Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

nomore1

Kan testi sonuçlarıma göre böbrek değerlerim referans dışı ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

nomore1    1

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

4 Aydır iran testosterone toplam 500 mg pazartesi-perşembe 250 mg olmak üzere kullanıyorum son 15-20 gündür oxandrolone var  ayrıca 25 gündür de bir sebepten dolayı antibiyotik olarak bactrim kullanıyorum böbrek değerleri gözümü korkuttu açıkçası su alımım maksimum 2-3 lıtredır son enjeksiyon pazartesi günüydü bugün cuma test yaptırdım testo değeri sizce normal mi makine o değere kadar mı ölçtü bilmiyorum normalde 1500+ yazması lazım ama böbrek konusunda antibiyotik mi yaptı acaba bu şekilde moralim bozuldu biraz tehlikeli mi hocalar tavsiyelerinizi bekliyorum @metinav@rastlantisal

6688347ca3d7f_Adsz.thumb.jpg.14636e1ac7570d8f22ebc0cd93af50c5.jpg 668834813a7c7_Adsz2.jpg.e59168e79bb31fd07c6f7ad3863657bb.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    1.365

Oxandrolone markası nedir? Ne kadara aldın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nomore1    1
Diver, 1 dakika önce yazdı:

Oxandrolone markası nedir? Ne kadara aldın?

zphc tr üretim medicine  850 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365
nomore1, 26 dakika önce yazdı:

zphc tr üretim medicine  850 

Kan değerlerini büyük ihtimalle o bozuyor. Bu paraya ox olmaz dostum yerinde olsam kullanmam.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    584
Diver, Şimdi yazdı:

Kan değerlerini büyük ihtimalle o bozuyor. Bu paraya ox olmaz dostum yerinde olsam kullanmam.

Olur abicim ama ox olur o rakama oxandrolone olmaz xD

• Beğen 1
  • ahahaha 2
  • Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nomore1    1
GHOST, 1 dakika önce yazdı:

Olur abicim ama ox olur o rakama oxandrolone olmaz xD

Bıraktım hocam zaten winstrol niyetine almıştım aslında ama oxun pahalı olduğunu biliyorum normalde genelde wins koyuyorlar diye neyse artık değerler konusunda yorumunuz var mıdır? Hemogram böbrek vs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
nomore1, Bir saat önce yazdı:

Bıraktım hocam zaten winstrol niyetine almıştım aslında ama oxun pahalı olduğunu biliyorum normalde genelde wins koyuyorlar diye neyse artık değerler konusunda yorumunuz var mıdır? Hemogram böbrek vs

böbreklere zarar verdiği tahlillerle mevcut fakat öyle toparlanılmayacak bir zarar değil tableti bırak dostum böbrek koruyucular var çoğu antioksidan içerikli ürünler yada bu tarz ürünler var sanırım proteinocean da vardı arama kısmına kdny yaz böbrek koruyucu ürün ve baya iyi içerikleri. bunun dışında bol su iç detoxlar yap aşırı detoxda böbreği yorar dikkat et . genel olarak böbrek koruyucu + kdny gibi ürünler ve temiz beslenme bence toparlayacaktır. hemogramın artması normal diye biliyorum kür içersinde kırmızı kan hücreleri artıyo ama kanın koyulaşmaya kalınlaşmaya başlamış pıhtı riski almak yerine coraspirin 100 lük içebilirsin günlük olarak kanını sulandırır benim diceklerim bu kadar @Diver hocamında söylicekleri vardır belki 

tarihinde anabolik.adam tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lufi    25

Ben antibiyotiğin testoyu düşürdüğünü daha önce kendimde gözlemlemiştim belki ondan olmuştur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.743

Böbrekler için hazır suplementler de kullanabilirsin (malum sitelerin arama bölümlerine kidney yazarak) veya detox etkisi gösteren bitkileri günlük olarak tüketmeyi de düşünebilirsin.Forumda arkadaşlar bu şekilde bitkisel karışımlar formüller paylaşıyorlar öneri olarak, onlara göz atabilirsin.Diğer değerlerin bence gayet normal kan miktarın artmış bu değerlerine yansımış, olan bu...Kolesterolü düzeltmek için omega 3 tüketebilirsin...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365

Orjinal cystone çok güzel etkisi var tavsiye ederim. Ox yerine ne koydular bilmiyoruz ki ona göre tavsiye verelim. Sarımsak, Yaban mersini gibi antioksidan besinler yiyebilirsin. Eczaneden c vitamini ampül al. Sabah akşam 500 mg enjekte et. Detoks böbrekleri daha çok yorar diye düşünüyorum tavsiye etmiyorum. Bol su iç bir hafta dinlen tekrar kan tahlili yaptır değerlerini görelim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nomore1    1
Diver, 3 saat önce yazdı:

Orjinal cystone çok güzel etkisi var tavsiye ederim. Ox yerine ne koydular bilmiyoruz ki ona göre tavsiye verelim. Sarımsak, Yaban mersini gibi antioksidan besinler yiyebilirsin. Eczaneden c vitamini ampül al. Sabah akşam 500 mg enjekte et. Detoks böbrekleri daha çok yorar diye düşünüyorum tavsiye etmiyorum. Bol su iç bir hafta dinlen tekrar kan tahlili yaptır değerlerini görelim.

