Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

wappeN

Only sustanon kürü hk. kür planlamam için yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

wappeN    11

Arkadaşlar selamlar,

Kısaca hemen özet geçeceğim, 3. Kürüm olacak güvenilir tedarikçim olmadığı için eczane kürü yapmak istiyorum bulk üstüne şuan güncel olarak 76 kg’yim 95 kg hedefim var temiz beslenmeye çalışıyorum günlük 3500 kalori alıyorum yağ oranım %11.6 haftalık 5 gün antrenman 2 gün off şeklinde ilerliyorum. 

Sormak istediğim bir kaç soru var;

1. Sustanon bugün bizim yıllardır ilaç aldığımız yazdırdığımız eczanecimize sordum depo da varsa getirteyim dedi ama reçetesiz alınmıyormuş hormon ilacı olduğu için bu doğru mu?
  2. Sustanon kürüne başlarsam 12 hafta etki görmek için yeterli bir süre mi?
  3. Sustanon kullanırken hangi koruyucular gerekiyor nelere dikkat etmem lazım ve hangi enjektörü kullanmam lazım? (omuzdan yapacağım)

Cevaplayıp yardımcı olursanız çok sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

xendroov    25
  1. Reçetesiz satın alınabiliyor, eczacının şeylik yapacağı tutmuş farklı bir yeri tercih et.
  2. Bu soruya cevabım; evet ama beslenme ve antrenman yoğunluğuna da bağlı.
  3. OMEGA 3, NAC, ÇİNKO(başka aklıma gelmiyor, gelen varsa devam ettirebilir)

Bununla birlikte östrojen seviyeni kontrol altında tutmalısın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oathbreaker    56

İlacın içindeki asıl yüksek dozda olan esterler çok geç açılıyor 4-6 hafta içinde kanda birikiyor asıl etkiyi 8'den sonra görürsün minimum etkisini görmeye başladıktan sonra 4 hafta gitmek mantıklı değil hali hazırda o kadar beklemişken minimum 8 Hafta daha gidilmeli taraftarıyım

E2'yi kontrol altında tutmak ve göğüs uçları için Arimidex, Nolvadex bulundur onun dışında da kaç MG alacaksan al 3 bilemedin 2'ye bölerek kullan ve evet bazı yerler kıllık yapıyor reçete istiyor farklı bir yer işini görür

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    11
xendroov, 2 saat önce yazdı:
  1. Reçetesiz satın alınabiliyor, eczacının şeylik yapacağı tutmuş farklı bir yeri tercih et.
  2. Bu soruya cevabım; evet ama beslenme ve antrenman yoğunluğuna da bağlı.
  3. OMEGA 3, NAC, ÇİNKO(başka aklıma gelmiyor, gelen varsa devam ettirebilir)

Bununla birlikte östrojen seviyeni kontrol altında tutmalısın.

Oturduğum muhitte bir çok eczane var o zaman hepsine tek tek sorayım ben hangisi verirse artık teşekkür ederim hocam ilgi alakanız için östrojen seviyemi nasıl kontrol altında tutabilirim?

Oathbreaker, Bir saat önce yazdı:

İlacın içindeki asıl yüksek dozda olan esterler çok geç açılıyor 4-6 hafta içinde kanda birikiyor asıl etkiyi 8'den sonra görürsün minimum etkisini görmeye başladıktan sonra 4 hafta gitmek mantıklı değil hali hazırda o kadar beklemişken minimum 8 Hafta daha gidilmeli taraftarıyım

E2'yi kontrol altında tutmak ve göğüs uçları için Arimidex, Nolvadex bulundur onun dışında da kaç MG alacaksan al 3 bilemedin 2'ye bölerek kullan ve evet bazı yerler kıllık yapıyor reçete istiyor farklı bir yer işini görür

