Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Plaque

Yüksek kalori beslenme programı rica ediyorum

Önerilen İletiler

Plaque    3

Abiler kardeşler hepinize selamlar,

Basit ve yüksek kalorili beslenme programı aramaktayım çok kolay gözüken ama gerçekten bilgi kirliliği olan eeeen önemli konudur benim için yemesi kolay içmesi kolay yüksek kalori beslenme programı talep ediyorum lütfen boş geçmeyelim :) hepinize saygılar sevgiler severek okuyorum.. kullandığınız yaptığınız yediğiniz programları atarsanız kendimize göre olanı bulur uygularız herkes faydalanır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    1.101

Vakit sorunum olduğu için yüksek kalorili shake ile uğraşamıyorum. Hardline Gainer kullanıyorum tavsiye ederim ben memnunum. Antrenmandan önce yada içinde vitargo kullanıyorum. Shake tarifi istiyorum dersen insantagramda kaslıfilozof'u tavsiye ederim çok güzel tarifleri var ve uygun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Plaque    3
Diver, 4 dakika önce yazdı:

Vakit sorunum olduğu için yüksek kalorili shake ile uğraşamıyorum. Hardline Gainer kullanıyorum tavsiye ederim ben memnunum. Antrenmandan önce yada içinde vitargo kullanıyorum. Shake tarifi istiyorum dersen insantagramda kaslıfilozof'u tavsiye ederim çok güzel tarifleri var ve uygun.

hocam günlük beslenme programıda olabilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.101
Plaque, 11 dakika önce yazdı:

hocam günlük beslenme programıda olabilir 

5 bin kalori tüketiyorum.

5 yumurta +gainer+ 1 kg tavuk göğsü +800 gr pirinç ve bol yeşillik salata...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.225

https://www.supplementler.com/urun/kingsize-nutrition-all-in-one-5000-gr-22922

Şunun formülü çok hoşuma gitti.

Beslenme programlık bir şey yok. fatsecret gibi uygulamalara gireceksin.

Baktın az oldu bugün yarın vites artıracaksın.

Cici bebe + tahin + süt mesela sevdiğim kalori kaynaklarından.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Plaque    3

cici bebe tahin süt mesela muazzam bir örnekti şu tarz beklentilerim var 

pirinç unu ve maltodekstrin kullanımı uzun vadede sorun yaşatır mı hocam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    467

Bu ürünü aldım içeriği gayet iyi bence,creatine dışında ki tüm suplementlerim king size + yüzde 15 indirim :)

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.101
Plaque, 29 dakika önce yazdı:

Lifli gıdalar tüketmezsen sindirim sorunu yaşarsın sadece.

SERKO, 7 dakika önce yazdı:

Bu ürünü aldım içeriği gayet iyi bence,creatine dışında ki tüm suplementlerim king size + yüzde 15 indirim :)

Kingsizedan çok memnunum özellikle Monster pak ten 😄

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.225
SERKO, 2 dakika önce yazdı:

Bunda kreatin de var. Maliyet hesaplarken onu da düşünmek lazım. 

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    467
Diver, 5 dakika önce yazdı:

Kingsizedan çok memnunum özellikle Monster pak ten 😄

tüm ürünleri çok iyi ama ben sadece creatine refleks kullanıyorum yada hardline pure cre...king in creatine etki alamadım

rastlantisal, 5 dakika önce yazdı:

Bunda kreatin de var. Maliyet hesaplarken onu da düşünmek lazım. 

evet hocam idman sonrası birebir bir suplement ama ben creatine idman önceside alıyorum

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.101
SERKO, 5 dakika önce yazdı:

tüm ürünleri çok iyi ama ben sadece creatine refleks kullanıyorum yada hardline pure cre...king in creatine etki alamadım

evet hocam idman sonrası birebir bir suplement ama ben creatine idman önceside alıyorum

Senin tavsiyenle reflex aldım. Kingsize ile fark göremedim ama sen daha iyi bilirsin abi :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.225
Plaque, 32 dakika önce yazdı:

200GR cicibebe, 1/2 Litre süt, 50GR koska tahin. Besin değerleri aşağıdadır.

image.png.fe67669349b101e9ab9e7d2c8b70d793.png

Sen zaten 1500 kaloriyi direk alıyorsun. Benim diyen adam 5000 kalori ile bulk yapıyor...

