Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

aliturapp

Sarms kürü yapmak istiyorum bana yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

aliturapp    1

Herkese selamlar,

• 19 Yaşındayım
  • 1.85 Boy
  • 84 KG

Doğal olarak 60-65 gün gibi bir sürede 74 KG'den 84'KG'ye çıktım temiz bir şekilde. Sarms kürü yapmak istiyorum fakat aklıma bazı takılanlar oldu. Ligandrol ve Rad140 kombinasyonu yapmak istiyorum fakat forumda bir arkadaş RAD-140'da kalp sıkıntısı yaşadığını belirtmişti bu yüzden biraz tedirgin yaklaşıyorum. Streoid kürünüde düşündüm fakat bu yaştada streoid kürü yerine Sarms daha mantıklı geldi nedense.

Marka olarak ya burak hocadan alım yapacağım ya da ..... adlı siteden Umbrella marka Sarms alımı yapacağım. Merak ettiğim daha önce Ligandrol ve RAD-140 kombinasyonu yapıp güzel bir etki veya kötü bir deneyim yaşayan var mı? Öneriniz ne olur streoid kürü mü yoksa sarms kürümü.

Cevaplar için herkese teşekkür ederim. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardas    432

steroid daha etkili tabi sarmslada güzel sonuç elde edersin kalp sıkıntısı herkeste olucak diye bir şey yok kişinin genetik yatkınlığınada bağlı.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    59

İlk kürden steroid girmek hem zor hem de daha tehlikeli olabilir kullandığın dozaj ve vücudunu izlene konusunda üstelik enjeksiyon da zor gelebilir eğer bunlarda sorun olacağını düşünmüyorsan only testo 250-500 mg arası girilebilir ama ilk kürde tavsiyem SARM’s olur genel itibari ile kullanım kolaylığı ve hızlı sonuçlar sebebi ile. Rad140 ve LGD’yi kombinelerine gerek yok sinerjik çalışması için Rad140 ve Mk677 ya da Rad140 ve Carderine kullanılması daha iyi olur çünkü bilimsel literatürde birlikte çalıştırırsan SARM türevi ilaçları ekstrem verim alınacağı yönünde bit kanıt yok. Kalp sorunu sıkıntısı ya da karaciğer hasarı muazzam derecede nadirdir SARM’s sebebi ile genetik yatkınlığın yoksa %99 sorun yaşamazsın tansiyonu kontrol ettiğin müddetçe. Kısaca SARM’s kullanmamı tavsiye etmendin sebebi illa da küre giteceğim ve bu ilk kürüm diyorsan:

1. Hızlı etkiler 
  2. hızlı sonuç
  3. kolay kullanım
  4. döngüyü en kötü ihtimalle sadece baskılaması ve kapanmaması kısa sürede kür sonrası iyileşme 

SARM’s alacaksan sol alttaki buton yerine sakın başka bir yerden alma bütün SARM’s ve farklı markaları denemiş olmama rağmen sol alttaki WhatsApp butonu bildiğin şifa gibi ilaç.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aliturapp    1

Cevaplar için herkese teşekkür ederim. Sarms kürüne ayın 1'inde başlamayı düşünüyorum. 2 aydır clean bulk yapıyorum iyi bir kütle kazandım fakat biraz daha kütle koyup 5-6kg kadar daha sonra definasyona girmek istiyorum. Fakat şuan iştahım bayağı kapalı son 1 haftadır falan zorla yemek yiyorum iştah açmak için ne yapmam lazım veya sarms küründe LGD + MK677 veya RAD140 + MK677 kombinasyonu iştah açtırır mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    432

mk açtırır @rastlantisal hocam aktif olarak kullanıyordu sanırım benim iştahla ilgili bir sorunum olmadığı için iştahım arttı diyemicem.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    45
aliturapp, 8 saat önce yazdı:

Herkese selamlar,

• 19 Yaşındayım
  • 1.85 Boy
  • 84 KG

Doğal olarak 60-65 gün gibi bir sürede 74 KG'den 84'KG'ye çıktım temiz bir şekilde. Sarms kürü yapmak istiyorum fakat aklıma bazı takılanlar oldu. Ligandrol ve Rad140 kombinasyonu yapmak istiyorum fakat forumda bir arkadaş RAD-140'da kalp sıkıntısı yaşadığını belirtmişti bu yüzden biraz tedirgin yaklaşıyorum. Streoid kürünüde düşündüm fakat bu yaştada streoid kürü yerine Sarms daha mantıklı geldi nedense.

Marka olarak ya burak hocadan alım yapacağım ya da ..... adlı siteden Umbrella marka Sarms alımı yapacağım. Merak ettiğim daha önce Ligandrol ve RAD-140 kombinasyonu yapıp güzel bir etki veya kötü bir deneyim yaşayan var mı? Öneriniz ne olur streoid kürü mü yoksa sarms kürümü.

