Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

onewingedangel00

Sustanon + primobolan ilk kürümü yapmayı planlıyorum bana yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

Hocalarım 10 gün sonra kürde 1 ayım dolmuş olacak. Şuanlık test yaptırmama gerek var mı? birde sanırım 1. aydan sonra kullanılması gereken ilaçlar varmış kısırlık vb. sorun yaşamamak için beni aydınlatırsanız sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

berko110    16
xendroov, 06.06.2024 - 16:50 yazdı:

Ürolojiye gittiğinde dahiliyeye yönlendiriyorlar, dahiliye gittiğinde ürolojiye yönlendiriyorlar.
Yani kısacası devlet hastanesinde akıl sağlığını yitiriyorsun, illa devlet hastanesinden alacağım dersen genç bir doktora durumu izah edebilirsin veyahut direk ürolojiye gidip geçmişte ilaç kullandığını ve bu yüzden cinsel olarak problem yaşadığını söyleyebilirsin, bi' ihtimal yaptırabilir.

Çevrende laboratuvar varsa oradan özel hastanenin 3/1 fiyatına dilediğin testleri de yaptırabilirsin.

sen hangi laboratuvarda yaptırıyorsun acaba, yasak değilse paylaşır mısın? yarın dahiliye randevum var testo test yapmazsa ben de laba gideyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
senbatikan    8
onewingedangel00, 2 saat önce yazdı:

Hocalarım 10 gün sonra kürde 1 ayım dolmuş olacak. Şuanlık test yaptırmama gerek var mı? birde sanırım 1. aydan sonra kullanılması gereken ilaçlar varmış kısırlık vb. sorun yaşamamak için beni aydınlatırsanız sevinirim.

alman gereken bir önlem var mı diye düzenli olarak test vermen tabi ki önemli max 4-6 haftada bir vermeni öneririm. e2 seviyene özellikle dikkat etmeni tavsiye ederim. zaten sonuçlarını tekrardan buraya yüklersin tecrübeli büyüklerimiz, dostlarımız yardımcı olacaktır. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov    50
onewingedangel00, 13 dakika önce yazdı:

Hocalarım kürdeyken hasta oldum spora 4-5 gün ara versem aman aman zararı olur mu? 

Nasıl bir hastalık? Halsizlik, grip tarzı bir şeyse aksine spora gitsen daha hızlı geçer.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov, 8 dakika önce yazdı:

Nasıl bir hastalık? Halsizlik, grip tarzı bir şeyse aksine spora gitsen daha hızlı geçer.

Boğazım ve başım felaket ağrıyor 2 gündür gitmiyorum açıkçası spor yapacak halim de yok gidip kendimi yormadan yapsam yeterli olur mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov    50
onewingedangel00, 33 dakika önce yazdı:

Boğazım ve başım felaket ağrıyor 2 gündür gitmiyorum açıkçası spor yapacak halim de yok gidip kendimi yormadan yapsam yeterli olur mu?

Ter attıracak egzersiz yapabilirsin, cardio yapabilirsin veyahut dinlenmek istiyorsan dinlenebilirsin, 4-5 gün seni geriye atmaz kanında ilaç var.

Terlemek iyidir, kan dolaşımını arttırıyor, endorfin arttırıyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bugün itibariyle tam 1 ay oldu, ölçülerimi aldım;

Kilo 80'den 83 e çıktı.

Kol 38 buçuktan 39 buçuk (pumpsuz ölçülmüş)

Omuz 129 dan 133

Diğerlerini ölçmedim ölçü artsa bile görünüş açısından aynı gibiyim sanırım biraz da psikolojik. Sizce ilk aya göre ölçü değerleri iyi mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    91
onewingedangel00, 3 saat önce yazdı:

Bugün itibariyle tam 1 ay oldu, ölçülerimi aldım;

Kilo 80'den 83 e çıktı.

Kol 38 buçuktan 39 buçuk (pumpsuz ölçülmüş)

Omuz 129 dan 133

Diğerlerini ölçmedim ölçü artsa bile görünüş açısından aynı gibiyim sanırım biraz da psikolojik. Sizce ilk aya göre ölçü değerleri iyi mi?

