Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

JrRommel

Bugün itibariyle başlayacağım kürüm

Önerilen İletiler

KaiGreene    34

Sen bu forumda bir ilke imza attın biliyor musun. Genelde burak abiden alışveriş yapanlar gelip buraya böyle aldım boyle gelişmeler diye yazmadı yazmıyorda. Bu konuda bütün foruma öncülük ediyorsun. O yüzden gelişmeleri tam anlamıyla görmek istiyoruz tabii. Yakin bi zamanda senden formunun fotoğrafını beklemekteyim. Kolay gelsin :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

JrRommel    259
KaiGreene, 4 dakika önce yazdı:

Sen bu forumda bir ilke imza attın biliyor musun. Genelde burak abiden alışveriş yapanlar gelip buraya böyle aldım boyle gelişmeler diye yazmadı yazmıyorda. Bu konuda bütün foruma öncülük ediyorsun. O yüzden gelişmeleri tam anlamıyla görmek istiyoruz tabii. Yakin bi zamanda senden formunun fotoğrafını beklemekteyim. Kolay gelsin :)

Keşke ilk halimin fotoğrafını çekseydim de yandan falan o yok işte malesef, çekerim bi 13 14 haftalara doğru kafasız :D . Çok bir şey beklemiyorum ben çünkü hem spor geçmişim yok (7 8 sene masatenisi oynadım profesyonel olarak ama vücutla alakasız spor kondisyon ve yetenek sporu) hem de çok güçlü bir adam değildim zaten ama ilk dediğin ilginçmiş "Sen bu forumda bir ilke imza attın biliyor musun" kısmı. Belki insanlar çok şey bekliyordur olmadığında da paylaşmak istemiyorlardır? Yani ben net konuşuyorum sonuçta steroid kullanıp suç işlemiyoruz :D . Millet testo alınca yok şöyle agresif oldum böyle agresif oldum diye anlatıyor örneğin. Benim arkadaş bana diyor ki oğlum sen zaten olabilecek agresifliğin doruk noktasında bir adamsın sana öyle yan etkiler göstermez herhangi bir şey diye dalga geçiyor :D .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Konuya hakimsin. Bilinçli kür yapıyorsun olmamasının imkanı yok. Geçmişle alakası var tabii fakat bizde burak abinin ürünlerini merak ediyoruz görsel acıdan belki böyle düşün :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Bilinçli kür ve ürünlerden dolayı değil de dürüst olmam gerekirse benim yerimde başkası olsa şu aldığım adımdan daha büyük adımlarla ilerlerdim. Bu tabi kendimle barışık olmamla da alakalı ; çünkü Burak Bey bana 6 gün spora gidip 1 gün off yapmamı söyledi ben daha 8 haftadır 6 gün gitmedim :D . Geçen hafta hastaydım 3 gün gidebildim ama anlaşılır kısmı için şunu söyleyebilirim pushdown'da 28.5 ta 4 set 12 tekrar üstüne süper set yapıyorum. Göğüs günlerimde 4 setlik incline (14lük dumbelllarla) ve cable cros a 1 set drop set ekledim gibi gibi. Normalde kendimi biliyorum yapamam.

Şu attığım resimlerdeki tipe baksana 6 kiloyu 8 kiloyu zor kaldıracak bir tip solucan gibi. Kür öncesi en belirgin vücudumu gösteren bunu bulabildim çok resim çektiren bir adam değilim. Yani şimdi şöyle bir şey de mümkün kür sonunda Burak Bey'e gidip ya ben hiç gelişemedim istediğim gibi olmadı hiçbir şey ühü gibi konuşmaya gerek yok. İlaçların işe yaradığı aşikar ama gerisi insanın kendisinde bitiyor , ne yazık ki ben de çok istikrarlı bir adam değilim. Bakalım görelim... :)

WhatsApp Image 2017-08-09 at 20.07.42.jpeg WhatsApp Image 2017-08-09 at 20.07.43.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler ve güzel üslubun için. İstikrarlı olursan çok iyi şeyleri basarabilecegine inanıyorum. Sağlıcakla :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
KaiGreene, 2 dakika önce yazdı:

Çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler ve güzel üslubun için. İstikrarlı olursan çok iyi şeyleri basarabilecegine inanıyorum. Sağlıcakla :)

Ne demek Kai her zaman

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
JrRommel, 54 dakika önce yazdı:

Bilinçli kür ve ürünlerden dolayı değil de dürüst olmam gerekirse benim yerimde başkası olsa şu aldığım adımdan daha büyük adımlarla ilerlerdim. Bu tabi kendimle barışık olmamla da alakalı ; çünkü Burak Bey bana 6 gün spora gidip 1 gün off yapmamı söyledi ben daha 8 haftadır 6 gün gitmedim :D . Geçen hafta hastaydım 3 gün gidebildim ama anlaşılır kısmı için şunu söyleyebilirim pushdown'da 28.5 ta 4 set 12 tekrar üstüne süper set yapıyorum. Göğüs günlerimde 4 setlik incline (14lük dumbelllarla) ve cable cros a 1 set drop set ekledim gibi gibi. Normalde kendimi biliyorum yapamam.

