Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

trenbolonavcısı

Trt doz testosteron ile yüksek doz arasında performans, hissiyat farkı yaşıyorum sebebi ne olabilir?

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Uzun süredir trt gidiyorum proviron ile beraber bu dozlarda her şey mükemmel gidiyor! Ama dozu arttırıp 500 mglere çıkınca hiç vücutta testosteron yokmuş gibi tepki veriyor ilacı hissedemiyorum. Hatta aksine mg yükseltince libido ve güç kaybı yaşıyorum.

@rastlantisal @AREN @Diver @GHOST @SERKO

Sorularım:

1. Bunun nedeni nedir?
  2. Nasıl geçer bu durum?

Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    3.553

Çok normal. TRT'de proviron ile E2 dönüşümü çok olmadan gittiğin için rahatsın. Doz artırdığında muhtemelen beraberinde vücudunda E2 seviyesi de artıyor ve bunları yaşıyorsun. Anlamanın en iyi yolu test. total testo, free testo, E2 ve prolaktin testi yaptırırsan anlarız. Eğer E2 ise kürüne masteron ekler sorunu dizginlersin.

• Beğen 2
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 34 dakika önce yazdı:

Çok normal. TRT'de proviron ile E2 dönüşümü çok olmadan gittiğin için rahatsın. Doz artırdığında muhtemelen beraberinde vücudunda E2 seviyesi de artıyor ve bunları yaşıyorsun. Anlamanın en iyi yolu test. total testo, free testo, E2 ve prolaktin testi yaptırırsan anlarız. Eğer E2 ise kürüne masteron ekler sorunu dizginlersin.

mükemmelsiniz hocam cok sağolun masteronun dozajı ve kaç günde bir enjeksiyon yapılması gerekir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.553
trenbolonavcısı, 1 dakika önce yazdı:

mükemmelsiniz hocam cok sağolun masteronun dozajı ve kaç günde bir enjeksiyon yapılması gerekir

Bunu da bize test söyleyecek. Belki de masterona gerek kalmadan 2 doz provironla halledilecek bilemiyoruz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 34 dakika önce yazdı:

Bunu da bize test söyleyecek. Belki de masterona gerek kalmadan 2 doz provironla halledilecek bilemiyoruz.

hocam provironu kullanıyorum zaten günlük 50mg ama bi değişiklik yok acaba e2 den değilde başka bişey olabilirmi

tarihinde trenbolonavcısı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.553
trenbolonavcısı, 37 dakika önce yazdı:

hocam provironu kullanıyorum zaten günlük 50mg ama bi değişiklik yok acaba e2 den değilde başka bişey olabilirmi

1 doz ile 2 doz arasında çok fark var. Zaten kullan demiyorum. Acabanın cevabı da testte saklı. Yani test yaptırman lazım. Ötesi falcılık olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

1 doz ile 2 doz arasında çok fark var. Zaten kullan demiyorum. Acabanın cevabı da testte saklı. Yani test yaptırman lazım. Ötesi falcılık olur.

hocam akşam göndericem kan verip sizden cevap bekliyo olucam🙏

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Unrest    33

500 mg ı hiç gün aşırı dozlara bölmeyi denedin mi ? aylık 2000mg alıyorsun bunu 15 güne bölüp 2 günde 1 alcaksın. Yani 2 günde bir 133 mg .

Bunu neden yapıyoruz dersen birincisi bu e2ye dönüşümü daha da azaltıcaktır. Ani yükselmeler e2yi daha da arttırır. ikinci olarakta total testo daki dalgalanmalar düşecektir. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emremmt    16

yüksek doz testesteronu vucudun dengelemek için östrojene çeviriyor o da prolaktini etkiliyor zincir dahilinde

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Unrest, 4 saat önce yazdı:

500 mg ı hiç gün aşırı dozlara bölmeyi denedin mi ? aylık 2000mg alıyorsun bunu 15 güne bölüp 2 günde 1 alcaksın. Yani 2 günde bir 133 mg .

Bunu neden yapıyoruz dersen birincisi bu e2ye dönüşümü daha da azaltıcaktır. Ani yükselmeler e2yi daha da arttırır. ikinci olarakta total testo daki dalgalanmalar düşecektir. 

hocam kan verdim bakalım e2'den mi başka bişeyden mi?