Sustanon da rimabolan da kanda geç peak yapan ilaçlar asıl işler 6.haftadan sonra kızışır ama yine de ilk 1 ay bitince bence biraz fark olmalı. Bu arada kaç kalori besleniyorsun ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
Tony Montana, 2 saat önce yazdı:

Sustanon da rimabolan da kanda geç peak yapan ilaçlar asıl işler 6.haftadan sonra kızışır ama yine de ilk 1 ay bitince bence biraz fark olmalı. Bu arada kaç kalori besleniyorsun ?

Hocam 3600 kalori ile besleniyorum 500 pirinç 600 tavuk göğsü yiyorum geri kalan kaloriyi shakeden tamamlıyorum. Çok idman atamadım bayram tatili ve hastalık derken 1 ayın 15 günü falan idman yapabildim onun da etkisi var sanırım. Natural olarakta aşırı zor kütle kazanan bir genetiğim vardı 4 ay boyunca kol ölçüm anca 1 cm oynamıştı öyle diyebilirim. Kaloriyi fazla arttırsam kilo alıyorum lakin yağlanıyorum yağlandığıma değecek kas kütlesi de edinemiyorum o yüzden elimden geldiğince clean yapıyorum. Küre asıl girme sebebim buydu zaten beslenmem iyi antrenman iyi ama millet 8-9 ayda tatmin edecek kütle koyarken benim öylece kalmam sinirimi ciddi anlamda bozuyordu.

Total testo değerim 320 çıkmıştı bunun yüzünden olduğunu düşünüyorum az olduğu için natural olarak kütle koyamıyordum, Ege Fitness'in bile doğal olmasına rağmen total testo değeri 1030.

tarihinde onewingedangel00 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    91
onewingedangel00, 53 dakika önce yazdı:

Hocam 3600 kalori ile besleniyorum 500 pirinç 600 tavuk göğsü yiyorum geri kalan kaloriyi shakeden tamamlıyorum. Çok idman atamadım bayram tatili ve hastalık derken 1 ayın 15 günü falan idman yapabildim onun da etkisi var sanırım. Natural olarakta aşırı zor kütle kazanan bir genetiğim vardı 4 ay boyunca kol ölçüm anca 1 cm oynamıştı öyle diyebilirim. Kaloriyi fazla arttırsam kilo alıyorum lakin yağlanıyorum yağlandığıma değecek kas kütlesi de edinemiyorum o yüzden elimden geldiğince clean yapıyorum. Küre asıl girme sebebim buydu zaten beslenmem iyi antrenman iyi ama millet 8-9 ayda tatmin edecek kütle koyarken benim öylece kalmam sinirimi ciddi anlamda bozuyordu.

Total testo değerim 320 çıkmıştı bunun yüzünden olduğunu düşünüyorum az olduğu için natural olarak kütle koyamıyordum, Ege Fitness'in bile doğal olmasına rağmen total testo değeri 1030.

Doğal testonun o kadar etkileyeceğini düşünmüyorum, antrenman atamaman kötü 😕, sert antrenman olmazsa ister beslenmen ister ilacın mükemmel olsun gelişimin minimumda kalır. Beslenme güzel gözüküyor bence her hafta kilonu kontrol edip duruma göre Karb arttırabilirsin ufak ufak hatta haftada 1 ekstra cheat bile koyabilirsin, yağlanma konusunda benim fikrim ipin ucunu çok kaçırmadan kütle koymaya bak biraz yağlanmak normaldir çünkü kimse tamamen parçalı halde kütle koyamıyor (uzun yıllardır bu işi yapan ve kas kütlesi gerçekten fazla olan vücutçular hariç). Gerisi sende bol şanslar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ARLABs    1

Bu arada sadece beslenmeyle bu işi tam verimli yapamazsın.  Antrenmanında çok iyi olmalı. İlaçlı ya da ilaçsız fark etmez kasa yeterince hasar veriyormusun tükenişe yakın çalışıyormusun nasıl bir antrenman yapıyorsun bunlar çok önemli. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
ARLABs, 15.07.2024 - 03:00 yazdı:

Bu arada sadece beslenmeyle bu işi tam verimli yapamazsın.  Antrenmanında çok iyi olmalı. İlaçlı ya da ilaçsız fark etmez kasa yeterince hasar veriyormusun tükenişe yakın çalışıyormusun nasıl bir antrenman yapıyorsun bunlar çok önemli. 

Genelde her set tükenişe gitmeye çalışıyorum, sırt veya her hangi bir kası çalıştığımda 1 set daha yapacak gücüm kalmayacak şekilde 3-4 harekette bitiriyorum. 