3’e bölmeyi düşünüyorum hocam daha sağlıklı olur diye E2 için dediklerinizi eczaneden temin edebiliyor muyum reçetesiz bir de total kaç hafta yapılması taraftarısınız?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    182
gönderildi (düzenlendi)

temin edebiliyorsun min 16hafta git bence başka anabolizan yok zaten sustanon da hafif bir illaç değil ama tek başına vücudu fazla zorlucağını sanmam. Tamoksifen düzenlli 2 günde 1 kullanabilirsin bence meme ucu için östrojeni baskılamaktan ziyade meme ucuna bağlanmasını engelliyor çalıştığım hoca her kürüme 2 günde 1 10mg ekliyor.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    11
ardas, 1 dakika önce yazdı:

temin edebiliyorsun min 16hafta git bence başka anabolizan yok zaten sustanon da hafif bir illaç değil ama tek başına vücudu fazla zorlucağını sanmam.

Genel olarak etkileri neler hocam sustanon’un?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    182
gönderildi (düzenlendi)

Valla 4 ester karışık olduğu için ve geç açılıp kan değerlerinde biraz fazla oynamalar yapabildiğinden dolayı testo enanthate kullanıyorum genelde. Ondan yorum yapmam doğru olmaz. Etkisini soruyormuşsun vücuttaki testosteronun artımıyla birlikte  buna bağlı olarak gücün filanda artıyor protein sentezini filan arttırarak onarım hızını arttırıyor onun dışında alyuvar sayısınıda arttırıyor yani.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    11
ardas, 20 dakika önce yazdı:

Valla 4 ester karışık olduğu için ve geç açılıp kan değerlerinde biraz fazla oynamalar yapabildiğinden dolayı testo enanthate kullanıyorum genelde. Ondan yorum yapmam doğru olmaz. Etkisini soruyormuşsun vücuttaki testosteronun artımıyla birlikte  buna bağlı olarak gücün filanda artıyor protein sentezini filan arttırarak onarım hızını arttırıyor onun dışında alyuvar sayısınıda arttırıyor yani.

Anladım hocam teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    182
gönderildi (düzenlendi)

fakat sadece sustanonla o kadar kilo alman zor temiz olarak ondan bu kürde asıl amacın bu ilaç işlerini öğrenmek olsun ney ne zaman kullanılır pct nasıl olmalı felan. (3.kürünmüş kusura bakma o zaman yanına bir şey daha ekle bence)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    41

40 ımdan önce sustanon kullanmam kimsenin kullanmasını da tavsiye etmem. Çalışan temiz testo bulmak kolay anabolizan önemli sadece.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    11
ardas, 1 saat önce yazdı:

fakat sadece sustanonla o kadar kilo alman zor temiz olarak ondan bu kürde asıl amacın bu ilaç işlerini öğrenmek olsun ney ne zaman kullanılır pct nasıl olmalı felan. (3.kürünmüş kusura bakma o zaman yanına bir şey daha ekle bence)

Ekleyebileceğim bir ilaç yok hocam güvenilir tedarikçim olmadığı için.

marettam, 59 dakika önce yazdı:

40 ımdan önce sustanon kullanmam kimsenin kullanmasını da tavsiye etmem. Çalışan temiz testo bulmak kolay anabolizan önemli sadece.

Neden hocam ve temiz çalışan testo bulmak nasıl kolay biraz açar mısınız?

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    41
gönderildi (düzenlendi)

sustanon güçlü ve kontrol etmesi ilk başta zor olabilecek bir ilaç o yüzden tavsiye etmiyorum. Pct si de muhtemelen daha zor olacaktır. Enanthate ise hem üretimi kolay hem de çalışmayan ilaç bariz belli oluyor o nedenle biraz araştırıp bulabilirisn. Buradan da alabilirsin, alıp kullananlar onaylıyor.

tarihinde marettam tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    182
marettam, 6 saat önce yazdı:

sustanon güçlü ve kontrol etmesi ilk başta zor olabilecek bir ilaç o yüzden tavsiye etmiyorum. Pct si de muhtemelen daha zor olacaktır. Enanthate ise hem üretimi kolay hem de çalışmayan ilaç bariz belli oluyor o nedenle biraz araştırıp bulabilirisn. Buradan da alabilirsin, alıp kullananlar onaylıyor.

