Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

0xhex

Pct sürecine girdim bana yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

0xhex    24

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Şöyle bir kür yaptım :

Gördüğünüz üzere lh fsh 0.3 un altında test diblemiş 137, enteresan bir şekilde e2 14 lere kadar düşmüş nasıl oldu ne düşürdü bunu bilmiyorum. Son enjeksiyonu yapalı 5 hafta oluyor ve 2. 3. haftada 2 şer adet totalde 4 adet Ovitrelle kullandım günlük 25 mg klomen ile başladım 10 gün önce, bu hafta 50 ye çıkardım, bir sonraki hafta 75 e çıkartıp aynı şekilde azaltacağım, kasım sonu gibi tekrar kür düşünüyorum gelişmeleri size buradan aktaracağım eğer eleştiri yapmak yada eklemek istediğiniz bir şey varsa yorumlarınızı bekliyorum. @rastlantisal @metinav @Diver

Tabloda turuncu kısımlar silinen kısımlar, turuncu kısımları daha sonradan iptal ettik...

Screenshot 2024-09-17 at 18.58.01.png Screenshot 2024-09-17 at 18.56.56.png

Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.778

Forumda geçmişte boldenon ve rimonun e2 seviyelerini aşağılara çektiğini yazmış paylaşmış ve bir çok arkadaşın test sonuçlarıyla da, kanıtlamıştık...

Bunlar beklenen durumlar...Önemli olan pct zamanlamasını ve kullanacağın ilaçların dozlamasını yeterli süre boyunca devam ettirmek...

Umarım kürden beklediğin verimi almışsındır.

Tam anlamıyla hormonel olarak düzelmeden tekrar küre girme...Madem pct ye başladın, hiç olmazsa bir kaç ay doğal hormon seviyelerinle kal...

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam bende boldenone başladım 4 hafta oldu test verdim e2 seviyesi normalin 3 puan altına düşmüş prolaktin normal ben 3 yıldır haftalık 500 testo enanthate ile gidiyordum seviyeler hep normaldi. E2 düzelir mi kendi kendine 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.778
aragornaster, 8 saat önce yazdı:

Hocam bende boldenone başladım 4 hafta oldu test verdim e2 seviyesi normalin 3 puan altına düşmüş prolaktin normal ben 3 yıldır haftalık 500 testo enanthate ile gidiyordum seviyeler hep normaldi. E2 düzelir mi kendi kendine 

Düzelir...Boldenon ve alt türevlerinin vucut dışına atılması süreci tamamlanana kadar özelliklerini sürdürmeleri mümkündür...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
0xhex    24
metinav, 9/18/2024 - 01:30 yazdı:

Forumda geçmişte boldenon ve rimonun e2 seviyelerini aşağılara çektiğini yazmış paylaşmış ve bir çok arkadaşın test sonuçlarıyla da, kanıtlamıştık...

Bunlar beklenen durumlar...Önemli olan pct zamanlamasını ve kullanacağın ilaçların dozlamasını yeterli süre boyunca devam ettirmek...

Umarım kürden beklediğin verimi almışsındır.

Tam anlamıyla hormonel olarak düzelmeden tekrar küre girme...Madem pct ye başladın, hiç olmazsa bir kaç ay doğal hormon seviyelerinle kal...

aynen öyle yapacağım hocam,1-2 ay lh fsh açık şekilde bekleyeceğim,bugün tekrar test yaptırdım lh ve fsh açılmış fakat testo dipte hala,testo artık zamanla toparlar gibi duruyor ne dersiniz?

lh fsh açılımı 7. haftada başladı diyebiliriz

Screenshot 2024-09-26 at 13.44.32.png

tarihinde 0xhex tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burak23822    24
0xhex, 33 dakika önce yazdı:

aynen öyle yapacağım hocam,1-2 ay lh fsh açık şekilde bekleyeceğim,bugün tekrar test yaptırdım lh ve fsh açılmış fakat testo dipte hala,testo artık zamanla toparlar gibi duruyor ne dersiniz?

Kardeşim yaptığın kürde karmakarışık, pct şeklinde karmakarışık, sonuçlarında öyle. Testonun daha da aşagıya gitmesi, LH daha  aşağılarda kalması FSH göre, beni kötü düşündürüyor. Dostum pct ne zaman bitiyor? Ben en son pct 5 yıl önce felan yaptım herhalde. Kendi tedavimde LH 17 FSH 15 Testo 600 lerdeydi ve ben deca dick bir insanım. Şuan normal değerlerim LH 1.2 FSH 0.6-0.7 Testo 300 östrojen 30 prolaktin 7 normal değerlerim bu kadar kötü iken klomen ve tamoksifen kullanımlarında sonuçlar uçuyor. Pct zamanlaman ve kullanımını tam olarak bi detaylı yazarmısın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
0xhex    24
burak23822, 1 saat önce yazdı:

Kardeşim yaptığın kürde karmakarışık, pct şeklinde karmakarışık, sonuçlarında öyle. Testonun daha da aşagıya gitmesi, LH daha  aşağılarda kalması FSH göre, beni kötü düşündürüyor. Dostum pct ne zaman bitiyor? Ben en son pct 5 yıl önce felan yaptım herhalde. Kendi tedavimde LH 17 FSH 15 Testo 600 lerdeydi ve ben deca dick bir insanım. Şuan normal değerlerim LH 1.2 FSH 0.6-0.7 Testo 300 östrojen 30 prolaktin 7 normal değerlerim bu kadar kötü iken klomen ve tamoksifen kullanımlarında sonuçlar uçuyor. Pct zamanlaman ve kullanımını tam olarak bi detaylı yazarmısın?

hocam en son 5 sene önce pct yaptığını söylüyorsun,konuya gelip saçma sapan yorum yapıp neden konu mu baltalıyorsun? çok bi sorunun varsa aç konuyu diğer insanlardan yorum bekle.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boldeman    12
0xhex, 2 saat önce yazdı:

lh fsh biraz daha toparlarsa totalde yükselicektir kardom ama şöyle bi kötü taraf var benim başıma gelen o total hiç yükselmedi ve trtye basladım umarım öyle bişey değildir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.778
0xhex, 5 saat önce yazdı:

Bu değerlere göre senin hemen pct ye başlaman lazım...Eğer pct ile bu haldeyse doz arttırıp devam etmelisin...Konu başlangıcına göz atmadım süreci hatırlamıyorum, fakat kendi halinde bırakmak hata olur onu söyleyebilirim...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burak23822    24
0xhex, 17/09/2024 - 17:01 yazdı:

Son enjeksiyonu yapalı 5 hafta oluyor ve 2. 3. haftada 2 şer adet totalde 4 adet Ovitrelle kullandım günlük 25 mg klomen ile başladım 10 gün önce, bu hafta 50 ye çıkardım, bir sonraki hafta 75 e çıkartıp aynı şekilde azaltacağım  

Yani hala pct’in devam ediyor demek.

0xhex, 5 saat önce yazdı:

hocam en son 5 sene önce pct yaptığını söylüyorsun,konuya gelip saçma sapan yorum yapıp neden konu mu baltalıyorsun? çok bi sorunun varsa aç konuyu diğer insanlardan yorum bekle.

Senin konunu baltaladığım yok kendim pct ile alakalı bir sorunum olsa burda kimseden yardım bekleyecek değilim. 10 Yıldır ilaçların içindeyim sana bir dost olarak PCT süreci içerisinde değerlerin çok çok yukarılarda olması gerektiğini, pct bittikten sonra ufak ufak düşerek normal kendi değerlerini bulman gerektiğini anlatmaya çalıştım. Her neyse anlamamış yada yanlış anlamış yada ben anlatamamış olabilirim. Pct süresinde insanların ruh hali gel git oluyor senide anlıyorum. Bence senin hatan ‘Piramit’ şekilde yükseltmek olmuş. Yada ovitrelle seni açmamış olabilir. 4 Tane kullandıysan 3’er gün ara ile hepsini tek seferde vurduysan böyle açmama gibi bir şey olması imkansız. 0-15 Gün 100 klomen 80 tamoksifen, 15-30 Gün 75 klomen 60 tamoksifen, 30-45 Gün 50 klomen 40 tamoksifen, 45-60 Gün 25 klomen ve kür boyunca e vitamini ve zinco kullanabilirsin. Sabahlark kalktıgında aç karnına 1 çay kaşığı erkexin macun tüket. Her ögünde muhakkak en az büyüğünden 1 adet kuru soğan tüket. Pct bittikten 1 ay sonra tekrar sonuçlarını paylaşırsan değerlendiririz geçmiş olsun.

tarihinde burak23822 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
0xhex    24
metinav, 2 saat önce yazdı:

Bu değerlere göre senin hemen pct ye başlaman lazım...Eğer pct ile bu haldeyse doz arttırıp devam etmelisin...Konu başlangıcına göz atmadım süreci hatırlamıyorum, fakat kendi halinde bırakmak hata olur onu söyleyebilirim...

hocam pctye başlayalı 6 hafta oldu,ilk 3 hafta zaten klomen kullanmadım(Ovitrelle kullandım ama hiç bir etki farketmedim),son 3 haftadır klomen kullanıyorum ,
2 hafta önce test yaptırdım lh fsh tamamen kapalıydı , şuan açılmış fsh 1.18 lh 0.78
2-3 hafta sonra değerler normale gelir diye umuyorum,aynı şekilde testo seviyesininde 400 lere gelmesi 3-4 haftayı bulabilir.

geçen hafta tamoksifeni kestim sadece 50 klomen olarak devam ediyorum... tecrübelerime göre doz arttırmak çok da işe yaramıyor eğer sistemin açılacağı varsa 50 klomende açıyor 150 klomende açılmak istemiyorsa ama 150 klomen de versen fayda etmiyor (deca küründe bunu tecrübe ettim)

burak23822, 55 dakika önce yazdı:

Yani hala pct’in devam ediyor demek.

