Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

xalxal

Kür içi ve kür sonu kullanılması gerekenlere dair merak ettiğim sorular var yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

xalxal    2

Merhaba, foruma giriş yapmak yeni nasip oldu.

Yakın zamanda:

• sustanon
  • rimobolan

Kürüne giricem ama pct - mct konusunda kafam karışık herkesten farklı bişey duyuyorum.

1. hafta 500 sustanon 200 rimobolan ve devamında 500 sustanon 300 rimobolan şeklinde 10 hafta devam etmeyi düşünüyorum.

Kür bittikten sonra testimi verip duruma göre sadece klomen ve tamoksifen yeterli olmaz mı? Bazıları sustanon kullandıysan kesinlikle preglyn ya da ovitrelle kullan diyor ancak kullanımı konusunda kafam karışık. PCT - MCT Konusunda bildiğiniz bilgileri aktarırsanız çok mutlu olurum kafamdaki soru işaretlerini ortadan kaldırmış olursunuz.

Kişisel verilerim:

• Boy 185
  • Kilo 84

@GHOST @SPECTRE @metinav @Askabar @Rdm @rastlantisal @Oathbreaker @ardas @Diver @Emrah

Tüm yorumlar için teşekkürler. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

marettam    41

Durumla alakalı yeteri kadar bilgi forumda zaten var. Ezbere zaten hareket edemezsin. Ama kafanda bir şey oluşması adına şunu diyim ki sistemi açarken yüzde doksan klomen yeterli oluyor. Tamox ise jinekomasti engellemek için. Kürü bitir kanını ver sonra konu aç yardımcı olurlar.
Ben only enantathe sonrası klomen ile açmıştım ancak sustanon çok daha güçlü ve çok ester olduğundan belki baskısını açmak daha zor olabilir. Sustanon pctsi konusunda @rastlantisal bilgilerini aktarır xD

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.664

Sustanon baya ağır bir steroid...İlk kürlerde kullanılmasını önermiyorum...Eczane güveni verse de etkisi şiddetli ve aşırı güçlü hissedilir ilk kürlerde...Rimobolan 400 mg altı etkili değil, 12 hafta kullanım gerektiriyor...Testo enantat tedarik ederseniz daha iyi olur, güvenilir bir kanaldan...Bu forumdan whatsap ikonundan bilgi alabilirsiniz...

• Beğen 1
  • +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

https://www.reddit.com/r/steroids/wiki/thecycle/pct/#wiki_optimal.2Fprimary_pct_options aradığın herşey burda (power pct hariç) bundan farklı bir yöntem vs yok.Tek fark tahlile göre dozaj azaltılır veya yükseltilir pct süresi uzar kısalır.

Sustanonun dezavantajı 28-30 günde anca kandan cıkışı ve son 3-4 günü cehennem azabı gibi low Testoyu iliklerine kadar hissedersin. Bulabilirsen propionate-cypionate-enanthe geç. HCG ben olsam kullanırdım.

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
asgasasfasgfas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    752

Öncelikle küre girmeden kan tahlili yaptır değerlerini burada paylaşırsın. Kür bitimi ilaçlar kandan çıkınca yine kan tahlili yaptır burda paylaş. Kür içinde sorun yaşarsan buraya yaz yine kan tahlili yaptır ona göre ne kullanacağına yardım ederiz.@metinav hocamın dediği gibi sustanon ilk kür için zor pct için kandan çıkmasını beklemen gerekiyor. Pregnyl(ovitrelle) genelde pct sürecini hızlandırmak testis atrofisi varsa büyümesine yardımcı olmak uyarmak için kullanıyoruz. 

Bunun gibi daha nice konularımız mevcut lütfen okuyup bilgi sahibi olup öyle başlayın küre. Bizde burdan okuyarak öğrendik. 

Pct mct bölümümüz var orda bir dünya insan kendi pctlerini kür içi sorunlarda neler kullandıklarını neler önerildiğini yazmış.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    191

sadece klomen tamoksifen yeterli olmuyor bazen kür sonu karar vermek daha mantıklı kan testi filanda paylaşırsın bana 1 tane ovitrelle yetmedi mesela şuan 1 gün arayla bodytechin hcg sini kullanıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.617

Sevgili @metinav hocama katılıyorum. Bırak ilk kürü, başladığında 10 ay düşük doz da olsa ilaçta kalan ben bile sustanona 2 ay dayanabiliyorum. Kendi başına DECA kadar yan etkiye sebep olabiliyor. Onun yerine uzun ester yada orta ester testosteron tavsiye ederim.

