Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

sp371

Sigara içmenin küre zararları nelerdir?

Önerilen İletiler

sp371    17

Arkadaşlar merhaba only testo enanthate küründeyim ama çok fazla sigara içiyorum günde 1.5-2 paketi buluyor. İlacın kendisi zaten zarar veriyor ama sigaranın küre ve vücuda zararları nedir? Bırakamıyorum 2 saat içmesem başım ağrıyor, ekstra riskli gruba mı giriyorum 😂 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ferdikra    2

Kürden aldıgın verim düşer sonucta damar tıkanıklıgı da yapıyor ben de içiyodum bir zaman ilk kürüme girince bıraktım direk sonra tekrar basladm 2 paket net sigara icerken 10 gün önce bıraktım aklıma da gelmiyor bence bırak gitsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    46

sigara derken hangisinden bahsediyorsun kanka?

• ahahaha 1
  • Sinsi 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34    31
sp371, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba only testo enanthate küründeyim ama çok fazla sigara içiyorum günde 1.5-2 paketi buluyor. İlacın kendisi zaten zarar veriyor ama sigaranın küre ve vücuda zararları nedir? Bırakamıyorum 2 saat içmesem başım ağrıyor, ekstra riskli gruba mı giriyorum 😂 

Sigaranın kas protein sentez hızını düşürdüğü araştırmalar var.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    142

Sigara içen birinin steroid kullanmasında ki amaç nedir? Önce bunu sorgulamak lazım. Bırak gitsin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    295
SantoR, 27 dakika önce yazdı:

Sigara içen birinin steroid kullanmasında ki amaç nedir? Önce bunu sorgulamak lazım. Bırak gitsin

Ne alaka güzel kardeşim ben günde ona bakarsan 1.5 paket sigara içiyorum 

• Şerefe 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    142
AREN, Bir saat önce yazdı:

iç az içiyorsun 3'e çıkarıp mr olympiaya katıl senin gibi efsane içiyorsa herkes içsin o zaman güzel kardeşimmm

• Şerefe 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    142
gönderildi (düzenlendi)
AREN, 1 saat önce yazdı:

iç az içiyorsun 3'e çıkarıp mr olympiaya katıl senin gibi efsane içiyorsa herkes içsin o zaman güzel kardeşimmm

buyrun pubmed yayınları  siz Türkçeye çevirin okuyun 

- kas  yapımını / sentezini azaltır

-  kas gucunu azaltır

- kana oksijen tasinmasini azaltır

- kas iskelet sistemine zarar verir

- kaslara protein taşınması azalır

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/36139468/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6046067/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31461300/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/29797443/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7239437/

tarihinde SantoR tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Şerefe 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    295

Teşekkür ederim güzel kardeşim zahmet verdin ben bi sigara daha yakayım 🌹

• ahahaha 2
  • Şerefe 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sp371    17

Arkadaşlar sağolun bilgiler için valla elimde olsa bırakcam sıkıntı stres içindeyim iyi geliyor. Baya zararı varmış aydınlandım azaltmaya çalışıcam teşekkürler herkese

Ritalin, 5 saat önce yazdı:

Parliament night blue kanka😂😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    46
sp371, 57 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar sağolun bilgiler için valla elimde olsa bırakcam sıkıntı stres içindeyim iyi geliyor. Baya zararı varmış aydınlandım azaltmaya çalışıcam teşekkürler herkese

Parliament night blue kanka😂😂

ha taman onu içme kanka al tütünü kendin sar iç emin ol daha iyi antrenman yapıcaksın + kas gelişimine faydası olduğunu duydum bir yerden. kaynak yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    149
Ritalin, 6 saat önce yazdı:

ığh memur.

• Sinsi 1
  • Palyaço 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sp371    17
Ritalin, 41 dakika önce yazdı:

ha taman onu içme kanka al tütünü kendin sar iç emin ol daha iyi antrenman yapıcaksın + kas gelişimine faydası olduğunu duydum bir yerden. kaynak yok

Onu düşünüyorum yav çok maliyet var biraz azaltırız pre workout niyetine Adıyaman tütünü 😂😂

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    290

ifbb Mahmut ırmağın pofur pofur spor salonun önün de sigara içmişliğine sahit olmuşluğum vardı kürde aldığın verimi düşürmezde içmemek senin yararına olacaktır sağlık açısından uzun süre yaşamak istiyorsan.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Binousgym    15

Valla dostum 5 yarışma yaptım. Günde 1 paket sigara içiyorum. Bir sıkıntı olmadı kürle alakalı :) he içmesem  nolurdu bilmiyorum. Sigara sağlığa zararlı. Her sigara içen bırakmak ister ama bu bir bağımlılık 

• Beğen 1
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shet    18

Valla şimdi burdaki yorumları okuyorum okurkende bi sigara yaktım çoğu yarışmacının içtiğini illaki burdaki arkadaşlarımızda biliyordur. Bende günde 1 paket tüktetiyorum illaki zararı var ama ben kürle alakalı bir sıkıntı çıkacağını pek düşünmüyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.