Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

rastlantisal    3.412
gönderildi (düzenlendi)
6arrows, 30.08.2024 - 20:04 yazdı:

hocam kafadaki doluluk hissiyatının sebebi hgb yüksekliğinden dolayı mı oluyor? kan bağışı iyi gelir mi

Bazen geliyor, bazen de verdiğin kanın yerine fizyolojik serum da alman gerekiyor. Bünyeye göre değişiyor bu. Her halükarda kan azaltmak işe yarıyor.

Sustanon tecrübesi bir hayli fazla biri olarak söylemeliyim ki sustanon kendi başına tek kişilik dev kadro. Ancak yan etkileri de aynı şekilde. Kısa esterine göre enjeksiyon yapmak gerekmekte. Yoksa E2 ve prolaktin yükseltmesinden, hormon dalgalanmasından yaka silkelettirir. 

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

uslu4335    8
Meeter, 22 saat önce yazdı:

SKT geçse bile ilaçlarda sorun olmaz, güneş görmeyen yerde muhafaza edilmiş olsun yeter.

Hocam buzdolabında muhafaza ediyorum şuanlık ama 2025 sonu gibi kullansam sıkıntı olurmu hiç riske de girmek istemiyorum ama bu arada pharm tech marka dolu olup olmadığını da bilmiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    95
uslu4335, Bir saat önce yazdı:

Hocam buzdolabında muhafaza ediyorum şuanlık ama 2025 sonu gibi kullansam sıkıntı olurmu hiç riske de girmek istemiyorum ama bu arada pharm tech marka dolu olup olmadığını da bilmiyorum.

Buzdolabında kristalleşme olup bozulabilir diye biliyorum. Tavsiyem oda sıcaklığında steril bi yerde muhafaza etmen. 

• +1 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meeter    57
uslu4335, 7 saat önce yazdı:

marka hakkında bilgim yok fakat buzdolabında muhafaza etmeyin, güneş gormeyen bir yerde kalabilir, benım skt 1 yıl geçmiş ilacı bıle kullanmıslıgım var herhangi bir sorun yaşamadım ve genelde de çogu görüş bu yöndedir, kullanılabilir.

• +1 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
uslu4335    8
Meeter, 2.09.2024 - 19:22 yazdı:

marka hakkında bilgim yok fakat buzdolabında muhafaza etmeyin, güneş gormeyen bir yerde kalabilir, benım skt 1 yıl geçmiş ilacı bıle kullanmıslıgım var herhangi bir sorun yaşamadım ve genelde de çogu görüş bu yöndedir, kullanılabilir.

Tamamdır çıkarıyorum ozaman 👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emnakin1    0
Diver, 29.08.2024 - 12:27 yazdı:

Doğru tercih bende noxy bolde küründeyim çok memnunum. 

Bir hafta only testo için yetersiz dostum. Min 6-8 hafta kür sonunda only testo olmalı.

Only testo kür bittikten sonra mı yapılmalı? Örneğin 24 hafta kürüm. 24. hafta bittikten sonra mı only testo yapılmalı 6-8 hafta? Yoksa 24 haftalık bi kür için örnek veriyorum 18. haftadan mı boldenone'u kesmeliyim? Bir de only testo yapacağım haftalarda doz aynı mı kalmalı? Kür bittikten sonra ne kadar ara vermeliyim? Kür bitince ne yapmalıyım ilaca ara verdiğimde? Ara verdiğimde testosteronumu natural aralıkta tutacak kadar küçük dozda testosteron vurmalı mıyım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emnakin1    0

İlk kürüm Testosterone e. (500mg) + Boldenone (400mg) küründeyim. 6. hafta bitti. Böbrek, karaciğer değerleri vb. iyi çok şükür şuan. Kürü (kan değerlerime göre tabii ki) en az 24 hafta yapmak istiyorum. 30 haftaya kadar çıkarabilirim duruma göre. Kürden sonra ne yapılmalı? Ne kadar ara vermeliyim? Ara verdiğimde ne yapmalıyım ve her şeyi kesmeli miyim? Yoksa Testosteronumu natural seviyede tutacak kadar testosterone vurmalı mıyım? Kısacası kür sonrasını nasıl yönetmeliyim? Bilgilendirirseniz çok mutlu olurum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
emnakin1, 2 saat önce yazdı:

Only testo kür bittikten sonra mı yapılmalı? Örneğin 24 hafta kürüm. 24. hafta bittikten sonra mı only testo yapılmalı 6-8 hafta? Yoksa 24 haftalık bi kür için örnek veriyorum 18. haftadan mı boldenone'u kesmeliyim? Bir de only testo yapacağım haftalarda doz aynı mı kalmalı? Kür bittikten sonra ne kadar ara vermeliyim? Kür bitince ne yapmalıyım ilaca ara verdiğimde? Ara verdiğimde testosteronumu natural aralıkta tutacak kadar küçük dozda testosteron vurmalı mıyım?