Emremmt, 2 saat önce yazdı:

yüksek doz testesteronu vucudun dengelemek için östrojene çeviriyor o da prolaktini etkiliyor zincir dahilinde

bakalım hocam kan verdim simdi bekliyorum

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 9 saat önce yazdı:

hocam kan testi bu şekil prolaktin en son sonucumda 7.00'dı hiç dostinex cabaser kullanmadım ama yine düşmüş armidex yüzünden olabilir mi acaba

IMG_6590.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.553
trenbolonavcısı, 8 saat önce yazdı:

hocam kan testi bu şekil prolaktin en son sonucumda 7.00'dı hiç dostinex cabaser kullanmadım ama yine düşmüş armidex yüzünden olabilir mi acaba

IMG_6590.jpeg

Bu prolaktin değerlerinde yerlerde sürünmen çok normal. İnsanlar bu değerlere dostinex kullandığında bile düşmek istemiyor. Arimidex ile bu kadar düşüremezsin. Sadece testosteron hariç kullandığın her şeyi ama her şeyi kes. Testosteron ne marka?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu prolaktin değerlerinde yerlerde sürünmen çok normal. İnsanlar bu değerlere dostinex kullandığında bile düşmek istemiyor. Arimidex ile bu kadar düşüremezsin. Sadece testosteron hariç kullandığın her şeyi ama her şeyi kes. Testosteron ne marka?

hocam testodan başka bişey kullanmıyorum.Markayıda paylaşmak istemedim simdi site güvenliği için ama herhangi bir problem yok markada ne yapabiliriz bu durumdayken

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.553
trenbolonavcısı, 9 dakika önce yazdı:

hocam testodan başka bişey kullanmıyorum.Markayıda paylaşmak istemedim simdi site güvenliği için ama herhangi bir problem yok markada ne yapabiliriz bu durumdayken

Sonuçlar makul değil. Kür öncesine ait testin var mı hiç?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Sonuçlar makul değil. Kür öncesine ait testin var mı hiç?

maalesef yok hocam bu durumda ne yapmamız gerekiyor hocam

tarihinde trenbolonavcısı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.553
trenbolonavcısı, 1 saat önce yazdı:

maalesef yok hocam bu durumda ne yapmamız gerekiyor hocam

Dostum illegal şekilde prolaktin yükseltmenin yolları var ama ne tavsiye ederim ne de öneririm. Bol bol sex yap. Bunu diyebilirim sana. Ve bir endokroloğa muhakkak görün. Şimdi kür öncesi de düşük diyeceğim ama düşük olsa aynı sıkıntıları yaşarsın. Diğer bir yol ise testosteronu değiştirmek. Haftada 2 kere sustanon enjekte et kendine. E2 ve prolaktin (NOR19 gibi olmasada) yükseltiyor anabolik almışsın gibi.

@metinav hocam sizde sonucu inceler misiniz?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Unrest    33
trenbolonavcısı, 15 saat önce yazdı:

Arimidexi de kesmelisin. Trt de ki insanlarda testo/ e2 oranının 18/1 olmasını istiyor bilinçli doktorlar. Senin şuan 1500 olsa testo 100/1. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dostum illegal şekilde prolaktin yükseltmenin yolları var ama ne tavsiye ederim ne de öneririm. Bol bol sex yap. Bunu diyebilirim sana. Ve bir endokroloğa muhakkak görün. Şimdi kür öncesi de düşük diyeceğim ama düşük olsa aynı sıkıntıları yaşarsın. Diğer bir yol ise testosteronu değiştirmek. Haftada 2 kere sustanon enjekte et kendine. E2 ve prolaktin (NOR19 gibi olmasada) yükseltiyor anabolik almışsın gibi.

@metinav hocam sizde sonucu inceler misiniz?

hocam değerli yorumunuz için teşekkürler şuan şarteller inik hiç istek yok sustanonla arttırmayı deneyeceğim endokrine gittim fakat prolaktin düşüklüğü bişey yapmaz seni etkilemez diyor güya TECRÜBELİ doktorlarımız

Unrest, Bir saat önce yazdı:

Arimidexi de kesmelisin. Trt de ki insanlarda testo/ e2 oranının 18/1 olmasını istiyor bilinçli doktorlar. Senin şuan 1500 olsa testo 100/1. 

tamamdır hocam ama şuan trt gitmiyorum o yüzden armidex kullanıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Unrest    33
trenbolonavcısı, 5 dakika önce yazdı:

hocam değerli yorumunuz için teşekkürler şuan şarteller inik hiç istek yok sustanonla arttırmayı deneyeceğim endokrine gittim fakat prolaktin düşüklüğü bişey yapmaz seni etkilemez diyor güya TECRÜBELİ doktorlarımız

