Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

wappeN

Only sustanon kürü hk. kür planlamam için yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

wappeN, 1 dakika önce yazdı:

Tamam hocam bu ağırlık kaldırmama işe gitmeme engel mi peki?

yok değil bu durumdan kurtulmak için de gece yatmadan yapman ıtavsiye ederim ben öyle yapıyordum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

wappeN    11
KaderdenBekir, 15 dakika önce yazdı:

yok değil bu durumdan kurtulmak için de gece yatmadan yapman ıtavsiye ederim ben öyle yapıyordum

Spordan 2 saat önce yapsam problem olur mu? Yoksa ağrısı çok olur performansına etki eder diyip gece yatmadan mı yapayım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN, 3 dakika önce yazdı:

Spordan 2 saat önce yapsam problem olur mu? Yoksa ağrısı çok olur performansına etki eder diyip gece yatmadan mı yapayım?

Kesinlikle spordan 2 saat önce yapma özellikle ilk haftalar çok ağrı yapar tüm antrenmanını batırır 

ve sustanondan iran testoya geçme işini de bence bi düşün çok yararına olacaktır sustanon pek iyi bir ürün değil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    11
gönderildi (düzenlendi)
KaderdenBekir, 2 dakika önce yazdı:

Kesinlikle spordan 2 saat önce yapma özellikle ilk haftalar çok ağrı yapar tüm antrenmanını batırır 

ve sustanondan iran testoya geçme işini de bence bi düşün çok yararına olacaktır sustanon pek iyi bir ürün değil

İlaçları aldım bile hocam en azından kürü bitireyim belki genetik olarak güzel gelişme gösterebilirim kullandığım sarmslar ve diğer kürlerimde de güzel verim aldım zaten bütçe arttırarak bir sonra ki kürümde İran testo boldenon veya deca kürüne gireceğim güzel gelişmeler alırsam eğer istediğim kiloya da ulaşırsam bir sonra ki kürde definasyon yapacağım ve trene başlayacağım.

tarihinde wappeN tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN, Şimdi yazdı:

İlaçları aldım bile hocam en azından kürü bitireyim belki genetik olarak güzel gelişme gösterebilirim kullandığım sarmslar ve diğer kürlerimde de güzel verim aldım zaten bütçe arttırarak bir sonra ki kürümde İran testo boldenon veya deca kürüne gireceğim güzel gelişmeler alırsam eğer istediğim kiloya da ulaşırsam bir sonra ki kürde definasyon yapacağım trene başlayacağım

kaç hafta kür planlıyorsun ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    11
KaderdenBekir, Şimdi yazdı:

kaç hafta kür planlıyorsun ? 

Burada konuya cevap veren hocalarım min 12 hafta dediler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN, Şimdi yazdı:

Burada konuya cevap veren hocalarım min 12 hafta dediler

evet onu diyecektim 8 hafta planlıyorlar genelde 8 hafta kür olmaz en azından 12 kan değerlerine göre 16 ya kadar uzatman senin için iyi olacaktır ancak bu süreç boyunca en azından 3-4 haftada bir kan ve hormon testi verip hocalarımıza danışman iyi olacaktır sustanon dalgalı ester bir ilaçtır çok dalgalanma yapar bundan dolayı östrojeni çok yükseltir jino gibi sorunlar yaşama vurumla ilgili video bulup izledin mi atmamı ister misin ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    11
KaderdenBekir, 2 dakika önce yazdı:

evet onu diyecektim 8 hafta planlıyorlar genelde 8 hafta kür olmaz en azından 12 kan değerlerine göre 16 ya kadar uzatman senin için iyi olacaktır ancak bu süreç boyunca en azından 3-4 haftada bir kan ve hormon testi verip hocalarımıza danışman iyi olacaktır sustanon dalgalı ester bir ilaçtır çok dalgalanma yapar bundan dolayı östrojeni çok yükseltir jino gibi sorunlar yaşama vurumla ilgili video bulup izledin mi atmamı ister misin ? 

Not ettim hocam tamamdır teşekkür ederim öneri için videoyu atarsanız da çok sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Not ettim hocam tamamdır teşekkür ederim öneri için videoyu atarsanız da çok sevinirim.

ben bu video ile yapmıştım kan kontrol yapmayı unutma kan kontrol yapmaddan sakın vurum yapma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    11
KaderdenBekir, 10 dakika önce yazdı:

ben bu video ile yapmıştım kan kontrol yapmayı unutma kan kontrol yapmaddan sakın vurum yapma 

Her enjeksiyon öncesi yapıcam demi hocam kan kontrolünü?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN, 5 dakika önce yazdı:

Her enjeksiyon öncesi yapıcam demi hocam kan kontrolünü?