Bencede test yapınca çıkıyor zaten en kötü iran alırsın yada noxy her türlü çalışır.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    11
marettam, 11 saat önce yazdı:

Anladım hocam teşekkür ederim ama sustanon kürü yapacağım elimde olsa aslında bulk yerine defi kürü yapardım trenbolone ile ama tedarikçim olmadığı için şimdilik bulk devam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    41

Sustanonda kararlıysan haftada 3 enejksiyon ile her birinde 125mg olacak şekilde yani 0.33 ml vurarak 12 hafta yerine 16 hafta falan gidebilirisn. Androjenik etkilerini iyi takip edersen sorun yaşamazsın gibi geliyor. 6. hafta gibi bi tahlil yaptırırsın ona göre önlem alırsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    11
marettam, 2 saat önce yazdı:

Sustanonda kararlıysan haftada 3 enejksiyon ile her birinde 125mg olacak şekilde yani 0.33 ml vurarak 12 hafta yerine 16 hafta falan gidebilirisn. Androjenik etkilerini iyi takip edersen sorun yaşamazsın gibi geliyor. 6. hafta gibi bi tahlil yaptırırsın ona göre önlem alırsın.

Hangi enjektör ve ucu tavsiye edersiniz hocam? Omuz veya arka koldan yapmak istiyorum bir de neden başlangıç için 375 mg basacağım haftada?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    41

500 e gerek yok diye dedim 250 de gidebilirsin haftada 2 enjeksiyon ile. Ben 2.5 ya da 5 lik yeşil uçluyla çekip ucuna insülin iğnesinin ucunu takıyorum ve omuz ya da bacaktan yapıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    11
marettam, 27 dakika önce yazdı:

500 e gerek yok diye dedim 250 de gidebilirsin haftada 2 enjeksiyon ile. Ben 2.5 ya da 5 lik yeşil uçluyla çekip ucuna insülin iğnesinin ucunu takıyorum ve omuz ya da bacaktan yapıyorum

1cc enjektör kahverengi uç yeterli mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    41
wappeN, Bir saat önce yazdı:

1cc enjektör kahverengi uç yeterli mi?

insülin enjektörü dersen verirler evet 1ml ve ucu kahverengi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    11
marettam, Bir saat önce yazdı:

insülin enjektörü dersen verirler evet 1ml ve ucu kahverengi

Evet hocam aldım direk paket olarak verdiler şimdi güzel bir planlama yapmam lazım haftalık total kaç defa yapayım kaç mg basayım bunu kesinleştirmem lazım nac 600 ve milk thistle da aldım vitaminlerim tam bu konuda yardımcı olacak var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    41
wappeN, 3 saat önce yazdı:

Evet hocam aldım direk paket olarak verdiler şimdi güzel bir planlama yapmam lazım haftalık total kaç defa yapayım kaç mg basayım bunu kesinleştirmem lazım nac 600 ve milk thistle da aldım vitaminlerim tam bu konuda yardımcı olacak var mı?

paket olarak aldıysan ucu değişmeyenden olabilir onu bi kontrol et bence 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    182
marettam, 6 dakika önce yazdı:

beybi insülin demediyse bence de şu turuncu kapaklı olanı sanmış olabilirler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    11
ardas, 55 dakika önce yazdı:

beybi insülin demediyse bence de şu turuncu kapaklı olanı sanmış olabilirler.

