Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

JrRommel

Bugün itibariyle başlayacağım kürüm

Önerilen İletiler

JrRommel    259

Herkese selamlar ; 16 haftalık Loving Burak Bey ile oluşturduğumuz kür cetveline bu sabah itibariyle başlayacağım.

Kür

1 / 16 Testosteron Enanthate : 500 mg  ; 8 , 9 , 10 , 11 , 12. haftalar 750'ye çıkıp tekrar 500e inecek

1 / 14 Deca Durabolin             : 400 mg

1 / 16 Boldenone (Equipoise)   : 500 mg

1 / 5 Dianabol                          : 30 mg    ; sabah , öğle , akşam

8 / 16 Winstrol Tablet              : 50 mg

8 / 16 Masteron                       : 100 mg  ; gün aşırı

(Burak Bey'den alınacak tavsiyeye göre son 8 hafta kullanılacak yohimbe)

Mct

Zinco, Nac 600 , proviron , benexol , animal pak , n2guard , solgar calsium , solgar magnesium , solgar ester c

Armidex ; bir negatiflik hissedersem kullanılması gerektiği önerildi.

Supplementlar 

Weider whey protein (bittiğinde amazondan isopure düşünüyorum :D ) ,  Weider 3050 amino , Weider bcaa , Mhp glutamine , Nutrend Miceller Casein , Weider Pure Creatin

Amazondan c4 almayı düşünüyorum bakalım...

(Şahsi fikrim supplement alışverişini amazondan yapmanız örneğin supplementler adlı sitede isopure 2000 gr 2300 üstelik aromalarda sınırlı , örneğin isopure duch chocolate 7.5 punds yani yaklaşık 3kilo 300 gram 3.5 kilo falan geliyor kafadan kabataslak hesaplamamla birlikte ve 85 dolar (aromasına göre zero carb veya low carb oluyor ). Bu da 299 lira ediyor 3.4 kilo sitede 2kilo 279.)

Bunlar haricinde küre başlamadan uzun süre takip ettim çoğu yeri araştırdım. Forumdaki Burak Bey (Loving) haricinde diyaoluğum olmadan yazdıklarıyla bilgilendiren ; Bay-T ,  labslabs , oguzdalkilic ve roidmax e de teşekkürlerimi iletiyorum şimdiden :D

Son olarak çenesi düşük bir adamım çenemi çeken Burak Bey'e de saygılar sevgiler ve teşekkürler güzel platform oluşumu ve senelerdir kendisini bozmayıp gerek ticaret olarak da gerek yaş olarak da örnek bir tutumda bulunduğundan ötürü. (Zaten planım aramızdaki ticaret ilişkisi haricinde ilerideki Galatasaray maçlarında da kendisini darlamak :D )

Bakalım neler olacak hep beraber göreceğiz ... :)

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.215

Hocam selamlar gayet  güzel elinize sağlık. çok güzel olmuş beğendim markalar neler ? balkan pharma mı ? Testesteronda pramit şekli güzel olmuş pct içinde gayet ideal hep yüksek yada standart yapıyı hoş bulmuyorum çünkü pct dönemine yaklaştıkça en düşük dozda girilmeli. Deca 1-10 maks 14 ideal. Deca + boldenon ikilisi çok güzel ama ciddi büyümeyi planlıyorsunuz galiba bulk kürü olarak hoş olmuş ama kos koca bir adam olacaksınız muhtemelen su tutumundan :D:) Yohimbe efsanedir testesteronu çok yükseltir ben pct bile kullanırım doğal üretimi tetikleme zamanı ve çok ciddi yağ yakar özellikle en zor bölgeleri. Danabol ideal balangıç için yarılanma sürelerine dikkat edin hepsini bir anda almayın derim zaten not etmişsiniz. Suppplement vereceğin parayla bir kür daha çıkar iyi düşün bence :D bcaa + gulutamin dışında pek kullanılmaması taraftarıyım daha doğrusu para harcanası görmüyorum. Başarılar her ne kadar @Loving ürünlerini yıllardır kullansam ve en iyi sonuçları alsamda sizde mutlaka sonuçları ilaç performanslarını paylaşmayı unutmayın kg ve ölçülerinizi not alın. sağlıklı bir dönem olması dileği ile diyelim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Çok teşekkür ederim Tayfun Abi . Aynen supplementları tek başıma kullanmıyorum zaten yoksa değecek etkileri ve paraları haketmiyor bence piyasadaki ürünlerin %90'ı belki daha fazlası. Evet abi markalar balkan pharma , bolde ve masteron sp labs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nerdarnold    3
Bay-T, 19 dakika önce yazdı:

