Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

hadder

Ilk kürüme gireceğim planlama konusunda bana yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

hadder    2

Merhaba arkadaş öncelikle,

• yaş 29
  • boyum 1.83
  • kilom 70
  • 4 yıldır aktif olarak fitness yapıyorum  

3 aydır sıkı diyet sonrası diyetisyenden ölçüm cihazı ile ellerden ve ayaklardan olan ölçtürdüğüm yağ oranım 5.5 çıktı naturel olarak bu yağ oranı yapabildim 11 yıllık ptt görevlisiyim günlük 15-.17km arası yürümekteyim çok zorlu bir süreç ardından bulk kürü yapma kararı aldım sizinde yardımınızla bir kaç soru sormak istiyorum yardım ederseniz çok makbule geçer kürüm bu şekilde koruyucularımda bu şekilde sizin bana verebileceğiniz bir tavsiye varmıdır koruyu olarak ne eklemeliyim yada ne gibi şeyler eklemeliyim bunların üzerine birde sormak istediğim kardiyo olarak ben 30-35dk arası 15 eğim 4km  hız ile yapıyorum sizce bırakmalımıyım yoksa devam etmelimiyim günlük 5-6lt su tüketimim var çok yürüdüğüm için 

TEST-Enanthate:

• PAZARTESİ 250MG 
  • CUMA 250MG

BOLDENONE:

• PAZARTESİ 200MG C
  • CUMA 200MG

DİANABOL:

• ANTREMAN ÖNCESİ 30MG

ARIMIDEKS:

• PAZARTESİ 1MG
  • CUMA 1MG

TAMOKSIFEN:

• PAZARTESİ 10MG
  • ÇARŞAMBA 10MG
  • CUMA 10MG

Koruyucular-Vitaminler:

• Kingsize Blackgurdian KARACİĞER KORUYU
  • Kingsize Oncycl KARACİĞER KORUYUCU
  • Proteinocean KDNY BÖBREK KORUYUCU
  • Proteinocean LVR KARACİĞER KORUYUCU
  • Grimlabs Kidney DTOX BÖBREK KORUYUCU
  • BlackstoneLabs Turmeric ZERDEÇAL VAR İÇERİSİNDE
  • OMEGA3
  • D-VİTAMİNİ
  • MULTİVİTAMİN
  • C-VİTAMİNİ
  • CLAA
  • ZMAA
  • ASTRAGALUS

Kan tahlili sonuçlarım:

Enabiz-Tahlilleri_2_00001.thumb.png.b17109f4d5b6f5345dd4a88b66ca0cfa.png Enabiz-Tahlilleri_00001.thumb.png.b5af075c7af25688403aef72d8110d6d.png Enabiz-Tahlilleri_00002.thumb.png.ab87c92b10d92fc18fcd26d9f4318db8.png Enabiz-Tahlilleri_2_00002.thumb.png.4c67bc4c8d88d589dbba2530e13f0a6b.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardas    294
gönderildi (düzenlendi)

arimidexi kafana göre içmen mantıklı değil heleki boldenon varken dianabolu sabah akşam birde antrenman öncesi diye böl bence etki süresi kısa çünkü ondan gün içinde aralıklarla içmek daha mantıklı bence ben kendim öyle yapıyorum. Bide bu kadar karaciğer koruyucu fazla değil mi 1 tane marka belirlersin sabah akşam içersin duruma göre nac600 eklersin dianabolden dolayı bu kadar fazla içiyorsan dianabolu içtiğin sürece eski seviyesine geri çıkar.Kardioları biraz azaltabilirsin ilaç var diye yağlanmıcaksın gibi bir şey yok yağ yakmaya yönelik winstrol anavar gibi ürün yok çünkü 10-15dk yeterli bence haftada 3-4. Kürü ne kadar süre yapıcaksınız ?

