Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Arkadaşlar cevremizde yüksek dozaj kür yapan insan sayısı cok arkadaşlarımızda olsun testoyu 3 kürde 1 gr 750 mg lere ceken var size şöyle bir şey demek istiyorum

testosteron hormonu aldıgımızda bunun zaten 1/3 shgb de %95 i pasif olarak duruyor , provironsa shgb ye direk bağlanan bilen bir ilaç yani alıcagınız 500 mg testo 50 mg provironla size 1 gr testp etkisi verebilir,provıron kür veriminide bu yüzden arttırır saygılar sevgiler.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

HalfNatty    175

Bence Overrated.500 alıcaksın 1 hissiyatı vericek olayı teori.Etrafımdanda kendimdende bildiğim üzere 100mg kadar provirona çıkıp 500-600mg testoyla libidoda ufak artış hariç hiç bir fark hissetmedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

proviron hakkında şöyle bir bilgi hatırlıyorum. "düşük doz Testo alımında işe yarıyor". örnek; haftalık 500mg testo ile giderken

kürün devamında haftalık 250mg testoya geçiş yapmışsa kişi proviron alımı önerilir. Doğruluğu nedir bilmiyorum, nerede okuduğumu da hatırlamıyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72

selamlar,

proviron ile alakalı ertuğ evrekli hocanın paylaşımları var kendi grubunda,

Proviron shbg üzerinde en baskılayıcı etkiye sahip anaboliktir... Bu da kullanılan diğer ilaçların gücünü arttırır... Pct için kullanılmaz.

Yarışma kur planimi sizlerle paylaşmak istedim... Hazırlığa başlamadım ama bu şekilde bir plan yaptım...

1 16 hafta 1000mg enantat gunde 3 Proviron

4 hafta dhb 4 hafta trestolone değişerek gidecek doz haftada 200mg

Günde 6iu gh

Günde 20mcg igf-1

Günde 200mcg mgf

İnsulin sentezi yüksek olduğu için insulin gerek yok...

Definisyon Son 12 hafta

350 prop 300 tren 300 masteron haftada 0.5mg cabaser

Son 4 hafta Günde 30mg wins 30mg oxan

Son 3 hafta Günde 1 arimideks

Son hafta ilaçları kes gunde 8 proviron 50mg wins ile devam...

son hafta günde 8 adet provirondan bahsediyor, pratikte etkisi nasıldır bilemiyorum tabi ama ilk kürümde kullanmadım 2 ay sonra 2. kürüme girecem testo,bolde.danabol bende bukadar yüksek doz olmasada ekleyeceğim küre.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Ertuğ un paylaşımlarını takip ederim dhb ve ment çok bulunmayan ilaçlar ve pahalı daha önceki gönderiler de dhb çok övdü bir nevi pazarlama. Dhb ve ment hakkında bilgi paylaşımı örnek çizelge paylaşımı yaptığında emin olabilirsiniz dhb ve ment satışları artmıştır. 

Masteron olduğunda kür de proviron'a gerek duyulmaz... Miligram free Testosteron seviyesine göre belirlenir...

O çizelge yi emin olabilirsiniz uygulamaz kendisi... "Herşey Pazarlama"

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.601
Bumin, 21 saat önce yazdı:

selamlar,

proviron ile alakalı ertuğ evrekli hocanın paylaşımları var kendi grubunda,

Proviron shbg üzerinde en baskılayıcı etkiye sahip anaboliktir... Bu da kullanılan diğer ilaçların gücünü arttırır... Pct için kullanılmaz.

Yarışma kur planimi sizlerle paylaşmak istedim... Hazırlığa başlamadım ama bu şekilde bir plan yaptım...

1 16 hafta 1000mg enantat gunde 3 Proviron

4 hafta dhb 4 hafta trestolone değişerek gidecek doz haftada 200mg

Günde 6iu gh

Günde 20mcg igf-1

Günde 200mcg mgf

İnsulin sentezi yüksek olduğu için insulin gerek yok...

Definisyon Son 12 hafta

350 prop 300 tren 300 masteron haftada 0.5mg cabaser

Son 4 hafta Günde 30mg wins 30mg oxan

Son 3 hafta Günde 1 arimideks

Son hafta ilaçları kes gunde 8 proviron 50mg wins ile devam...

son hafta günde 8 adet provirondan bahsediyor, pratikte etkisi nasıldır bilemiyorum tabi ama ilk kürümde kullanmadım 2 ay sonra 2. kürüme girecem testo,bolde.danabol bende bukadar yüksek doz olmasada ekleyeceğim küre.