tamamdır hocam ama şuan trt gitmiyorum o yüzden armidex kullanıyorum 

Tecrübesi olanlar daha iyi bilir tabi ama farklı yaptığın birsey de bu. E2 oranın olması gerekenden fazlasıyla düşük. Doz mu düşürülür, daha az baskılayıcı bir ilaç mı kullanılır yoksa tamamen kesilip izlenir mi bilmiyorum. Ama yüksek doz kullanan herkesin adex kullandığından emin değilim. Bazı insanlar buna gerek duymuyor diye biliyorum. bu senin nekadar aromatize ettiğinle alakalı bir durum. Şuan aldığın doz gerektiginden fazla düşürüyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: enesefe
      Öncelikle herkese selamlar,
      KİŞİSEL ÖZELLİKLER:
      Yaş 25 Düzenli spor sürecim 2 yıl Boy 1.70 cm Kilo 65 Hacim olarak memnundum. Spor salonundan hocamla ve aynı zamanda dışarıda görüştüm bi abimdir kendisi.
      KÜR PLANLAMAM:
      Testosteron Enanthate 500 mg ( 22 hafta ) Boldenon 400 mg ( 20 hafta ) Kendisi bana bi anda böyle yüksek dozda vurmayalım önce bi düşük dozda vuralım ilk kez kür yapacaksın vücudunun tepkisini bi görelim dedi ve ne gibi yan etki yapar sende yada yapmaz ona bakalım dedi. Bu dozajların yarısı ile 4 hafta gidip duruma göre arttıracağız. Koruyucu olarak sadece hassasiyet olursa diye arimidex al dedi ve sadece olursa kullanacağız hassasiyet düzelince kullanmayı keseceğiz dedi.
      MCT VE SUPPLEMENT GRUPLARI:
      Whey protein tozu ve kreatin  omega3 d vitamini(d3 de olabilir tekrar sorucam) c vitamini çinko magnezyum  multivitamin  Bunları alacağım eksiğim gediğim yada bir hatam varmıdır? Söylemeyi unuttum başlamadan önce kan testi vereceğim bide kürün 4. haftası vereceğim. Pct yi sorduğumda bana pct için erken kan testine göre pct yapacağız sallama pct olmaz dedi. Steroid kürü ile ilgili bayadır araştırma yapıyordum gerek bu forumda gerek yabancı forumlarda biraz hocayı tarttım ulan acaba gibisinden ama hata göremedim birde birkaç okuduğum yerde testo bolde küründe bebe aspirini iyi oluyormuş kan katılaşması mı ne durumundan dolayı ama dozajı ve kullanımı açısından bir bilgim yok. Siz saygıdeğer hocalarım, bilgili ve tecrübeli abilerim burada eksik gedik yada hatalı gördüğünüz yer var mıdır varsa bana yardımcı olursanız sevinirim
      Saygılarımla...
    • Yazan: Draqul Org
      Merhabalar, nasılsınız?
      Arkadaşlar 10ml testo enenthate 250 ve haftalık 250 vurmak istiyorum ikiye ayırıp.
      Yarım ml yarım ml mi çekmem gerekiyor?
      Tüm cevaplar için teşekkür ederim.
    • Yazan: mawsqa
      Merhabalar,
      Yaklaşık 1.5 yıldır düzenli spor yapıyorum bundan 5 ay önce tahlil vermiştim ve total testom 472 çıkmıştı. Bugün ki tahlilde 451 çıktı. Bu değeri yükseltmek için nasıl bir yöntem izlemeliyim yanii amacım doğal olarak 600 700 seviyelerine çıkarmak fakat işe yarayan bir yöntem bulamadım.
      Orjinal olimp ashwagandha kullandım 20-25 ng artış olmuştu.
      Yağ oranım şuan %9 65 kg'yim.
      Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: s1m4k
      Arkadaşlar herkese selam,
      Merak ettiğim bir konu:
      Testosterone enanthat esterini baz alarak hesaplama yapalım. Her pazartesi haftada 1ml/250mg testosteron enanthat enjekte eden bir kişinin günlük testosteron seviyeleri kaç olur? Tabi kişiden kişiye farklılık gösterir. O yüzden ortalama olarak 400ng/dL testosterona sahip bir kişiyi ele alalım.
      Örnek: ilk enjeksiyon pazartesi günü saat 15:00. 250mg enjeksiyon sonrası salı, çarşamba,perşembe, cuma şeklinde 7günlük olarak kan seviyelerinde ki değerler kaç çıkar? Bilgili ve bunu test eden hocalarım var mı? 
    • Yazan: Revengew
      Selamun aleyküm iyi akşamlar,
      Kür içeriğim:
      Testo enantat npp boldenon danabol Kürüne gireceğim. Npp yi kullanmak için testonun kanda aktif olmasını beklemeli miyim yoksa ilk haftadan npp ve danabol de enjekte edilir mi? Farklı görüşler var sizin görüşünüz nedir?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.