Size sormak istediğim bir soru daha var, kolum pumpsuz 39 buçuk civarı pumplandığında ölçüsü büyümüyor kolumun hayvan gibi şiştiğini hissediyorum ölçüyorum 40 a yakın çıkıyor bu nasıl olabilir? arkadaşımın kolu 36 cm ama pumplu 38 e çıkıyor benim niye yarım santim oynuyor acaba bilginiz var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Schweigen    7

sustanonu nasıl temin edebilirim? acil 1 flakon  gerekiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365
Schweigen, 3 dakika önce yazdı:

sustanonu nasıl temin edebilirim? acil 1 flakon  gerekiyor.

Eczaneden reçetesiz alabilirsin. Ampül şeklinde satılır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Schweigen    7
Diver, 1 dakika önce yazdı:

Eczaneden reçetesiz alabilirsin. Ampül şeklinde satılır.

çok teşekkür ederim, enjekte çekerken son ampulü düşürdü enjekte edecek kişi kırıldı aynı anda deca ve testesteronu kesmiş gibi oldum cumartesi :-D sustanon devam edicem 1 ay daha bu site gerçekten velinimet, son 10 günde yarım enjekte devam edip bitiricem kışa kadar dinlendirmek lazım vücududa :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363
Schweigen, 17 dakika önce yazdı:

çok teşekkür ederim, enjekte çekerken son ampulü düşürdü enjekte edecek kişi kırıldı aynı anda deca ve testesteronu kesmiş gibi oldum cumartesi :-D sustanon devam edicem 1 ay daha bu site gerçekten velinimet, son 10 günde yarım enjekte devam edip bitiricem kışa kadar dinlendirmek lazım vücududa :)

En sonu sustanonla değil de enhantate ile yapsan daha doğru olur. Sustanon ile yaparsan en uzun esterinin kandan çıkma süresini hesap edip PCT başlatman gerek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Schweigen    7
rastlantisal, 16 dakika önce yazdı:

En sonu sustanonla değil de enhantate ile yapsan daha doğru olur. Sustanon ile yaparsan en uzun esterinin kandan çıkma süresini hesap edip PCT başlatman gerek.

tek flakon alacağım için alacağım bir site vb. bişe bulamadım. tek flakonda satmak istemiyolar hep kür olarak satma peşindeler. son ça olarak sustanon düşündüm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363
Schweigen, Şimdi yazdı:

tek flakon alacağım için alacağım bir site vb. bişe bulamadım. tek flakonda satmak istemiyolar hep kür olarak satma peşindeler. son ça olarak sustanon düşündüm.

Tek alacaksan sana bu şekilde kimse satamaz. Sustanon tek çare.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

Hocalarım kürde 40. günüm ve hastanedeki üroloji doktoru değişmiş, randevu alıp gideceğim umarım test konusunda sıkıntı yaratmaz. Sadece hormon testi dendiğinde testoyu ölçülüyorlar. Doktora E2, Prolaktin, Total Testo, Lh, Fsh ölçülmesini istiyorum desem bir tepki verir mi? onun dışında kürün 1. veya 2. ayından sonra kısırlık gibi sorunları yaşamamak için kullanılması gereken tabletler varmış bunlar nedir kısaca bahseder misiniz? Bulunması zor şeyler ise şimdiden temin etmek istiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lazpower    0

Kardeşim merhaba,

25 Temmuz itibariyle, ne durumdasın. Umarım herşey istediğin gibi yolundadır. Bizimle de paylaşırsan sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
Lazpower, 22 saat önce yazdı:

Kardeşim merhaba,

25 Temmuz itibariyle, ne durumdasın. Umarım herşey istediğin gibi yolundadır. Bizimle de paylaşırsan sevinirim.

Hocam şuan 85 kiloyum 40 günde 5 kilo aldım yağlanmadım bel ölçüm falan hala aynı. Kol ölçüm başladığımda 38 di sanırım şuan 39 buçuk (kol genetiğim biraz kötü çok zor gelişiyor.) Omuz 129 cm den 134 e çıktı bacak kaslarımda da görünür artış var. En çok fark yaratan nokta görünüş değil de güç açısından oldu, 30-30 dumbeller ile sehpada shoulder press yaparken bile zorlanıyordum 3-4 tekrar belki çıkıyordu artık 35-35 kilolarla 10 tekrar çıkıyor muazzam bir güç artışı var. Bench 105 kilo 7-8 tekrardan 15-16 tekrara kadar çıktı pr 120 kilo 3 tekrar.