Proviron masterondan daha fazla dht oranına sahip.Winstrolde dht üzerinden çalışıyor.Hepsini aynı anda kullanmak birde arimidex gibi östrojen blokeri kure eklemek tam bir sakatlık sebebi su kaybı ve kaslarda sertlikten dolayı...GH ben hiç tavsiye etmem bir şeye yaramıyor.Zamanında 5-6 bin tl sadece genotropine para harcadım boş bir şey.Mfg de aynı olmasa da olur.Onun yerine igf -1 r3 dozunu 100 yapın günlük daha faydalı olur...Define bölümüne gelince 350 prop 300 tren ve 300 masteronu ben 2 günde aldığım zamanlar oldu inanın bana 90-kiloluk bir adama biraz su atımından başka bir faydası olmaz.600 prop alıyorum var mı yok mu anlamıyorum bile.Haftalık 1000 propionat ve 500-600 tren acetat ve 300 masteron yanında 30-40 mg winstrol ancak etki eder benim gibi birine...Provron sivilce kaynağı çoğunlukla...Düşük dozlarla hiç bir şey olmuyor.Zaten piyasada ki steroidlerin çoğu yarım doz.Tam doz olsa bile vücut 3-4 kürden sonra tepki vermiyor ister istemez dozu yükseltmek gerekli.En verim aldığım bulk roidleri sustanon ve deca...Definasyon içinde testo prop ve tren acetat winstrol üçlüsü...Gerisi teferruat...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
curious    36
metinav, 7 saat önce yazdı:

Proviron masterondan daha fazla dht oranına sahip.Winstrolde dht üzerinden çalışıyor.Hepsini aynı anda kullanmak birde arimidex gibi östrojen blokeri kure eklemek tam bir sakatlık sebebi su kaybı ve kaslarda sertlikten dolayı...GH ben hiç tavsiye etmem bir şeye yaramıyor.Zamanında 5-6 bin tl sadece genotropine para harcadım boş bir şey.Mfg de aynı olmasa da olur.Onun yerine igf -1 r3 dozunu 100 yapın günlük daha faydalı olur...Define bölümüne gelince 350 prop 300 tren ve 300 masteronu ben 2 günde aldığım zamanlar oldu inanın bana 90-kiloluk bir adama biraz su atımından başka bir faydası olmaz.600 prop alıyorum var mı yok mu anlamıyorum bile.Haftalık 1000 propionat ve 500-600 tren acetat ve 300 masteron yanında 30-40 mg winstrol ancak etki eder benim gibi birine...Provron sivilce kaynağı çoğunlukla...Düşük dozlarla hiç bir şey olmuyor.Zaten piyasada ki steroidlerin çoğu yarım doz.Tam doz olsa bile vücut 3-4 kürden sonra tepki vermiyor ister istemez dozu yükseltmek gerekli.En verim aldığım bulk roidleri sustanon ve deca...Definasyon içinde testo prop ve tren acetat winstrol üçlüsü...Gerisi teferruat...

Üstadım GH bir işe yaramıyor demişsiniz ancak GH ile insülin kullanımının önemindende bahsetmek gerekir diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.601
curious, ‎31‎.‎12‎.‎2017 - 21:54 yazdı:

Üstadım GH bir işe yaramıyor demişsiniz ancak GH ile insülin kullanımının önemindende bahsetmek gerekir diye düşünüyorum.

İnsülin hiç kullanmadım.Ama gh insülin hormonuyla zıt çalışıyor...Genelde aç olarak kullanmıştım buna dikkat ettim.Gh diyabete sebep oluyor bunu kendi üzerimde net bir şekilde hissettim.El ve ayaklarda eklem yerlerinde büyümeden kaynaklı hassasiyet ve karıncalanmalar yaşamıştım.Yağ yakımı için kullandım fakat fayda görmedim.Ona harcadığım paralara igf 1 alırdım daha etkili oluyor bana.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132
mhmt22, 30.12.2017 - 23:32 yazdı:

Ertuğ un paylaşımlarını takip ederim dhb ve ment çok bulunmayan ilaçlar ve pahalı daha önceki gönderiler de dhb çok övdü bir nevi pazarlama. Dhb ve ment hakkında bilgi paylaşımı örnek çizelge paylaşımı yaptığında emin olabilirsiniz dhb ve ment satışları artmıştır. 

Masteron olduğunda kür de proviron'a gerek duyulmaz... Miligram free Testosteron seviyesine göre belirlenir...

O çizelge yi emin olabilirsiniz uygulamaz kendisi... "Herşey Pazarlama"

Hocam free testosteron değeri ne düzeyde ise kullanılmalı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243
ronniecoleman, 30.12.2017 - 03:29 yazdı:

Arkadaşlar cevremizde yüksek dozaj kür yapan insan sayısı cok arkadaşlarımızda olsun testoyu 3 kürde 1 gr 750 mg lere ceken var size şöyle bir şey demek istiyorum

testosteron hormonu aldıgımızda bunun zaten 1/3 shgb de %95 i pasif olarak duruyor , provironsa shgb ye direk bağlanan bilen bir ilaç yani alıcagınız 500 mg testo 50 mg provironla size 1 gr testp etkisi verebilir,provıron kür veriminide bu yüzden arttırır saygılar sevgiler.

Evet doğru bende şunu eklemek isterim genelde kür son doğru pct hazırlık maksatlı testo düşürdüğümüz dönemlerde de kullanımı sıktır ve güzel sonuçlar vermektedir.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.