Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Yusufdemir1995

Yükselmeyen e-2 konusunda ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

Yusufdemir1995    106

Selamlar testo deca bolde kürümün 5. Haftasındayım. Yıllardır hangi küre girersem gireyim e-2 35 in üstüne çıkmıyor. Ne yaparsam yapayım sulanıp yağlanıp büyüyemiyorum. Kürümde insülinde var güzelde besleniyorum kalori hep yüksek. Ama yinede esteadiol seviyesi yükseklere göre hep geriden ilerliyorum.

Hep parçalıyım defineyim 12 yıldır. Amacım aşırı yağlanıp su turup o şekilde gezmek. Estradiol yükselmesi icin son nokta ilac varmı önerileriniz nedir? @metinav  son halim bu 2 gün önce çektim. Ama dediğim gibi bir türlü o decadaki su tutumu maalesef bende olmuyor..

Resimdeki formum en yağlı sulu halim...

1655E50C-BCDF-4E8D-84D3-62258E2C2571.jpeg 690FAE40-B63A-42E5-A01C-53669B803CE8.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Titpep    5

Kardeşim öncelikle merhaba. Neredeyse tüm geçmiş konularını ve yazılarını okudum. Yanlış anlama ama gerçekten psikolojik sorunların var sanırım. Fiziğin çok düzgün hem parçalısın hem de irisin,büyüksün. Bundan sonra artık doz arttırarak idman şiddetini arttırarak günlük 8 9 belki 10 öğün yiyerek büyüyebilirsin.

Ayrıca e2 yükselttin diye direk büyüyeceksin diye bişey de yok örnek ben. 500 testoda bile e2 200 ün üzerine fırlıyo çok zor iniyo ama öyle dev gibi değilim. Senin durumun bence bir nimet temiz olmak şartıyla abanabildiğin kadar beslenmeye abanıcaksın ve idmana.bence durumunun kıymetini bil.

• Beğen 2
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yusufdemir1995    106
Titpep, 7 dakika önce yazdı:

Kardeşim öncelikle merhaba. Neredeyse tüm geçmiş konularını ve yazılarını okudum. Yanlış anlama ama gerçekten psikolojik sorunların var sanırım. Fiziğin çok düzgün hem parçalısın hem de irisin,büyüksün. Bundan sonra artık doz arttırarak idman şiddetini arttırarak günlük 8 9 belki 10 öğün yiyerek büyüyebilirsin.

Ayrıca e2 yükselttin diye direk büyüyeceksin diye bişey de yok örnek ben. 500 testoda bile e2 200 ün üzerine fırlıyo çok zor iniyo ama öyle dev gibi değilim. Senin durumun bence bir nimet temiz olmak şartıyla abanabildiğin kadar beslenmeye abanıcaksın ve idmana.bence durumunun kıymetini bil.

Kral güzel görüşün ve ilgin için gerçekten çok teşekkür ederim Allah razı olsun… yani bir yerden sonra gerçekten aynaya baktıkça bumu diyorum  doyumsuzluk var tabi zaten ama ne bileyim e2 olayını kafama cok takıyorum ben 200 değil 100 ü göremedim hayatımda bi denemek iistedim ne olacak diye bakalım inşallah yükselir bi sekilde. Çoğu insan define vücut seviyor ama ben spor basladigimdan beri halada hep hani böyle cluplerde kapıda bekleyen bodyguardlar olur ya yağlı dana gibi o şekil vücut seviyorum istiyoorumda yapamıyorum bir türlü hayırlısı bakalım. Spor hayatında başarılar diliyorum Alah sağlıklı ailenle geçireceğin ömür nasip etsin :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    137

hocam yapma ben 400lerde de gezdim hiç öyle olmuyor göbek bildiğin su dolu torba gibi oluyor aynısı ama yinede direkt estradiol arttıracak ilaç istiyorsan estrofem alabilirsin yinede sen aklından geçir 

tarihinde metropol tarafından düzenlendi
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34    39
Yusufdemir1995, 33 dakika önce yazdı:

Kral güzel görüşün ve ilgin için gerçekten çok teşekkür ederim Allah razı olsun… yani bir yerden sonra gerçekten aynaya baktıkça bumu diyorum  doyumsuzluk var tabi zaten ama ne bileyim e2 olayını kafama cok takıyorum ben 200 değil 100 ü göremedim hayatımda bi denemek iistedim ne olacak diye bakalım inşallah yükselir bi sekilde. Çoğu insan define vücut seviyor ama ben spor basladigimdan beri halada hep hani böyle cluplerde kapıda bekleyen bodyguardlar olur ya yağlı dana gibi o şekil vücut seviyorum istiyoorumda yapamıyorum bir türlü hayırlısı bakalım. Spor hayatında başarılar diliyorum Alah sağlıklı ailenle geçireceğin ömür nasip etsin :)

Yağlı bodyguard fiziği tarifi.

