenmeyi yaptim 6 ayda 5000 tl civari bu spor icin para harcadim gel gorki rezalet. Daha mantikli bir yardim istiorum

20190810_001039.jpg

Steroid kullnicam zaman kemik gelismimi durucani biliorum ama yani caresizlikteyim sporu birakmak istemiorum ben 1.5 sene bu spora emek vermisim hayatimin bir parcasi edinmisim bana 2 sey sunsaniz 1 inde sadece duzenli spor yapicaksin imkanin olucak deseler diger secenekde yuzlerce kız ve para yi koysaniz ama spor yapamicaksin deseler ben sporu tercih ederim ben bu sporu yasam bicimine getirmisim ve daha iyi yerlere fizige gelmek istiyorum benim ozguvenim icin en buyuk etken fizigim. Onceden boyleydim herkez dalga gecerdi memelerime ellerlerdi dalga gecerlerdi kiz arkadasim olmazdi begenmezlerdi beni hayatim boyunca fizigimle dalga gecildi ve 1.5 sene spor yapdiysam bunun 6 ayi genel arastirma ve diger 6 ayı ise underground yani steroid peptid gibi ilaclar bunlari arastiriorum ve cok ciddi bilgiler edindim yani biyolojim gelişti. Okadar cok arastirdimki acik lise sinavinda onceden 30 puan aliordum biyolojiden geçen sinava girdim 75 aldim hep arastirdim ve hala arastiriorum. Not: bu fotografta karnimi icime cekmistim zayif gozukeyim diye ama ne yazikki zayif gozukmuyorum .d sene 2015 yilinda cekildi

Screenshot_20190831-162322_Gallery.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Erencanns, Bir saat önce yazdı:

Haftada net 5 gun fitnessimibyapiorum ama genelde haftada 6vdefa gidiyorum her tek bolge calisiyorum gunluk ve 40 dakikada agirlik antremanimi bitirdigimde 20 dakika kardio yapiyorum beslenmeme kotubdemissiniz gunluk beslenmemin fotosunu atiorum gunluk en az 6 saat uyku yani 7 saat uyuyorum genelde antreman siddetin 40 dakika ve cok yuksek bilincli spor ve beslenme yapiorum ve az yemekten diyet yapmaktan kafayi yiycem son 1 2 gundur bozdum diyeti 1.5 aydan fazladir diyet yapiorum kilo veremyince 1.5 aylik diyetimi bozmus ve suan normal bir beslenmenin icerisindeyim sadece karbonhidratimi yukselttim biraz o kadar sonra. Steroid hakkinda bilgi sahibiyim ama kur bittikten sonra var olan testom 200 se bu 150 ye dusucek ve kolay kolay yukselmicek bunu bildigim icin yapnayi pek dusunmuyorum ama lafayi iyice bozarsam yapacagim sanirim bu isler beslenmeymis yok kardioymus ben 1.5 senede en babasini yaptim enguzel supplementi beslenmeyi yaptim 6 ayda 5000 tl civari bu spor icin para harcadim gel gorki rezalet. Daha mantikli bir yardim istiorum

Şimdi belli oluyor neden zayiflayanadiğin

Sana bu progra mi kim yazdı veya kim verdi Bu programdan k.b ama cehalet akıyor kardeşim Hayatında spor yapmamiş adam bile bundan daha iyi diyet progra mı yazar

Sabahın köründe g.i yüksek besin yiyorsun sadece gereksiz bu . Daha iyi bir programa ihtiyacın var hedefe yönelik önce hedefini belirle ona göre program ve ant yap 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cansnen58    7

Bu yemek programini harbiden kim yazdi ise o arkadaşı bi sorgula ister 5k para harca onemli olan verimli harcaman idmanin kralini yapiyorum diyorsun kime gore neye gore tek bölge çalışıyorsun adam akilli gelisme elde edemesin cift adele yap fazla kalori sarfiyatı yap kendine yazik etme anabolik ilaç kullanarak yağ oranın fazla su beslenmeyi duzeltmek ile basla idmanina goz gecir eyvallah hepsi duzgun diyor isen tiroid hormunlarini kontrol ettir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

ben konda çok ufak bir şeye takıldım. arkadaşın testo dipte östrojen 70 lere fırlamış, cevaben sadece sabah test yaptır diyenler vardı kişisel olarak söylemiyorum gördüğüm bu. Ne olacak yani sabah testi yaptırınca östrojen sorunu yok mu olacak tamam moral bozmayalım da sorunuda gözmezden gelmeyelim. Östrojeni düşürmek için adım atman şart forumdaki bilgili insanların önerisiyle hareket edebilirsin 70 çook yüksek bir rakam .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Erencanns    0
Efeedd, 3 saat önce yazdı:

ben konda çok ufak bir şeye takıldım. arkadaşın testo dipte östrojen 70 lere fırlamış, cevaben sadece sabah test yaptır diyenler vardı kişisel olarak söylemiyorum gördüğüm bu. Ne olacak yani sabah testi yaptırınca östrojen sorunu yok mu olacak tamam moral bozmayalım da sorunuda gözmezden gelmeyelim. Östrojeni düşürmek için adım atman şart forumdaki bilgili insanların önerisiyle hareket edebilirsin 70 çook yüksek bir rakam .

İşte senin gibi insanlarin yorum yapmasi lazim neymis beslenmeymis yok spormus 1.5 sene en kotu sporunu en kotu beslenmeni yapsan ki ben en kotu gunluk minimum 100gr proteinimi aliordum. yine biseyler olur. Ben sabah saat 9 da fitness sporu yapiorum boş adeleylemi spor yapayim kaslari karbonhidratla g. I. Yuksek ile kaslarimi karbonhidratla doldurmayimmi kas kaybimmi olsun istiorsunuz ben 9 saat cok aktif bir iste calisiorum zaten turizimde calistigim icin terim arka tarafimdan cikiyor yani ben herseyi dogru yapiorum emin olun. Zaten bu beslenme hakkinda yorum yapanlar yok keto felan bunlar kucuk etken zaten efedd haric hormonal bilgi alt yapisi bile yok sanirim ne bu on yargi steroid kullanma diye gercekten hornonal bilgisi olan varsa yazsin ben neyin ne oldugunu biliyorum 

4 gundur hergun 1mg arimidex aliprum hafif libidoda canlanma oldu bugun 2mg arimidex aldim ama cok pahali femara alsam onun yerine nadil olur hem daha etkili hem tableti ucuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

dostum bence femara çok sert olabilir arimidex düzeltiyorsa önerilen süre kadar devam et önerilen dozu aşmadan. ben çok detaylı öneremem dediğim gibi forumda hormon konusunda bilgili insaların öneridiği doz ve aralıkta kullan. Sana en içten tavsiyem küre girmemen en iyi ihtimalle kürdeyken iyi hissedersin bırakınca allak bullak eskisimdende kötü olur.

birde şunu söyleyim forumda benden çoook daha bilgili bir sürü insan var ben sadece pozitif olmak için gerçeği kenara ittirme olayını hoş bulmadım sabah test yaptırlık birşey değil bu soeun apaçık ortada. umarım kıda sürede düzelir iyileşirsin. çok lanet bi iş bu biyerin kırılsa alçıya al geçer ama hormonlar pfff....

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Erencanns, 31.08.2019 - 20:12 yazdı:

İşte senin gibi insanlarin yorum yapmasi lazim neymis beslenmeymis yok spormus 1.5 sene en kotu sporunu en kotu beslenmeni yapsan ki ben en kotu gunluk minimum 100gr proteinimi aliordum. yine biseyler olur. Ben sabah saat 9 da fitness sporu yapiorum boş adeleylemi spor yapayim kaslari karbonhidratla g. I. Yuksek ile kaslarimi karbonhidratla doldurmayimmi kas kaybimmi olsun istiorsunuz ben 9 saat cok aktif bir iste calisiorum zaten turizimde calistigim icin terim arka tarafimdan cikiyor yani ben herseyi dogru yapiorum emin olun. Zaten bu beslenme hakkinda yorum yapanlar yok keto felan bunlar kucuk etken zaten efedd haric hormonal bilgi alt yapisi bile yok sanirim ne bu on yargi steroid kullanma diye gercekten hornonal bilgisi olan varsa yazsin ben neyin ne oldugunu biliyorum 

4 gundur hergun 1mg arimidex aliprum hafif libidoda canlanma oldu bugun 2mg arimidex aldim ama cok pahali femara alsam onun yerine nadil olur hem daha etkili hem tableti ucuz

