Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

nehir_avci8322

2025 mart yarışma günlüğüm (tüm detaylarıyla)

Önerilen İletiler

nehir_avci8322    107

Selam değerli forum üyeleri,

Vücut geliştirme hayatıma girdiğinden beri kendimi podyumda çok düşündüm. Son yaptığım kürden bu yana yaklaşık 15 haftadır Cruise 250mg Testosterone Enanthate gittim. 1 Haftadır koçla beslenme ve antrenmana başladık zaten. Günlüğü yazmak için ilaç miligramlarının netleşmesini bekledim. Süreci tamamen koça bıraktım. Önümüzde tam 9 aylık bir süreç var.

Şimdi planlamaya geçiyorum.

HAFTALIK BESLENME 

• 400gr Karb
  • 800 gr pişmiş tavuk veya et
  • 20g zeytinyağı, 30g fıstık ezmesi 
  • Antrenman haftada 6 gün +idman sonu 45 dk kardiyo

İLAÇLAR

• 750mg Sustanon 
  • 400mg Trenbolone Enanthate (Noxy Lab olur kendileri)
  • 300mg Rimobolan 
  • Antrenman günleri 1 Tablet Anapolon (İran)
  • Anapolon ve Trenbolone Burak hocadan temin ettim. Diğerleri stok vardı elimde.

Sık sık form güncellemesi yapıp süreci objektif olarak izlemek istiyorum. Herkese keyifli seyirler.

Yarın ilk enjeksiyonları yapacağım (1 Temmuz)

Güncel kilo 93.5

VideoCapture_20240630-162416.jpg VideoCapture_20240630-162049.jpg VideoCapture_20240630-162134.jpg VideoCapture_20240630-162200.jpg

• Beğen 5
  • Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    584

2025 kadar uçar gider bu kütle. :) Şuan forumda en yakın yarış @Semih Erarslan galiba onun sonuçlarını heyecanla bekliyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    281

Kürü kendinmi dizayn ettin yok yok maşallah seni çok yorar bu kür 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    197

Maşallah allah daha iyilerini nasip etsin. Herkese bu aralar sustanon ve treni birlikte kullanma sevdası gelmiş 😁😱

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nehir_avci8322    107

1. Hafta Rapor 

Kilo 95, birinci haftaya göre sırtta ve göğüsteki doluluk farkını görünce sevinmedim değil. Anapolon tüm etkisini sırtta kullanmış gibi. Bu arada Sustanon hissiyatı gerçekten farkettiriyormuş. Daha önce Enanthate ve propionat esterleri kullandım. Mix testesteronun libidosu gerçekten delirtiyor. 

Bu arada fiziğimin şu an ki haline bakarsanız hangi siklette görmek istediğinizi belirtir misiniz?

VideoCapture_20240707-100012.jpg VideoCapture_20240707-104949.jpg VideoCapture_20240707-105127.jpg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.091

Clasik fizik değil de klasik vücut gelişme sikleti sana daha uygun olur gibi yada vücut gelişme ama kesinlikle bacaklara yüklenmen lazım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nehir_avci8322    107
Askabar, 5 saat önce yazdı:

Clasik fizik değil de klasik vücut gelişme sikleti sana daha uygun olur gibi yada vücut gelişme ama kesinlikle bacaklara yüklenmen lazım 

Koç ne çıkartır ortaya bilemem benim niyetim klasik vücut geliştirme. Quadlarıma güveniyorum fakat hamstring ve calfları ezmem lazım haklısın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nehir_avci8322    107
Hwidka1, 3 saat önce yazdı:

Koruyucu olarak neler var

Gün içinde aldığım her şeyi yazayım ben.

Sabahları;

• Multivitamin
  • çinko
  • C vitamini
  • selenium
  • Omega3

Antrenman sonu

• speman

Akşamları;

• B Komplex
  • Milk thistle
  • Cystone
  • Magnezinc
  • Probiotic

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nehir_avci8322    107

4. Hafta güncelleme

Trenbolonun ne kadar yan etkisi varsa dibini sıyırıyorum. Terleme, paranoya, panikatak. 2 gün önce mutfak camına yumruk attım göğsüme cam girdi 3 dikiş attılar. 10 gün sadece bacak çalışacağım. Madem günlük yazıyoruz olumsuz şeyleri de aktaralım. Bacaklar hacim almaya başladı. Anapolon sağlam geliyor.

VideoCapture_20240722-150334.jpg IMG-20240720-WA0026.jpg

• ahahaha 1
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363

Çok geçmiş olsun. Trende iken test vermelisiniz sürekli. E2 ve Prolaktin testi. Bu imkan yoksa 10 günde yarım dostinex muhakkak içilmeli. Senin durumunda prolaktin yükselmiş ve seni insanlıktan uzaklaştırmış. Dikkat edin. Lütfen çok dikkat edin. NOR19 ile şaka olmaz. Sizi silaha çevirir, size ve sevdiklerinize karşı...