Senin konunu baltaladığım yok kendim pct ile alakalı bir sorunum olsa burda kimseden yardım bekleyecek değilim. 10 Yıldır ilaçların içindeyim sana bir dost olarak PCT süreci içerisinde değerlerin çok çok yukarılarda olması gerektiğini, pct bittikten sonra ufak ufak düşerek normal kendi değerlerini bulman gerektiğini anlatmaya çalıştım. Her neyse anlamamış yada yanlış anlamış yada ben anlatamamış olabilirim. Pct süresinde insanların ruh hali gel git oluyor senide anlıyorum. Bence senin hatan ‘Piramit’ şekilde yükseltmek olmuş. Yada ovitrelle seni açmamış olabilir. 4 Tane kullandıysan 3’er gün ara ile hepsini tek seferde vurduysan böyle açmama gibi bir şey olması imkansız. 0-15 Gün 100 klomen 80 tamoksifen, 15-30 Gün 75 klomen 60 tamoksifen, 30-45 Gün 50 klomen 40 tamoksifen, 45-60 Gün 25 klomen ve kür boyunca e vitamini ve zinco kullanabilirsin. Sabahlark kalktıgında aç karnına 1 çay kaşığı erkexin macun tüket. Her ögünde muhakkak en az büyüğünden 1 adet kuru soğan tüket. Pct bittikten 1 ay sonra tekrar sonuçlarını paylaşırsan değerlendiririz geçmiş olsun.

Ovitrelle nin hiçbir işe yaradığını hissetmedim,bir daha da Ovitrelle kullanacağımı sanmıyorum... zira yabancı forumlarda da pct olarak sadece klomen öneriliyor,hcg kısmen işe yarıyor... hmgler işe yaramıyor diye söyleniyor bence sen ovitrelleyi tekrar araştır,
değerlerim yavaş yavaş yükselmeye başladı 2 hafta önce kapalıydı sistem, pct ye girer girmez değerlerin tepede mi olması gerekiyor?ayrıca bu kürden öncede lh ı baskılayan deca kürü yapmıştım ve tam pct bitmeden yeni Kure girmiştim ,benim durumumdaki birisinin sistemi öyle hemen açılmaz

Boldeman, 6 saat önce yazdı:

lh fsh biraz daha toparlarsa totalde yükselicektir kardom ama şöyle bi kötü taraf var benim başıma gelen o total hiç yükselmedi ve trtye basladım umarım öyle bişey değildir

hocam öncelikle geçmiş olsun,aynen sistem yeni yeni açılmaya başladı 2-3 haftaya epey düzeleceğini umuyorum aslında bu konuyu açmamın nedeni biraz vlog tarzında ne zaman ne olmuş kayda geçirmek 
senin durumuna baktım 13 ay kürde kalmışsın 2 ay pct sonunda degerlerinin açılmaması çok normal.trt ye başlamakla hata etmişsin (yaşını bilmiyorum ama TRT 45 ve üstünde başlanmalı)
2 aylık pct sonrası testo yükselmediğinde 1-2 ay bekleyip tekrar pct yapmalıydın (yaşının 20-35 arasında varsayıyorum)
peak pct döneminde lh ve fsh 10 lara yaklaşmalı lh ve fsh 10 lara yaklaştığında total testo düzelmediyse ki senin değerlerin referans aralığında çok öyle ahım şahım düşük değilmiş...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burak23822    24
0xhex, 51 dakika önce yazdı:

yabancıların hcg ye bakışları... hmgyi (Ovitrelle) tartışmıyorlar bile

Allahtan Ovitrellenin bir işe yaradığını düşünmemişinde 4 kutu kullanmışsın ya bide seni tedavi ettiğini fark etseydin herhalde sabah akşam aç karnına içerdin. 4 Kutuda niye kullandın bi etki alamadıysan choriomon kullansaydın. Yabancıların dediklerini bu kadar önemsiyorsan o zaman onların forumlarını kullan. Bu yabancı sevilicinizide bir türlü anlayamadım gitti. 3 yıldır İngilterede yaşıyorum burdaki çogu profesyonel hoca, Ne @Loving nede @metinav hocanın tırnağı etmezler. İkisinide tanımam reklamda yapmıyorum neyse onu söylüyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
0xhex    24
burak23822, 19 dakika önce yazdı:

