Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ero44

Ilk cycle - tavsiyeler

Önerilen İletiler

ero44    2

Selamlar oncelikle herkese. 3 yillik bir spor gecmisim var bu isi oldukca seviyorum .Yasam stili burada ki bircok kisi gibi. Artik yavas yavas ilaca baslama zamani geldi diye dusunuyorum. Ilk kurum olacak fakat kafamda soru isaretlerim var. oncelikle tek ilac yani only testo kullanmami oneren ve ilk kur icin kesinlikle fazlasini kullanma zaten diger ilaclar ile alacagin verimi bununla da alacaksin gerek yok diyen birkac kisi oldu arastirinca cok kisinin savundugunu gordum . Sizce only testo mu ya da testo + bolde mi daha uygundur kur icin ? Ayriyetten boyum 181-182 arasi bir sey kilom 85 yag orani 17 diyebiliriz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Delipanter00    175

Ben ilk kürümü hemen hemen senin ölcülerindeyken yapmistim. Tercih ettigim ilaclar, dozlari ve süresi şu şekildeydi;

1-10hafta 500mg testo

1-3hafta 30mg danabol

84kg den 100kg ye cikmistim bu yaptigim kür ile.

Ilk kürde pek fazla fantaziye gerek yok diye dusunuyorum. Kimisi ilk kürden decada giriyor ama bana kalirsa ilk kür testo-danabol/turinabol olmali. Testo bolde yapilamazmi ilk kürde? Tabiki yapilabilir, ama tercih meselesi ben kademe kademe yükselmek istedigim icin böyle bir karar almistim. Ha tabi genetik limitine ulasmissindir dogal olarak alabilecegin tüm gainzleri almissindir o zaman isler degisir. Fotograf atsan formunu gorup yorumlasak daha iyi olabilir :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ero44    2
Delipanter00, 12 dakika önce yazdı:

Ben ilk kürümü hemen hemen senin ölcülerindeyken yapmistim. Tercih ettigim ilaclar, dozlari ve süresi şu şekildeydi;

1-10hafta 500mg testo

1-3hafta 30mg danabol

84kg den 100kg ye cikmistim bu yaptigim kür ile.

Ilk kürde pek fazla fantaziye gerek yok diye dusunuyorum. Kimisi ilk kürden decada giriyor ama bana kalirsa ilk kür testo-danabol/turinabol olmali. Testo bolde yapilamazmi ilk kürde? Tabiki yapilabilir, ama tercih meselesi ben kademe kademe yükselmek istedigim icin böyle bir karar almistim. Ha tabi genetik limitine ulasmissindir dogal olarak alabilecegin tüm gainzleri almissindir o zaman isler degisir. Fotograf atsan formunu gorup yorumlasak daha iyi olabilir :) 

Cok tesekkurler detayli ve guzel yanit icin ayriyetten pct icin de yorumlara acigim . Kur icinde arimidex kullanmami fazla testonun arttirdigi e2 engellemem icin onerenler olmustu. Gerek var midir sizce? ayriyetten nolvadex tek basina yeterli olur sanirim klomene gerek var midir pct surecinde? Kur icinde jinekomasti gibi bir belirtide nolvadex mi arimidex mi daha avantajlidir? Ayrica hcg (choriomon) da tabi pct nin olmazda olmazi sanirim? Yarin halletmeye calisicam hocam fotograf isini de guncel form bulamadim :D

tarihinde ero44 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
ero44, 32 dakika önce yazdı:

Cok tesekkurler detayli ve guzel yanit icin ayriyetten pct icin de yorumlara acigim . Kur icinde arimidex kullanmami fazla testonun arttirdigi e2 engellemem icin onerenler olmustu. Gerek var midir sizce? ayriyetten nolvadex tek basina yeterli olur sanirim klomene gerek var midir pct surecinde? Kur icinde jinekomasti gibi bir belirtide nolvadex mi arimidex mi daha avantajlidir? Ayrica hcg (choriomon) da tabi pct nin olmazda olmazi sanirim? Yarin halletmeye calisicam hocam fotograf isini de guncel form bulamadim :D