• Şerefe 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    467
Diver, 8 dakika önce yazdı:

Senin tavsiyenle reflex aldım. Kingsize ile fark göremedim ama sen daha iyi bilirsin abi :)

ben daha iyi hissettim pure olması fark ediyor bende 

mesela big joy kullandım 0 etki ama pure olan refleks yada hardline kullandığım zaman 2 - 3 haftaya fark ediyor bende

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.101
SERKO, Şimdi yazdı:

ben daha iyi hissettim pure olması fark ediyor bende 

mesela big joy kullandım 0 etki ama pure olan refleks yada hardline kullandığım zaman 2 - 3 haftaya fark ediyor bende

Bigjoyun Allah belasını versin 😄 citruline aldım gram etki yok 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    467
rastlantisal, 34 dakika önce yazdı:

200GR cicibebe, 1/2 Litre süt, 50GR koska tahin. Besin değerleri aşağıdadır.

image.png.fe67669349b101e9ab9e7d2c8b70d793.png

Sen zaten 1500 kaloriyi direk alıyorsun. Benim diyen adam 5000 kalori ile bulk yapıyor...

bunu denicem hocam 

Diver, 23 dakika önce yazdı:

• citruline bcaa glutamine king size 
  • creatine refleks
  • beef amino carnivor yurt dışı
  • pre workout c4 yurt dışı

big joy bir ara oluk oluk bedava geliyordu bana biraderden dolayi hard değil ürünleri kulagıma damlatmam :)

bir arkadaş vardı doğal vücutçu karpuz kabugu çekirdeği falan yerde içeriğinde citruline var diye fena pump oluyormuş doğru var ama 10 kilo yemen lazım :) en sonunda dedim ki bak oğlum inşaat demiriyle döverim seni git al bir kutu ölmezsin eşşekmisin sen karpuz kabugu yiyorsun kışın nerden bulucan dedim ? kurutucakmış hahahahahah

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.101
SERKO, Şimdi yazdı:

bir arkadaş vardı doğal vücutçu karpuz kabugu çekirdeği falan yerde içeriğinde citruline var diye fena pump oluyormuş doğru var ama 10 kilo yemen lazım :)

en sonunda dedim ki bak oğlum inşaat demiriyle döverim seni git al bir kutu ölmezsin eşşekmisin sen karpuz kabugu yiyorsun kışın nerden bulucan dedim ? kurutucakmış hahahahahah

Arkadaşın Antepli mi abi efsaneymiş🤣🤣🤣 Antepliler çok sever 😁😁😁

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    467
Diver, Şimdi yazdı:

Arkadaşın Antepli mi abi efsaneymiş🤣🤣🤣 Antepliler çok sever 😁😁😁

yok ya trakyalı kiloyla rakı içer suplementden korkardı.Hani vrya öyle modeller redkit gibi ağzından sigara düşmez her yol var senin benim protein tozuma laf söyler neymiş çocuk olmazmış hahahaha

• ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.101
SERKO, 19 dakika önce yazdı:

yok ya trakyalı kiloyla rakı içer suplementden korkardı.Hani vrya öyle modeller redkit gibi ağzından sigara düşmez her yol var senin benim protein tozuma laf söyler neymiş çocuk olmazmış hahahaha

Bitiyorum o kafaya sigara içer protein tozunda ağır metal var kullanma der 🤣

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    467
Diver, Şimdi yazdı:

Bitiyorum o kafaya sigara içer protein tozunda ağır metal var kullanma der 🤣

bi bitmediler zaten çevremde çok bunlardan toksit tipler

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kemalerkan    4

**Kahvaltı**

• - Yulaf Ezmesi: 80g
  • - Süt: 200ml
  • - Muz: 1 adet
  • - Fıstık Ezmesi: 1 tatlı kaşığı
  • - Omlet: 2 tam yumurta, 1 yumurta beyazı, 100g sebze

**Ara Öğün (ilk)**

• - Smoothie: 1 muz, 1 ölçek protein tozu, 200ml su
  • - Badem: 15g
  • - Fındık: 1 avuç (20g)

**Öğle Yemeği**

• - Izgara Tavuk Göğsü: 150g
  • - Beyaz Pirinç Pilavı: 1 su bardağı pişmiş
  • - Fırında Kızarmış Sebzeler: 150g (kırmızı biber, yeşil biber, kabak, soğan, havuç)
  • - Yoğurt: 100g

**Ara Öğün (ikinci)**

• - Yoğurt: 200g
  • - Elma: 1 adet
  • - Chia Tohumu: 1 yemek kaşığı
  • - Ceviz: 15g

**Akşam Yemeği**

• - Tavuk Göğsü: 150g
  • - Basmati Pirinç: 2 su bardağı pişmiş
  • - Kızarmış Brokoli: 150g
  • - Zeytinyağı: 1 tatlı kaşığı

**Ara Öğün (üçüncü)**

• - Izgara Tavuk Göğsü: 50g
  • - Tam Tahıllı Ekmek: 1 dilim
  • - Yeşil Yapraklı Sebzeler: 50g
  • - Ceviz: 1 avuç (20g)

**Toplam Günlük Besin Değerleri**

• - Kalori: 4231 kcal
  • - Protein: 200g
  • - Karbonhidrat: 467g
  • - Yağ: 93g
  • Beğen 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Plaque    3

çok sağolun güzel bir liste.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kemalerkan    4
Plaque, 44 dakika önce yazdı:

çok sağolun güzel bir liste.

rica ederim kendi listem biraz mide bulandırıyo ama değer dirty için de bi.liste var ama obezite garantili 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Plaque    3
kemalerkan, 38 dakika önce yazdı:

rica ederim kendi listem biraz mide bulandırıyo ama değer dirty için de bi.liste var ama obezite garantili 😂

o listeyide okumak isterim eğer mümkünse :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kemalerkan    4
Plaque, 5 saat önce yazdı:

o listeyide okumak isterim eğer mümkünse :D

**Kahvaltı**

- **Tam Yulaf Ezmesi:** 100g

- **Tam Yağlı Süt:** 400ml

- **Büyük Muz:** 1 adet

- **Fıstık Ezmesi:** 2 yemek kaşığı

- **Omlet:** 4 tam yumurta, 2 yumurta beyazı, 100g sebze

- **Tam Tahıllı Ekmek:** 2 dilim

**Ara Öğün (ilk)**

- **Protein Smoothie:** 1 muz, 1 ölçek protein tozu, 200ml tam yağlı süt, 1 yemek kaşığı fıstık ezmesi

- **Ceviz:** 30g

**Öğle Yemeği**

- **Izgara Tavuk Göğsü:** 200g

- **Beyaz Pirinç Pilavı:** 2 su bardağı pişmiş

- **Fırında Kızarmış Sebzeler:** 200g (kırmızı biber, yeşil biber, kabak, soğan, havuç)

