Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Deity    171

Başarılı bi pct sen sonra direk 2 ye geçtim :) dün ilk enjeksiyonu bacaktan yaptım sabah fazla ağrı yoktu şuan ağrı arttı akşama ne olur bilmem 😅 haftalık 500 prop ile başladım 1 ay sonra enant 500 bolde 400 geçicem 1 2 hafta sonra mk677 başlamayı düşünüyorum ilaçlar çalışmaya başladığında daha verimli olur param yetseydi ipa ve cjc de ekleyecektim artık ilerleyen zamanda şuan 25 haftalık bolde ve yeterince enant var elimde hedefim yaklaşık 1 sene ilaçlı olucam güncellemeleri bu başlık altından paylaşıcam  herkese kolay gelsin😎

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rippo34    11

Mk677 elite sarms sanırım ? Sonuçlarını yazarsan iyi olur bende araştırdım çok kafama yatmadı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

P yazanlar testo propionat 200mg / 1ml

E yazanlar testo enantat 500mg / 1ml şişeler 10ml

beherdeki testo enant 30ml var filtrelenecek zamanım olmadığı için kaldı öyle  damlalık içindeki mk677 180günlük daha var

boldenon daha hazırlamadım oda 5 şişe 400mg / 1ml olacak.

@TheShoulder

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

kür hakkında yorum öneri yapalım arkadaşlar

güncel foto yok bu arada bu ilk kürden

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
realist    2
Deity, 08.10.2018 - 22:40 yazdı:

kür hakkında yorum öneri yapalım arkadaşlar

güncel foto yok bu arada bu ilk kürden

Maşallah hocam, çok iyi formun var . Kür için yorum yapabilecek kapasitede değilim . Henüz ilk kürüm için araştırma yapıyorum. Lakin ilaçların durumu benim ilgimi çekti, kendiniz mi üretiyorsunuz?

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Formun güzel maşallah. Uzun kür yapacaksan yüksek mg'lere çıkmadan uzun kür yapmanı öneririm. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
TheShoulder, 9 saat önce yazdı:

Çok güzel kardeşim bu bir kürde olduysa ben ampüllerin üstüne oturayım yanlış kullanıyoruz demek ki  hahaha :D

Öyle birşey demişsin ki estağfurullah bile desem ayıp olacak :/ neyse güzel tarafı için teşekkür ederim

mhmt22, 8 saat önce yazdı:

Formun güzel maşallah. Uzun kür yapacaksan yüksek mg'lere çıkmadan uzun kür yapmanı öneririm. 

Sağolun hocam görüşleriniz değerli kürle ilgili konuşursak daha iyi tavsiyelerinizi dinlemek isterim 

realist, 9 saat önce yazdı:

Maşallah hocam, çok iyi formun var . Kür için yorum yapabilecek kapasitede değilim . Henüz ilk kürüm için araştırma yapıyorum. Lakin ilaçların durumu benim ilgimi çekti, kendiniz mi üretiyorsunuz?

Güzel yorumun için teşekkürler 

• Vayyyy!! 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity, 22 saat önce yazdı:

Başarılı bi pct sen sonra direk 2 ye geçtim :) dün ilk enjeksiyonu bacaktan yaptım sabah fazla ağrı yoktu şuan ağrı arttı akşama ne olur bilmem 😅 haftalık 500 prop ile başladım 1 ay sonra enant 500 bolde 400 geçicem 1 2 hafta sonra mk677 başlamayı düşünüyorum ilaçlar çalışmaya başladığında daha verimli olur param yetseydi ipa ve cjc de ekleyecektim artık ilerleyen zamanda şuan 25 haftalık bolde ve yeterince enant var elimde hedefim yaklaşık 1 sene ilaçlı olucam güncellemeleri bu başlık altından paylaşıcam  herkese kolay gelsin😎

Evet pct başarılı ise 2 ye geçmen doğru olmuş fazla bacaktan enjeksiyon yapma kalçadan ol ödem sorunu olmadıkça kalçadan devam et define görünüyorsun zaten prop a çok yüklenme ve çok yüksek dojaz kesinlikle yapma sarms bence hiç gerek yok testo bolde yanına cjc ghrp-2 çok iyi olur aşırı kardio yapma haftada 1 düşük nabız 120 125 ideal 20 dk yürüyüş ve 1 defada HIT yap güzel sporcular görmeye başladığımı belirtlemliyim ki galiba artık haftada 2 bacak idmanı tavsiyemin devamı gelecek mutlaka uygulamalısın küründe devamlı orta glisemik indeksli karb al ve sabit 700 gr karb almanı tavsiye ediyorum proteini yağ oranındnan düşerek hesaplayacagın kütlene x2.75 ve kg başı 1 gr sabit sağlıklı yağ . günde 5 6 ceviz mutlaka çok faydalı olacaktır. merak ettiğin bir şey olursa yanıtlamaya çalışalım .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
murat159    10
Deity, 23 saat önce yazdı:

Hocam irtibata geçebilir miyiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
anabolizanhelp, 3 saat önce yazdı:

Evet pct başarılı ise 2 ye geçmen doğru olmuş fazla bacaktan enjeksiyon yapma kalçadan ol ödem sorunu olmadıkça kalçadan devam et define görünüyorsun zaten prop a çok yüklenme ve çok yüksek dojaz kesinlikle yapma sarms bence hiç gerek yok testo bolde yanına cjc ghrp-2 çok iyi olur aşırı kardio yapma haftada 1 düşük nabız 120 125 ideal 20 dk yürüyüş ve 1 defada HIT yap güzel sporcular görmeye başladığımı belirtlemliyim ki galiba artık haftada 2 bacak idmanı tavsiyemin devamı gelecek mutlaka uygulamalısın küründe devamlı orta glisemik indeksli karb al ve sabit 700 gr karb almanı tavsiye ediyorum proteini yağ oranındnan düşerek hesaplayacagın kütlene x2.75 ve kg başı 1 gr sabit sağlıklı yağ . günde 5 6 ceviz mutlaka çok faydalı olacaktır. merak ettiğin bir şey olursa yanıtlamaya çalışalım .