-Her gece 1 fıçı arpa suyu.

-Her gece minumum 3 öğün zargana

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Titpep    5

O zaman 5000-6000 kalorileri dene idmanları 45dk fazla yapma ama ağır çalış gece kalk öğün yap. Mesela günde 8 öğün her 3 saatte bir öğün yap gece 3 e bile alarm kur kalk öğünü ye yat. Bu eş zamanlı beslenme olayı hakkaten irileşme konusunda çok etkili. yada yaşam tarzın uygunsa günde 2 kez idman yap 45 er dakkalık sabah akşam olmak üzere kardiyoyu bırak. Bir de bişey ekleyeyim dozlarına baktım senin kütlendeki adamlar için bu dozlar az gibi sanki şimdi kesinlikle tavsiye olmamakla veraber şunu söyleyebilirim birkaç genetik istisna dışında o dediğin adamlar genelde haftalık toplam 6000-7000 mg ilaç alıyolar herkes düşük doz kullandığını söylüyo dorian yates bile haftalık sadece 700mg propionat kullandığını söylüyodu yersen.

tarihinde Titpep tarafından düzenlendi
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yusufdemir1995    106
Titpep, 31 dakika önce yazdı:

O zaman 5000-6000 kalorileri dene idmanları 45dk fazla yapma ama ağır çalış gece kalk öğün yap. Mesela günde 8 öğün her 3 saatte bir öğün yap gece 3 e bile alarm kur kalk öğünü ye yat. Bu eş zamanlı beslenme olayı hakkaten irileşme konusunda çok etkili. yada yaşam tarzın uygunsa günde 2 kez idman yap 45 er dakkalık sabah akşam olmak üzere kardiyoyu bırak. Bir de bişey ekleyeyim dozlarına baktım senin kütlendeki adamlar için bu dozlar az gibi sanki şimdi kesinlikle tavsiye olmamakla veraber şunu söyleyebilirim birkaç genetik istisna dışında o dediğin adamlar genelde haftalık toplam 6000-7000 mg ilaç alıyolar herkes düşük doz kullandığını söylüyo dorian yates bile haftalık sadece 700mg propionat kullandığını söylüyodu yersen.

Kral haftalık 750 mg testo enantat, 500 mg deca 500mg boldenon vuruyodum 5 haftadır. Bu hafta 750 testo enantat 750 deca 750 boldenon yapıcam arttiracağım yani bu haftadan sonra ama yine yeterli gelmeyecek gibi sanırım. Yıllardır her türlü ürünü defalarca kez kullandım yani bi 8-9 yıldır sürekli kürdeyim dönem dönem bundan 4-5 yıl önce haftalık 1.500 mg testo 1.000 mg deca yapardım 1.000 mg tren enantat falan artık sanırım cidden bu dozlar bana işlemiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    157

Bak net tarifi veriyorum yapamazsan senin sorunun harbiden;

Gidiyosun essahlısından böyle kralından dianabol buluyorsun bulamadın mı moral bozmaya gerek yok eczaneye gidiyorsun bi kutu anapolon alıyosun.

Bi şekilde ayarladın diye düşünüyorum; 60-70mg dianabol / 50-80mg anapolon hangisini bulursan.

Yanına estrofem sabah öğle akşam toplam 6mg.

Test e 1000mg haftalık minimum.

Deca 500mg.

Prednol kortizon hapı günde 3 sefer yada eneksiyon.

Sabah öğününe 5 tane kırmızı tuborg.

Öğlen yine 5 tane kırmızı tuborg / tercihe göre Amsterdam'da alabilirsin.

Gece kapanışını 35lik rakıyla yapıyoruz.

Başarılar şimdiden tarifim garantilidir bu arada :D (riskleri kabul etmiyorum).