Hocam selamlar gayet  güzel elinize sağlık. çok güzel olmuş beğendim markalar neler ? balkan pharma mı ? Testesteronda pramit şekli güzel olmuş pct içinde gayet ideal hep yüksek yada standart yapıyı hoş bulmuyorum çünkü pct dönemine yaklaştıkça en düşük dozda girilmeli. Deca 1-10 maks 14 ideal. Deca + boldenon ikilisi çok güzel ama ciddi büyümeyi planlıyorsunuz galiba bulk kürü olarak hoş olmuş ama kos koca bir adam olacaksınız muhtemelen su tutumundan :D:) Yohimbe efsanedir testesteronu çok yükseltir ben pct bile kullanırım doğal üretimi tetikleme zamanı ve çok ciddi yağ yakar özellikle en zor bölgeleri. Danabol ideal balangıç için yarılanma sürelerine dikkat edin hepsini bir anda almayın derim zaten not etmişsiniz. Suppplement vereceğin parayla bir kür daha çıkar iyi düşün bence :D bcaa + gulutamin dışında pek kullanılmaması taraftarıyım daha doğrusu para harcanası görmüyorum. Başarılar her ne kadar @Loving ürünlerini yıllardır kullansam ve en iyi sonuçları alsamda sizde mutlaka sonuçları ilaç performanslarını paylaşmayı unutmayın kg ve ölçülerinizi not alın. sağlıklı bir dönem olması dileği ile diyelim.

Yohimbe yi nereden bulabiliriz hocam ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
musclegym    17

Türkiye ye Amazon dan Supplement siparişi verince sıkıntısız geliyor mu ? Üst limit varmı TL bakımından  vergi ye tabi tutuluyor  o mu ? Çizelge antrenman ve beslenme programı da birbirine paralel olursa güzel sonuçlar alırsınız başarılar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
musclegym, 5 saat önce yazdı:

Türkiye ye Amazon dan Supplement siparişi verince sıkıntısız geliyor mu ? Üst limit varmı TL bakımından  vergi ye tabi tutuluyor  o mu ? Çizelge antrenman ve beslenme programı da birbirine paralel olursa güzel sonuçlar alırsınız başarılar.

Sıkıntısız geliyor. Üst sınır var mı bilmiyorum. Zaten her ürünü alamıyoruz :D , örneğin aynı ürün x satıcı turkey ships'e izin verirken bazı satıcı vermiyor. Beslenme programım düzgün gibi duruyor , antreman programı genel uyguladığıma devam edeceğim + 2 gün evde yapacağım youtubedan bulduğum bi hiit cardio var onu ekleyeceğim , öyle şimdilik bakalım , teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crash47    10

hocam 14 hafta deca fazla gelmez mi ?

mct de cabaser tarzı ürünler kullanılması lazım değil mi ? örneğin jinekomasti olusuyorsa deca nor 19 oldugu için arimidex yerine cabaser...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Klasik kürlerdendir severiz kendilerini ama beslenmeye dikkat etmek gerekiyor.

