Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

umutzyzz

12 hafta kür sonu pct yardim

Önerilen İletiler

umutzyzz    3

Arkadaşlarım abilerim herkese selamlar iyi forumlar.

13 Haftalık kürümün sonuna geldim 1-8 hafta deca & 1-12 hafta bolde & 1-13 hafta testo enanthate

Sonuçları gördüğümde ilaçların bazılarının sahte olduğunu düşünüyorum ama fsh lh durmuş decadan dolayı sanırım.

Pct perşembe günü başlamam gerekiyor 14. gün oluyor son enjeksiyonumdan çünkü

Yardımlarınızı bekliyorum ne yapmam lazım?  İyi forumlar teşekkürler şimdiden..

02a966b9-b6be-4095-834f-0fb705757eca.jpg

e236a3b6-e563-43da-9c41-1364ba1c3e88.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

merkar    132

kardeşim bu testi son iğneden kaç gün sonra yaptırdın ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
umutzyzz    3
merkar, Bir saat önce yazdı:

kardeşim bu testi son iğneden kaç gün sonra yaptırdın ?

11.günde yaptırdım hocam perşembe günü 14. gün olucak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Bu pct konularindan pek anlamam ve anlamadigim yere burnumuda sokmam ama İlaçlardan birinin sahte olabilecegini düşünüyorum. Total testo degerin normal, lh düşmüş prolaktinde normal gibi gozukuyor. Kullandigin testo sahte olabilirmi acaba 

tarihinde Delipanter00 tarafından düzenlendi
Yanlis yazim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
umutzyzz    3
Delipanter00, Bir saat önce yazdı:

Bu pct konularindan pek anlamam ve anlamadigim yere burnumuda sokmam ama İlaçlardan birinin sahte olabilecegini düşünüyorum. Total testo degerin normal, lh düşmüş prolaktinde normal gibi gozukuyor. Kullandigin testo sahte olabilirmi acaba 

Benimde tahlillerden sonra içime öyle bir kuşku geldi ve aldığım testo da alpha pharmaydı barkodunu - kodunu ben doğrulattırdığımda ilk defa doğrulattınız ürün orjinal dedi , site kendi sitesiydi  ama nedense testo böyle çıktı ampulu kutusu vs zaten orjinal gibiydide hiç şüphe duymadım aldığımda sonuç beni hüsrana uğrattı  bende sahte olduğunu düşünüyorum testonun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

testo sahte değilde belki düşük doz olabilir. fakat test 11. günde yaptırılmış bu seviyede total testo olması normal mi onu kestiremedim. 

e2 değerinde çok düşük

kür içinde armidex/nolvadex gibi aramotaz inhibitörü kullandın mı

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
umutzyzz    3
merkar, 21 saat önce yazdı:

testo sahte değilde belki düşük doz olabilir. fakat test 11. günde yaptırılmış bu seviyede total testo olması normal mi onu kestiremedim. 

e2 değerinde çok düşük

Hayır hocam hiç kullanmadım kür içinde kullandığın benexol , zinc220 , ester c , proviron , magnezyum , balık yağı

merkar, 21 saat önce yazdı:

e2 değerinde çok düşük

Ve son 2 haftadır proviron kullanmamaya başladım hocam ne yapıcam şimdi :|

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

prolaktin değerini göremedim gözden kaçırmış olabilirim. ilaçların muhtemelen düşük doz bazıları da sahteydi. 

lh ve fsh değerlerin için uygulanacak standart protokol;

2 hafta 50mg günlük klomen + 2 hafta 25mg günlük klomen

2 hafta 40mg nolvadex + 2 hafta 20mg nolvadex

fakat hemen bunu uygulama e2 seviyen de çok düşük, nolvadex için ayarlama gerekebilir. benden tecrübeli arkadaşlarda cevap verecektir.

hcg ye gerek yok, öyle görünüyor. bilmiyorum testislerde küçülme falan oldu mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
umutzyzz    3
merkar, 4 dakika önce yazdı:

prolaktin değerini göremedim gözden kaçırmış olabilirim. ilaçların muhtemelen düşük doz bazıları da sahteydi. 