- **Tam Yağlı Yoğurt:** 200g

**Ara Öğün (ikinci)**

- **Tam Yağlı Yoğurt:** 200g

- **Elma:** 1 adet

- **Chia Tohumu:** 1 yemek kaşığı

- **Badem:** 30g

**Akşam Yemeği**

- **Dana Bonfile:** 200g

- **Basmati Pirinç:** 3 su bardağı pişmiş

- **Izgara Sebzeler:** 200g

- **Zeytinyağı:** 2 yemek kaşığı

**Ara Öğün (üçüncü)**

- **Izgara Somon:** 150g

- **Tam Tahıllı Ekmek:** 2 dilim

- **Yeşil Yapraklı Sebzeler:** 100g

- **Avokado:** 1 adet

**Gece Öğünü**

- **Kazein Protein Shake:** 1 ölçek kazein protein tozu, 200ml tam yağlı süt

- **Yer Fıstığı:** 30g

### Toplam Günlük Besin Değerleri

- **Kalori:** 5,613 kcal

- **Protein:** 220g

- **Karbonhidrat:** 520g

- **Yağ:** 180g

Haftalık 4k ya yakın bi maliyeti var hocam 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Plaque    3

uygulayacak bütçesi olan var ise deneyebilirler :D

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: lordboethiah
      Herkese selamlar, saygılar
      3 senelik bir spor geçmişim var, geçen kış amatörce de olsa bir only testo e. (iran malı) bir küre girişmiştim. Kürüm 15 haftalıktı fakat ben net 3 haftaya yakın bir süresini griple geçirdim. Kürümün 9. haftasında yakalandığım gripten dolayı başlangıç halime geri dönüş gibi oldum. Bu sene gireceğim kürümde kayıplar olmasını istemediğimden kışa bırakmak istemiyorum.
      İdman stilim blood and guts, öğünlerimi de disiplinli yiyorum. ,
      Güncel formum ektedir.
      26 yaş 86kg 175boy 20 haftalık bir only testo kürü düşünüyorum. Basit bir kürle devam etmek istiyorum yine, danabol ekleyip eklememek konusunda kararsızım, alınan kütlenin idrarla geri atılmasından dolayı. Yorumlarınız ve önerileriniz benim için çok çok önemli.
      Herkese sağlıklı günler

