Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Nemesis

Boldenon neden 12 hafta

Önerilen İletiler

Nemesis    8

Şu anki kürsümün içinde boldenon da var ve boldenon hakında çok fazla bilgim olmadığını farkettim 

-Neden minumum 12 kullanılmalı 

-Su tutar mı (deca - dinabol gibi)

-Fazla kas kaybı yaşanır mı kür sonrası

-Diğer ilaçlardan farkı nedir

Teşekürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ironmann    401

Valla bir kere 12 hafta kullandım tam dadı geliyorduki kür bitti en zevkli yerinde 😅 16 hafta kullan derim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nemesis    8
Ironmann, 37 dakika önce yazdı:

Valla bir kere 12 hafta kullandım tam dadı geliyorduki kür bitti en zevkli yerinde 😅 16 hafta kullan derim 

Mesela deca gibi mi birdenmi patlıyor 

tarihinde Nemesis tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Mesela şuan rimobolan yapıyorum, o da boldenon gibi geç açılıyor. 10. Haftadayım tadı yeni yeni gelmeye başladı. 

Deca gibi birden patlamaz yavas ama kaliteli kutle koyar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
Equipoise, 10 saat önce yazdı:

Mesela şuan rimobolan yapıyorum, o da boldenon gibi geç açılıyor. 10. Haftadayım tadı yeni yeni gelmeye başladı. 

Deca gibi birden patlamaz yavas ama kaliteli kutle koyar

deca nasıl birden patlıyor pardon 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70
Nemesis, 14.05.2019 - 22:55 yazdı:

Şu anki kürsümün içinde boldenon da var ve boldenon hakında çok fazla bilgim olmadığını farkettim 

-Neden minumum 12 kullanılmalı 

-Su tutar mı (deca - dinabol gibi)

-Fazla kas kaybı yaşanır mı kür sonrası

-Diğer ilaçlardan farkı nedir

Teşekürler 

Merhaba...
Bolde görüp görebileceğin en temiz ilaçlardandır. 12 hafta diye bir kaide yok uzatabileceğin kadar uzatabilirsin.  Eğer pct , beslenme ve spor alışkanlıkların kür sonunda devam edilmezse tabi ki de kas kaybı yaşarsın sonuçta bu ilaçlar sihirli değnek değil dimi ? Deca ve dianabol demişsin onlar kadar su tutmaz. Demek istediğim temiz bir ilaç uzun süre devam edebilirsin.

-Sağlıklı Sporlar-

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72
klinux, 35 dakika önce yazdı:

Ben hala decanın biranda patladığı mevzusunda kaldım 

Boldeye göre daha hızlı tepki alabildiğini demek istemişler 3/4 cü haftadan itibaren bariz bir şekilde hissediyorsun etkilerini zaten 10 yada 12 hafta tavsiye ediyorlar kısa zamanda güzel gelişim patlama bu bence....

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kony3497    13

uzun ester ve uzun kullanım sonucu etkilerini gösterdiği için 12 hafta biraz az olmuş geldi bana zaten etkilerini 10.uncu haftada gösteriyor sen tam verim alacağın haftada ilacı kesmişsin bence 16-20 hafta gibi bir sürede kullansaydın çok daha güzel sonuçlar elde edebilirsin benim nacizane fikrim ve diğer steroidlere göre neredeyse en hafifi diyebiliriz boldenon  ama ne kadar hafif olsa bile kesinlikle kür sonu pct yapmalısın ;) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybutk    2

Etkisi nasıl 10 haftada başlıyor anlamadım . Yani başka yerlerden duyduklarınızı doğruymuş gibi buraya yazıyorsunuz . Ben kullandım 3. 4. Haftada etkisini görmeye başladım testisler büzüştü vs hacim almaya da başladım . Testo bolde tren vs hepsinin 2. Haftadan itibaren etkisini görmeye başlarsın dostum yoksa ilaçlarında bir problem vardır . 8 hafta bile kullansan alacağını alırsın ancak düşük doz yerine 600-800 lerde kullanmak daha çabuk sonuç verir. Ben yeni kürümde direk 800 ile başlayıp 1000 e kadar çıkmayı planlıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