Birde şunu söyleyeyim göğüs ucumda bazen kaşıntı oluyor, ciddi bir şey mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    91
onewingedangel00, 9 saat önce yazdı:

Hocam şuan 85 kiloyum 40 günde 5 kilo aldım yağlanmadım bel ölçüm falan hala aynı. Kol ölçüm başladığımda 38 di sanırım şuan 39 buçuk (kol genetiğim biraz kötü çok zor gelişiyor.) Omuz 129 cm den 134 e çıktı bacak kaslarımda da görünür artış var. En çok fark yaratan nokta görünüş değil de güç açısından oldu, 30-30 dumbeller ile sehpada shoulder press yaparken bile zorlanıyordum 3-4 tekrar belki çıkıyordu artık 35-35 kilolarla 10 tekrar çıkıyor muazzam bir güç artışı var. Bench 105 kilo 7-8 tekrardan 15-16 tekrara kadar çıktı pr 120 kilo 3 tekrar.

Birde şunu söyleyeyim göğüs ucumda bazen kaşıntı oluyor, ciddi bir şey mi?

Göğüs ucunda kaşıntı östrojenin yükseldiğini gösterir. Uzun süre böyle devam ederse jinekomasti olursun  , bence bi kan testi ver ama eğer fırsatın olmazsa test için de kaşıntı gibi hissiyat geldiğinde yarım Arimidex yutabilirsin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana, 9 saat önce yazdı:

Göğüs ucunda kaşıntı östrojenin yükseldiğini gösterir. Uzun süre böyle devam ederse jinekomasti olursun  , bence bi kan testi ver ama eğer fırsatın olmazsa test için de kaşıntı gibi hissiyat geldiğinde yarım Arimidex yutabilirsin

2-3 günde bir kaşıntı hissi oluyor, o zaman kaşıntı geldiği anda dediğiniz gibi ilaç içerim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    91
onewingedangel00, Bir saat önce yazdı:

2-3 günde bir kaşıntı hissi oluyor, o zaman kaşıntı geldiği anda dediğiniz gibi ilaç içerim. 

Evet öyle yap, yarım yutarsın baktın kaşıntı hassasiyet gitti o yeterli geliyordur baktın devam ediyor bu sefer bi dahakine tam yutarsın gözlemlersin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: kaedwen
      Merhabalar abilerim küre girmeyi düşünüyorum...
      Kişisel özelliklerim:
      27 yaşındayım 4 yıldır spor geçmişim var Düzenli olarak 1 yıl 3 aydır yapmaktayım Boy 1.87 Kg 74 Kürde olmadığım halde her yemeğimin yanına salata eklemeye çalışıyorum. Beslenmem iyi diyebilirim fakat çok fazla karbonhidrat beni çok iştahsız yapıyor gün içerisinde , 6 7 ay sonra küre gireceğim bazı tedirgin olduğum durumlar var sizlere danışmak istiyorum. 
      Sorularım:
      Benim için en önemli ilk konu psikolojik etkileri otelde resepsiyon da çalıştığım için insanlara karşı tutumum çok fazla değişir kötü bir durumlarla karşılaşa bilir miyim ?  İlaçlı olmadığım halde bazen sırtımda sivilceler çıkıyor kür esnasından bu durum çok fazla artar mı artar ise önleye bilir miyim ?  Görseller bırakıyorum girmek için hazır hissediyorum fakat daha zamanım var mı ?  Ürünleri sol alt wp butonunda temin edeceğim tek güvenebileceğim burası gibi geliyor mantıklı bir tercih mi ? 250mg testo e. 250 mg bolde şeklinde başlamak istiyorum sizce uygun mudur ?  İştah sorunum var kür içerisindeyken bu durumu sıkça yaşar mıyım yoksa iştahımı arttır mı ? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