evet

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    11
KaderdenBekir, 4 dakika önce yazdı:

evet

Valla hocam çok teşekkür ederim hem size hem diğer hocalarıma vakit ayırdığınız için her şeyi not ettim inşallah güzel sonuçlar da alacağım etkilerini 2. Haftadan itibaren göreceğim demi hocam ona göre de 4. Hafta test vereceğim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN, Şimdi yazdı:

Valla hocam çok teşekkür ederim hem size hem diğer hocalarıma vakit ayırdığınız için her şeyi not ettim inşallah güzel sonuçlar da alacağım etkilerini 2. Haftadan itibaren göreceğim demi hocam ona göre de 4. Hafta test vereceğim

only sustanondan çok bir etki beklememek lazım ama ilk haftadan itibaren canavar bi sertleşme ve libido yaşarsın 2. haftadan ilaç kanında tam olarak açılmış olur ama güç ve görünüş olarak etkisi anca 3. 4. hafta civarı gelir onda da ço kbir etki olmaz gözünde büyütme hayal kırıklığı yaşama 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    11
KaderdenBekir, 13 dakika önce yazdı:

only sustanondan çok bir etki beklememek lazım ama ilk haftadan itibaren canavar bi sertleşme ve libido yaşarsın 2. haftadan ilaç kanında tam olarak açılmış olur ama güç ve görünüş olarak etkisi anca 3. 4. hafta civarı gelir onda da ço kbir etki olmaz gözünde büyütme hayal kırıklığı yaşama 

Bir boldenon deca etkisi beklemiyorum hocam 😄 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN, Şimdi yazdı:

Bir boldenon deca etkisi beklemiyorum hocam 😄 

bence sustanonun yanına en azından eczane rimo da eklenebilir. İlk kürden genelde çekiniyorlar ama profilime girerek ilk kürümde neler kullandığımı açtığım konudan görebilirsin. Vücuda zaten kimyasal sokup döngüyü kapatmışken yanına bir şeyler ekleyip en azından yaptığımız kürün hakkını almak varken böyle çok basit geçince vücuda boşa kimyasal sokmuşuz gibi geliyor bana.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    11
KaderdenBekir, 18 dakika önce yazdı:

bence sustanonun yanına en azından eczane rimo da eklenebilir. İlk kürden genelde çekiniyorlar ama profilime girerek ilk kürümde neler kullandığımı açtığım konudan görebilirsin. Vücuda zaten kimyasal sokup döngüyü kapatmışken yanına bir şeyler ekleyip en azından yaptığımız kürün hakkını almak varken böyle çok basit geçince vücuda boşa kimyasal sokmuşuz gibi geliyor bana.

Hocam rimo bulamadım hiç bir yerde sustanon bile 5 kutu bir yerden 5 kutu bir yerden şeklinde aldım tedarikçim olsa tek seferde hallederdim ama sustanon da kötü etkiler verecek bir ilaç değil büyük beklentilerim de yok bakalım sonuçlar nasıl olacak 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam rimo bulamadım hiç bir yerde sustanon bile 5 kutu bir yerden 5 kutu bir yerden şeklinde aldım tedarikçim olsa tek seferde hallederdim ama sustanon da kötü etkiler verecek bir ilaç değil büyük beklentilerim de yok bakalım sonuçlar nasıl olacak 😄

rimo nasıl bulamadın kanka ben yazlık yerde yaşıyorum şuan orda bile var illaki vardır eczanede rimo 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    11

rimo nasıl bulamadın kanka ben yazlık yerde yaşıyorum şuan orda bile var illaki vardır eczanede rimo 

Sorduğum eczaneler yok dedi hocam anapolon da yok mesela garip ama yapacak bir şey yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oathbreaker    56

Sorduğum eczaneler yok dedi hocam anapolon da yok mesela garip ama yapacak bir şey yok 

Yakınlarda salon varsa anlaşmalıdır antrenörlerle şunla bunla ayak çekerler :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN, 10 dakika önce yazdı:

başka yerlere sor dostum illaki vardır bunlar tedavide kullanılan ilaçlar bunlar yoksa o insanlar ne kullanacak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    11
Oathbreaker, 18 saat önce yazdı:

Yakınlarda salon varsa anlaşmalıdır antrenörlerle şunla bunla ayak çekerler :D

Evet hocam yakında salon var :D

KaderdenBekir, 18 saat önce yazdı:

başka yerlere sor dostum illaki vardır bunlar tedavide kullanılan ilaçlar bunlar yoksa o insanlar ne kullanacak 