lh ve fsh değerlerin için uygulanacak standart protokol;

2 hafta 50mg günlük klomen + 2 hafta 25mg günlük klomen

2 hafta 40mg nolvadex + 2 hafta 20mg nolvadex

fakat hemen bunu uygulama e2 seviyen de çok düşük, nolvadex için ayarlama gerekebilir. benden tecrübeli arkadaşlarda cevap verecektir.

hcg ye gerek yok, öyle görünüyor. bilmiyorum testislerde küçülme falan oldu mu?

Prolaktin 9.82 hocam testislerde acayip küçülme oldu hemde baya bi ordan anladım sıkıntının olduğunu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

hcg için (bana göre) geç kaldın. pct içinde hcg kullanımı yapanlar var. fakat protokolü nedir bilmiyorum. normalde son iğneden sonra 10 gün boyunca 500iu yada gün aşırı 1000iu toplamda 5000iu olmalıydı. o konuda yardımcı olamayacağım 

fakat pct konusu için yazdıklarım dozajlar dışında geçerli. sen şimdi dediğim ilaçları bulmaya bak. klomen bulman çok sıkıntı olmayacak fakat nolvadexi bulman biraz zor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
umutzyzz    3
merkar, Bir saat önce yazdı:

hcg için (bana göre) geç kaldın. pct içinde hcg kullanımı yapanlar var. fakat protokolü nedir bilmiyorum. normalde son iğneden sonra 10 gün boyunca 500iu yada gün aşırı 1000iu toplamda 5000iu olmalıydı. o konuda yardımcı olamayacağım 

fakat pct konusu için yazdıklarım dozajlar dışında geçerli. sen şimdi dediğim ilaçları bulmaya bak. klomen bulman çok sıkıntı olmayacak fakat nolvadexi bulman biraz zor

Sağlık sektöründe olduğum için bütün ilaçlar şuan elimin altında ilaç konusunda sıkıntı yok hocam , hcg kullanımında şöyle birşey duymuştum son iğneden 14 gün sonra günlük 500iu 10 gün boyunca ve pregnyli vurulmaya başladığı günden itibaren 4 hafta boyunca ilk 2 hafta 40mg nolvadex  50 mg klomen  son 2 hafta  20mg nolvadex , 50 mg klomen görüşlerin için tekrardan teşekkür ediyorum hcg için daha bir bilgi sahibi olan inşallah biri görürde yanıtlar sonuçlarımı  teşekkürler tekrardan ilgin alakan için :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578

Zaman kaybı yaşamamak için pregnyl yi geçebilirsin.Yada 2000 iü tek doz vurup bir hafta daha bekle.Kullanmayacaksan da direkt clomen nolvadexe başla...Arkadaşların dediği gibi değerlerinde tuhaflık var ama yapacak bir şey yok...Sonuçta pct yapman gerekiyor.Testo değeri normalse hala vücudunda gereğinden fazla testo var.Ya 4-5 gün daha bekle yada bence 2-3 gün falan ağır bacak çalış testoyu düşürsün kasların. :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
umutzyzz    3
metinav, 1 saat önce yazdı:

Zaman kaybı yaşamamak için pregnyl yi geçebilirsin.Yada 2000 iü tek doz vurup bir hafta daha bekle.Kullanmayacaksan da direkt clomen nolvadexe başla...Arkadaşların dediği gibi değerlerinde tuhaflık var ama yapacak bir şey yok...Sonuçta pct yapman gerekiyor.Testo değeri normalse hala vücudunda gereğinden fazla testo var.Ya 4-5 gün daha bekle yada bence 2-3 gün falan ağır bacak çalış testoyu düşürsün kasların. :) 

Görüşlerin için teşekkürlerimi sunuyorum pregnyli  vurdugumdan itibaren nolvadex ve clomeni birlikte kullanıcamda sakıncası olurmu bunun ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
umutzyzz    3

Dün 1500 iu pregnyl vurdum 5 gün daha bekleyip bir adet daha 1500iu pregnyl vuracağım ardından  da nolvadex ve clomen'e başlayacağım 4 hafta 50-40 & 25-20 (son 2 hafta)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
umutzyzz, 20 saat önce yazdı:

Görüşlerin için teşekkürlerimi sunuyorum pregnyli  vurdugumdan itibaren nolvadex ve clomeni birlikte kullanıcamda sakıncası olurmu bunun ?