Amacın hacim almak ise e2 değerini çok da düşürmemen bir çok mekanizma üzerinden sana fayda sağlayacaktır ancak arimideks dozajı iyi ayarlanıp çokta yükseltmemek te fayda var. Mesela 500 testo alıyorsan haftada 2 defa yarım tablet arimideks e 2 yi iyi bi seviyede tutacaktır(yinede kan testlerine göre ayarlanmalı).
Klomen bir kesim tarafından göz retinasına zarar verdiğinden dolayı kullanımını desteklemezken bir kesimde nolvadeks ile olmazsa olmaz olarak savunuyor bunun lesin bir yanıtı yok.Hcg kullanımı olmazsa olmaz elbette değildir ancak testisler fazlasıyla baskılandığı taktirde bi an önce vucudun doğal testo üretimini tetiklemek için kullanılması kayıpları en aza indirmek açısından faydalı olacaktır. jinekomasti belirtisinde nolvadex kullanmalısın arimideks engellemeyecektir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133

@xxgokhanzz21 aynen katılıyorum e2 büyümede cok büyük paya sahip hic bir belirti yokken inhibitör kullanmak cok mantikli degil onun yerine tedbir olarak sert idman yapilmali..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ero44    2
xxgokhanzz21, 3/18/2019 - 00:14 yazdı:

Amacın hacim almak ise e2 değerini çok da düşürmemen bir çok mekanizma üzerinden sana fayda sağlayacaktır ancak arimideks dozajı iyi ayarlanıp çokta yükseltmemek te fayda var. Mesela 500 testo alıyorsan haftada 2 defa yarım tablet arimideks e 2 yi iyi bi seviyede tutacaktır(yinede kan testlerine göre ayarlanmalı).
Klomen bir kesim tarafından göz retinasına zarar verdiğinden dolayı kullanımını desteklemezken bir kesimde nolvadeks ile olmazsa olmaz olarak savunuyor bunun lesin bir yanıtı yok.Hcg kullanımı olmazsa olmaz elbette değildir ancak testisler fazlasıyla baskılandığı taktirde bi an önce vucudun doğal testo üretimini tetiklemek için kullanılması kayıpları en aza indirmek açısından faydalı olacaktır. jinekomasti belirtisinde nolvadex kullanmalısın arimideks engellemeyecektir.

Anladim hocam bunlarin disinda cabaser,nac 600 gibi ilaclar ya da saw palmetto gibi koruyucu icin gerek var midir? Boldenon ve testo e. nin prolaktini yukselttigini pek duymadim ama merak ettim . Ayriyetten halen only testo vs testo+ bolde konusunda secim yapabilmis degilim . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
ero44, 19 dakika önce yazdı:

Anladim hocam bunlarin disinda cabaser,nac 600 gibi ilaclar ya da saw palmetto gibi koruyucu icin gerek var midir? Boldenon ve testo e. nin prolaktini yukselttigini pek duymadim ama merak ettim . Ayriyetten halen only testo vs testo+ bolde konusunda secim yapabilmis degilim .

İlaç seçimi senin hedefine kalmış bir şey. Eğer ben kademe kademe ilerleyeceğim dersen 12 hafta only testo yaparsın vucuduna verdiği tepkiyi görürsün, yaptığın antrenmana göre de güzel verim alabilirsin. Kür sonrası pct yapar bitirir sonra kür süresi kadar dinlenirsin ikinci aşamada testo bolde olarak devam edebilirsin.

Yok ben zaten senede bir kür anca yaparım dersen testo-bolde-turinabol şeklinde bi kombinasyon düşünebilirsin ancak boldenon kullanacaksan 14-16 hafta civarı kullanman ilaçtan alacağın verim açısından uygun olacaktır.

Bu ilaçkar ile beraber cabaser kullanmanın bi mantığı yok, cabaser deca ve tren gibi ilaçlarda prolaktini dengelemek için kulanılır ancak burda işi yok.

Eğer küründe tablet formda steroid var ise nac 600 veya assist 600 tablet kullanımı olduğu süre boyunca günlük kullanabilirsin.

