Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Captain Price    118

Ben 2016 ağustosda jinekomasti ameliyatı oldum şimdi haftada 500 mg testo e kullanıyorum 4. haftadayım iki göğüs ucumda da jinekomasti kitlesi var ama göğüs ucu görünüşünü çok etkilemiyor ama büyük bi kitle salı günü 3 günde bir yarım tablet arimidex kullanmaya başladım yeterli olur mu ne kullanmalıyım? Fotoğraflarda şişlik görünüyor hocam

70jvdc.jpg xb193Z.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DeMoNhUnTeR    233

Selamlar arkadaşlar,

Sürekli söylüyoruz konuları ilaç alıp kullanmadan önce açarsanız beslenme antrenman ve ilaçlar hakkında daha verimli öneriler alabilirsiniz.

Bu aşamada düzenli olarak e2 tesleri yapıp nolvadex kullanmanızı öneririm. Zira şu aşamada arimidexten daha etkili olacaktır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
DeMoNhUnTeR, 48 dakika önce yazdı:

Selamlar arkadaşlar,

Sürekli söylüyoruz konuları ilaç alıp kullanmadan önce açarsanız beslenme antrenman ve ilaçlar hakkında daha verimli öneriler alabilirsiniz.

Bu aşamada düzenli olarak e2 tesleri yapıp nolvadex kullanmanızı öneririm. Zira şu aşamada arimidexten daha etkili olacaktır.

Okuldan dolayı test yaptıracak zamanım olmuyor sınav haftasına gireceğim HalfNatty'nin önerisini uygulamaya karar verdim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
emintr33, 2 saat önce yazdı:

Tahminen kaç haftada geçirir?

Nolva bulaşmak istemiyorsan 1-2 Hafta bu şekilde devam et ama nolva adex göre daha etkili risk alıp almamak sana kalmış.Forumlarda nolva veya letro gibi ilaçların kür içinde daha sıkıntı çıkardığından ötürü adex öneriliyor genelde*

Geçmiş olsun tekrardan

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
HalfNatty, Bir saat önce yazdı:

Nolva bulaşmak istemiyorsan 1-2 Hafta bu şekilde devam et ama nolva adex göre daha etkili risk alıp almamak sana kalmış.Forumlarda nolva veya letro gibi ilaçların kür içinde daha sıkıntı çıkardığından ötürü adex öneriliyor genelde*

Geçmiş olsun tekrardan

Çook teşekkür ederim iyi akşamlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Doku oluştuysa ameliyat tek çözüm A.ö ile ilerlemesini durdurabilirsin. Ameliyat olacak kişiler kaliteli bir plastik cerrahi ye olun öncelikle dokuyu tamamen alsınlar ve liposakşın yaptırsınlar o bölgeye.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar  ben testo e ve boldenon küründeyim ancak sol göğüste bir haftadır hassasiyet ve hafif acıma var acaba proviron kullansam işe yararmı?
    • Yazan: Meeter
      Herkese selamlar,
      Kürümde 5. haftaya girdim, testo enante, boldenon ve deca olarak kür planı yaptım ve devam ediyorum, tablet olarak günlük 100 mg anapolon alıyorum. tam sayı bilmiyorum fakat öncesinde farklı planlamalarla ortalama 8-10 kür yapmışımdır, şu an ki kürümden öncede yaklaşık 3-4 yıl bir ara verme dönemim oldu.
      jinekomastiye yatkın bir vücut tipim yok ve bu zamana kadar kür içinde hiçbir zaman dostinex gibi ilaçlar kullanmadım, çünkü hiç ihtiyacım olmadı. şu an ki kürümde herhangi bir göğüs hassasiyeti, kaşıntı vs gibi yan etkilerde görmedim. bu kürde farklı olarak tek göğsümün altında nohut büyüklüğünde bir kitle oluştuğunu fark ettim. tam meme ucunun altında değil, 2 cm falan solunda. daha önce hiç karşılaşmadığım bir durum, bilgisi olan arkadaşlarımın yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: Mertt
      Herkese selam 2 sene önce testo+bolde kürüne girmiştim ve 2 kere pct yaptım, testesteron seviyem naturel halimi asla yakalayamadı sanırım artık benim için geri dönüşü yok.
      Prolaktin seviyem artmış büyük ihtimalle çok fazla stres ve yoğun ritalin/concerta etkisinden dolayı direk ilacı kestim göğüslerim jinekomasti olmaya çok yatkın ve sanırım oluşmaya başladı tamoxisifen mi kullanmayayım yoksa dostinex/cabaser mi ?
      @Rdm @metinav @Bay-T

• Yazan: havabukucu
      Arkadaşlar merhaba başlıkta göründüğü üzere 250 mg testo göğüs ucunda kaşıntı yaptı ilk hafta 250 mg sustanon vurdum sonraki 2 hafta testo enanthate vuruldum herhalde sustanon yüzünden aşırı korkmaya başladım sanki sağ ğöğüs ucum biraz büyüdü hormon testini bir takım sebeplerden ötürü alamıyorum hormon testleri olmadan yardımcı olmanız mümkün müdür? @otopsicikedi @GHOST @metinav @Rdm @crosfredy @rastlantisal @Emrahtkty
    • Yazan: Berat Ç
      Öncelikle herkese merhabalar. Bir haftadır haftada iki ampul sustanon kullanıyorum fakat göğüs hassasiyeti başladı ve sıkınca sıvı geldiğini gördüm. Daha önce trenbolone dianabol boldenone gibi Kürlerim olmuştu kısa süre hepsi ama ve ara verdiğimde oldu öyle uzun süreler kullanmadım fakat hiç birinde bunu yaşamamıştım. Bunu görünce proviron kullanmaya başladım hemen iki gündür falan kullanıyorum hassasiyet azaldı diyebilirim.
      Jinokomasti mi oluyorum yoksa durdu mu? Proviron kullanmaya devam etsem bu riski kaldırır mıyım? Şimdiden teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.