Yok başlama.Pregnyl sentetik lh hormonudur ve testislerin testo üretmesine sebep olur.Pct için vücudunda ki testonun ve östrojenin çok düşük seviyelerde olması lazım yoksa üretime başlamaz hipofiz bezimiz.Kanda testo var der çalışmaz...O nedenle pregnyl vücuttan çıktıktan sonra yaklaşık 5-6 gün sonra başla clomen ve nolvadexe...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
umutzyzz, 1 saat önce yazdı:

Dün 1500 iu pregnyl vurdum 5 gün daha bekleyip bir adet daha 1500iu pregnyl vuracağım ardından  da nolvadex ve clomen'e başlayacağım 4 hafta 50-40 & 25-20 (son 2 hafta)

Bugün itibariyle testislerini kontrol et dolmaya sertleşmeye ve büyümeye başlamıştır.Yarın daha fazla gelişir.İkinci pregnyl gerekmez diye düşünüyorum.5 gün sonra haplara başlarsın...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
umutzyzz    3
metinav, 3 saat önce yazdı:

Bugün itibariyle testislerini kontrol et dolmaya sertleşmeye ve büyümeye başlamıştır.Yarın daha fazla gelişir.İkinci pregnyl gerekmez diye düşünüyorum.5 gün sonra haplara başlarsın...

Teşekkür ederim görüşlerin için sağolasınn :)

@Loving Hocam pct konusunda herşeyi çözdü yardımcı oldu , başta loving hocam olmak üzere yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara teşekkürlerimi sunar iyi forumlar dilerim 4-6 haftaya kadar tekrardan sonuçlarımı paylaşırım iyi forumlar herkese :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Torento33    7
metinav, 16.01.2018 - 15:52 yazdı:

Yanlışım varsa düzeltin ama bacak çalışmak testesteron salınımını arttırır diye biliyorum.dusursun derken🤔

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Torento33, ‎18‎.‎01‎.‎2018 - 11:03 yazdı:

Yanlışım varsa düzeltin ama bacak çalışmak testesteron salınımını arttırır diye biliyorum.dusursun derken🤔

Önce tüketir kasların aşırı yorulması.Sonra düşen testoyu algılayan hipofiz daha fazla lh fsh salgılayıp üretimi arttırır.Ne kadar tüketirseniz o kadar artar üretim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vennn    1

Anormal bir şey yok. Sadece e2 çok düşük ama o da düzelir. Dümdüz klasik PCT yapın. 4 hafta Nolvadex 40/40/20/20 ve 4 hafta Clomid 50/50/50/50. Sonra bir daha test yaptırın gerisini burada bir daha düşünürler. Birde kolestrol değerleriniz harika kür sırasında hangi supplenmentleri kullandınız?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RoCK    12

son iğneden  10-14 gun sonra pregnyl 2000    3 gun arayala 20 gün,  klomen 50 mg gunde 2 kez 30 gun  , novladex 20 mg   gunde 2 kez 40 gun.  

efendim estrojen seviye düşük vs olurmuki novladex  yada 1 tane alsam olmazmı diye sormayın. alacaksınız çünkü sebebi şu siz pregnyli vurduğunuz anda tıpkı testoyu yukselttiği gibi estrojenide yükselticek estrojenik yan etki yaşamak istemiyorsanız kullanacaksınız.  pregnyl   lh benziri bir hormondur testo yu yukselticek ayrıca testo yukseldikçe periferik dokularda estrojen seviyeside artacak ve aynı zamanda estrojen sentezide artacak . novladexi kullanacaksınız arkadaşlar e2 kür sonunda düşükte olsa kullancaksınız.  ayrıca klomenide anlatayım size klomende antiestrojenik bir hormon estrojen arttıkça beyne gidip fsh ve lh ı baskılar. bize lazım olanda fsh ve lh salınımı testo için. işte klomende burada işe yarıyor estrojenin beyinde fsh  lh ı bloke etmesini önlüyor.   

