Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

berkaydogan44

1 yıldır araştırma yapıyorum hangi markayla kür girişiminde bulunmalıyım bilmiyorum! bana marka tercihi konusunda yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

Arkadaşlar selamlar,

Yaklaşık 1 yıldır kür yapmak için marka araştırıyorum henüz ya bu sağlamdır diyebileceğim bir ürün bulamadım 5, 6 marka buldum bu markaları kullanan verim alan arkadaşlar oldu mu ayrıca fiyat önemli değil kullanım iyi verim alan su tutmayan yurt dışı ürün bulabilen varsa yoruma yazabilir...

ARAŞTIRDIĞIM MARKALAR :

• Meditech 
  • RV Pharma - (revelation tech)
  • Htp
  • Pharmatech
  • Quantum 

Harici bildiği sağlam marka kullanan olduysa yorum altına yazarsa sevinirim fiyat önemli değil ürün doluluk oranı ve merdiven altı olmaması önemli...

Tüm cevaplar için teşekkürler. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardas    448

Htp yi salondaki tanıdığım bi abimde önerdi aynı zamanda tanıdığım ıfbb pro bir hocam da hiç kullanmadım fakat çevremde çok duyuyorum bu aralar quantumu salonda kür tecrübesi olmayan bir arkadaşta gördüm büyük ihtimalle optimum muhabbeti vardır onda da adamına göre veriyorlardır dolusunu yada şans.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    60

Meditech satan adamda büyük ihtimalle dargon pharma da vardır dragon al. Ama bana kalırsa eczane kürü yap geç 

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh, Şimdi yazdı:

Meditech satan adamda büyük ihtimalle dargon pharma da vardır dragon al. Ama bana kalırsa eczane kürü yap geç 

Eczane kuru 

Sustanon 25 kutu

Genetropin 7 kutu 32 ünite 

Clenbuterol 1kutu

Armidex 1 kutu

Cabaser  ve tiromel 1kutu 

Önerir misiniz ??

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kisetet55    12

Armidex bir kür ilacı değil. Kürde iken yükselen E2 seviyesini dengelemek için kullanılır. Bunu da kan tahlili verip kullanılması gerekli ezbere olacak iş değil. İran testo onerebilirim. İlaçlar garanti olsun dersen sol altta wp butonunu kullan. Hem çalışan ürünler hemde kür planlamanda yardımcı olacaktır Burak hoca.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    60

Troid eklemenin mantığı yok ve cabaser, eğer formunu atarsan daha iyi yardımcı oluruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    109
berkaydogan44, Bir saat önce yazdı:

Harici bildiği sağlam marka kullanan olduysa yorum altına yazarsa sevinirim fiyat önemli değil ürün doluluk oranı ve merdiven altı olmaması önemli...

Sol altta Whatsapp butonu var. Burak hoca ile iletişime geç. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh, 50 dakika önce yazdı:

Bildiğin marka var mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    60
berkaydogan44, 23 dakika önce yazdı:

Bildiğin marka var mı ?

Sana direk piyasa da bulunan sağlam markaları söyliyim. 
dragon pharma,bodytech,sp labs,ZPHC. 

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Armbreaker    0
mustafaskh, 3 saat önce yazdı:

Sana direk piyasa da bulunan sağlam markaları söyliyim. 
dragon pharma,bodytech,sp labs,ZPHC. 

Çalışan NPP , deca var mı bu markaların içinde ve dragon ve bodytechi beraber satan tanındık bi eleman var güvenilir mi sizce bu kişi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    60
Armbreaker, 14 dakika önce yazdı:

Çalışan NPP , deca var mı bu markaların içinde ve dragon ve bodytechi beraber satan tanındık bi eleman var güvenilir mi sizce bu kişi ?

Ben bodytech kullandım bütün ürünleri benim için iyiydi, ama underdose denk gelenler var, satıcı da bunu söylüyor kââr etmek için araya boş ürün atıyorlar diye ama DragonPharma alabilirsin daha şikayet eden görmedim, yerli üretim muhabbetleri var ama çalışıyor.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    628
Armbreaker, 9 saat önce yazdı:

zhpc güzel çalışır npp de 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    74
Armbreaker, 10 saat önce yazdı:

Evet.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Armbreaker    0
heisenbergg, 3 saat önce yazdı:

Evet.

hangi soruya evet hocam? ilk soru ise hangi marka ? ikinci soru ise güvenli diyorsanız dragonu mu tercih etmeliyim bodytechi mi hangisi daha iyi biliyor musunuz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    74
Armbreaker, 34 dakika önce yazdı:

hangi soruya evet hocam? ilk soru ise hangi marka ? ikinci soru ise güvenli diyorsanız dragonu mu tercih etmeliyim bodytechi mi hangisi daha iyi biliyor musunuz ?

Dragon

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Wessaa
      Merhabalar,
      İlk kürüm olacak ve başlangıçta testesteron enanthete + rimobolanla başlamayı düşündüm fakat ilaçları tedarik ederken rimobolanin fiyatı beni bir hayli aştı. Suanki güncel eczane fiyatı 100mg bir ampul 244 lira. 
      Kürüm şu şekilde olacaktı: 
      Haftalık 500mg testo + 400 mg rimobolan 
      Soruma gelecek olursak rimobolan yerine ilk kürde eklenilenecek başka bir ilaç var mı? 
    • Yazan: lei
      Merhaba iyi geceler herkese,
      1 yıllık bir düzenli spor geçmişim ve düzenli beslenme sürecim var küre başlamayı düşündüğüm için kan testi verdim fakat bazı değerlerde gözle görülür sıkıntılar var, doktorum tamoxifen önerdi 6 ay kullan dedi sabah akşam düzenli 10mg şeklinde kullanmamda sakınca var mı bu değerlere bakılınca ve küre başlamamda sakınca var mı?
      Bunları merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim.

• Yazan: Semih26
      Merhabalar,
      KÜR İÇERİĞİM:
      Testosteron enanthate Boldenon Deca İlk kürüm 3. Haftaya girdim, bunlardan önce genelde sarms kürleri yaptım, kür içinde balık yağı, milk thistle, proviron 25 mg ve bol su, multivitamin tüketiyorum. Başka önerileriniz ne olur sizlerin, deca ya da bolde düşür de diyebilirsiniz ve kalp zorlanması oluyor mu sizde de kür esnasında, enerjimi atıyorum bu arada hem iş yerinde yoğun tempo kardiyo gibi egzersizler, hem de ağırlıkta basıyorum.
      Önerileriniz olursa çok memnun olurum, herkese hayırlı günler.
    • Yazan: Fenforall
      Merhabalar,
      4-5 yıllık natürel spor geçmişimin üzerine maddi ve düzenli hayata geçiş yapmış bulunmaktayım.
      Vücut geliştirme sporuna da kür planı ile devam etmek istiyorum!
      KÜR PLANLAMAM:
      Testo E Masteron Boldenon Attığım taşın kuşa vurmasını istiyorum. 16-20 haftalık bir kür olacak uzun dönem.
      TRT yi kesmeyi de düşünmüyorum.
      Yardımlarınız ve cevaplarınız için teşekkürler, İyi günler dilerim.
    • Yazan: manba123
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      KİŞİSEL ÖZELLİKLERİM:
      2 YILDIR AKTİF SPOR 1.70 BOY 70 KİLO SORULARIM:
      İLK KÜRÜMDE NELERE DİKKATA ETMELİYİM? HANGİ İLAÇLARLA KÜR YAPABİLİRİM? HANGİ KORUYUCULARI KULLANMALIYIM? Acemiyim ve bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.