Evet hocam turuncu kapaklı 90 ₺ verdim bide..

marettam, Bir saat önce yazdı:

Ucu değişmediği için çöp mü olacak hocam..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    41
wappeN, 2 saat önce yazdı:

evet gidip geri vermeyi dene açmadıysan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    182
wappeN, 8 saat önce yazdı:

Onla yapman çok zor zaten baby insüline göre daha küçük ucu çoğunlukla deri altı için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: TestosuzTesto
      Merhaba arkadaşlar,
      Yaklaşık 80 kilo civarındayım, geçen sene:
      testosteron enanthate boldenon deca Kürü yapmıştım 13 haftalık olacak şekilde fakat 8. Hafta da yaptığım kaza sebebi ile 1 sene spor yapamadım, bu hafta itibari ile tekrardan başladım 
      500 testo 13 hafta  400 deca 10 hafta 5 hafta 50 mg anapolon olacak İstediğim kilo 95-100 aralığı sizce mümkün olabilir mi ? İtiş çekiş bacak uygulayacağım günde 500-600 gram tavuk göğsü, 5-10 adet yumurta , 600-700 gram pirinç ve patates şeklinde ilerleyeceğim. Hafta da 3 kardio yapacağım. Şunu şöyle yap diyeceğiniz tavsiye yorumunuz var mıdır ?
      Hedefim ciddi bir şekilde yarışmalara hazırlanmak önümüzde ki 2 sene içinde.
    • Yazan: Egolifting65
      Arkadaşlar merhaba,
      22 yaşındayım kür yapıyorum 4 yıldır naturel yaptım 1 senedir kür yapıyorum Belli zamanlarda bir sorum olacak:
      22 yıldır ağzıma alkol sürmedim zorla bugün eniştem içirmeye çalıştı susmadılar içiyor gibi yaptım fakat dilime değdi tadı kaldı yutmadım ama ağzımın içinde kürü baltalar mı yada protein senteziyle alakalı sorun yaşarmıyım?
    • Yazan: mhmmt.baz
      Merhabalar arkadaşlar,
      26 yaşındayım Yaklaşık 9 sene önce steroit kullandım. Çok zayıftım ve kilo almak istiyordum Bunun için bilinçsiz bir şekilde Dianobol ve Anapolone kullandım. Fazla süre kullanmadım. Üzerinden çok geçtiği için hatırlamıyorum. Daha sonra kullanmayı kestim. Hiçbir şey kullanmadım. Cinsel anlamda çok bir yan etki yaşadığımı söyleyemem. Sadece çok az bir miktar sertleşmenin azaldığını farkettim. Ancak cok  bir sorun yoktu.
      Yaklaşık 2 ay kadar önce yavaş yavaş her şey başladı.
      Önce gece terlemeleri, çarpıntılar, cinsel isteksizlik, geç boşalma sorunları oluştu. Çok fazla üroloji doktoruna gittim. Tahmin edeceğiniz üzere psikiyatriye yönlendirdiler. Artık ne yapacağımı bilmiyorum. Bir caresi olmadığını da biliyorum artık. Şu an yalnızlığa alıştırmaya çalışıyorum kendimi. Çünkü bu şekilde evlenemeyeceğimi de biliyorum. Maalesef bütün hayatım mahvoldu.
      Belki burda bunu okuyan bilgili insanlar durumumu bir nebzede olsa hafifletebilir diye yazıyorum.
      Ama sonumun iyi olmadığını biliyorum.
      @metinav @rastlantisal @Diver @Askabar @godofdark @otopsicikedi @SPECTRE @Bay-T @Oathbreaker @ardas
      Tahlil sonuçlarım:

• Yazan: doktorbey21
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      5 yıldır düzenli spor yapıyorum 1 defa kur geçmişim var 2 yıl önce uzun süreler küre girmeyi düşünüyorum yarışma planım yok olabildiğince az zarar ile ne gibi kaç mg nasıl yol izleyebilirim?
      Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: dragx
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Only testo kürüne girecektim ama karar değiştirip:
      testosteron boldenon turinabol Kürüne girmeye karar verdim ve ortalama 6 ay yani 24 hafta kürde kalacağım.
      Önerilerinizi bekliyorum sizce bu kombinasyon nasıl ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.