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hadder    2

Hocam 6 ay kürde kalmayı planlıyorum o karaciğer koruyucuları fazladan aldım hepsini birden kullanmıyorum 1 gün birisi birgün birisini felan kullanıyorum amacım fazla yağlanmamak benim genetik yapım direk cheat yapsam mesela 1 öğün hemen bele doluyor minimum şekilde yağlanmadan yapmak istiyorum oda çok zor galiba dediğinize göre 90-95kg görmek istiyorum birde hdl kolestorel çok yüksek olması sıkıntılımı kırmızı çizgili çünkü sizce?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    41

Ben olsam enjeksiyonları Pazartesi - perşembe yapardım. Dianabolü çıkarırdım çünkü tabletlerle aldığın kilo ve su tabletler bitince gidecek, karaciğeri yormaya değmez (harbi toksik ilaç çünkü) zaten uzun süre kürde kalacaksın.

Arimidexi de ya hassasiyet hissettiğimde test yaptırır alırdım ya da vücudumu tanıyorsam ona göre dozajlama yapardım. Bunlar benim şahsi fikirlerim gerisi size kalmış, bol şanslar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    294
gönderildi (düzenlendi)
hadder, 35 dakika önce yazdı:

Hocam 6 ay kürde kalmayı planlıyorum o karaciğer koruyucuları fazladan aldım hepsini birden kullanmıyorum 1 gün birisi birgün birisini felan kullanıyorum amacım fazla yağlanmamak benim genetik yapım direk cheat yapsam mesela 1 öğün hemen bele doluyor minimum şekilde yağlanmadan yapmak istiyorum oda çok zor galiba dediğinize göre 90-95kg görmek istiyorum birde hdl kolestorel çok yüksek olması sıkıntılımı kırmızı çizgili çünkü sizce?

D3 ve omega 3 ü düzenli kullan zeytinyağı filan tüket kolestrol için boldenon bende kolestrolü kötü etkiliyor fakat sağlıklı yağlarla filan en aza indirebilirsin zararı onun dışında yağlanmadan büyüyebilirsin temiz beslenirsen naturalde olduğu gibi hatların tam kapanmaz yani şuan karın kası görüyorsan gene görmeye devam edersin. Enjeksiyon günlerin iyi onun dışında dianabol karaciğeri yoruyor ve sadece su tutuyor direk gidiyor fakat boldenon filan geç açılıyor o arada zaman kaybetmemek için 6 hafta kullanmak mantıklı bence boldenon açıldıktan sonra onu kessende ağırlıkların düşmez üstüne koyarak gidersin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hadder    2
ardas, 7 saat önce yazdı:

D3 ve omega 3 ü düzenli kullan zeytinyağı filan tüket kolestrol için boldenon bende kolestrolü kötü etkiliyor fakat sağlıklı yağlarla filan en aza indirebilirsin zararı onun dışında yağlanmadan büyüyebilirsin temiz beslenirsen naturalde olduğu gibi hatların tam kapanmaz yani şuan karın kası görüyorsan gene görmeye devam edersin. Enjeksiyon günlerin iyi onun dışında dianabol karaciğeri yoruyor ve sadece su tutuyor direk gidiyor fakat boldenon filan geç açılıyor o arada zaman kaybetmemek için 6 hafta kullanmak mantıklı bence boldenon açıldıktan sonra onu kessende ağırlıkların düşmez üstüne koyarak gidersin.

Hocam hdl kolestorel iyi kolesterol anlamına geliyor bu kadar yüksek olması iyimi kötümü anlamında sordum bilmediğim için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    294
hadder, 3 saat önce yazdı:

Hocam hdl kolestorel iyi kolesterol anlamına geliyor bu kadar yüksek olması iyimi kötümü anlamında sordum bilmediğim için

Ldl nin düşük olması iyi hdl de 30 dan düşük olmadığı sürece sorun değil yüksek olabilir yani.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hadder    2
ardas, 3 saat önce yazdı:

Ldl nin düşük olması iyi hdl de 30 dan düşük olmadığı sürece sorun değil yüksek olabilir yani.