Hocam ben dün ilk enjeksiyonu yaptım doğru açıda doğru bölgeye yalnız ilk başta iğneyi sokarken yavaş soktum ilerlettim kontrollüce bir süre sonra sanki zorlanıyormuş hissiyatı verdi bana iğne gitmiyormuş gibi hissettirdi kan kontrolü yaptım hava kabarcığı çıktı kontrollüce ilacı bastım iğneyi çıkarttım kan bile gelmedi pamuk ile 1 dakika basınç uyguladım hiç bir sorun yoktu o his neden geldi peki bilginiz var mı? Bide siyah uç hayat kurtarır 1 gram bir şey hissetmedim yavaş yavaş sokmama rağmen :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN, 40 dakika önce yazdı:

Evet hocam yakında salon var :D

Hocam ben dün ilk enjeksiyonu yaptım doğru açıda doğru bölgeye yalnız ilk başta iğneyi sokarken yavaş soktum ilerlettim kontrollüce bir süre sonra sanki zorlanıyormuş hissiyatı verdi bana iğne gitmiyormuş gibi hissettirdi kan kontrolü yaptım hava kabarcığı çıktı kontrollüce ilacı bastım iğneyi çıkarttım kan bile gelmedi pamuk ile 1 dakika basınç uyguladım hiç bir sorun yoktu o his neden geldi peki bilginiz var mı? Bide siyah uç hayat kurtarır 1 gram bir şey hissetmedim yavaş yavaş sokmama rağmen :D

Siyah uç tavsiyemi dinlemene sevindim. O his bir çok nedenden oluşabilir ancak ben siyah uçluyu en köküne kadar ya da en azından 7/8 ini sokmanı tavsiye ederim. yoksa ilaç kasa değil dokuda kalabilir. Kan gelmemesi normal ama 1 2 damla kan gelirse bu da normal. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    11

Siyah uç tavsiyemi dinlemene sevindim. O his bir çok nedenden oluşabilir ancak ben siyah uçluyu en köküne kadar ya da en azından 7/8 ini sokmanı tavsiye ederim. yoksa ilaç kasa değil dokuda kalabilir. Kan gelmemesi normal ama 1 2 damla kan gelirse bu da normal. 

Aslında ilk enjeksiyona göre güzel geçti hocam hatasız geçti çok şükür sadece o his gelince bir duraklamak istedim belki zorlarsam damara vs denk gelir diye ufak tedirgin gitti mesela örnek ile gösterme şansınız var mı nereye kadar sokayım iğneyi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında ilk enjeksiyona göre güzel geçti hocam hatasız geçti çok şükür sadece o his gelince bir duraklamak istedim belki zorlarsam damara vs denk gelir diye ufak tedirgin gitti mesela örnek ile gösterme şansınız var mı nereye kadar sokayım iğneyi?

ben hepsini sokuyorum. İğneyi direk köküne kadar. Hem kan kontrol daha kolay oluyor hem de ilacın kasın içine gittiğine emin oluyorum. tamamen köklersen damara gelme olayı daha az riskli çünkü kasın içinde oluyorsun. Öbür türlü dokuda kalma riski var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    11
KaderdenBekir, 23 dakika önce yazdı:

ben hepsini sokuyorum. İğneyi direk köküne kadar. Hem kan kontrol daha kolay oluyor hem de ilacın kasın içine gittiğine emin oluyorum. tamamen köklersen damara gelme olayı daha az riskli çünkü kasın içinde oluyorsun. Öbür türlü dokuda kalma riski var 

Tam bu işaretli bölgeden soktum hocam o his geldi bölge yanlış değil demi?

075ab705-0fe0-4525-a72a-a631dd203e74.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: 34lispo
      Merhaba arkadaşlar,
      Aşağıda detaylandırdığım definasyon kürünü uygulamayı düşünüyorum. Bu kür ile ilgili tecrübeli arkadaşlardan yorum ve öneri almak istiyorum. Dozajlar, kombinasyonlar veya herhangi bir ekleme/çıkarma konusunda düşünceleriniz varsa, paylaşırsanız çok sevinirim.
      Kür Detayları:
          •    Hafta 1-8:
          •    Trenbolone Acetate: 75 mg EOD (her diğer gün)
          •    Testosteron Propionat: 150 mg EOD
          •    Masteron Propionat: 100 mg EOD
          •    Clenbuterol: 40 mcg/gün (2 hafta, sonra 2 hafta ara)
      Koruyucu:
          •    Aromataz İnhibitörleri:
          •    Arimidex: 0.5 mg EOD

•    Karaciğer Destekleyiciler:
          •    Milk Thistle: 200 mg/gün
          •    NAC: 600 mg/gün

•    Prolaktin İnhibitörleri:
          •    Cabergoline: 0.25 mg haftada iki kez

•    Kolesterol ve Kardiyovasküler Destek:
          •    Omega-3: 2 gram/gün
          •    CoQ10: 100 mg/gün
          •    Kırmızı Pirinç Mayası: 1200 mg/gün
          •    Vitamin ve Mineraller:
          •    Multivitamin: Günlük
          •    Vitamin D: 2000 IU/gün
          •    Çinko ve Magnezyum: Günlük dozaj