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Titpep    5
Yusufdemir1995, 8 dakika önce yazdı:

Kral haftalık 750 mg testo enantat, 500 mg deca 500mg boldenon vuruyodum 5 haftadır. Bu hafta 750 testo enantat 750 deca 750 boldenon yapıcam arttiracağım yani bu haftadan sonra ama yine yeterli gelmeyecek gibi sanırım. Yıllardır her türlü ürünü defalarca kez kullandım yani bi 8-9 yıldır sürekli kürdeyim dönem dönem bundan 4-5 yıl önce haftalık 1.500 mg testo 1.000 mg deca yapardım 1.000 mg tren enantat falan artık sanırım cidden bu dozlar bana işlemiyor 

Bir de bu paraları gebotropine yada peptidlere gömmek çok daha mantıklı bence onlarla bile dediğin seviyelere ulaşmak yıllar alacak önce bunu kabullen. Vücuda yeni kas lifleri ürettirmek cidden çok zor sabır gerektiriyor.bir de bir kürü bitirmeden bu ilaçlar boş diyip bırakıyorsun. En kötü karar kararsızlıktan iyidir. Kürdeyken sadece beslenmeve idmanlarına odaklar ilaçların doluluğunu boşluğunu düşünme ve boş bile olsa o ilaçlarla kürünü bitir yarıda bırakma sağlık sorunun olmadıkça. Bak bu konuda bu forumda en iyi örnek @Vural2 adam yerli markalarla düşük dozlarla deli gibi büyüyo tabiki bunda en önemli faktör genetik ancak adam mesajlarından anladığımız kadarıyla gerçek bir pro gibi idman atıyo ve besleniyor. Onu örnek almanı tavsiye ederim. Seni büyütecek olan şey senin iraden ve disiplinin ilaçlar değil. İlaçların varlık nedeni büyümenin önündeki engelleri kaldırması.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yusufdemir1995    106

Danabol ayarlarım. Estrofem dediğiniz ilacı sabah 1 öglen 1 aksam 1 tok karnına yutucam sanırım bunu ne kadar süre kullanıp bırakmam gerekiyor? Kafama göre uzun süre kullanabilirmiyim yani. Birde son olarak prednol kortizon hapı günde 3 sefer içtim diyelim yine sabah oglen aksam olarak bunu ne kadar süre kullanıp bırakmam lazım süreleri önemli yani uzun kullanımda başımıza iş çıkarmasın? @Vezuchiy

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolikadam    90

Neden böyle bir şey istediğini anlamış değilim ancak isteklerine göre saygı duyabilirim... Sana net tarif olmasa bile bilimsel bir şekilde nasıl arttırabilirsin onu söylemek isterim.

- Aromataz enzimini bloke edebilecek diğer kimyasal maddelerden kaçın.
- Estradiol (östrojen) içeren I.M veyahut transdermal flaster (deriye uygulanan kontrollü salınım için uygun bir teknik) uygulamasını içeren ürünler kullan: (bknz: estrofem & climara)

Yukarıdaki maddelerden birkaç seçeneğin var ancak bu işin elinde sonu genetik. Genetiğin ne kadar elverişli ise, ne kadar dönüşüme açıksa o kadar etki alırsın. İlacın dozajını yükseltmek bir yere kadar etki eder ki zararlarını da düşünmek işin cabası. Tabletlerin vereceği ve arttıracağı östrojenden ziyade karaciğere vereceği zararı da ayriyeten düşünmelisin. Yüksek östrojen seviyelerine ulaştığında psikolojini ve ruhen olan hallice durumunu da kontrol edebilecek isen bu süreci güzellikle devam ettirebilirsin. Ancak her daim SHGB kontrolünü yap, androjen reseptörlerine en çok bağlanmayı seven hormon östrojendir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yusufdemir1995    106
ahmet377, 7 saat önce yazdı:

Hocam bu nasıl sırt Maşallah öndende güncel bir foto varmı 

Bu ikisi var kral 1 ay önce falan çekilmiştim.