Hocam pazartesi testo e ve boldenonu vurdurdum dinaboluda antrenman öncesi aldım  kollarım kendiliğinden Pump olması normalmi daha 1 hafta bitmeden kollarımı sıksam patlayacak gibi taş oluyor ve birde ateş basması geliyor özellikle geceleri sanki yanıyorum gibi kafamdan alev çıkacak gibi antremandada öyle oluyor sanki heryerinden alev çıkacak gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    294
gönderildi (düzenlendi)

normal kan basıncından dolayı olabilir pump dianabol kaynaklıdır. kan ver rahatlarsın belki.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hadder    2

İlk hafta bulk kürüm kollarda inanılmaz pump ve hissiyat var yarın tekrar vurulucağım 1.haftam bitmiş olacak

a707aebd-1187-4d57-9e3b-30a696421fb8.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hadder    2

Kürümün 2.haftası ve inanılmaz kollarda kendiliğinden pump olması ve ağrılarımın eskisi gibi olmaması

IMG_1720.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rhapsody3132    12
hadder, 11 saat önce yazdı:

Kürümün 2.haftası ve inanılmaz kollarda kendiliğinden pump olması ve ağrılarımın eskisi gibi olmaması

IMG_1720.jpeg

yağlı bir yapın yok gibi dostum neden haftalık 2 mg armidex alıyorsun kürünü baltalayabilirsin hissiyat kan testinde vs çıktıysa orası ayrıda rutin olarak kullanıyorsun sanırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hadder    2
Rhapsody3132, 2 saat önce yazdı:

yağlı bir yapın yok gibi dostum neden haftalık 2 mg armidex alıyorsun kürünü baltalayabilirsin hissiyat kan testinde vs çıktıysa orası ayrıda rutin olarak kullanıyorsun sanırım.