işte estrojen seviyem düşü filan diyenler. bakın bu ilaçlar sizin estrojen seviyenizi düşürmez (armidex dışında) novladex reseptör blokeridir sadece. estrojen seviyesine etkisi yok sadece yan etki yapmasını önler bilginize. 

testoyu kaç vurduğunu en son nezaman vurduğunu ve kan tahlillerini en son nezaman yaptırdığı söylersen sahtemi değilmi yorum yapabilirim.

birşey söylemeyi unuttum . ayrıca çinko vit-d ve kalsiyum alacaksınız bunlar doğal testosteron salınımını uyarır ayrıca şahsen off cyle  süresince bcaa  ve omega3 kullanın .  bu kasları kaybetmek için yapmadık arkadaşlar :) kaybedecekseniz yapmanızın bir anlamı yok. arada kc i yenilemek açısından nac ve enginar suyu alın. bir sonraki küre kciniz sağlam girin. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
primo    10

testo-bolde 16 haftalık kur sonrası pregnyl hıc kullanmasak nolvadex ve klomen yeterlı olmazmı? (eğer hıcbırsekılde pregnyl ya  da muadıllerıne ulasamıyorsak)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
umutzyzz, 17.01.2018 - 11:15 yazdı:

Arkadas ostrojenin zaten dusuk nolvadeks vs kullanma sadece pregnyl kullan 3 defa kullan 1500 lük başka hap alama sakın proviron falanda kullnma

tarihinde Mlt44 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: musce16
      Merhabalar, 13 hafta boyunca ilk 3 hafta testo ve anapolon kullandım daha sonrası son 1 aya kadar Testo ve Deca kullandım. Son 1 ayda Testo,Deca,Dianabol kullandım.
      Kür içinde; Her sabah aç karnına Deve dikeni,Kahvaltıdan sonra Supradyn ve Omega 3 Öğleden sonra 2 günde 1 Apikobal Akşam idman bitince Proviron ve yatmadan öncede Bemiks C ve Zinco Kullanıyodum.
      PCT de ise: 14 gün Arimidex ve her idman sonu Proviron kullandım. Şuan 17 gün oldu.
      Karaciğer değerlerim gayet iyi şuan Ama testo pert! açıkçası bu ben çok korkutuyor.
      Değerlerim:
      FSH: 0.06               NORM DEĞR. ARALIĞI 0.95-11.95
      LH: 0.01                 NORM DEĞR. ARALIĞI 0.57-12.07
      TOTAL TESTO: 102. 29   NORM DEĞR. ARALIĞI 4.94-32.02
      Şimdi nasıl bi yol izlemeliyim yardımcı olabilirmisiniz moralim gerçekten çok bozuldu.
      Yaşım:21 Boyum:189 Kilom:82
    • Yazan: ikarus007
      merhaba arkadaşlar iyi günler
      Hemen özet geçeyim size şuanda ilk kürümü yapıyorum 
      15 hafta toplam süre
      ilk 5 hafta : 500 testo enantat ve danabol kullanıyorum
      son 10 hafta : 500 testo ve 400 boldenon kullanıyorum
      ilk enjeksiyonları 1 haftam bitti devam ediyorum şuanda 
      koruyucu olarak kür sırasında
      magnezyum
      çinko
      armidex
      olimp multi vitamin kullanıyorum şuanda 
      siz değerli üyerler ve hocalarıma danışacağım yer pct konusu şimdiden ürünlerimi bulmam lazımda sizce elimde neler olmalı ve kür bittikten kaç gün sonra tahlil yaptırmalıyım 
      şimdiden vereceğiniz cvpler için teşekkür ederim 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.