8794B602-7F01-4B64-A245-A36BD10A4CAA.jpeg C87D98FF-E1EA-492B-9A00-9C96161C1237.jpeg

• Beğen 1
  • Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yusufdemir1995    106
ahmet377, 9 dakika önce yazdı:

forumda gördüğüm en iyi vücut sanırım, diyecek bir söz yok gerçekten 

Teşekkür ederim kral…

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Denizfer    2

Başkan neden yaglanmak istiyorsun ben anlamadım,anormal bi kütlen var zaten estrofem alsan jinekomasti olursun tansiyon problemleri yasarsın gerek yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yusufdemir1995    106
Denizfer, 9 dakika önce yazdı:

Başkan neden yaglanmak istiyorsun ben anlamadım,anormal bi kütlen var zaten estrofem alsan jinekomasti olursun tansiyon problemleri yasarsın gerek yok

Dahada büyüyebilmek iri durabilmek için kral

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Denizfer    2
Yusufdemir1995, 29 dakika önce yazdı:

Dahada büyüyebilmek iri durabilmek için kral

Baskan diyetini paylaşabilir misin faydalanalım şöyle kütlemiz olsa baska ne isteriz Allahtan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferdikra    4
Yusufdemir1995, 6 saat önce yazdı:

Bu ikisi var kral 1 ay önce falan çekilmiştim.

8794B602-7F01-4B64-A245-A36BD10A4CAA.jpeg C87D98FF-E1EA-492B-9A00-9C96161C1237.jpeg

Kardeşim şu vucut için neleri vermem  yarısmacı vucudu gibi halin var yaglanıp torba gibi karın la ne işin olur  cok iyi formun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.769

Shbg proteinini arttır.Aromataz enzimini yükselt, düşüren şeyler kullanma...Onun dışında dışarıdan aldığın besinlerin içerisinde yoğun bitkisel östrojen sterolleri olsun...Östrojene rakip progesteron ve baskılayan dht hormonunu olabildiğince düşük tut...

Sentetik olarak arkadaşların öneride bulunduğu gibi e2 üzerinden çalışan tablet anabolikleri tek tek yada birlikte uygun dozlarda almak da bir yöntem...Daha başka ince detayli kullanılabilecek maddeler ve yollar da var ama temelde, östrojeni hücrelere taşıyan protein olan shbg yi yükseltmek şart...Yoksa östrojen hücrelere taşınıp gerekli etkiyi gösteremez...

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wgestelx    11
metinav, 2 saat önce yazdı:

Shbg proteinini arttır.Aromataz enzimini yükselt, düşüren şeyler kullanma...Onun dışında dışarıdan aldığın besinlerin içerisinde yoğun bitkisel östrojen sterolleri olsun...Östrojene rakip progesteron ve baskılayan dht hormonunu olabildiğince düşük tut...

Sentetik olarak arkadaşların öneride bulunduğu gibi e2 üzerinden çalışan tablet anabolikleri tek tek yada birlikte uygun dozlarda almak da bir yöntem...Daha başka ince detayli kullanılabilecek maddeler ve yollar da var ama temelde, östrojeni hücrelere taşıyan protein olan shbg yi yükseltmek şart...Yoksa östrojen hücrelere taşınıp gerekli etkiyi gösteremez...

Hocam aynısı testosteron için de söylenebilirmi? SHBG nin düşüklüğünün kandaki serbest testosteron seviyelerini arttırıcağını okumuştum, bu bir avantaj mı dezavantaj mı?

tarihinde Wgestelx tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Unrest    23

Abi vücudun harika. Ama nacizane bir soru sormak istiyorum bilmediğimden. Daha önceki konundaki kan değerlerinde özellikle 3 aylik seker ve hdl gibi değerler bana uzun vade de problem yaratır gibi geldi. Kullandığon dozlarda ve ilaçlarda bu 3 aylık şeker oranları Normal mi karşılanıyor? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yusufdemir1995    106
metinav, 12 saat önce yazdı:

Metin hocam estrofem alacağım karar verdim. Nasıl kullanmalıyım sizce tam olarak? Günde kaç tablet ve ne kadar süre kullanıp bırakmalıyım ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    640

Boldenonu çıkarabilirsin,  boldenon senin durumunda e2 seviyelerini deca olmasına rağmen aşağı çekmiş olabilir. Küre oral steroid olarak dianabol ya da anapolon ekleyebilirsin. Bulabilirsen kürüne Ment(Trestolone) ekleyebilirsin. Bu da vücutta östrojenik bir etki yaratıyor.

Bu arada maaşallahın var abi formun çok iyi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.769
Wgestelx, 21.09.2024 - 12:53 yazdı:

Hocam aynısı testosteron için de söylenebilirmi? SHBG nin düşüklüğünün kandaki serbest testosteron seviyelerini arttırıcağını okumuştum, bu bir avantaj mı dezavantaj mı?

Definasyon için avantaj, bulk için dezavantaj...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.