Ölçümleri tam alın farkı görmüş olalım kürde başarılar :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CksZ    15

Dostum amazondan supplement alımında ürünler gümrüğe takılıyor. Sen nasıl alabildin açıklarmısın fiyatlar ve çeşitlilik çok iyi amazonda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

Türkiyeye kargoyla supplement sokulmuyor. Arkadaşım geçen yurtdısından aldıgı supplementleri kendi kargoyla yolladı gittiğinde doktor reçetesi istemişler. Doktora reçete yazdırmış x marka whey protein falan filan diye sonra alabildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Sokuluyor abi her ay need 2 build muscle markasının n2guard'ını sipariş veriyorum :D ? Ckzs'nin dediği gibi ürün çok ama çok güzel ürünlerin çoğunun Türkiye'ye shipping i yok. "This item does not ship to Turkey. Please check other sellers who may ship internationally." diyor yani türkiyeye yollayamıyorlar yollananlar geliyor. N2 markasının şampuanını da aldım ama haftada 2 kullanıyorum benim saç derim kuru çok yumuşatıyor saçlarımı , yağlı bir cildim ve saçım olmadığı için. Örneğin herhangi bir kürde cild problemlerimden zamanında tedavi gördüğümden dolayı sivilce de olucağını düşünmüyorum büyük konuşmamak gerek sanırım tren yapıyordu sivilceyi emin değilim :) .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CksZ    15

Optimum whey siparişi vermiştim 5-6 kadar öncesinde gümrükte reçete istendi, ürün geri döndü. Sen hangisinden alıyosun amazon.de mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Hayır normal bodoslama amazona giriyorum tıklıyorum one time a. Direk geliyor adresime , https://www.amazon.com/N2-Guard-210-count-dietary-supplement/dp/B009GNZCNM/ref=sr_1_1_a_it?ie=UTF8&qid=1506053641&sr=8-1&keywords=n2guard+cycle+support "This item ships to Turkey." diyorsa bir problem olmaması lazım ama çoğu güzel şey gelmiyor 
Örneğin şöyle çok güzel bir ürün var https://www.amazon.com/MuscleTech-Muscle-Strength-Builder-Recovery/dp/B00JQ3WXS4/ref=sr_1_1_a_it?ie=UTF8&qid=1502898215&sr=8-1&keywords=muscletech%2Bclear%2Bmuscle&th=1 ama one time purchase e tıkladığında this item does not ship to turkey diyor öyle derse herhangibir ürün zaten gelmez de demeyip de takıldıysa çok ilginç ; çünkü düz mantık düşününce n2guard da supplement vitamin bir ürün senin dediğinde , bilemedim dostum

@CksZ Bak dostum tıkladım one time'a dediğin ürüne https://www.amazon.com/Optimum-Nutrition-Standard-Protein-Vanilla/dp/B000GISU1M/ref=sr_1_1_sspa?ie=UTF8&qid=1506053924&sr=8-1-spons&keywords=optimum%2Bwhey%2Bprotein&th=1 bunda da shipping yok Türkiye'ye. Şey oluyor ama örneğin 1 ürünü 2 3 farklı satıcı satıyor 1i 2si yollamıyor bizim ülkeye diğer eleman yolluyor gibi örnekleri var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CksZ    15

Dostum tekrar denerim bugün bakalım ne olacak sonuç. Gümrük kuralları biraz katı. Haziran'da yarışma dönüşü Ertuğ Evrekli elindeki ürünleri sokamamıştı milli sporcu olmasına rağmen, fotoğrafın altına kendi yazdığı postu atıyorum.

Screenshot_2017-09-22-07-05-48.thumb.jpg.65a23265e8a3f043a68ab753a3328117.jpg

Şimdi bana
-Gümrükte aldigim aşağıdaki ürünlerin geçişine müsabakadan donudugumu görmesine rağmen izin vermeyen gümrük memurunun
-Bu memurun aynı zamanda sen milli sporcu sayılmazsın demesinin
-katılım davet mektubunu vermeme rağmen umursamamasinin
-izmirdeki amirlerinin siz milli sporcu sayılmazsınız kendiniz için gidip yarışıyorsunuz ürünleri geri iade edemeyiz demesinin bana bir kişi çıkıp nedenini açıklasın...

