Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

musce16

13 haftalık kürden sonra şuanda pert durumdayım.

Önerilen İletiler

musce16    0

Merhabalar, 13 hafta boyunca ilk 3 hafta testo ve anapolon kullandım daha sonrası son 1 aya kadar Testo ve Deca kullandım. Son 1 ayda Testo,Deca,Dianabol kullandım.

Kür içinde; Her sabah aç karnına Deve dikeni,Kahvaltıdan sonra Supradyn ve Omega 3 Öğleden sonra 2 günde 1 Apikobal Akşam idman bitince Proviron ve yatmadan öncede Bemiks C ve Zinco Kullanıyodum.

PCT de ise: 14 gün Arimidex ve her idman sonu Proviron kullandım. Şuan 17 gün oldu.

Karaciğer değerlerim gayet iyi şuan Ama testo pert! açıkçası bu ben çok korkutuyor.

Değerlerim:

FSH: 0.06               NORM DEĞR. ARALIĞI 0.95-11.95

LH: 0.01                 NORM DEĞR. ARALIĞI 0.57-12.07

TOTAL TESTO: 102. 29   NORM DEĞR. ARALIĞI 4.94-32.02

Şimdi nasıl bi yol izlemeliyim yardımcı olabilirmisiniz moralim gerçekten çok bozuldu.

Yaşım:21 Boyum:189 Kilom:82

tarihinde musce16 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

merkar    132

102.29 mu 10.29 mu total testo değerin. testin fotosunu buraya atabilirmisin? şu rakamlara göre hala kanında yüksek miktarda ilaç var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
musce16    0
merkar, 1 saat önce yazdı:

102.29 mu 10.29 mu total testo değerin. testin fotosunu buraya atabilirmisin? şu rakamlara göre hala kanında yüksek miktarda ilaç var

Hocam şuanda 102.29 yazıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

rakamın yanında yazan birim ne. ng/dl yada ng/ml. total testonun bu kadar fazla olması normal değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
musce16    0

XPyoJR.jpg

merkar, 1 dakika önce yazdı:

rakamın yanında yazan birim ne. ng/dl yada ng/ml. total testonun bu kadar fazla olması normal değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

kardeşim senin hala kanında testo var. eğer bu senin doğal teston değilse :D 102 nmol/l-- 32 ng/ml yapar ki bu rakam çok fazla. lh ve fsh değerlerinin bu kadar aşağıda olmasının sebebi de bu.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
umutzyzz    3
merkar, Bir saat önce yazdı:

kardeşim senin hala kanında testo var. eğer bu senin doğal teston değilse :D 102 nmol/l-- 32 ng/ml yapar ki bu rakam çok fazla. lh ve fsh değerlerinin bu kadar aşağıda olmasının sebebi de bu.  

hocam sorunuzu yanıtladım da yardımcı olurmusunuz benim konumada ? tşklr

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
musce16    0

Doğal testo hocam en son enjekte olalı 17 gün oldu. Bu değerleri nasıl yükseltebilirim bi öneriniz varmı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

bu kadar doğal testonun olması pek olası değil normalin çok üstünde. kürden önce test yaptırdın mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
musce16    0

bu kadar doğal testonun olması pek olası değil normalin çok üstünde. kürden önce test yaptırdın mı?

Malesef yaptırmadım hocam, Acaba her idmandan sonra proviron kullanıyorum onun etkisi olabilirmi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

proviron değildir. bu kadar yüksek seviyelere çekebileceğini düşünmüyorum. aslında senin şuan libido istek anlamında bir sıkıntı yaşaman lazım

kürün devam ediyormuş gibi testo seviyen var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
musce16    0
merkar, 2 saat önce yazdı:

proviron değildir. bu kadar yüksek seviyelere çekebileceğini düşünmüyorum. aslında senin şuan libido istek anlamında bir sıkıntı yaşaman lazım

kürün devam ediyormuş gibi testo seviyen var

Ne yapmamı önerirsiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
musce16, 3 saat önce yazdı:

Merhabalar, 13 hafta boyunca ilk 3 hafta testo ve anapolon kullandım daha sonrası son 1 aya kadar Testo ve Deca kullandım. Son 1 ayda Testo,Deca,Dianabol kullandım.

Kür içinde; Her sabah aç karnına Deve dikeni,Kahvaltıdan sonra Supradyn ve Omega 3 Öğleden sonra 2 günde 1 Apikobal Akşam idman bitince Proviron ve yatmadan öncede Bemiks C ve Zinco Kullanıyodum.

PCT de ise: 14 gün Arimidex ve her idman sonu Proviron kullandım. Şuan 17 gün oldu.

Karaciğer değerlerim gayet iyi şuan Ama testo pert! açıkçası bu ben çok korkutuyor.