Tavsiyeler için sağolun hocam çok mu sıkıntılı böbrek değerleri 

metinav, 7 saat önce yazdı:

Böbrekler için hazır suplementler de kullanabilirsin (malum sitelerin arama bölümlerine kidney yazarak) veya detox etkisi gösteren bitkileri günlük olarak tüketmeyi de düşünebilirsin.Forumda arkadaşlar bu şekilde bitkisel karışımlar formüller paylaşıyorlar öneri olarak, onlara göz atabilirsin.Diğer değerlerin bence gayet normal kan miktarın artmış bu değerlerine yansımış, olan bu...Kolesterolü düzeltmek için omega 3 tüketebilirsin...

Metin hocam sizde çok sağolun egfr değeri canımı sıktı böbrek yetmezliği vs moralim bozuldu açıkçası 25 gündür antibiyotikte kullanıyorum onunda etkisi olabilir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365
nomore1, Bir saat önce yazdı:

Tavsiyeler için sağolun hocam çok mu sıkıntılı böbrek değerleri 

Metin hocam sizde çok sağolun egfr değeri canımı sıktı böbrek yetmezliği vs moralim bozuldu açıkçası 25 gündür antibiyotikte kullanıyorum onunda etkisi olabilir mi?

Yok çok sıkıntılı değil o ilaca devam edersen sıkıntı yaşayacaksın. Tavsiyelerime uyarsan rahatlarsın. Hangi antibiyotiği kullanıyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nomore1    1
Diver, 6 dakika önce yazdı:

Yok çok sıkıntılı değil o ilaca devam edersen sıkıntı yaşayacaksın. Tavsiyelerime uyarsan rahatlarsın. Hangi antibiyotiği kullanıyorsun?

Bactrim hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365
nomore1, 4 dakika önce yazdı:

Bactrim hocam 

•Böbrekleri o da yoruyor.

•Dişlerde mi sorun var?

•Neden kullanıyorsun?

•Kaç mg kullanıyorsun?

•Suyu ne kadar tüketiyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 12 saat önce yazdı:

hocam peki eczaneden alabileceğim bir böbrek koruyucu var mı kidney supplementleri gibi etki göstercek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nomore1    1
Diver, 6 saat önce yazdı:

•Böbrekleri o da yoruyor.

•Dişlerde mi sorun var?

•Neden kullanıyorsun?

•Kaç mg kullanıyorsun?

•Suyu ne kadar tüketiyorsun?

İdrar yolu enfeksiyonu prostatit tarzı bişey var bactrim Forte Kullanıyorum 800/160 mg günde 2 adet su alımı maksimum 2-3 litre

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365
nomore1, Şimdi yazdı:

İdrar yolu enfeksiyonu prostatit tarzı bişey var bactrim Forte Kullanıyorum 800/160 mg günde 2 adet su alımı maksimum 2-3 litre

Min 4 litre su içmelisin. Dinlen bir hafta düzecelek inşallah. Bir hafta sonra kan tahlili yaptır değerlerini görelim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nomore1    1
Diver, 13 dakika önce yazdı:

Min 4 litre su içmelisin. Dinlen bir hafta düzecelek inşallah. Bir hafta sonra kan tahlili yaptır değerlerini görelim.

Çok sağolasın hocam ilgine 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365
nomore1, 14 saat önce yazdı:

Çok sağolasın hocam ilgine 

Sen sağolasın. Aklıma şimdi geldi eczaneden Rowatinex alabilirsin hem böbreğe hem idrar yolu enfeksiyonuna iyi geliyor. Geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Ferdikb61
      Merhaba arkadaşlar,
      Geçen sene bu zamanlarda Testo ve bolde kürü yapmıştım. 3-4 ay kadar sürdü. Kür öncesi, ortası ve sonrasında düzenli test verdim. Herhangi bir sıkıntı yoktu. Pct yapmaya gerek duymadım çünkü bıraktıktan sonra tüm değerler referans aralığındaydı. Şimdi tekrar testo bolde kürüne girmeye karar verdim.
      Test verdim sonuçlar bakıp yardımcı olabilir misiniz.
      Herhangi birşey kullanmıyorum.

• Yazan: Testocu
      Merhaba, efendim...
      Yaklaşık 6 aydır kürdeyim tahlil sonuçlarımı ekledim sizce devam edebilirmiyim , kürüm 500 mg propionat 100 mg primo 400 boldenone yanına 4 ünite ghda alıyorum (ilginize teşekkür ederim bu arada)  bilginize ...

• Yazan: Knvo
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kür içeriği:
      500 Testo enanth 250 Deca Kürümün 5.5 haftasındayım. Salı enjeksiyon yapıp çarşamba sabahı kan verdim. Önceki testimde östrojen fazla olduğu için ilk 3 gün 1 gün arayla 1 arimidex, sonrası ve şimdi için 3 günde arayla 0.5 arimidex yutuyorum.
      Sorularım:
      Östrojen düzelmiş devam etmeme gerek var mı bu şekilde? Diğer sorumda 5.5 haftada olmama rağmen neden testo değerim referans aralığında, decanın çalıştığını nasıl anlarım?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.