Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

xxgokhanzz21    126
Deity, 04.12.2018 - 21:59 yazdı:

bacak antrenmanlarında bu oluyor 2 bacağımdada dış taraflarında mercimek tanesi kadar birşey şişiyor böyle ne olduğunu bilen varmı

47490309_325173228318227_3601583308967772160_n.jpg

Aynı durum bende sürekli var ancak özellikle kürdeyken kan basıncı vs artınca o nohut kadar olan şey şişiyor. Bildiğin damar o, yani en azından bendeki. Sebebi nedir tıkanmamı var vs hiç bir fikrim yok benimde.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Deity    171

Arkadaşlar az önce bi enjeksiyon yaptım daha önce böyle bireyle karşılaşmadım iğneyi çıkarttığım gibi kan fışkırdı bayağı da aktı şuan enjeksiyon yeri hafif acıyor damara falan mı denk getirdim ve bi sorun olur mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

Otururken bide tuvalette lazım oluyor :D şaka bi yana damar derken delip geçmiş olabilir mi yani enjekte etmeden damar kontrolü yapıyorum sonuçta  ilacın sterilliği konusunda sıkıntı yok tertemiz yani şuan vurduklarım 😅 enant 2 enjeksiyon yaptım 2side ödem yaptı yenilicem onu şuan prop bolde yapıyorum sorunsuz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
Deity, 2 saat önce yazdı:

Otururken bide tuvalette lazım oluyor :D şaka bi yana damar derken delip geçmiş olabilir mi yani enjekte etmeden damar kontrolü yapıyorum sonuçta  ilacın sterilliği konusunda sıkıntı yok tertemiz yani şuan vurduklarım 😅 enant 2 enjeksiyon yaptım 2side ödem yaptı yenilicem onu şuan prop bolde yapıyorum sorunsuz 

Damarı delip geçmiş veya çıkartırken damarı kesmiş olabilirsin aynı şey benimde başıma geldi bacakta sıkıntı yok 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285

Kılcal damara denk gelmişsin. Enjeksiyondan önce kontrol ettiysen sıkıntı yok.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

2. kürün 3. ayındayım boldeye yaklaşık 20 gün sonra başlamıştım  herşey yolunda çok şükür omzum dışında çok ağır kilolara girdiğimde birşey saplanır gibi ağrı oluyor antrenmanı bıraktığım oldu 1 2 sefer ağrıdan dolayı ptesi kalp damar cerrahisine gideceğim başka bi sebeple ocak gibi mr falan kötü birşey çıkmaz umarım  e2 bakmamış ama herhangi birşey hissetmiyorum ağrı sertlik kaşıntı vs ai kullanmıyorum 1 aydır

kolesterol için ne önerirsiniz

222.jpg

tarihinde Deity tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126

Kolesterol için sanırım bende en çok işe yarayan düzenli kardiyo, kür içi, kür dışı bulk, cutting asla kardiyoyu kesmem ve kolesterol herzaman referans aralıklarında çıkar. Birde özellikle kür içerisinde doymuş yağ alımı sınırlandırılmalı. Hdl arttırmak için de omega 3 eklenebilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

günlük 3 gram alıyorum balık yağı fakat yetersiz sanırım kardiyo uzun süredir yapmıyorum program oldukça yoğun salonda fazla zaman harcıyorum ama yakın zamanda eklemeyi düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

:) şükür ki yolunda gidiyor herşey hastalık kırgınlık incinme derken ama pes etmek yok o.O:D

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

birlikte çalıştığım arkadaşım bugün smith makinesinde squat yaparken belinden kütlemek ve kırılmak arasında bir ses gelmiş (belimizi kütlettiğimizde arka arkaya kütleme sesi gelir ya onun gibi) sonra yavaşça bi yere oturmuş gözleri kararmaya başlamış yani heryeri flu görmeye başlamış en güzel tabir tek piksel görmek olur heralde bi 5 dakika sonra düzeldi diyor antrenmanı bırakıp gelmiş şuan sadece ağrı var diyor belin biraz daha altında acile falan gitmemiş  ne olmuş olabilir bilgisi tecrübesi olan varmıdır arkadaşlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    404