Değerlerim:

FSH: 0.06               NORM DEĞR. ARALIĞI 0.95-11.95

LH: 0.01                 NORM DEĞR. ARALIĞI 0.57-12.07

TOTAL TESTO: 102. 29   NORM DEĞR. ARALIĞI 4.94-32.02

Şimdi nasıl bi yol izlemeliyim yardımcı olabilirmisiniz moralim gerçekten çok bozuldu.

Yaşım:21 Boyum:189 Kilom:82

Pct içinde clomen nolvadex kullanılır sen bunları kullanmamışsın.Dolayısıyla pct yaptım deme.Proviron pct döneminde değil sadece kür içinde kullanılır...Bir kere onu bırak ! Daha sonra testislere bak küçülme var mı ? Varsa pregnyl kullanman iyi olur 5-7 gün 500 iü.Ama o da baskılayacağı için süreyi uzatır...Yoksa clomen nolvadex edin eczaneden ve asgari 4 hafta kullan....Vitaminleri almaya devam et pct de...Arimidexi de bırak vücudun e2 testo herşeyi üretsin kısıtlama...Hormonların üretildiği temel madde kolesteroldür yani yağdır.Bol tereyağı veya benzeri kolesterolü yüksek gıdalar tüket.Ayrıca bazı bitkilerde doğal yoldan testoyu arttırıyor.Çemen otu ısırgan keçiboynuzu ve polen arısütü gibi şeyler tüketebilirsin...Bu geçiş dönemi sancılı olur sabırla moralini yüksek tutarak ilgin başka şeylere yönelterek devam et.1-1,5 ay gibi bir sürede düzelmeye başlarsın...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
musce16    0
metinav, 4 dakika önce yazdı:

Pct içinde clomen nolvadex kullanılır sen bunları kullanmamışsın.Dolayısıyla pct yaptım deme.Proviron pct döneminde değil sadece kür içinde kullanılır...Bir kere onu bırak ! Daha sonra testislere bak küçülme var mı ? Varsa pregnyl kullanman iyi olur 5-7 gün 500 iü.Ama o da baskılayacağı için süreyi uzatır...Yoksa clomen nolvadex edin eczaneden ve asgari 4 hafta kullan....Vitaminleri almaya devam et pct de...Arimidexi de bırak vücudun e2 testo herşeyi üretsin kısıtlama...Hormonların üretildiği temel madde kolesteroldür yani yağdır.Bol tereyağı veya benzeri kolesterolü yüksek gıdalar tüket.Ayrıca bazı bitkilerde doğal yoldan testoyu arttırıyor.Çemen otu ısırgan keçiboynuzu ve polen arısütü gibi şeyler tüketebilirsin...Bu geçiş dönemi sancılı olur sabırla moralini yüksek tutarak ilgin başka şeylere yönelterek devam et.1-1,5 ay gibi bir sürede düzelmeye başlarsın...

Çok sağolun hocam peki Bu ikisini günde kaç gram sabah veya akşam nasıl kullanmalıyım şimdiden teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
musce16, 9 dakika önce yazdı:

Çok sağolun hocam peki Bu ikisini günde kaç gram sabah veya akşam nasıl kullanmalıyım şimdiden teşekkür ederim.

Clomen 50 mg

nolvadex 40 mg

5 hafta kullanmalısın.3 cü haftadan itibaren clomeni 25 nolvadexi 20 mg olarak sürdür...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: umutzyzz
      Arkadaşlarım abilerim herkese selamlar iyi forumlar.
      13 Haftalık kürümün sonuna geldim 1-8 hafta deca & 1-12 hafta bolde & 1-13 hafta testo enanthate
      Sonuçları gördüğümde ilaçların bazılarının sahte olduğunu düşünüyorum ama fsh lh durmuş decadan dolayı sanırım.
      Pct perşembe günü başlamam gerekiyor 14. gün oluyor son enjeksiyonumdan çünkü
      Yardımlarınızı bekliyorum ne yapmam lazım?  İyi forumlar teşekkürler şimdiden..

• Yazan: ikarus007
      merhaba arkadaşlar iyi günler
      Hemen özet geçeyim size şuanda ilk kürümü yapıyorum 
      15 hafta toplam süre
      ilk 5 hafta : 500 testo enantat ve danabol kullanıyorum
      son 10 hafta : 500 testo ve 400 boldenon kullanıyorum
      ilk enjeksiyonları 1 haftam bitti devam ediyorum şuanda 
      koruyucu olarak kür sırasında
      magnezyum
      çinko
      armidex
      olimp multi vitamin kullanıyorum şuanda 
      siz değerli üyerler ve hocalarıma danışacağım yer pct konusu şimdiden ürünlerimi bulmam lazımda sizce elimde neler olmalı ve kür bittikten kaç gün sonra tahlil yaptırmalıyım 
      şimdiden vereceğiniz cvpler için teşekkür ederim 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.