Ben milli sporcumuyum 3 defa dünya şampiyonu olan benmiydim? Actigim bayrak ülkemin bayrağı değil miydi... Herkesin basarisina saygım sonsuz ama beni milli arkadaşlardan ayıran tek şey federasyonumun beni kabul etmemesi midir? Beni neden sırbistan da kıbrıs federasyon başkanı canım abim Ali dahlemeroglu boyarken acaba benim baskanimin benden haberi varmıydı... Bu üvey evlat muamelesi nedir... Federasyon içindeki tek tek herkese saygım sonsuz zihniyet ise sonsuz bir yanlışlık içinde... Biz ne yapmaya çalışıyoruz cebimden 5000tl vericem bu ülkeyi temsil etmeye calısıcam diyetimin hazirligimin çabamın değeri ederi bu mudur... Bir federasyon varsa herkesi kucaklamasını bilir... Benim olayım doping testinden çok daha öte... Amacımız bu ülkeye hizmet etmek ve kendimize bir yol açarak ülkemi bayragimi temsil etmek başka bir amacımız yok... Kötü bir amaç mi bu... 5000tl verdim 1500 de cebimden aşağıdaki ürünlere verdim MILLI SPORCU OLMADIGIM içinde aşağıdaki ürünleri gümrüğe bırakıp evime dönüyorum... 

Bitti ve bitti... Bende de bu son sözdü... Icimde kalmasın herkes tut dedi tutamadım düz olmak kivirmaktan iyidir... En azından kullandığımız anaboligin hakkını verelim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Doğrudur abi okudum yazdıklarını da ama dediğim gibi bak one time purchase seçince bir kere almak oluyor abone olmadan diğerlerine tıklarsan sürekli kartından çeker örneğin 2 ayda 1 al gibi seçeneklerden. Kilit kısım ships kısmı orada yapamazsın diyorsa yapamıyorsun ben N2Guard da hiçbir sorun yaşamadım ki kür boyu + pct boyunca kullanmayı düşünüyorum güzel ürün sadece baya kötü kokuyor kapsüller :D. Sizin dediğiniz üründe de shipping yok , yani yükleme yapılamıyor demek istiyor. Yani tekrar deneyip parayı hiçe etmeyin tam nereden bilmiyorum ama amazona geri iade etme gibi şansımız var çoğu ürünlerde diye biliyorum ama gümrükte kalan üründe ne oluyor bilmiyorum doğrusu... :( Yani ben normal bir adamım yarışmacı değilim ama Ertuğ Bey'e yapılan da büyük terbiyesizlikmiş küfür ederdim de olaya forum kirlenmesin :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CksZ    15

Aynen öyle. Gümrükte kalan ürünlerde satıcı amazon ise para iade ediliyor. En azından multivitamin bcaa nox gibi kutusu küçük olan ürünler alınabilir umarım. Bugün sipariş vericem bakalım ürün elime ulaşırsa yazarım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34
CksZ, 22.09.2017 - 07:37 yazdı:

Dostum tekrar denerim bugün bakalım ne olacak sonuç. Gümrük kuralları biraz katı. Haziran'da yarışma dönüşü Ertuğ Evrekli elindeki ürünleri sokamamıştı milli sporcu olmasına rağmen, fotoğrafın altına kendi yazdığı postu atıyorum.