Vucuttaki dht yi bloklamadığın sürece bitkisel takviyeler hiç bir işe yaramayacaktır, saw palmetto anabolik kullanan bi insan için çöp üründür çünkü kullandığınız her androjenik değeri olan ilaç dht yan etkilerini gösterecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ero44    2
xxgokhanzz21, 30 dakika önce yazdı:

İlaç seçimi senin hedefine kalmış bir şey. Eğer ben kademe kademe ilerleyeceğim dersen 12 hafta only testo yaparsın vucuduna verdiği tepkiyi görürsün, yaptığın antrenmana göre de güzel verim alabilirsin. Kür sonrası pct yapar bitirir sonra kür süresi kadar dinlenirsin ikinci aşamada testo bolde olarak devam edebilirsin.

Yok ben zaten senede bir kür anca yaparım dersen testo-bolde-turinabol şeklinde bi kombinasyon düşünebilirsin ancak boldenon kullanacaksan 14-16 hafta civarı kullanman ilaçtan alacağın verim açısından uygun olacaktır.

Bu ilaçkar ile beraber cabaser kullanmanın bi mantığı yok, cabaser deca ve tren gibi ilaçlarda prolaktini dengelemek için kulanılır ancak burda işi yok.

Eğer küründe tablet formda steroid var ise nac 600 veya assist 600 tablet kullanımı olduğu süre boyunca günlük kullanabilirsin.

Vucuttaki dht yi bloklamadığın sürece bitkisel takviyeler hiç bir işe yaramayacaktır, saw palmetto anabolik kullanan bi insan için çöp üründür çünkü kullandığınız her androjenik değeri olan ilaç dht yan etkilerini gösterecektir.

Hocam tam da belirttiginiz gibi sene de 1 den fazla kur yapabilecegimi sanmiyorum . Acikcasi zarar acisindan kademe kademe gitmek daha akillica olur sanirim . Birde merak ettigim su var bahsettiginiz kure yazin baslasam sizce bir sikinti olur mu sicakta , ilaclarin yapacagi kan basincinin artisiyla cok zor olur ,hacim almak yazin zor diyenler vs var . Son olarak hedefledigim vucudu paylasmak istedim . Belki kullandigi ilaclar hakkinda yorum yapabilirseniz bende o cizgide gitmek isterim.

E0C0155A-9C9F-4773-AC22-7CD6E0F18CF3.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

şuanki durumun nedir bilmiyorum ama attığın fotodaki vücut 1-2 kürde olmaz :)  ha olur da oralara hiç girmeyeyim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ero44    2

anliyorum hocam peki genel olarak kur oncesi yapilmasi gereken testler nedir? Alt,ast degerleri,lh,fsh,total testo,free testo,prolaktin,progesteron bunun disinda kalp ve prostat icin yapilmasi gereken testler nedir? Bir aralar prostatimda ufak su dolu 2 3 tane kist vardi . Zararsiz.. Birde sol ventrikul icin bakilmasi gerekir mi kalbe veyahut baska bir durum icin?

tarihinde ero44 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118

Önceden yaşadığın sağlık sorunlarını kürden önce bir kere kontrol ettirmende fayda var özellikle iç organlarınla ilgili bir sorun yaşadıysan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204

Merhabalar, kürlerde bence dikkat edilmesi gereken en onemli nokta hipertansiyon ve kalp rahatsızlıkları. Kalp ritminize ve tansiyon degerlerinize baktirin ailede herhangi bir kalitsal rahatsizlik olmadığından emin olun. Hedeflediginiz vucut 1 kurle degil 1 senede dahi hyper gainer olsaniz dahi cok zor. En aZ 2 sene diyorum normal bir insan evladi icin. Cok muthis genler ile 1.5 yıl olabilir. Testo bolde danabol sonra deca sonra tren vs duruma gore senede birkac kur ile ulasabilirsiniz

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ero44    2
toxic, 3/19/2019 - 20:34 yazdı:

Merhabalar, kürlerde bence dikkat edilmesi gereken en onemli nokta hipertansiyon ve kalp rahatsızlıkları. Kalp ritminize ve tansiyon degerlerinize baktirin ailede herhangi bir kalitsal rahatsizlik olmadığından emin olun. Hedeflediginiz vucut 1 kurle degil 1 senede dahi hyper gainer olsaniz dahi cok zor. En aZ 2 sene diyorum normal bir insan evladi icin. Cok muthis genler ile 1.5 yıl olabilir. Testo bolde danabol sonra deca sonra tren vs duruma gore senede birkac kur ile ulasabilirsiniz

agfitness, 3/19/2019 - 20:22 yazdı:

Only testo olur ama bana göre doğal testoyu testo ile kapatıp işe başlamışken testo+primo veya

testo+bolde veya

testo+primo+gh ya da testo+primo+turinabol veya

testo+bolde+gh ya da testo+bolde+turinabol

gibi kombinasyonlardan birisi seçip uygulanabilir, bu benim görüşüm.

Sağlıklı sporlar...

Captain Price, 3/19/2019 - 20:14 yazdı:

Önceden yaşadığın sağlık sorunlarını kürden önce bir kere kontrol ettirmende fayda var özellikle iç organlarınla ilgili bir sorun yaşadıysan.

Yanitlar icin cok tesekkurler oncelikle. Hasta olmam dolayisiyla bir sure yoktum cevap veremedim yardiminuz icin besin zehirlenmesi yasadik kilo kaybi yasadim ne yazik ki . Ama pes etmek yok. Kurde degilim zaten suan.

cok onemli bir sorum daha mevcut sizce yazin kür yapabilir miyim ? Only testo veyahut bolde+ testo cunku bolde ozellikle kan basincini arttirdigi icin yazin sikinti yapabilir diye dusundum simdi ama tucrubeli kisiler ne derse onu yapacagim tesekkurler simdiden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ero44    2
agfitness, 4/2/2019 - 22:35 yazdı:

Bana yıllarca yarışmacı hazırlayan 3.kademe hocalarım kürün yazı kışı olmaz dediler ama o haltı 2.kürde yedim bana ders oldu. Başkası belki kaldırır ama ben kış ve maks ilk baharda küre girip bitirmekten yanayım. Yazın sıcağında zaten vücut strese giriyo su atımı artıyor, kalp sıcaktan zorlanıyor bir de üstüne kür girip resmen hipertansiyon hastası gibi oldum susuz kalmış köpek gibi dilim dışarıda ve aşırı terlemekten tüm yaz sırılsıklam gezdim. Bu resmen yazın sıcağında arabayı dağa bayıra rampa rampa bir de normalinden fazla yük yükleyip yolculuk yapmaya benziyor, sonra hararet de yapar yağ da yakar arıza da verir, arabanın suçu ne ondan sonra?

Sağlıklı sporlar...

Sagolun oncelikle bunun disinda ilk kur icin oneriniz ne olur peki hocam ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18
ero44, 19.03.2019 - 01:48 yazdı:

Hocam tam da belirttiginiz gibi sene de 1 den fazla kur yapabilecegimi sanmiyorum . Acikcasi zarar acisindan kademe kademe gitmek daha akillica olur sanirim . Birde merak ettigim su var bahsettiginiz kure yazin baslasam sizce bir sikinti olur mu sicakta , ilaclarin yapacagi kan basincinin artisiyla cok zor olur ,hacim almak yazin zor diyenler vs var . Son olarak hedefledigim vucudu paylasmak istedim . Belki kullandigi ilaclar hakkinda yorum yapabilirseniz bende o cizgide gitmek isterim.

E0C0155A-9C9F-4773-AC22-7CD6E0F18CF3.jpeg

Yüksek dozaj tren var dostum bu arkadaşta yağ oranı inanılmaz düşük damarlardan anlayabilirsin. Tabi bu ilk kürü değildir emin olabilirsin belki 3 belki 4 senede yapmıştır bu vücüudu çünkü kas kütlesi de sağlam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ero44    2
fat32, 6 saat önce yazdı:

Yüksek dozaj tren var dostum bu arkadaşta yağ oranı inanılmaz düşük damarlardan anlayabilirsin. Tabi bu ilk kürü değildir emin olabilirsin belki 3 belki 4 senede yapmıştır bu vücüudu çünkü kas kütlesi de sağlam.

Dogrudur hocam zaten cok buyuk emek var . Sagolasin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.