• Yazan: ida
      Forumdaki herkese merhabalar,
      İlk kez bir Türkçe forumda paylaşıyorum. Bir süredir suları hafifçe denemek ve cut ile birlikte güzel bi kür denemek istiyordum. Genelde global forumları takip ediyordum ve reddit r/steroids'te kürüm ile ilgili sorum çok iyi karşılanmadı. Kilom 94 ve Boyum 186 ve 187+~ görmek istediğim için GH düşündüğümü söyleyince pek iyi karşılamadılar 
      Düşündüğüm kombinasyon şu anda:
      GH Anavar Clenbuterol Yeni 18 yaşıma girdim. growth platelerimin kaynayıp kaynamadığını bilmiyorum. Doz konusunda emin değilim. Malum Genotropin pahalı  GH'in insülin direncine sebep olduğu okudum ve GH ile birlikte metformin & levothyroxine almayı düşünüyorum. Anavar yerine başka önerilere, ve her türlü fikre açığım. Anavar'ın saç döktüğünü söyleyenler var, öyle bir durum varsa DHT blocker olarak avodart kullanabilirim.
    • Yazan: Wgestelx
      Öncelikle herkese selamun aleyküm,
      Bugün 20 haftalık ilk kürümün ilk enjeksiyonumu yaptım (250mg haftalık only testo) Ve bunla beraber beslenmemi de optimum hale getirmeye çalışacağım kürdeki her gelişmeyi (form,yan etki vs..) bu konu altında güncelleyeceğim çalıştığım kiloların artışı kazandığım kütle ve kür sonu bu belki adelenin belki suyun kaslardan gitmesiyle oluşan formu da dahil ederek burada paylaşacağım hem bu dozlarda benim gibi ilk kürünü yapmak istiysen arkadaşlarada belki fikir verir.
      Güncel formum su şekilde;

• Yazan: Kubito
      Hocalarım, abilerim, kardeşlerim herkese öncelikle iyi forumlar.
      Ben yaklaşık 2012-2013 yılından beri spor yapıyorum. Amatör olarak gerek voleybol, gerek futbol, gerekse fitness. Pandemiye kadar her şey gayet güzel ilerlerken pandemiyle birlikte spordan uzaklaştım. Daha sonra tekrar başladım yaklaşık 1 yıl kadar güzel bir rutin oluşturduktan sonra bazı sebeplerden dolayı bırakmak zorunda kaldım. 2022 yılında evlendim ve evlendikten sonra aynada kene bakamaz oldum ve tekrar başlama kararı aldım. 2022 yılındaki görselimden durumu anlayabilirsiniz. 2023 şubat ayında başladım, başlangıç kilom 95-96, yağ oranımda %31-32 civarındaydı makine ölçümlerinde.
       Başlarken kendimce iradeli ve daha düzenli olabileceği için piyasada oldukça bilinen bir antrenör ile başladım ve tamamen doğal yollarla ilerlemeye karar verdim. Kardiyo, beslenme ve antrenman planlarına ortalama %70-80 civarında uydum ve uyguladım. Aldığım sonuçlar hoşuma gitmeye kendimi vücudumu beğenmeye başladım. Ve bir süre daha istikrarlı bir şekilde devam ettim.(1. fotoğraf başlangıç. 2. ve 3. fotoğraf 2023 temmuz-eylül aylarına ait.)
      Daha sonra bu istikrarım bazı ailevi sebepler, işsizlik vs. derken azaldı. Ama sporun içinde kalmaya devam ettim.(4. ve 5. fotoğraf 2024 yılının ortalama mart-nisan dönemine aittir.)
      Tekrar yağlandım, tekrar form tutmak için harekete geçtim. Kardiyolarımı sıklaştırdım, beslenmemi düzenlemeye çalıştım. ortalama 1900-2000 kalori alıyorum. Günlük ortalama 200-225 gram kadar çiğ karbonhidrat, 400-450 gram kadar et,tavuk, kıyma vs. antrenman önceleride protein tozu tüketiyorum. Su ve tuz tüketimime dikkat ediyorum. (6. fotoğraf güncel form)
      Vücudumu daha estetik ve parçalı bir görünüme sokmak, kas kütlemi arttırmak istiyorum. Hormonel dengemi bozmaya çekiniyorum. Ne yönde ilerlemem gerektiğini tam olarak kestiremiyorum. Peptidlerin, sarmsların vücuda olan etkisini çok bilmiyorum araştırmaya uygun kaynakta bulamıyorum. Steroidler ise medyada vs. anlatılan kadar öcü, korkulacak gibi midir?
      Görüşlerinizi, desteklerinizi ve değerli yorumlarınızı paylaşırsanız çok sevinirim.
      Herkese şimdiden teşekkürler. 

• Yazan: ay66
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      İlk kür için haftalık:
      200 testo enanthate 100 rimobolan Sorularım:
      Çok mu düşük kalır? Beslenme tam takır olacak şekilde güzel verim alınabilir mi? Yaklaşık 15 haftalık kür buz dozlarda uygun mudur? Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.