Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

voSaydin

24 hafta gh kullansam boyum 3 ila 6 cm uzar mı?

Önerilen İletiler

voSaydin    3

Merhabalar arkadaşlar, nasılsınız?

Ben 18 yaşındayım 3 yıla yakın süredir vücut geliştirme yapıyorum 1 yıla yakın bi ilaç, kür geçmişim var. Ailemi 5-6 aylık growth kullanımı için ikna ettim (günlük 4 ünite).

Sorum şu:

• 5-6 ayda 3-5 cm bile olsa boy uzaması sağlayabilir miyim?

@metinav @Mickey @Askabar @otopsicikedi

Boyum özgüvenimi düşüren bi sebep ve growth kullanmak istememin asıl sebebi boyumun uzaması.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BBurak    110

Büyüme plakları kapanmadıysa uzarsın, kapandıysa uzayamazsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
voSaydin    3
Dagcıkomando, 59 dakika önce yazdı:

Boyun kaç?

175

BBurak, Bir saat önce yazdı:

Büyüme plakları kapanmadıysa uzarsın, kapandıysa uzayamazsın.

5-6 ayda uzayabilir miyim? bazıları 1 yıl falan kullanmak gerek dşyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atarix    0
voSaydin, 23 dakika önce yazdı:

5-6 ayda uzayabilir miyim? bazıları 1 yıl falan kullanmak gerek dşyor

merhaba, bende 2 aydır kullanıyorum boyum azda olsa arttı 17 yasımdayım en az 6 aya gözle görülür bir etki görürsün 4ui de aylık 0.3 cm uzuyorsun diye biliyorum. letrozol de kullanmalısın büyüme plakla kapanmaması için...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
voSaydin    3
Atarix, 34 dakika önce yazdı:

merhaba, bende 2 aydır kullanıyorum boyum azda olsa arttı 17 yasımdayım en az 6 aya gözle görülür bir etki görürsün 4ui de aylık 0.3 cm uzuyorsun diye biliyorum. letrozol de kullanmalısın büyüme plakla kapanmaması için...

teşekkür ederim ❤️

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.091

Buna verilebilecek en güzel örnek pro sporcumuz Nihat Kaya adam bir videosunda 14-16 üi gh kullandığını söylüyor ama boy uzaması yaşamadı. Eğer plakaların kapanmadıysa 2-3 cm e kadar uzama görebilirsin ama kapandıysa ne yaparsan umut yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363

O yaşta 1 yıla yakın anabolik kullanıp plakların kapanmamasını beklemek biraz mucize aramak gibi oluyor. 

Buraya sormak yerine doktora gitsen, röntgen vs ile zaten sana kapanıp kapanmadığını söyler. Biz senin durumun hakkında hiç bir fikre sahip olmadığımız için spesifik yorumdan başka bir şey yapamayız.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
voSaydin    3
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

O yaşta 1 yıla yakın anabolik kullanıp plakların kapanmamasını beklemek biraz mucize aramak gibi oluyor. 

Buraya sormak yerine doktora gitsen, röntgen vs ile zaten sana kapanıp kapanmadığını söyler. Biz senin durumun hakkında hiç bir fikre sahip olmadığımız için spesifik yorumdan başka bir şey yapamayız.

doktora önümüzdeki ay gidicem öncesinde fikir almak istedim. ilaç kullanmanın boy uzama plaklarını kapattığını ilk kez duydum bi dayanağı ya da sebebi var mı acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363
voSaydin, 19 dakika önce yazdı:

doktora önümüzdeki ay gidicem öncesinde fikir almak istedim. ilaç kullanmanın boy uzama plaklarını kapattığını ilk kez duydum bi dayanağı ya da sebebi var mı acaba

Çok bilindik bir şeydir :) "22 yaşından önce küre girmeyin" dememizin sebeplerinden biridir.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    197
voSaydin, 42 dakika önce yazdı:

Bende testo fazlalığından mı östrojen fazlalığı mı hatırlamıyorum küre girmediğim hâlde 13-14 yaşlarında plaklarım kapanmıştı :) 

@rastlantisal abinin dediği gibi bir yıldır kürdesin kapanmaması büyük şans olur 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    46

Ben 5 ay kürde kaldım, yakın bir tarihte ortapedi doktoruna gittim, hala 2-3 cm uzama şansım varmış yani plaklarım tam kapanmamış ama kapanmaya yakın. Ama bizim sülale genetik olarak kısa en uzun kişi 175 :D onun dışı hep 163-170 arası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    197
mustafaskh, 1 saat önce yazdı:

Ben 5 ay kürde kaldım, yakın bir tarihte ortapedi doktoruna gittim, hala 2-3 cm uzama şansım varmış yani plaklarım tam kapanmamış ama kapanmaya yakın. Ama bizim sülale genetik olarak kısa en uzun kişi 175 :D onun dışı hep 163-170 arası

Evet plaklar kapanınca da 1-2 cm uzama sağlanıyor omurgadan daha da uzama gerçekleşmiyor.