Screenshot_2017-09-22-07-05-48.thumb.jpg.65a23265e8a3f043a68ab753a3328117.jpg

Şimdi bana
-Gümrükte aldigim aşağıdaki ürünlerin geçişine müsabakadan donudugumu görmesine rağmen izin vermeyen gümrük memurunun
-Bu memurun aynı zamanda sen milli sporcu sayılmazsın demesinin
-katılım davet mektubunu vermeme rağmen umursamamasinin
-izmirdeki amirlerinin siz milli sporcu sayılmazsınız kendiniz için gidip yarışıyorsunuz ürünleri geri iade edemeyiz demesinin bana bir kişi çıkıp nedenini açıklasın...

Ben milli sporcumuyum 3 defa dünya şampiyonu olan benmiydim? Actigim bayrak ülkemin bayrağı değil miydi... Herkesin basarisina saygım sonsuz ama beni milli arkadaşlardan ayıran tek şey federasyonumun beni kabul etmemesi midir? Beni neden sırbistan da kıbrıs federasyon başkanı canım abim Ali dahlemeroglu boyarken acaba benim baskanimin benden haberi varmıydı... Bu üvey evlat muamelesi nedir... Federasyon içindeki tek tek herkese saygım sonsuz zihniyet ise sonsuz bir yanlışlık içinde... Biz ne yapmaya çalışıyoruz cebimden 5000tl vericem bu ülkeyi temsil etmeye calısıcam diyetimin hazirligimin çabamın değeri ederi bu mudur... Bir federasyon varsa herkesi kucaklamasını bilir... Benim olayım doping testinden çok daha öte... Amacımız bu ülkeye hizmet etmek ve kendimize bir yol açarak ülkemi bayragimi temsil etmek başka bir amacımız yok... Kötü bir amaç mi bu... 5000tl verdim 1500 de cebimden aşağıdaki ürünlere verdim MILLI SPORCU OLMADIGIM içinde aşağıdaki ürünleri gümrüğe bırakıp evime dönüyorum... 

Bitti ve bitti... Bende de bu son sözdü... Icimde kalmasın herkes tut dedi tutamadım düz olmak kivirmaktan iyidir... En azından kullandığımız anaboligin hakkını verelim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
KaiGreene, 37 dakika önce yazdı:

Jrommel kardeşim son durum nedir ?

Selamlar KaiGreene ; ölçülerim başlangıçta (başlangıçta göğüs ölçüsü almayı unutmuşum :D )
Kol 29 , Bel 95 , Omuz 107

04.10.2017 ölçülerim ; 

Kol 33 , Bel 90 , Omuz 115 , Göğüs 97

Haftada en az 2 gün banko alkol almama rağmen belin incelmesi çok hoş. Bu hafta bir 4000 5000 kaloriye çıkmaya çalışıyorum. Bakalım gücüm cidden tatmin edici seviyede çünkü kendimi biliyorum kaldıramadığım ağırlıkları kaldırabiliyorum. Testislerimde decadan dolayı bir küçülme yok, cinsel gücüm de e kürden dolayı (zaten kür öncesi de hayvandım ) baya iyi adam öldürmeye teşebbüs edecek düzeydeyim yatakta :D . Jino başlangıcı gibi bir sorunum da yok armidexim var her ihtimale karşı. Çok teşekkürler bu arada düşünüp merak edip sorduğun için :)

tarihinde JrRommel tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Cevap yazdigin için ben teşekkür ederim. Alkolü mct için kullanıyorsun sanırım. Deneyecegim. Form fotoğrafı alabilir miyiz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34

Kürün kaçıncı haftasındasiniz sonuçlar sizi tatmin ediyor mu kür sonu hedefiniz nedir kür içinde yaşadiklarinizi yazarsanız dışardan okuyan ve deca kürüne girecek insanlar bilgilenecektir konuyu takip ediyorum umarım sağlıklı şekilde ve hedefinize ulaşan bir kür olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
KaiGreene, 15 dakika önce yazdı:

Cevap yazdigin için ben teşekkür ederim. Alkolü mct için kullanıyorsun sanırım. Deneyecegim. Form fotoğrafı alabilir miyiz

Su boğazımda kalıyordu :D aynen başta yazan mct ürünlerine ek olarak kullanıyorum jinoyu engellemesi için. 