• Kürü bitirme kararı alınca only testo yapacaksın. 24. Haftada bitirmek istiyorsan o zaman only testoya geçeceksin. Diyelim 500 Testo kullanıyorsun, 2 hafta 500, 2 hafta 250 ve 2/4 hafta da 125 mg alıp kürü bitireceksin.

• Kür bittikten sonra ne yapmak istediğine sen karar verirsin. Pct yapmak istersen  son testoyu vurduktan 3 hafta sonra kan tahlili yaptırıp değerlerini buraya atarsın pct için yardımcı oluruz.

• Kürü bitirdin pct yaptın ne kadar ara vermeliyim diyorsan, tamamen sana kalmış. 2/3 ay sonra tekrar küre gireceksen boşuna pct yapma.

• Başka küre geçmeyi düşünüyorum dersen, pct yapmadan haftalık 125/250 mg testo kullanıp vücudu dinlendirip öyle diğer küre geçebilirsin. 

•Kendimden örnek vereyim; kürü bitirip only testo ile 1/2 ay dinlenip diğer küre geçerim uzun kür daha mantıklı. Şuanda 13 aydır kürdeyim. Kan tahliline göre hareket ederim. Aşağıya günlüklerimi atıyorum fikir sahibi olursun.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: mamibolone
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Daha önce 12 haftalık only testo kürüne girdim. Şuan pct sürecindeyim.
      Merak ettiğim konu şu;
      Eğer kürümü 12 değil de 20 hafta veya 24 hafta yapsaydım bana ekstra olarak zararları ne olurdu ? Diğer sorum ise ideal kür en fazla kaç hafta olmalı? Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: Savac77
      Arkadaşlar merhaba,
      Kür kullanırken proviron kullanılır mı çok arada kaldım proviron testestrone seviyesini normal değerlere çektiğini biliyorum o yüzden pct sırasında kullanıyordum şuan testo masterone gireceğim provironda kullanmayı düşünüyorum testestrone seviyemi düşürür mü ?
    • Yazan: gazomika
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Haftalık 250 mg testo vurmayı düşünüyorum only testo gideceğim. Bir hocayla görüştüm 250 mg kür için düşük 250 mg efektif olmayan bir doz vücuda girince side effect değeri aynı dedi öyle mi gerçekten?
      Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Sefyas
      Herkese tekrardan selamlar, bu mix kürü yaklaşık bir aydır haftada 1ml olacak şekilde kullanıyorum, bu bir ayda libidomda, ağırlıklarım da ve kas kütlemde artış olduğunu hissediyordum fakat kontrol amaçlı 4.enjeksiyondan 1 hafta sonra kan vermek istedim ve şok bir sonuçla karşılaştım. Normalde 3-4 olan total testosteron seviyem yerleri bulmuş ve 1,7 lere kadar gerilemiş. Bu neden olabilir ve bu sorunu nasıl aşabilirim.
      Not: evet ilacın sahte olabileceğine bende katılıyorum ancak güç,libido,kilo her şey artmışken ve salonda kullanan herkes memnunken bu sonuç neden bilen birileri yazarsa çok sevinirim.
      Not 2:bugün kontrol için tekrar kan verdim sonuç yarın çıkacak onu da tekrar paylaşacağım şimdiden çok teşekkürler.

• Yazan: SAMOtrophin
      Selam Bulk küründe Rimo'dan, Bolde'ye geçiş yapmak gibi bir fikrim var. Şuan 350mg rimo alıyorum ve Rimo bittiğinde tam 12 haftaya denk geliyor. 12. Haftadan sonra küre Boldenon ekleyip 16 haftaya pushlmak sizce mantıklı mı? Boldenonun geç açıldığını biliyorum ama öncesindeki rimobolan alımı süreci hızlandırır mı vs bu soruların cevabı bende yok. Bunun artıları ve eksileri nelerdir. 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.