Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

BBurak

Kan tahlili sonuçları için 2 hafta süre verildi bu tarihi nasıl öne çekebilirim?

Önerilen İletiler

BBurak    41

Selam arkadaşlar, abiler hayırlı forumlar. 

Sarm kullandığım için bugün LH, FSH, E2, TT, ST, PROLAKTİN gibi  hormonlarım için ürolojide test yaptırdım. Ama sonuçlar 2 hafta sonra açıklanacak.

1. Bu süreci nasıl hızlandırabilirim ?
  2. Daha az hastası olan hastaneler daha hızlı sonuç verir mi? 

Sonuçlar çıktığında sizlerle paylaşacağım. Ayrıca NAC600 ü kahvaltı sonrası mı kullanıyorsunuz o konuda bilgi verirseniz sevinirim.

Şimdiden tüm cevaplar için teşekkürler. Hayırlı cumalar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    729

2 hafta sürmemesi lazım açıklama yapmadılar mı?

Özel laboratuvarlar hızlı sonuç veriyor. Nac600 istediğin zaman aç tok farketmiyor kullanabilirsin.

Ben kahvaltı sonrası içiyorum. Hayırlı cumalar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    41

Hocam testosteron 2 haftaya çıkar diğerleri gelir dedi. Kan alım merkezinden de sonuclar 2 haftaya düşer dendi.

Şuan bir yan etki veya acelem olduğundan değil sağlığım için yaptırmıştım zaten beklerim yani :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    65

öyle bir çıkma süresi olması pek normal değil sen dolu olana gitmişsin igf1 ve büyüme hormonu testi en uzun çıkanlardan biri onlar bile 1-2 günde çıktı kesinlikle hastahaneden hastahaneye değişiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    41
EmreGundi, 13 dakika önce yazdı:

öyle bir çıkma süresi olması pek normal değil sen dolu olana gitmişsin igf1 ve büyüme hormonu testi en uzun çıkanlardan biri onlar bile 1-2 günde çıktı kesinlikle hastahaneden hastahaneye değişiyor 

Kesinlikle haklısınız hocam ben İzmirin en kalabalık semtinde oturuyorum. Bi kan tahlili için günlerce randevu bekliyorum. Sağlık olsun. Teşekkür ederim cevabınız için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lufi    19

Ben de ertesi gün çıkıyor sabahtan gidersem hatta öğleden sonra çıkmış oluyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    41
lufi, 14 dakika önce yazdı:

Ben de ertesi gün çıkıyor sabahtan gidersem hatta öğleden sonra çıkmış oluyor 

Devlette mi yaptırıyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Waxorion    33

o kadar sürmemesi lazım bende hep devlette yaptırıyorum 2-3gün sürüyor max

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    729
BBurak, 16 dakika önce yazdı:

Şimdilik çıkan değerler bunlar hocam. 

Bu değerlere göre sıkıntı yok dostum. Sen rahatsızlık hissediyor musun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    41
Diver, Şimdi yazdı:

Bu değerlere göre sıkıntı yok dostum. Sen rahatsızlık hissediyor musun?

Hayır herhangi bir rahatsızlık ya da yan etki yok hocam vücudumda. Değerli yanıtınız için teşekkür ederim. Diğer bilgilerde yüklenince sizi etiketleyebilir miyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    182
gönderildi (düzenlendi)

Değerlerin gayet normal her değer aynı zamanda çıkmaybiliyor. Hormon testleri geç çıkıyor biraz diğerlerine nazaran bende testo 4 günde filan çıktı.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    729
BBurak, 16 dakika önce yazdı:

Hayır herhangi bir rahatsızlık ya da yan etki yok hocam vücudumda. Değerli yanıtınız için teşekkür ederim. Diğer bilgilerde yüklenince sizi etiketleyebilir miyim?

Estağfurullah Sormana gerek yok dostum :)

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    182
gönderildi (düzenlendi)

Evet düşük tribulus tarzı bitkisel ürünler deneyebilirsin yada bitkisel kür vardı @SERKO hocamın. grizzonenin testo xgh diye bir ürünü var onuda deneyebilirsin pctlerde kullanıyorum ben.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    41
ardas, 5 dakika önce yazdı:

Evet düşük tribulus tarzı bitkisel ürünler deneyebilirsin yada bitkisel kür vardı @SERKO hocamın. grizzonenin testo xgh diye bir ürünü var onuda deneyebilirsin pctlerde kullanıyorum ben.

Ağırlık antrenmanı ve kardiyo yapmama rağmen ki ağırlıklarım iyi belim de bu süreçte 10 cmden fazla inceldi, bunun böyle çıkması beni bir tık üzdü en azından 5.5-6 arası bekliyordum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    729
BBurak, 1 dakika önce yazdı:

Ağırlık antrenmanı ve kardiyo yapmama rağmen ki ağırlıklarım iyi belim de bu süreçte 10 cmden fazla inceldi, bunun böyle çıkması beni bir tık üzdü en azından 5.5-6 arası bekliyordum. 