kemik kırdırma ameliyatı hariç..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Destroy9
      Arkadaşlar 25 yaşındayım hani internette bu growth hormonunu kullanan bazı insanlarda sadece boy uzaması değil bazı yan etkiler görülüyormuş. Kendi durumumdan bahsedeyim genel olarak ellerim parmaklarim bile küçük, bir kızla el ele tutuştugumda genellikle onların elleri benden daha uzun oluyor. Bu da psikolojik olarak etkiliyor sanki ben kadin rolundeymişim gibi. Her neyse konu sadece bu değil.
      Growth hormonu alsam faydasını görür muyum bu konuda? Genel olarak vücudum da küçük kafa olarak bütün uzuvlar aynı şekilde kucuk ben bu hormonu aldığımda yan etkisi diğer uzuvları da büyüttüğü söyleniyor. Yani yan etkisi aslında benim işime gelir. Tabi burada biraz esprili bilinçsiz konuşuyorum fakat sizin görüşlerinizi bekliyorum. Gerçekten ellerim vücudum genel olarak diğer insanlara göre küçük kısa ve hacimsiz.
    • Yazan: Byjoogo
      Merhabalar 180 boy 86 kilo yaklaşık %8-10 yağ oranına sahibim.
      haftalık 500 testo e.3 00 primo 200 masteron kürü yapmaktayım. Günlük 4 ünite kadar gh kullanmaya başlayacağım. İnsülin kullanımı olarak lantus ve humalog kullanmayı düşünüyorum. Kalori olarak şu an 3500aliyorum her hafta 200 kalori artarak devam edecek. Sabah kalkar kalmaz 10 ünite lantus akşam idman sonrası öğünü öncesinde de 5 ünite humalog kullanmayı düşünüyorum. Sizlerin önerebileceği ek düşünceniz varsa sevinirim.
    • Yazan: sarmkolik
      Öncelikle hepinize iyi forumlar.
      Forumda çoğu konuda gördüğüm üzere MK-677'yi boy uzaması için kullanacak olan arkadaşlara GH ve igf-1 gibi yanıtlar verilmiş ama MK-677 büyüme hormonunu artırdığı için dolaylı olarak boy uzamasına da katkı sağlamaz mı? 
    • Yazan: Hikmett
      Merhaba dostlar umarım iyisinizdir. Öncelikle geçen açmış olduğum başlıkta durumu belirtmiştim konuyu uzatmamak için tekrar anlatmıyorum. Geçen zamandan bu yana gerekli tüm kontrollerimi verdim ve ilacı kullanmamda bir sorun olmadığını gördüm. Başlığı açtıktan kısa süre sonra sustanonu kestim kan değerlerim ve mental fiziksel anlamda çok bir değişiklik yaşamadım ancak garantiye almak için Pct’ye başladım.
      Şimdi gelelim en güzel kısma 2 hafta sonra ilacı kullanmaya başlıyorum. Daha önce çeşitli anabolikler kullandım ancak gh tecrübem hiç olmadı. Şuanlık planım 4-5 ay kullanıp duruma göre süreyi uzatmak 2iu ile başlayacağım şuan durumum ancak bu kadar el verişli. Qalyviz ile kullanacağım @metinav hocamında dediği gibi araştırıyordum bayadır kendisi detaylıca anlattı sağolsun. Bu başlığı hem bir günlük olarak açıyorum daha önce forumda deneyen olmadığı, ve mutlaka merak edenler olduğu için. Kullanmaya başladığımda düzenleme yapacağım. Bilgili hocalarım ve değerli kardeşleriminde ufak tavsiyelerine her zaman açığım.
      Görüşmek üzere.
    • Yazan: itzdwns
      Merhaba, nasılsınız?
      Boyum 162 boyumu uzatmak istiyorum fakat nasıl yapacağım bilmiyorum doğal olarak boyumun uzamasının bitmesine az kaldı hatta nerdeyse bitti bile yaşım 16 olsa bile kemik yaşım 18 civarındaydı elimden çekindiğim röntgenden pek anlamadığım için ismini anlatamadığım elimde bir şeyler kapanmış bu da kemik yaşımın ileri olduğu uzamasının duracağı bunun hakkında bir şey yapılanacağını anlamına geliyormuş bunu da 2 3 doktordan duydum gerek devlet gerek özel hastanelerden dinledim şu an ne yapmam gerekiyor bi fikir bi akıl verin lütfen
      Not: Pek bilmiyorum ama fitness ile uğraşyorum orda da vücudumda 56 aydır hiç bir değişiklik göremedim benden sonra başlayan arkadaşlarım beni geçti onlarla çalışmaya utanıyorum artık yol gösterdiğim insanların büyümesi mutlu ediyor beni fakat benim büyüyemem kıskandırıyor kalistenikle de uğraşıyorum spora başladığımdan beri (geçen sene haziranda bilgisiz bi şekilde 3 ay yaptım ocaktan beri düzenli bi şekilde kalistenikte yapıyorum fakat büyüyemiyorum hormanlarım da da sıkıntı olmadığı söylendi. 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.