Doktora gitsin en iyisi disk kaymış olabilir ağır girdiyse

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

Akşam acile gitmiş röntgen çekmişler iğne falan birşey çıkmamış 3 gün dinlen yorma o bölgeyi demiş  kıtırdama sesine anlam veremedik zaten neyse allaha şükür birşey yok 

arkadaşlar daha önce gaba kullanan oldu mu? Now Foods GABA kullanıyorum yaklaşık 4-5 gün oldu yatmadan yarım saat kadar önce 1gr alıyorum toz  içtikten 10-15 dk sonra darlanıyorum böyle göğsüm sıkışıyor zor nefes alıyorum bayılacak gibi oluyorum sanki yüzümde ve kulaklarımda sıcaklık hissediyorum bunlar normal mi bende farklı bi etki mi yapıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.563
Deity, 02.01.2019 - 09:44 yazdı:

Akşam acile gitmiş röntgen çekmişler iğne falan birşey çıkmamış 3 gün dinlen yorma o bölgeyi demiş  kıtırdama sesine anlam veremedik zaten neyse allaha şükür birşey yok 

arkadaşlar daha önce gaba kullanan oldu mu? Now Foods GABA kullanıyorum yaklaşık 4-5 gün oldu yatmadan yarım saat kadar önce 1gr alıyorum toz  içtikten 10-15 dk sonra darlanıyorum böyle göğsüm sıkışıyor zor nefes alıyorum bayılacak gibi oluyorum sanki yüzümde ve kulaklarımda sıcaklık hissediyorum bunlar normal mi bende farklı bi etki mi yapıyor

Gaba bu şekilde etkilere neden olur.Fakat bir iki dakika sonra hiç bir şey kalmaz süratle gevşetip uykuya sokar.Tabi kullanılan doza da bağlı...Ben de dymatize'nin gaba'sını kullanmıştım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
megalodon, 06.01.2019 - 15:03 yazdı:

Büyüme hormonu için mu kullanıyorsun

hem gh hem uyku için uykuyla ciddi sıkıntılarım var :) 

metinav, 21 saat önce yazdı:

Gaba bu şekilde etkilere neden olur.Fakat bir iki dakika sonra hiç bir şey kalmaz süratle gevşetip uykuya sokar.Tabi kullanılan doza da bağlı...Ben de dymatize'nin gaba'sını kullanmıştım.

1gr alıyordum 500mg düşürdüm korkutuyor beni  duş aldıktan sonra dozu alıyorum mesela banyoda öyle sıkışsam bayıltır muhtemelen :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46
Deity, 6 saat önce yazdı:

hem gh hem uyku için uykuyla ciddi sıkıntılarım var :) 

1gr alıyordum 500mg düşürdüm korkutuyor beni  duş aldıktan sonra dozu alıyorum mesela banyoda öyle sıkışsam bayıltır muhtemelen :D 

Öneriyor musun gabayı? Genelde aralıksız 13 saat uyuyan biriyim ama geceleri yatamıyorum ben, daha mı kötü olur yoksa iyi gelir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
morningstar, 17 saat önce yazdı:

Öneriyor musun gabayı? Genelde aralıksız 13 saat uyuyan biriyim ama geceleri yatamıyorum ben, daha mı kötü olur yoksa iyi gelir mi?

bende fırsat bulduğum her an uyuyabilen biriyim :D uykumu alamadığım için uyku laboratuvarına yattığımda rem uykum çok kısa çıkmıştı  önerir miyim 1 hafta civarı oluyor başlayalı şuan için uyku kalitem arttı melatonin salınımı düzenlediği için faydalı olabilir

@metinav siz ne gibi etkiler aldınız gaba kullandığınız dönem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity, 29.12.2018 - 22:33 yazdı:

:) şükür ki yolunda gidiyor herşey hastalık kırgınlık incinme derken ama pes etmek yok o.O:D

Olympic 3 te mi idman yapıyorsun ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.