Çok kafanı takma. Bu değerler dönemsel değişir. Tabanca ateş ediyorsa korkacak bir şey yok :)

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    65

Total testo kürde de günlük hayatta da eğer yaşantında sıkıntı yoksa çok önemli değil takılma ne kas yığınları gördüm total testosu referans değerinin dibindeydi..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    41

Teşekkür ederim tüm yanıtlar için ağzınıza sağlık.

• Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    182
BBurak, 20 dakika önce yazdı:

Canının sıkkın olması sinirli olman onun dışındaki herhangi bir şey bile etkileyebilir ki libidonda filan bir şey yoksa önemsencek bir durum değil 5 olsada fark etmezsin etkisini.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    41
ardas, 1 dakika önce yazdı:

Canının sıkkın olması sinirli olman onun dışındaki herhangi bir şey bile etkileyebilir ki libidonda filan bir şey yoksa önemsencek bir durum değil 5 olsada fark etmezsin etkisini.

Anladım dostum teşekkür ederim değerli yorumun için. Herhangi bir şikayetim yan etkim yok diyet sonrası tekrar değerlere baktırırım. :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    182

diyetteyken zeytin yağı almaya özen göster mutlaka o da etkiliyor.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lufi    19
BBurak, 5 saat önce yazdı:

Devlette mi yaptırıyorsun

Evet

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    41
lufi, 10 dakika önce yazdı:

Evet

Benimde çoğu çıkmış hemen ya 2 hafta diye oyalıyorlar insanı...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: mhmmt.baz
      Merhabalar arkadaşlar,
      26 yaşındayım Yaklaşık 9 sene önce steroit kullandım. Çok zayıftım ve kilo almak istiyordum Bunun için bilinçsiz bir şekilde Dianobol ve Anapolone kullandım. Fazla süre kullanmadım. Üzerinden çok geçtiği için hatırlamıyorum. Daha sonra kullanmayı kestim. Hiçbir şey kullanmadım. Cinsel anlamda çok bir yan etki yaşadığımı söyleyemem. Sadece çok az bir miktar sertleşmenin azaldığını farkettim. Ancak cok  bir sorun yoktu.
      Yaklaşık 2 ay kadar önce yavaş yavaş her şey başladı.
      Önce gece terlemeleri, çarpıntılar, cinsel isteksizlik, geç boşalma sorunları oluştu. Çok fazla üroloji doktoruna gittim. Tahmin edeceğiniz üzere psikiyatriye yönlendirdiler. Artık ne yapacağımı bilmiyorum. Bir caresi olmadığını da biliyorum artık. Şu an yalnızlığa alıştırmaya çalışıyorum kendimi. Çünkü bu şekilde evlenemeyeceğimi de biliyorum. Maalesef bütün hayatım mahvoldu.
      Belki burda bunu okuyan bilgili insanlar durumumu bir nebzede olsa hafifletebilir diye yazıyorum.
      Ama sonumun iyi olmadığını biliyorum.
      @metinav @rastlantisal @Diver @Askabar @godofdark @otopsicikedi @SPECTRE @Bay-T @Oathbreaker @ardas
      Tahlil sonuçlarım:

• Yazan: Geleceğin Olympia'sı
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kür detaylarım 10 hafta boyunca:
      500 mg testosteron 500 mg boldenon Yaptım, arkasından 2 ay kadar only testo yapıp testoyu da kestim, boldenonu bırakma sebebim kür ortalarında gelen aşırı yorgunluk ve dalgınlık oldu ama güzel verim aldım gayet tatmin ediciydi keşke böyle bir sorun yaşamasaydım, 20 hafta yapacaktım normalde.
      Tahlillerimi testo kestikten sonra 14. günde verdim buyrun:

• Yazan: Eren aksoy
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      2.5 aydır enanthate boldenon küründeyim...
      Kür içeriğim:
      500 mg testosteron Vuruyorum haftalık ve teste göre ilaç dolumudur ben bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim...

• Yazan: eren54
      Merhaba hocalarım,
      İlk kür olarak:
      testesteron enanthate boldenon enanthate Açılana kadar sustanon kullanıyorum.
      Geçen hafta cuma enanthate vurdum (300mg) bu pazarteside sustanon vurdum (250mg)
      Prolaktin , e2 falan uçmuş gibi önerileriniz neler ne yapmalıyım normal midir? Anti depresan gibi stres v.s önleyen bir ilaç kullanıyorum prolaktin insan onunla alakası olabilir mi? Değerler bu şekilde doktor 3 hafta sonra gel gene bakalım dedi...

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.