Bloxq, 11 dakika önce yazdı:

Kürün kaçıncı haftasındasiniz sonuçlar sizi tatmin ediyor mu kür sonu hedefiniz nedir kür içinde yaşadiklarinizi yazarsanız dışardan okuyan ve deca kürüne girecek insanlar bilgilenecektir konuyu takip ediyorum umarım sağlıklı şekilde ve hedefinize ulaşan bir kür olur

Yemek listemi paylaşmıyorum bir diyetisyen düzenlediği için. Kür sonu hedefi açıkçası biraz bilinçliyim tek kürde hulk olup tam kafamdaki lean muscle vücuduna bürünemeyeceğim öyle olsa herkes 1 kürde üçgen üçgen sokakta dolaşırdı. Şu an baya genişledim diyebilirim M giysilerimin hiçbirini giyemiyorum L olanları rahatça giyiyorum onlarda omuzdan kaldırdığı için göbeğim ve göğüs çıkılığından göbeğim belli olmuyor. Kür içinde yaşadıklarıma gelirsek ; decayla ilgili deca dick ve testis küçülmesi gibi bir sorun yaşamadım. Pazartesi perşembe yarım tablet cabsere başladım Burak Bey'in direktifleriyle. Cinsel gücüm yerinde 3.haftadan itibaren iştahımı baya açtı boldenone. Kötü beslenmiyorum zaten normalde de çaya kahveye şeker atan veya önümdeki yemeğe hazırlanışı haricinde ekstra tuz atan biri değildim. Dediğim gibi beslenmemin en kötü yani ve baltalayan kısmı haftada en az 2 gün alkol kullanmam. Belki kullanmasam gelişimim veya belden giden 5 cm belki 6 7 8 olurdu kim bilir? Bir de insanların yan etkileri okuyunca öğrenince kendini ister istemez şartlayıp buna daha çok davetiye çıkardığını düşünüyorum. Kürün şu an 8.haftasındayım işte bu pazartesi 9.hafta iğnelerini olacağım. Tek sorunum zaten zor uyuyan biriyim ben , spora gitmediğim günler uyumakta iyice zorluk çekiyorum.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: cicekselcukk
      Merhabalar, kürümün 5.haftasındayım, haftalık 500 Testosteron + 250 Deca Durobolin alıyorum. Kan değerlerim beklendiği gibi, testosteron değerlerim yüksek fakat prolaktin değerlerim çok düşük. 
      Deca'nın çalışmadığından şüpheleniyorum, gözle görülür bir hacim artışı ve su tutumu yok vücudumda, kan değerlerimi paylaşıyorum bakabilirseniz sevinirim. @Diver

• Yazan: necmi45
      Hocalarım merhabalar kıl batması için gittiğimde doktor yağ bezelerinden kaynaklandığını onları kurutmak için zerotanin kullanacağımızı söyledi ben halihazırda 500 mg only testo küründeydim bu benim ilk kürüm şimdi zerotanine başlıyacağım için sizce testoyu bırakmalı mıyım? @Askabar @metinav @Diver @SantoR @godofdark @otopsicikedi @rastlantisal
    • Yazan: Yaşar ramazan
      5 yıldan uzun süredir spor yapmaktayım. En son 2 yıl önce bir kürden çıktım 2 yıldır da hiçbir küre girmedim hiçbir şey enjekte etmedim. Elime çok güvendiğim bir kaynaktan güzel bir set geldi.  
      30ml tren 30ml testo.      30ml masteron mevcut. Kısa yani 2.5 3 aylık bir kür düzeni oluşturmak istiyorum.
      Siz olsanız nasıl bir düzende uygulardınız ?
      Her türlü öneriye açığım farklı bakış açılarının bir şeyler katabileceğini düşünüyorum.
      Ezbere hareket etmek istemiyorum. 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.