16 20 24 idael. 16dan aşağısını mantıksız buluyorum 8de açılmaya başlıyor diye biliyorum dostum yanlış bilmiyorsam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben boldenonu 10. hafta belirgin olarka hissetmey başladım 28 hafta kullandım.Yan etki olarak dil altı damarlarım belirginleşti.Asitli içeçek içerken dilimin altı yanıyordu.Ve geceleri bitmeyen burun tıkanıklığı.Boldenondan 2.hafta etki gören galiba boldenon yerine başka bişey kullanıyor :)))

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
erer
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

Ben kullandım 1-16 hafta. 12 ye kadar hiçbirşey hissetmedim. 13-16 hafta arası 2.5 kg aldım yağsız, vucut bi acayip gelişti bir anda. Orda anladım boldenonu 12 hafta ve altı kullanan hem sağlığına hem parasına yazık ediyor. :) ila. 3 aydan sonra etisini veriyor yapcak birşey yok girmiyceksin daha az sürede.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Ben 6.hftadan snra etkisini görmüştüm rootcell markaydı Prop bolde kürüydü 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    93

Bu konuyu okumanızda fayda var bolde ile ilgili pek olumlu şeyler yaşamamış bazı arkadaşlar . Yinede ikinci kürümde kullanıcam inşallah 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
agfitness, 5 saat önce yazdı:

Boldenon, Primobolan'a çok yakın neredeyse akrabağ diyebileceğimiz türevde bir ilaçtır. Veterinerlik kökenlidir, hayvanlar üzerinde kullanımdan insan üzerine kullanıma aktarılmıştır yıllar içerisinde. Primobolan gibi yavaş işleyiş gösteren fakat kalıcı diye tabir ettiğimiz sağlam kas dokuları oluşturması ile ünlüdür. Yazılan yazılara baktım Deca'nın patlaması üzerine çok konuşulmuş. Deca patlıyor Bolde yerinde sayıyor gibi durumlar yok. Olayın mantığı aslında çok basit buna geçmişte hepsinden kullanmış diğer arkadaşlar da katılacağını düşünüyorum:
Deca - androjenik değeri diğerlerine kıyasla daha yüksektir. Yani su tutumu daha yüksektir. Su tutumu arttıkça suyu sünger gibi çekeceğinden dolayı daha çok pump gelişecek ve bununla beraber sulu bombeli görünüm başlayacaktır. Bundan dolayı patlama tabiri kullanılmış. Bu trenbolon gibi hatta tablet olarak Dianabol, Anapolon gibi androjenitesi kuvvetli ilaçların hepsinde meydana gelmektedir.

Peki tekrardan Bolde'ye gelecek olursak. Bolde sessiz bir yılan gibidir, yavaş yavaş akar gider 10-12 gibi haftalarda zehrini göstermeye başlar. Kuvvet mukavemeti yerine gelmeye başlar, pump artışa geçer, kimi bünyede iştah artışına da geçebilir, damarlanma yine artmaya başlar, kasın hacminde de yükselişler iyice gözlemlenmeye başlandığı dönemler hep bu haftalarda olmuştur ortamala. Ama kimi bünyede 8.haftada kimisinde ise 14.15. haftalarda da etki artışı olabilir bu tamamen genetiğe ve kişinin antrenman ve beslenme, dinlenme gibi tüm kişisel ve sosyal koşullarına bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Boldenon konusunda yaşadığım olumsuz tecrübe (ki başka yaşayanlar da paylaşmıştı aratıp bulabilirsiniz). Boldenon geç çalıştığı için kandan da çok geç temizlenen bir ilaç 2 yıl kadar kalıyor sistem içerisinde. Ve bundan ötürü kırmızı kan hücrelerinde diğer ilaçlara göre sürekli yüksek kalıyor vücutta ve bir noktadan sonra büyük sağlık sorunları getirebiliyor. Mesela Primo da yavaş çalışmasına rağmen Boldenondan daha kısa sürede silinip gidebiliyor vücuttan ve dolayısıyla silinince kırmızı kan hücrelerindeki artış gibi bütün değer yükselişleri daha hızlı şekilde normale inebiliyor. Üzerinden yaklaşık 2 sene geçti hala sağlığım net olarak yerine gelebilmiş değil. Bedava koli koli Bolde verseler dokunmak bile istemem uzak dursun. 

