Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

AREN

Deus pharma hk.

Önerilen İletiler

AREN    302

Merhaba güzel abilerim ve güzel kardeşim hepinize güzel haftalar diliyorum. Elime bu marka geçti bugün. Marka ve ilaç konusunda aşırı titiz bir adamım bilenler bilir. Daha öncelerinde Deus Pharma hiç kullanmadım ve bununla ilgil açılan bir konu da bulamadım. Nedir nasıldır.. deneyimi olan var mı aranızda bu marka ile ilgili ? 

Şimdiden teşekkürler 🌹

@metinav @rastlantisal @Diver @SPECTRE @SERKO @GHOST @Bay-T @Semih Erarslan 

IMG_3387.jpeg

• 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metropol    137

çok sağlam bir marka güvenerek kullan fiyatları pahalıydı bunun kaç euro bu

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    302
metropol, 4 dakika önce yazdı:

çok sağlam bir marka güvenerek kullan fiyatları pahalıydı bunun kaç euro bu

Güncel 45 Euro şuan. Eğer sağlamsa baya bi toplu ilaç alışverişim olacak kendisinden

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    206

Sağlam marka orjinal ise hayırlı olsun deusu satan sayılı tipler var

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN, 1 saat önce yazdı:

Güncel 45 Euro şuan. Eğer sağlamsa baya bi toplu ilaç alışverişim olacak kendisinden

33 Euro zaten kargo dahil olmayan fiyatı. Güzel fiyata almışsın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    516

Deus pharma ilk defa duydum doluysa Yunan tanrısı gibi olursun deus Zeus hepsi aynı bantin malları 😁

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
falcon    10

Çok kaliteli bir marka lakin testosteron’una bu kadar para verme derim, anabolizan’larını stokla şansın varken ve bu markanın ürünlerine ulaşabiliyorken

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    302
EmreGundi, 16 saat önce yazdı:

Sağlam marka orjinal ise hayırlı olsun deusu satan sayılı tipler var

Bende deneyip göreceğim artık 

steroidnediryahu, 15 saat önce yazdı:

33 Euro zaten kargo dahil olmayan fiyatı. Güzel fiyata almışsın.

Biraz öyle oldu 😄

SERKO, 13 saat önce yazdı:

Deus pharma ilk defa duydum doluysa Yunan tanrısı gibi olursun deus Zeus hepsi aynı bantin malları 😁

Arenis kadar var mıdır dersin 😁

falcon, 13 saat önce yazdı:

Çok kaliteli bir marka lakin testosteron’una bu kadar para verme derim, anabolizan’larını stokla şansın varken ve bu markanın ürünlerine ulaşabiliyorken

Şuan marka ulaşımında sorun yok ama gerçekten bütün ürünleri biraz tuzlu.

Eğer bu kadar kaliteliyse baya bi stok yapacağım o zaman

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meeter    69

yurtdışı sitesinden Follistatin sipariş vermeyi düşünüyorum, peptitleri nasıl bilmiyorum ve gümrüktede sorun olur mu bilemedim sanırım almayı deneyeceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    137
Meeter, 2 dakika önce yazdı:

yurtdışı sitesinden Follistatin sipariş vermeyi düşünüyorum, peptitleri nasıl bilmiyorum ve gümrüktede sorun olur mu bilemedim sanırım almayı deneyeceğim.

gümrükte sorun çıkar bence o işlere girme

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meeter    69
metropol, 1 dakika önce yazdı:

gümrükte sorun çıkar bence o işlere girme

haklısın çok yüksek ihtimal takılacak fakat bi ihtimal gelirse ve sağlamsa diye 100 euro risk almayı dusunuyorum, fiyatına 66 euro yazmıslar 30 euroda kargo ücreti var, 66 euroya follistatine ucuz gibi geldi bildigim kadarıyla adam akıllı çalısanların fiyatları bu fiyatların cok ustunde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.427
Meeter, 5 dakika önce yazdı:

haklısın çok yüksek ihtimal takılacak fakat bi ihtimal gelirse ve sağlamsa diye 100 euro risk almayı dusunuyorum, fiyatına 66 euro yazmıslar 30 euroda kargo ücreti var, 66 euroya follistatine ucuz gibi geldi bildigim kadarıyla adam akıllı çalısanların fiyatları bu fiyatların cok ustunde.

Doğru normalde daha pahalı olması lazım. Birde gümrük vergisini o fiyata dahil etmelisin. En az 60 euro gümrük vergisine hazır ol :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meeter    69
gönderildi (düzenlendi)
Diver, 4 dakika önce yazdı:

Doğru normalde daha pahalı olması lazım. Birde gümrük vergisini o fiyata dahil etmelisin. En az 60 euro gümrük vergisine hazır ol :)

orjinalin fiyatı yaklaşık 400 dolar falanmış sanırım, bende aşagı yukarı bu fiyatlar oldugunu daha önce duymuştum, sitede satılan 66 euro hikaye yani.

tarihinde Meeter tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.427
Meeter, Şimdi yazdı:

orjinalin fiyatı yaklaşık 400 dolar falanmış sanırım, bende aşagı yukarı bu fiyatlar oldugunu daha önce duymuştum, sitede satıla 66 euro hikaye yani.

400 dolar olan follistatin 315'tir genelde flkonda 1000mcg koyarlar. Follistatin 344 150-200 dolar olması lazım. Tahmin edeceğin gibi 315 daha etkili.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meeter    69
Diver, 1 dakika önce yazdı:

400 dolar olan follistatin 315'tir genelde flkonda 1000mcg koyarlar. Follistatin 344 150-200 dolar olması lazım. Tahmin edeceğin gibi 315 daha etkili.

evet 315 bakıyorum, gunluk 150-200 mcg kullandımıda 1 ay için 5 flakon falan ihtiyacım olacak sanırım ama zaten temin etmek imkansız gibi birşey.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.427
Meeter, 1 dakika önce yazdı:

evet 315 bakıyorum, gunluk 150-200 mcg kullandımıda 1 ay için 5 flakon falan ihtiyacım olacak sanırım ama zaten temin etmek imkansız gibi birşey.

Burak hoca dururken gümrükte yakalanma riskini neden göze alıyorsun? Yanlış bilmiyorsam elinde 315 vardı.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    516

Arenis benim için özel el yapımı Ferrari gibi abartiyorda olabilirim ama bende çok iyi tuttu o marka 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.