Şu attığım resimlerdeki tipe baksana 6 kiloyu 8 kiloyu zor kaldıracak bir tip solucan gibi. Kür öncesi en belirgin vücudumu gösteren bunu bulabildim çok resim çektiren bir adam değilim. Yani şimdi şöyle bir şey de mümkün kür sonunda Burak Bey'e gidip ya ben hiç gelişemedim istediğim gibi olmadı hiçbir şey ühü gibi konuşmaya gerek yok. İlaçların işe yaradığı aşikar ama gerisi insanın kendisinde bitiyor , ne yazık ki ben de çok istikrarlı bir adam değilim. Bakalım görelim... :)

WhatsApp Image 2017-08-09 at 20.07.42.jpeg WhatsApp Image 2017-08-09 at 20.07.43.jpeg

Spora az gidiyorsanız split yerine full body veya upper lower yapmanız daha iyi olur tabi sizin seçeneğiniz ama daha az zamanla daha çok gelisirsiniz.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
KaiGreene, 10 dakika önce yazdı:

Hallof müsait bir zamanda seninle de konuşmak istiyorum. Forumda yeni görüyorum seni . 

Konuda hallof yok, bahsi geçen kişi ben miyim konular mı karisti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Herkesin bir sınırı var tabiki tek kürde kimse istediğini alamaz fakat eskisine baktığınızda geliştiğinizi görüyorsanız ve tatmin oluyorsanız aynada birşeyler görüyorsanız okey zaten. Bu işte 500 parametre var o yüzden kalıplar içerisindeki gelişim düşüncelerini asla takmaya gerek yok.

Bende bir öneri vereyim Decadan alacağınız verimi arttırmak için ağırlıklarınızı arttırmaya devam edin kesmeden zorlayarak.Her hafta ağırlık eklerseniz kür sonunda sizde kalan kütle daha fazla olacak.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
tolgacan94, 22 dakika önce yazdı:

Herkesin bir sınırı var tabiki tek kürde kimse istediğini alamaz fakat eskisine baktığınızda geliştiğinizi görüyorsanız ve tatmin oluyorsanız aynada birşeyler görüyorsanız okey zaten. Bu işte 500 parametre var o yüzden kalıplar içerisindeki gelişim düşüncelerini asla takmaya gerek yok.

Bende bir öneri vereyim Decadan alacağınız verimi arttırmak için ağırlıklarınızı arttırmaya devam edin kesmeden zorlayarak.Her hafta ağırlık eklerseniz kür sonunda sizde kalan kütle daha fazla olacak.

Teşekkürler Tolga. Kesinlikle denemeye çalışacağım her harekette olmasa da belli hareketlerde yapabileceğimi düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86

@JrRommel Dostum bu konuyu güncellemeyi bırakmışsın. Kürünü nasıl tamamladın? Ben de Mayıs gibi Deca veya Boldenon kürü düşünüyorum. Temiz besleniyorum ancak özellikle Yağlanmadan çekiniyorum. Boldenone'nun bazı insanları çok acıktırdığı söyleniyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ugurrgennc
      Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. İlk defa küre gireceğim ve bu süreçte tabiki testo kullanacağım. Ancak kullanacağım testonun markası fark eder mi ? örneğin 250mg/ml x ilacı ile 250mg/ml y ilacı arasında ne fark olur ikisinin de tamamen dolu ve steril olduğundan eminsek marka fark eder mi ?  

2. soru olarak da iran testo kullanmak mantıklı bir tercih olur mu hakkını verir mi 
      Herkese teşekkürler iyi akşamlar 
    • Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: cicekselcukk
      Merhabalar, kürümün 5.haftasındayım, haftalık 500 Testosteron + 250 Deca Durobolin alıyorum. Kan değerlerim beklendiği gibi, testosteron değerlerim yüksek fakat prolaktin değerlerim çok düşük. 
      Deca'nın çalışmadığından şüpheleniyorum, gözle görülür bir hacim artışı ve su tutumu yok vücudumda, kan değerlerimi paylaşıyorum bakabilirseniz sevinirim. @Diver

• Yazan: necmi45
      Hocalarım merhabalar kıl batması için gittiğimde doktor yağ bezelerinden kaynaklandığını onları kurutmak için zerotanin kullanacağımızı söyledi ben halihazırda 500 mg only testo küründeydim bu benim ilk kürüm şimdi zerotanine başlıyacağım için sizce testoyu bırakmalı mıyım? @Askabar @metinav @Diver @SantoR @godofdark @otopsicikedi @rastlantisal

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.