Kardeşim boş yapma trol müsün nesin. Burda iyiliğini düşünüyor bunca insan ettiğin laflara bak madem çok biliyosun beslenmeyi vs kendin ayarla bi 10 sene daha böyle devam et. Sana birşey diyim mi sen steroid bile kullansan birşey değişmeyecek emin ol ama yinede madem çok istiyorsun başla.Hep bu hayatta birşey bildiğini sananlar aslında hiçbir şey bilmiyordur bunuda unutma

tarihinde Ferhat82 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: merichara
      Merhaba değerli hocalarım.
      500 testosteron 500 boldenon 50 winstrol Kürümün 5. haftasındayım. Göğsümde 1.5 haftadır aşırı hassasiyet var. Kaşıntı ile başlayıp acıya dönüştü. Geceleri göğsümün üstüne yatamaz hale geldim, tshirt bile giyerken acıyordu. Kan testimde prolaktin oranı 17.68 çıktı. Aşırı yan etkiden dolayı tamoksifen aldım ve bir tanesini ikiye kırıp içtim. Bir süre devam etmeyi düşünüyorum.
      Ne yapmam gerek ? Jinekomasti olur muyum ? Kürü bırakmalı mıyım yoksa anti östrojenlerle devam mı etmeliyim ? Belli ki vücudum jinekomastiye yatkın. Cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.
    • Yazan: BGslayer
      Merhaba arkadaşlar,
      Bu gün size 12 Haftalık Npp Sustanon Rimobolan kürümün son evresine kadar gelişimimi anlatacağım size de keyifli okumalar...
      1-6 Hafta arası:
      Sustanon 500 Mg Rimobolan 300 Mg Npp 300 Mg 6-12 Hafta:
      Sustanon 750 Mg Rimobolan 450 Mg Npp 450 Mg Koruyucu olarak:
      Nac 600 Omega 3/6 Milkthistle Kullandım 1-6 hafta arası -Bilek Güreşi sporcusu olarak- oldukça güzel bir güç kazanımı elde ettim ve Npp'nin en güzel yan etkisi olan eklem ve tendonları güçlendirmesini iliklerime kadar yaşadım, 6-12 haftalar arasında ani bir 5 kiloluk sıçramam oldu ve güç artışı neredeyse durdu diyebilirim -12. Haftayı saymazsak- Ancak sulu bir görüntüden çok yapılı bir görüntüye eriştim açıkçası bu mutlu ediyor.
      Testo değerlerim eski oranlarına dönünce pct yapmaya başlayacağım, okuduğununuz için sağ olun. İyi forumlar
    • Yazan: bselim
      Arkadaşlar selamlar,
      Şimdi üstatlar genel olarak gördüğüm kadarıyla çok önermiyorlar ama ben TRT dozlarında yani 2 haftada veya 3 haftada bir olacak şekilde hafif bir sustanon kürü yapmak istiyorum primabolan ile birlikte.
      E2 sınır değerden biraz yüksek Total Testo ise 3.30 civarı çıktı, kolesterol 207 seviyelerinde ve kiloluyum, buradaki amacım hem testoyu arttırıp biraz daha motive bir şekilde kendimi salona atabilmek hem de normalden bi %20-30 daha hızlı kilo verip kas yaparak metabolizmayı bir nebze hızlandırmak, sizler neler düşünürsünüz?
    • Yazan: Yavuz
      Selamlar arkadaşlar.
      Bugün kan testi verdim aç karnına bolde testo küründeyim jinekomasti var bende ama daha önceki kürden kalma 4 hafta ilaç kullandım kestim ve 2 haftadır ilaç kullanmıyorum  ilk sorum - 24 mayısta ameliyat var bu değerlere göre tekrar etmez değil mi jinekomasti bir de ikinci sorum - bolde çalışmış mı bu değerlerden anlaşılıyor mu ??

• Yazan: k9cakaf9
      Ağabeylerim selamlar
      Testo bolde danabol kürüne başladım.
      Enjeksiyonu oldum Enjeksiyonumu bugün olacağım Daha öncesinde kür geçmişim yok ama rad140 kullanmışlığım vardı. Marka söylemek yasak mı hatırlamıyorum ama Türkiye'de üretilen markalardan biriydi boştu sanırım. Son 2,3 haftadır da mememde biraz şişlik var normalde bir şey hissettirmiyor ama elimi üstüne koyup bastırınca acıyor. Jinekomasti başlangıcı mı var diye korkuyorum kimseye de söyleyemiyorum. Dün test verdim enjeksiyon günü vericektim terslik oldu sağlıkocağında enjeksiyondan sonra verebildim.
      Bir bakıp beni aydınlatabilir misiniz. İsterseniz fotoğraf da koyabilirim.
      Şimdiden teşekkür ederim

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.