Allahtan Ovitrellenin bir işe yaradığını düşünmemişinde 4 kutu kullanmışsın ya bide seni tedavi ettiğini fark etseydin herhalde sabah akşam aç karnına içerdin. 4 Kutuda niye kullandın bi etki alamadıysan choriomon kullansaydın. Yabancıların dediklerini bu kadar önemsiyorsan o zaman onların forumlarını kullan. Bu yabancı sevilicinizide bir türlü anlayamadım gitti. 3 yıldır İngilterede yaşıyorum burdaki çogu profesyonel hoca, Ne @Loving nede @metinav hocanın tırnağı etmezler. İkisinide tanımam reklamda yapmıyorum neyse onu söylüyorum.

geçen kürümde 2 tane kullandım o zaman da işe yaramamıştı bu sefer bari 4 tane yapayım dedim :)
ben hocalarımıza laf ettirmem bahsettiğin hocalarımız alanın
da tecrübeli fikir alişverişinde bulunuyoruz lakin şu da bir gerçek ki ülkemizde Olympia seviyesinde yarışan atlet 1-2 tane var ,hangi ülke ülke kıyaslıyorsun ya...

tarihinde 0xhex tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Kosovturk
      Merhabalar herkese,
      Forumda yeni sayılırım ancak çok faydalı buldum yapandan uğraşandan Allah razı olsun arkadaşlar. 6 aylık kür geçmişim var bulk 3ay 3ayda definasyon masteron,testo propionat ve winstrol kullandım son iğnemi 8gün önce atıldım pct ye başlamak istiyorum.
      Bugün kan ve hormon testlerimi sizinlede paylaşacağım yorumlarsanız memnun olurum. 
      @rastlantisal @GHOST @SPECTRE @Diver

• Yazan: mamibolone
      Merhaba arkadaşlar pct’min tam 1. Ayında kan testi verdim sonuçlarım bu şekilde yorumlarmısınız ?

• Yazan: Anubis666
      Kürüm bitti fakat pregnyl kullanımını unuttum uzun zamandır kür yapmadığım için yardımcı olur musunuz?
      klomen nolvadex pregnyl  Olarak pct mi yapacağım?
      Bazı arkadaşlar ovitrelleyi de öneriyor siz ne düşünüyorsunuz?
    • Yazan: Fkehlibar
      ilk kür deneyimim 28 haftadır kürdeyim.
      İlk 4 ay;
      npp prop masteron (haftada 3,1’er ml) Sonraki 6 hafta;
      tren acetate prop masteron (haftada 3,1’er ml) 15 gün ara verdim sadece prop ve masteron enjeksiyonu yaptım.
      Devamın da 6 hafta;
      tren acetate prop masteron (haftada 3,1’er ml) Şu an 10 gündür haftada 3 kez 0,5 ml prop ve masteron kullanıyorum.
      SORULARIM:
      Düşük doz testesteron enjeksiyonunu ne zaman kesmeliyim ? Pct sürecim nasıl olmalı ?    
      Şimdiden teşekkür ederim. 🙏 
    • Yazan: ametnred
      Herkese Merhaba Adım Ahmet,
      KİŞİSEL ÖZELLİKLERİM:
      Yaş:19 Boy.1.81 Kilo:82.5 1 Yıllık spor geçmişim var ve bu yıl şubatta ilaca başladım totalde 4 kür yaptım bazıları yarım kaldı.
      1.Kür:
      Testomix 400mg haftalık Bolde cyp 75 (haftalık 150mg) PCT YOK 2.Kür:
      Testabol 250 haftalık 500mg Boldebol 250 haftalık 500mg Npp 200mg haftalık Bu kürün 2. haftasında libido dususu yasadigim icin yarida biraktim PCT YOK 3.Kür:
      Testabol 250 haftalık 500mg Decabol 250  Bu kürden hic verim alamadigim icin 8. haftada bıraktım PCT YOK 4.Kür:
      Testomix 800mg haftalık Rimobolan 600mg haftalık Npp 400mg haftalık Bu kürüde 2. haftada bıraktım PCT YOK En son kürümde testislerimin küçüldüğünü hissettim ve ara vermek istedim bu süreçte kan tahlili verdim 14 ağustos kürü bıraktığımda ve 1 ay sonra 17 eylülde verdim. Testesteron değerim normal bandına geldi ama LH ve FSH değerlerim dipte kaldı

Bu süre zarfında 1 haftadır günde 3 hap klomen kullanıyorum bu akşam ovitrelle vuracağım karnımdan ve klomene devam edeceğim 1. hafta bitmesine rağmen klomenden testis büyümesi gibi bir etki alamadım yardım ve fikirlerinizi bekliyorum testislerimi eski haline getirmek ve eski libidoma sahip olmak istiyorum ayrıca sperm sıvım da az.
      KÜR BİTİMİ TAHLİL:

1 AY SONRAKİ TAHLİLİM:

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.