Değerli yorumun için teşekkürler her türlü tavsiye bilgi ihtiyacım var

Şuan kafamdaki soru mct ilaçlarını kür boyu aralıksız mı kullanacağım çünkü uzun bi süre ve böbrekler zarar görebilir birde oral olmayan kürde karaciğer koruyucu almalı mıyım 

murat159, 2 saat önce yazdı:

Hocam irtibata geçebilir miyiz

Tabiki buradan yada profil mesajı yazabilirsin  diğer türlü bilgi paylaşımı yasak

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
murat159    10
Deity, 08.10.2018 - 13:10 yazdı:

İstanbul’da mısınız hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

BursaB|

enant ve bolde bu akşam vuruyorum fazla beklemenin manası yok :D sarms çok acı daha başlayamadım içmek için bi yol bulmam lazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71
Deity, 48 dakika önce yazdı:

BursaB|

enant ve bolde bu akşam vuruyorum fazla beklemenin manası yok :D sarms çok acı daha başlayamadım içmek için bi yol bulmam lazım

Meyve suyu gazoz karıştır iç ;)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

Bende onu araştırıyordum :) akşam hepsinden 1er ml daha vurdum propu bacaktan yaptım yine hafif ağrı var 2 bacağımda ağrıyor zor çömeliyorum 😅 bacakta iğne vurduğum yer hafif kırmızı bu neden olabilir şişlik yok gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71

Mct ürünleri kür süresince aralıksız kullanılır ama sen 1 hafta ara ver için rahat etsin

Karaciğer koruyucu ara ara kullan tablet yokken çok dikkat etmene gerek yok

Şişlik enjeksiyon bölgesine dokunduğunda ağrı yoksa panik yapmana gerek yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
murat159    10
Deity, 15 saat önce yazdı:

BursaB|

Valla bende denemek isterdim senin şu ürünleri 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HuB    3

Aynı uyarıyı diğer konuda da yaptım, yazdığın mesajlar ve koyduğun fotoğraf üretim yaptığını gösteriyor TCK'ya göre lisanssız ilaç üretimi için tam hatırlamamak kaydıyla 3 ya da 5 yıl hapis cezası isteniyor. Bi şikayet durumunda seni bulmaları 15 dakika alır. Bu konu da forum ve senin için tehlike arz ediyor bence. @Loving hocanın kanaati nedir bilmiyorum. 

tarihinde HuB tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
HuB, 11 saat önce yazdı:

Aynı uyarıyı diğer konuda da yaptım, yazdığın mesajlar ve koyduğun fotoğraf üretim yaptığını gösteriyor TCK'ya göre lisanssız ilaç üretimi için tam hatırlamamak kaydıyla 3 ya da 5 yıl hapis cezası isteniyor. Bi şikayet durumunda seni bulmaları 15 dakika alır. Bu konu da forum ve senin için tehlike arz ediyor bence. @Loving hocanın kanaati nedir bilmiyorum. 

Düşünceli görünmeye çalışan gereksiz vatandaş steroidlerin tamamı yasal değil zaten neyin çabası buO.o oksijen israfısın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HuB    3
Deity, Bir saat önce yazdı:

Düşünceli görünmeye çalışan gereksiz vatandaş steroidlerin tamamı yasal değil zaten neyin çabası buO.o oksijen israfısın

Pekala şu anda online olarak ekran görüntüleriyle beraber seni ihbar ettim, kendin de itiraf ettiğin gibi biilerek suç işlemişsin. Foruma girerken hiç bir vpn kullandığını düşünmüyorum muhtemelen kayıt olurken verdiğin mail adresi de kişisel adresin. Bundan sonraki hayatında umarım daha dikkatli olursun başına kötü bir şey gelmeden vatandaşlık sorumluluklarını öğrenemeyeceksin muhtemelen...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71
HuB, 10 saat önce yazdı:

Pekala şu anda online olarak ekran görüntüleriyle beraber seni ihbar ettim, kendin de itiraf ettiğin gibi biilerek suç işlemişsin. Foruma girerken hiç bir vpn kullandığını düşünmüyorum muhtemelen kayıt olurken verdiğin mail adresi de kişisel adresin. Bundan sonraki hayatında umarım daha dikkatli olursun başına kötü bir şey gelmeden vatandaşlık sorumluluklarını öğrenemeyeceksin muhtemelen...

aYWZJ4.gif

parka gitsene sen ne işin var burada

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
velimontana, Bir saat önce yazdı:

pct başarılı ne demek? 

doğru soru pct ne demeko.O kullandığın ilaçlar doğal üretimini baskılıyor kapatıyor bunu eski haline yani çalışan haline çevirmeye denir başarılı pct de kürde kapanan sistemi tekrar aktif hale getirmek bende bu işe sıfırdan girenlerdenim sana bi tavsiye ilaçlara ne işe yaradıklarına çeşitlerine hakim olmadan hele tedaviyi yani pct yi nasıl yapacağını bilmeden sakın ola kullanmayı bırak temin etme bile;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.