Arımıdeks ve tamoksifeni kestim hissiyata göre kullanacağım 7 gün tatil yaptım orda biraz fazla kaçırdım yanlarım felan doldu yağ oranım baya arttı ama şimdi temiz beslenerek daha fazla kilo almak hedefim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: MakeYourLife
      Merhabalar ilk kürümü almak istiyorum ama nereden alacağımı bilmiyorum.
      Sorularım:
      ÜRÜNLERİ NEREDEN VE NASIL TEDARİK EDEBİLİRİM? HANGİ KÜR İLE BAŞLAMALIYIM? PEPTİD VE SARMS DENİLEN ŞEYLERDE NEYİN NESİ? Kişisel özellikler:
      yaş 28 kilo 80 boy 1.72 Tüm cevaplar için teşekkür ederim
    • Yazan: EsRon
      Merhaba arkadaşlar,
      Öncelikle forumda yeniyim ve forumdaki konuları bir süredir takip ediyorum sizlerin fikir ve görüşlerinize danışmak istiyorum.
      Şu an ilk kür deneyimimi yaşıyorum, aktif olarak 3 yıl ve daha öncesi ise aralıklı olarak toplam 5 yıl fıtness deneyimim bulunmakta.
      Şimdi ben 12 haftalık Deca, Enantat, Boldenun, Masterelon, Propionete, Clanbeteroll ve Turinabol tablet olarak PT eşliğinde bu küre başladım. Kürün şu an 10. Haftasındayım ve İlk başladığımda 1.73 Boy 85 Kiloydum (Yaş 27) ve şu an Kilo olarak 82 yim kas hacmim arttı fakat dikkatli ve protein ağırlıklı beslenmeme rağmen alt taraf için (Bel ve karın çevresi) istediğim yeterli detaylanmayı yakalayamadım.
      O yüzden bu kürüm bittikten sonra tekrar hocam eşliğinde 4 Hafta daha kürümü şu ilaçlarla uzatma kararı aldık. Propionete, Wistroll, Masterelon, Stanazol tablet ve Oxandralon olarak,  izlediğim bu yolda acaba sizin düşünce ve tavsiyeleriniz neler olabilir.  
      Not : Amacım Bulk dönemi kadar olmasa da hacim kazanıp ve olabildiğince detaylı görünüme kavuşmak.
    • Yazan: Morpheus
      Arkadaşlar herkese merhaba,
      29 yaşındayım boyum 1.90 Kilom 74 Bileklerim, ön kol ve bicepsler bildiğiniz aşırı derecede ince, bildiğiniz küçük çocuk gibi. ne yersem yiyeyim hep göbek olmaya başladı. Müthiş iğrenç duruyor. oversize giyerek kapatıyorum adeta. instada çok dolaştım aşırı derecede araştırma yaptım. istanbulda bir spor salonuna yazıldım şimdi. biriyle tanıştım internetten, kendisi goril gibi. Bana çok düşük maliyette ve çok müthiş ilerleme için güzel beslenme programı ve 12 haftalık bi kür programı başlatalım dedi. Olumlu olarak bir şey katabilir miyim kendime acaba ? Artık bir şey beğenip giydiğim zaman üstümde güzel dursun istiyorum. Bu durum gerçekten psikolojimi bozmaya başladı. Vaktim fazlasıyla var. Yardımlarınızı fikirlerinizi bekliyorum.
      Herkese sonsuz teşekkürler.. 
    • Yazan: salo
      Merhabalar abilerim 
      1 yıl önce 5 6 aylık bir spor kariyerim oldu. Yanlış beslenme, bilgisiz antrenmanlar bu sürede bana çok fazla yağ kazandırdı, elbette kas da kazandım ama ne kadar geçen sene yaz geldiğinde spora ara verdim ve sağlıksız diyet yaptım 2 ayda 12 kilo falan verdim ondan sonra kafama göre yemeye devam ettim. Okul zamanı şubat civarı spora tekrar başladım ama bu sefer biraz daha yediklerime dikkat ettim ve antrenmanlarımın hakkını vererek kilolarımı falan arttırdım. Yaklaşık 6 aydır da şu an ara vermeden yapıyorum. 
      Kilom 1 hafta önce 78 79 civarıydı. Boyum 1.80
      Elbette genetik sınırda değilim, belim genetik olarak kalın ve üstüne de su ve yağ gelince daha kalın gözüküyor. Biraz da olsa kas kütlem var, dumbbell presste 37.5 40 kiloları kullanıyorum (6 8 tekrar civarı).
      Demek istediğim vücudum genetik sınıra gelmedi ama şu an testosterone enanthate kullanarak kütle kazanmak, güçlenmek ve bunlar olurken belimin kalınlaşmamasını istiyorum. Doğuştan bir böbreğim diğer böbreğimin görevini üstlenmiş (birisi %25 birisi %75 çalışıyor) bu da önemlidir diye düşünüyorum. Böbreklerimi en az yorulacağı ve östrojen seviyemi baskılayabilecek bir kür tavsiyenize ihtiyacım var.
    • Yazan: Seltarno
      Öncelikle Herkese Merhaba,
      Yaklaşık 4-5 senelik bir spor geçmişim var, ancak yaklaşık 2 senedir sporu bırakmıştım ve 86 kilolara kadar çıkmıştım. Son 3-4 aydır spora tekrar başladım ve 75 kilolara kadar indim. Şimdi küre başlama kararı aldım. Size sormak istediğim birkaç soru var. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
      Sizden ricam ilk kürüm olacağı için:
      KÜR İÇERİĞİM NASIL OLMALI HANGİ İLAÇLARI KULLANMALIYIM ? Almam gereken vitamin takviyeleri nelerdir ?  Enjekte nasıl nereye yapılmalı? Testleri Devlet hastanesinde yaptırabilir miyim veya özelde mi yaptırmam gerekiyor ? kür içerisinde jinekomasti yi engellemek için nasıl bir yol izlemeliyim ? Kişisel özellikler:
      Yaş-23
      Boy-1.74
      Kilo-75
      NOT:
      Definasyon küründeyken kilomu koruyup üzerine kütle eklemek istiyorum bu kilolarda kalıp parçalı ve hacimli bir vücut yapma hedefindeyim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.