Bu söylediklerim tamamen kendi tecrübelerim ve yaşayan bir çok Türk ve Yabancı mevcut oluşu nedeniyle Bolde kullanımı düşmeye başladı zaten. Deca'yı bile daha güvenli gören bir sürü kitle var (kullanmadım ama Bolde'den iyidir diyecek hale getirdi beni ilaç). Herkeste aynı sonuçları doğuracak değil sadece böyle bir durum söz konusu bil istedim. Kür içerisinde asla fark ettirmiyor sana bıraktıktan aylar sonra yan etkiler çıkmaya başlıyor eğer olacaksa öyle sinsi bir huyu var. Ben iyi olduğu kadar acı yönlerini de söylemeyi prensip edinen birisiyimdir.

Umarım neden 12 hafta şeklindeki soruna ziyadesiyle bir cevap olabilmiştir.

Sağlıklı sporlar...

Biz Primaboloncuyuz 😎🤘

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Bende primobolan Prop kürüne girdim biraz özelliklerinden bahsedermisiniz ..tskler yazdklarınız için bu arada 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
Testocu, 3 dakika önce yazdı:

Bende primobolan Prop kürüne girdim biraz özelliklerinden bahsedermisiniz ..tskler yazdklarınız için bu arada 

Ne varsa oldschool da var en kalıcı kas kutlesini ve kiloyu primobolan vermiştir bana ayrıca bolde gibi yan etkilerde yaşamadim ancak prostatı tetiklediği konusunu duymuştum bu yüzden galiba 16 14 hafta üstü kullanan görmedim.Oldschool meselesine gelincede yine milos sarcev,Arnold,mentzer gibi sporcuların vazgeçilmezi.Şimdi anapolonun çöp olduğunu düşünen arkadaş gelip bunada boş ilaç demesin 😁😁

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
Ironmann, 9 saat önce yazdı:

Ne varsa oldschool da var en kalıcı kas kutlesini ve kiloyu primobolan vermiştir bana ayrıca bolde gibi yan etkilerde yaşamadim ancak prostatı tetiklediği konusunu duymuştum bu yüzden galiba 16 14 hafta üstü kullanan görmedim.Oldschool meselesine gelincede yine milos sarcev,Arnold,mentzer gibi sporcuların vazgeçilmezi.Şimdi anapolonun çöp olduğunu düşünen arkadaş gelip bunada boş ilaç demesin 😁😁

O arkadaşa bu işlerin nasıl olduğunu anlattım ama pek anlamak istemiyor gibi. Hala kendi çevresindekilerden bahsedip duruyordu. Ben ilacın farmakolojik özelliklerini anlatıyorum. O bana çöp ilaç diyip geçiştiriyor. İlginç arkadaştı. Hatta Miloş Sarcev le cima ettiğimizi bile ima etti. Adamın kür günlüğü resimlerini atıp bu adamı baz almamak lazım diye yazıyorum. Adam günde 20iu GH da vuruyorum diyorum. O bizi yılların Mr.Olympia yarışmacısıyla çarpık ilişki de bulunmakla suçladı. :D Ben ömrümde bu kadar hor görülmedim. Psikolojimle oynadı resmen. :D:D 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124
weldan, 4 saat önce yazdı:

O arkadaşa bu işlerin nasıl olduğunu anlattım ama pek anlamak istemiyor gibi. Hala kendi çevresindekilerden bahsedip duruyordu. Ben ilacın farmakolojik özelliklerini anlatıyorum. O bana çöp ilaç diyip geçiştiriyor. İlginç arkadaştı. Hatta Miloş Sarcev le cima ettiğimizi bile ima etti. Adamın kür günlüğü resimlerini atıp bu adamı baz almamak lazım diye yazıyorum. Adam günde 20iu GH da vuruyorum diyorum. O bizi yılların Mr.Olympia yarışmacısıyla çarpık ilişki de bulunmakla suçladı. :D Ben ömrümde bu kadar hor görülmedim. Psikolojimle oynadı resmen. :D:D 

Gayet güzel açıklama yapmıştınız ama anlamadıktan sonra Bi önemi kalmıyor :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    93

Şu konuyuda şuraya bırakayım sonradan aklıma geldi aradım ve buldum . Okumadan geçmeyiniz :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32

Boldenon 8 inci haftalara doğru bende nefes kesti öksürük yaptı bu normal mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.