Cevaplar için herkese teşekkür ederim. :)

Merhaba ben 3 ay mk 677 ve rad 140 kürü yaptım. 6 hafta 10 mg diğer haftalar 20mg. 
Evet kalp sorunları yaşadım bazen kalbim 1 saniyrliğine duruyor ve sonra patlıyor ve 3lü atöaya başlıyordu 1-2 dakikasına. Bazen günde 1 kez bazen bir kaç kez oluyordu. Sana tavsiyem 2 aylık kullan ve 10mg. Sonra 2 ay dinlen ve yine 10mg 2 ay kullan. Yavaş yavaş gelişmek kendine zarar vermekten çok daha iyidir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aliturapp    1
Draqul Org, 14 dakika önce yazdı:

Merhaba ben 3 ay mk 677 ve rad 140 kürü yaptım. 6 hafta 10 mg diğer haftalar 20mg. 
Evet kalp sorunları yaşadım bazen kalbim 1 saniyrliğine duruyor ve sonra patlıyor ve 3lü atöaya başlıyordu 1-2 dakikasına. Bazen günde 1 kez bazen bir kaç kez oluyordu. Sana tavsiyem 2 aylık kullan ve 10mg. Sonra 2 ay dinlen ve yine 10mg 2 ay kullan. Yavaş yavaş gelişmek kendine zarar vermekten çok daha iyidir

Evet senin konunu görmüştüm kalp sorunu ile ilgii. Kafein vb. tüketiyor muydun antremandan önce veya genetik olarak kalple ilgili bir problemin varmıydı. Bnede 8 haftalık kür düşünüyorum ilk kürden sonra yapacağım dinlenmeye göre 2. kürü daha uzun tutabilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    164

Sarms ilk tepkiyi almak için çok iyi bence ama onun dışında yetersiz 3. 4. sarm kürlerin verimi git gide düşer bir şey anlaman zor olur.

bence köprü olarak kullanabilirsin 30 gün tek bir sarmsı seç bence tartışmasız rad140, gözlemle vucudunu testler ver yan etki yatkınlıklarını öğren bi problem yoksa 

only testo 250/500mg ile kürüne başlarsan boşa vakit kaybetmemiş olursun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    45
aliturapp, 7 saat önce yazdı:

Evet senin konunu görmüştüm kalp sorunu ile ilgii. Kafein vb. tüketiyor muydun antremandan önce veya genetik olarak kalple ilgili bir problemin varmıydı. Bnede 8 haftalık kür düşünüyorum ilk kürden sonra yapacağım dinlenmeye göre 2. kürü daha uzun tutabilirim.

Kalp sorunlarım yok. Antrenman öncesi ilk ay birşey kullanmazdım 2. Aydan sonra 1 ölçek pre workout sadece. Şimdi 1-1.5 ve 2 ölçek arası değişiyor. Küre girince yine 1 ölçek. 1. Kürü 10mg 8 haftalık yap. Sonra 8 hafta dinlen ve 2. Kürü istersen 12 hafta yap. Veya 2. Kür 8. Haftadan sonra 20mg. Ama tavsiyem 10mg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aliturapp    1
Vezuchiy, 12 saat önce yazdı:

Sarms ilk tepkiyi almak için çok iyi bence ama onun dışında yetersiz 3. 4. sarm kürlerin verimi git gide düşer bir şey anlaman zor olur.

bence köprü olarak kullanabilirsin 30 gün tek bir sarmsı seç bence tartışmasız rad140, gözlemle vucudunu testler ver yan etki yatkınlıklarını öğren bi problem yoksa 

only testo 250/500mg ile kürüne başlarsan boşa vakit kaybetmemiş olursun.

1 ve 2. kürlerimi sarms ile yapmayı düşünüyorum daha sonra dediğin gibi only testo devam edeceğim. 

Draqul Org, 10 saat önce yazdı:

Kalp sorunlarım yok. Antrenman öncesi ilk ay birşey kullanmazdım 2. Aydan sonra 1 ölçek pre workout sadece. Şimdi 1-1.5 ve 2 ölçek arası değişiyor. Küre girince yine 1 ölçek. 1. Kürü 10mg 8 haftalık yap. Sonra 8 hafta dinlen ve 2. Kürü istersen 12 hafta yap. Veya 2. Kür 8. Haftadan sonra 20mg. Ama tavsiyem 10mg

Teşekkür ederim dostum cevapların için.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: the_escobar
      Merhaba arkadaşlar, yeni bulk kürüme gireceğim bu kürümde hedefim olabildiğince güçlenmek olacak. 4 ürün arasında seçim yapmam lazım. Ligandrol + MK677 veya Rad140 + MK677 düşünüyorum. Sizce hangi ikiliyi seçmeliyim? Kullanıp tecrübe edenler yardımcı olursa çok sevinirim.
    • Yazan: onewingedangel00
      Merhabalar, boyum 1.86 84 kiloyum yağ oranım %15 %16 civarı. MK-677 ile biraz daha kas kütlesi koymak istiyorum tek başına işe yarar mı? yoksa boşuna mı kullanmış olurum?
    • Yazan: ysfk00x
      Abiler selamlar, nasılsınız?
      1.5 yıldır spor yapıyorum 4 ay sonra yağ yakma dönemine gireceğim 4 ay içinde en etkili şekilde kas geliştirmek istiyorum kür için zararı en minimal etkisi memnun bırakır dediğiniz sarms türü var mıdır (pct gerektirmesin) Kafamdaki sarms türleri yazacağım bunları kombinasyon olarak tavsiye ederseniz çok memnun olurum. 
      ostarine tongkatali hmb d-aspartic asid lexogenin turkesterone mk677 (karaciğer değerlerimi yükselttiği için 1ay kullanıp bıraktım) Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: johntravler5
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Ox2ygen pharma mk-677 kullanıyorum yeni başladım, içtikten sonra 10-15 dakika ciltte kaşıntı yapıyor bazı günler daha uzun sürüyor veya sabah uyandığımda kaşıntı oluyor. MK-677 yan etkileri arasında ciltte kaşıntı var mı?
      Tüm cevaplar için teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.