• Minnettarım 1
  • +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nehir_avci8322    107
rastlantisal, 19 dakika önce yazdı:

Çok geçmiş olsun. Trende iken test vermelisiniz sürekli. E2 ve Prolaktin testi. Bu imkan yoksa 10 günde yarım dostinex muhakkak içilmeli. Senin durumunda prolaktin yükselmiş ve seni insanlıktan uzaklaştırmış. Dikkat edin. Lütfen çok dikkat edin. NOR19 ile şaka olmaz. Sizi silaha çevirir, size ve sevdiklerinize karşı...

Çok haklısınız hocam. Koç haftada 1 dostinex yazmıştı. Gecen hafta cenazemiz vardı memlekete gittim yanıma almayı unuttum dostinexi. 1 tabletin eksikliği beni benden aldı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nehir_avci8322    107

Selamlar değerli forum üyeleri, 22-28 temmuz form güncellemesi ektedir. Haftayı 96.60 kiloyla kapattım. Taziye ve göğsümdeki dikişlerden dolayı 2 haftadır üst vücut çalışmıyorum. Yarın göğüs günü ufaktan dönmeye başlayacağım.

IMG-20240727-WA0010.jpg IMG-20240727-WA0012.jpg IMG-20240727-WA0009.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nehir_avci8322    107

Selamlar değerli forum üyeleri 29 temmuz - 4 Ağustos form güncellemesi ektedir. Güncel kilo 94.95. Keyifli forumlar. 

@rastlantisal ın Mk hakkında ki yazdıklarından sonra şeytan dürtüyor beni😄 koçla konuşup bakacağım duruma.

VideoCapture_20240804-105630.jpg VideoCapture_20240804-105551.jpg IMG-20240803-WA0018.jpg

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    948

Yarış ne zaman şimdi? 2025 eylül mü?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nehir_avci8322    107
SPECTRE, 10 dakika önce yazdı:

Yarış ne zaman şimdi? 2025 eylül mü?

2025 Mart yarışı inşallah. 8 ay kaldı. Hakkımızda hayırlısı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Waxorion    47
nehir_avci8322, Bir saat önce yazdı:

Selamlar değerli forum üyeleri, yarışma arkadan kazanılır diyolar ne diyorsunuz😎

Yani öyle demesen iyiydi bence :D Sırtının maşallahı var

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nehir_avci8322    107
Waxorion, 1 dakika önce yazdı:

Yani öyle demesen iyiydi bence :D Sırtının maşallahı var

Takılıyorum dostum ya, çok sağlam adamlar var. İsim vermek yasak olmasa 2 3 tanesini söylerdim. Adamlardaki kas olgunluğunu podyumdaki tüm adamların toplamından fazla😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nehir_avci8322    107

Selamlar değerli forum üyeleri,

Noxy Lab Trenbolone Enanthate hakkında geri dönüşlerimi sizinle paylaşmak istiyorum.

Geçen haftalarda yaşadığım sinir krizinden sonra Dostinex kullanımını koçumun yazdığı şekilde haftada 1 tablet olarak devam ettiriyorum. Noxy Lab Tren sayesinde hayatımda ilk defa kilo verirken ölçü alıyorum. Piyasa jargonuyla Ürün Gırtlağa kadar dolu. Etkisi tartışılmaz yaşanır. 5 haftalık kullanımdan sonra genetik olarak en kötü bulduğum kollarım bile 2 cm ölçü aldı. Omuz ve göğüsler 5 hafta gibi kısa bir sürede patlak bulduğum bir görüntüye kavuştu. Kollar damar damar geziyorum. İnsanlar su hortumu diye takılmaya başladı. Ürün hakkında dikkat etmeniz gereken tek şey prolaktin kontrolü.

Şu an acayip sakin bir kafayla sürece devam ediyoruz. Önce @Loving e teşekkür ediyorum. Böyle bir kurtlar sofrasında sağlam ürüne ulaşmamızda imkan sağladığı için. Koçuma da ayrı teşekkür ediyorum.

Beni kilo kaybetmeme rağmen büyütebildiği için. 

1000026411.jpg

• Beğen 1
  • Minnettarım 1
  • Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    421

Selamlar, yazdıkların oldukça etkileyici. Trenbolone Enanthate ile ilgili yaşadığın sonuçlar gerçekten dikkat çekici görünüyor. Ürünün kollarındaki ölçü artışına ve genel kas gelişimine olan etkisini görmek sevindirici. Prolaktin kontrolünün önemini vurgulaman da önemli bir detay. Devam eden başarının da artarak devam etmesini dilerim. 🌹

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.