Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

sw1ssz

Beslenme sorunum var insülin kullanmalı mıyım?

Önerilen İletiler

sw1ssz    1

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Uzatmadan konuya gireceğim.

Kür içeriğim:

• TESTOSTERON
  • DECA
  • PRIMO

Küründeyim ve 1 haftadır karbonhidrat tüketemiyorum adam akıllı sürekli tok oluyorum yemek yiyemiyorum yediğim gibi midem aşırı bulanıyor,

1. insulin kullanmalı mıyım?
  2. kullanacaksam da ne kadar kullanmalıyım?

Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

EmreGundi    82

Bu hayatta birincisi tiroitlerle ikincisi insülin ile oynamayın demişler :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    288

insülin kesinlikle çok ileri seviye takip ve koç denetiminde kullanılması gereken sık sık şeker takibi yapılması gereken bir ilaç haricinde yanaşılmamalı. açlık için kendini zorlamalısın sıcaklar da açlık hissi düşüyor fakat yine de açlık, iştah söz konusu ise mk-677 kullanabilirsin ya da ghrp-6 iştahını açacaktır 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.682

MK677 düşünebilirsiniz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supzero    21

hocam sabah kahvaltısında en azından şöyle yapabilirsin 50 gram yulaf ezmesi 4 yumurta 100 gramda peynir bunları karıştırıp omlet yaparsan en azından sabah kahvaltısında hem kalori ihtiyacını giderirsin hem proteini

Yulaf Ezmesi (50 gram öğütülmüş yulaf ezmesi):

• Protein: Yaklaşık 7 gram
  • Yağ: Yaklaşık 5 gram

Yumurta (4 adet):

• Protein: Yaklaşık 28 gram
  • Yağ: Yaklaşık 20 gram

Peynir (100 gram):

• Protein: Yaklaşık 25 gram
  • Yağ: Yaklaşık 33 gram

Toplam yağ ve protein miktarları:

• Toplam Protein: Yaklaşık 60 gram (yulaf ezmesi: 7g, yumurta: 28g, peynir: 25g)
  • Toplam Yağ: Yaklaşık 58 gram (yulaf ezmesi: 5g, yumurta: 20g, peynir: 33g)
  • Toplam Kalori: Yaklaşık 940 kalori

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sw1ssz    1
rastlantisal, 6 saat önce yazdı:

MK677 düşünebilirsiniz.

Kullanıyorum hocam cok iş yaptı ama şuan çok tıkanıyorım günlük 600gr karb alıyodum sıan 300 ü geçemiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.682
sw1ssz, Şimdi yazdı:

Kullanıyorum hocam cok iş yaptı ama şuan çok tıkanıyorım günlük 600gr karb alıyodum sıan 300 ü geçemiyorum

Dönem dönem olur bu. Bir hafta dalgalı karb al. Normale döner.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sw1ssz    1

Bütün abilerim kardeslerim verdiginiz tavsiyeler için çok teşekkür ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cano16    6

Eşi şeker hastası olan bir arkadaşın olarak, insülin işine girme hocam. Pankreası kaybedersen sağlığın bir daha eskisi gibi olmaz.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sw1ssz    1
Cano16, Şimdi yazdı:

Eşi şeker hastası olan bir arkadaşın olarak, insülin işine girme hocam. Pankreası kaybedersen sağlığın bir daha eskisi gibi olmaz.

Teşekkür ediyorum geçmiş olsun allahım şifa versin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Emir32
      15 hafta kürde kalmayı planlıyorum kür detayları aşağıdaki gibidir eksik veya şöyle yap dediğiniz konularda desteğinizi bekliyorum.
      Hafta ve ürün detayları:
      15 hafta testo e. 15 hafta dhb 10 hafta npp 10 hafta masteron İlaç dozları planlaması:
      4ml npp 4ml dhb 4ml masteron 5ml testo (attırmam gerekir mi?) Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: ahmtylmz0011
      8 hafta sonra askere gidiyorum. Barfiks, şınav sayılarımı arttırmak ve daha da güçlenmek için küre girmeyi düşünüyorum fakat 8 hafta sürem olduğu için uzun ester giremem.
      Bütçem 3.5k yeterli mi? Bu bütçeyle only testo prop girmek mantıklı olur mu? Ne yapabilirim? Çok teşekkür ederim. 
      23 yaş 186 boy 96kg Yağ oranı 18-19 En son kan tahlili sonuçlarım: 
      Total testo 510 Prolaktin 6 E2 20 Lh 3 Fsh 4 Günlük 2000 kalori alıyorum:
      150 gram protein 200 gram karbonhidrat 50 gram yağ
    • Yazan: supzero
      Bayadır konu açmıyordum hemen hemen kilo alımım oldukça yavaşladı forumda gezinirken insulin hormonunun + yönlerinden - yönlerine kadar sıkıntıları var Lantus insulini 16 saatte kandan çıktığı için faydalı olacağını düşünüyorum + olarak büyüme hormonu da içeriyormuş(yanlış biliyorsam bilgilendirmenizi rica ederim) konuya geleceksek vücudum büyüdü evet ama kilomda yerinde sayıyorum sizce kullanmalı mıyım?
    • Yazan: Tayfuncan28
      Hepinize merhabalar öncelikle,
      Yaklaşık 15 haftadır only susatanon küründeyim ve artık insülin kullanmak istiyorum genel olarak merak ettiğim ve cevabını bulamadığım bir kaç konu var...
      Öncelikle:
      Açlık tokluk kan şekeri düzeyleri nasıl olmalı? Açlık 78 5 ünite humalog vurup 100 gr yulaf 100 gr cici bebe mix den 2 saat sonra 168 ve 3 saate kan şekerim 90 cıvarlarına geldi. insülin dozunu ve saatlerini neye göre belirlemeliyim? En iyi verimi nasıl alırım ve doğal insülin salgım baskılanır mı? İnsülini bırakırsam testodaki gibi vucut belli süre insülinsiz kalır mı? @rastlantisal @Emrah @Askabar @metinav @Semih Erarslan
      mutlaka dikkat etmem gereken şeyler neler ve günde kaç defa hangi saatler ve hangi dozlarda kullanmam gerekiyor çok az bilgi bulabildim bu konularda ve sayfada da kısa etkili insülinler hakkında çok fazla kullanıcı yorumu bilgisi bulamadım abilerim kardeşlerim beni aydınlatırsanız çok sevinirim...
    • Yazan: KitchenMan
      3 Yıldır Spor geçmişim var küre girmeye karar verdim. Zor kilo alan bir insanım amacım kür boyunca 7-8 kilo temiz almak ve aşçılık yapıyorum.
      Sizden ricam ilk kürüm olacağı için:
      Nelere dikkat etmem lazım eklemem çıkarmam gereken birşey var mı birde bu testosteron markası nasıldır? Almam gereken vitamin takviyeleri nelerdir genel olarak kür planı nasıl ne eklemeli ne çıkmalı?  Enjekte nasıl nereye yapılmalı? Kür içeriği:
      testo enanthate haftalık 500mg (haftada 2 doz 250mg) Rimobolan haftalık 400mg (haftada 2 doz 200mg) Danabol  günlük 20mg 6 yada 8 hafta Arimidex haftalık 2mg Kişisel özellikler:
      Yaş-32
      Boy-1.78
      Kilo-86
      Yağ oranı %17

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.