• Yazan: Ahmetphenylprop
      Totalde haftalık 500mg sustanon,200mg trenbolone acetate,günlük 50mg proviron,uyku öncesi 2.5iu sabah 2,5 iu hygetropin,10 iu novorapid
      nac1200 günlük 2 tablet, yeterli proteini alıyorum,750 pirinç yiyorum ama kürün sonlarında 1kgye kadar çıkarırım,bol bol yeşillik tüketiyorum
      totalde 12 haftalık bir blast cycle
      Blast sonrası cruise olarak 125mg testosteron enanthate ve 5iu hygetropin alacağım en kötü 1 ay dinlenirim
      177 72kg 12 yağ oranı
      sizce dozlar nasıl veya başka öneriniz var mı?
    • Yazan: Dağaslanı
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Değişimimi sizinle paylaşmak istedim ve yorumlarınızı bekliyorum.
      Kullandığım ürünlerin markası: NOXY LABS - https://www.noxy-labs.com/
      Kür başlangıcı: 87 kg
      Kür sonu: 104 kg
      Kullanılan ilaçlar:
      TESTOSTERON DECA ANAPOLON      
    • Yazan: ketojen
      Herkese selam,
      Başlık ne kadar saçmaysa yaşadığım şey de o kadar saçma arkadaşlar.
      Yaşım 36 Boy 176 Kilo 85 4 yıldır spor yapıyorum Ramazandan beri metabolizmam bozuldu resmen. Ramazan da eşimin memleketine gittik ve beslenme düzenimi 10 günlüğüne saldım, insanlar orda günde 6-7 öğün yiyorlar tek bildikleri yemek yemek. Farketmeden kilo almaya başladım ama yılında 345 günü diyet bozmuyorum arkadaşlar, arada böyle kaçamaklar oluyor. Ramazandaki o 10 günden sonra kendimi toplayamadım bir türlü, yağ oranım çok yükseldi öncelikle 15 lerden 24 lere falan çıktı. Bu arada boyun ve bel çevresi hesabına göre bu sonuca varıyorum belki yanlıştır.
      Ramazandan bu yana olan beslenmemi yazayım size:
      Kahvaltı 100 gr pirinç unu 2 yumurta 2 yemek kaşığı tahin 1 çay kaşığı keçi boynuzu pekmezi Maydanoz Marul Karışık salata çeşitleri 1 er bardak yeşil çay kiraz sapı kayısı mısır püskülü karışık çay 2 saat sonrasında 2 tane espresso ve sonrasından spora gidiyorum ( 1000 gündür falan bunu yiyorum belki 30 gün bozmuşumdur) Spordan geliyorum 350 gr tavuk göğsü 15 dk sonra 200 gr. pirinç. , 1 yemek kaşığı manda yoğurdu, küçük bir miktar beyaz lahana turşusu, 150 ml laktozsuz kefir, bir miktar yeşillik.
      Günün geri kalanında aç hissettiğimde 200 gr daha tavuk göğsü ve yeşillik. 
      İdman düzenim şöyle :
      Pazartesiden başlayarak...
      gün gündüz masa tenisi 1 saat ( ortalama nabız 120 civarı) akşam halı saha maçı(profesyonel futbolcular falan var bayağı koşturmalı( ortalama 5.5 km koşma aralığı) gün göğüs + arka kol gün gündüz masa tenisi 1 saat , 5-6 saat sonra sırt + kardiyo gün bacak + abs gün omuz + kardiyo  gün ön kol + arka kol gün off 5 gün idman 1 gün off 1 gün sadece halı saha şeklinde anlayacağınız. Uyku düzenim ortalama 9 saat bazen 10 saat. Bu düzene ve beslenme planlamasına göre kilo vermem gerekiyor ama ben bırakın yerimde saymayı kilo alıyorum problem ne olabilir?
      ( su tüketimim 5-7 lt. arası) 
      Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: yasarrcnn
      Herkese merhabalar,
      Yaş 24 Boy 178 Kilo 74 Yağ oranım ise %10-12 aralığındadır Kullanacağım ilaçlar;
      1-8 Hafta arası 250mg Testosteron Enanthate 6-17 Hafta arası 200/300mg Rimobolan  8-18 Hafta arası 500mg Testosteron Enanthate 18-20 Hafta arası 250 Testosteron Enanthate Kullandığım ve kullanacağım ekstralar;
      Omega-3, Demir Dikeni, Deve Dikeni, ZMA, Demir, B-Complex, Devit-3, Kreatin Genel olarak bugüne kadar öğrendiğim bilgiler, insanların paylaştığı deneyimler ve en çokta bu forumdan edindiğim değerli bilgiler ile sizlerle kür, antrenman ve beslenme programımı paylaşmak istedim. Sizlerden paylaşımlarım ile ilgili yorumlar, tavsiyeler almak beni hem bir adım ileri taşıyacaktır hem de hatalarım var ise düzeltmemi sağlayacaktır. Şimdiden yardımcı olmak isteyecek herkese teşekkür ediyorum. @rastlantisal Abi en çok senin paylaşımlarını, yorumlarını okudum ve senden çok fazla şey öğrendim, öğrenmeye devam edeceğim inşallah, eğer inceleyip yorum yapma fırsatın olursa senin tavsiyelerini mutlaka bekliyor olacağım.
      Kür programım resimdeki gibidir, ilaç dozajları veyahut pct ilaçlarının kullanım zamanı ve dozajları kür içerisinde ve sonrasında alacağım kan değerlerim ile mutlaka değişime uğrayacaktır. Kesinlikle ezbere hareket etmeyeceğim, görseldeki kullanımlar şimdilik tamamen temsilidir. 

Kür öncesinde doğal test sonuçlarım;

İlerleyen haftalarda gelen test sonuçları ile değerlerin güncel halini paylaşacağım.
      Ekstra olarak ilgisini çeken, merak eden olursa diye güncel beslenme ve antrenman programımı da ekliyorum.

Buraya kadar okuyan yardımcı olan, olmayan herkese vaktini ayırdığı için teşekkür ediyorum. Sağlıcakla kalın!

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.