•    Ek Destekleyiciler:
          •    ZMA: Günlük
          •    Kreatin: 5 gram/gün
      PCT (Kür Sonrası Terapi):
          •    Nolvadex: 40 mg/gün (ilk 2 hafta), 20 mg/gün (sonraki 2 hafta)
          •    Clomid: 50 mg/gün (ilk 2 hafta), 25 mg/gün (sonraki 2 hafta)
      Planım genel olarak bu şekilde. Kür sırasında dikkat etmem gereken başka noktalar veya eklemem gereken farklı destekler var mı? Ayrıca, dozajlar ve kür sonrası terapi için önerilerinizi de duymak isterim.
      Teşekkürler şimdiden!

• Yazan: emirix
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      İlk kürüme gireceğim ilaçlarım 2 güne elimde olacak.
      KÜR DETAYLARI:
      Testo Prop Masteron Winstrol KİŞİSEL ÖZELLİKLER:
      192 Boy 94 Kilo 20% Yağ oranı Göbekli ve kassız bir yapım var Şeklinde 2 günde bir masteron testo enjekte edeceğim. Haftada 5 gün antreman yapacağım. Karaciğer koruyucuları ve omega3, protein tozu kullanacağım. Kür hakkında ne düşünüyorsunuz? İlaçlarım gelince kür günlüklerine başlangıç formumu atacağım. 10 hafta sonra görüşmek üzere.
    • Yazan: wecira
      Merhaba arkadaşlar,
      Kürümde:
      Pazartesi: 125mg Susto Perşembe:125mg Susto Normalde 500 Yapmayı Planlıyordum Ama Vücudumum Nasıl Tepki Verdiğini Görmek İstiyorum. Şu anlık Koruyucu Olarak 2 Adet Kdny Ve 2 Adet Lvr Kullanmayı Düşünüyorum Protein Oceanda Satılan Karaciğer Ve Böbrek Koruyucuları İnceleyebilirsiniz. Sizin Önerilerinizle Arimidexi Kürümden 1 Ay Sonra Kan Değerlerimin Ve Kişisel Hayatım Açışından Kullanmayı Planlıyorum Vücudum da Tepki Vermediğini Görürsem Dozu 400mg falan yapmayı planlıyorum.
      Lütfen Planlarımı Değerlendirin PCT Dönemime Girdiğimde Bana İlaç Önerilerinizi Vermenizi Umuyorum Kürü 3 Ay Yapacağım Ardırdan 1 Ay PCT Yapacağım Sonrasından Tekrar 3 Ay Susto Kürü Yapabilirmiyim Bu Soruyuda Yanıtlarsanız Sevinirim.
      Not: Susto Kürüne Girme Gibi Söylemlere Girmeyin Lütfen En Kolay Ve Ucuz Yolla Ulaşabildiğim Güvenilir Bir İlaç Salonlarda Adamların Ne Sattığı Belli Değil.
    • Yazan: Halil1
      Arkadaşlar merhaba,
      boy;170 Yaş ;26 Kg; 84.7  %12 yağ oranı  ilk kür deneyemimi gerçekleştirdim toplam 3 ay sustanon250 kullandım.
      Yağ oranımı %18’den % 12 düşürdüm. Toplam 5 kg yağ verdim. Uzun zamandır diyetteyim artık mental problemlere yol açıyor ve %12 yağ oranında tıkandım kaldım. Kan değerlerimde herhangi bir problem yok.egfr değerim 55 idi kreatini bıraktım bol bol su içtim 2 haftada 77 yükseldi doktor sonuçları inceledi bir problem yok dedi. Şimdi sormak istediğim soru bel bölgemde hala yağ var alt karnım kapalı. Bu süreci bitirip 1 ay boyunca kilomu koruyacak kadar kalori ve karbonhidrat alsam ve bu süreçte de 250mg sustanon ile cruise yapsam ve daha sonrasında bu yağ oranı ile bulk kürü ile bulk yapsam sizce uygun olur mu yoksa bulk için bu yağ oranı fazla mı ?
    • Yazan: hirstyz
      Merhabalar, definisyon kürümde 4.haftadayım. Kan tahlili yaptırmak istedim çok bilindik bir türk markası testo prop kullanıyorum. Çalışıp çalışmadığını da görmek istedim açıkcası. Değerlerimi sizlerle paylaşmak isterim bu konuda pek bir bilgiye sahip değilim. Sağlık açısından bana katabileceğiniz değerli yorumlarınızı bekliyorum. 
      Haftalık 300 mast - 400 prop kullanıyorum. 4.haftada clen ve winstrol ile devam edeceğim

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.