PCT konusunda ovitrelle ve türevlerini kullanmamak risklidir. Niye böyle bir risk göze alınsın ki?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    41
rastlantisal, 12 saat önce yazdı:

Sevgili @metinav hocama katılıyorum. Bırak ilk kürü, başladığında 10 ay düşük doz da olsa ilaçta kalan ben bile sustanona 2 ay dayanabiliyorum. Kendi başına DECA kadar yan etkiye sebep olabiliyor. Onun yerine uzun ester yada orta ester testosteron tavsiye ederim.

PCT konusunda ovitrelle ve türevlerini kullanmamak risklidir. Niye böyle bir risk göze alınsın ki?

ben 6 ay onlytesto yaptıktan sonra sadece klomen tamox kullandım ve kür içindeki tahmini 1/5 lik atrofi 4.haftada geçti. 6 hafta yapıp bıraktım pct yi ve 1 ay sonrasında tüm değerlerim olması gereken noktadaydı. Yine de ovitrelle vs kullanılmalı mı ? 

4 ay aradan sonra dün tekrar ilk enjeksiyonumu yaptım. Geçen sefer mct yapmamıştım bu sefer ortalara doğru 1 kutu klomen kullanmayı düşünüyordum testis vs için.
Siz bu durum için ne yapıyorsunuz kür içinde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    191
gönderildi (düzenlendi)
marettam, 2 saat önce yazdı:

ben 6 ay onlytesto yaptıktan sonra sadece klomen tamox kullandım ve kür içindeki tahmini 1/5 lik atrofi 4.haftada geçti. 6 hafta yapıp bıraktım pct yi ve 1 ay sonrasında tüm değerlerim olması gereken noktadaydı. Yine de ovitrelle vs kullanılmalı mı ? 

4 ay aradan sonra dün tekrar ilk enjeksiyonumu yaptım. Geçen sefer mct yapmamıştım bu sefer ortalara doğru 1 kutu klomen kullanmayı düşünüyordum testis vs için.

ovitrelle testisler küçüldüğü için üretim başlasa bile düşük seviyede oluyor yada başlamıyor testisleri eski kapasitesine döndürmek için ovitrelle hcg filan kullanmak gerekiyor. Bir videoda hoca kendi öğrencilerine 2 haftadı 1 di yanlış hatırlamıyorsam pregnly enjeksiyonu yaptırıyordu, testislerin atrofiye uğramamsı için kür içinde klomenle uyarabilirsin ama hiç denemedim.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    41
ardas, 42 dakika önce yazdı:

ovitrelle testisler küçüldüğü için üretim başlasa bile düşük seviyede oluyor yada başlamıyor testisleri eski kapasitesine döndürmek için ovitrelle hcg filan kullanmak gerekiyor. Bir videoda hoca kendi öğrencilerine 2 haftadı 1 di yanlış hatırlamıyorsam pregnly enjeksiyonu yaptırıyordu, testislerin atrofiye uğramamsı için kür içinde klomenle uyarabilirsin ama hiç denemedim.

o işin bi protokolü vardır deneyen varsa söylerse iyi olur tabiki kişiye göre değişir ama fikir sahibi oluruz. amerikan bi adamdan 6 haftada bir clomid cycyle yaptığını duymuştum youtube da aklımda o şekilde kaldı. Testis tembelleşmesin diye sadece uyarmak istiyorum yoksa kür içi güç veya libidoda herhangi bir sıkıntı yaşamadım daha önce.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.617
marettam, 11 saat önce yazdı:

1 kez oldu diye tekrar olacağının garantisi yok. O yüzden hiç riske girme. Ovitrelle kullan gitsin.

Testis çok küçülmeden kür içi müdahale etmiyorum. Yine oldukça uzun bir kürdeyim ve testisler pek de küçülmedi.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Mahmutvural33
      Merhaba nasılsınız ? 
      aylardır aklımda olan bir soru var kür bitimi PCT yapılması gerekiyor evet bu doğru ve birden fazla hocalar sadece PCT için 3000 5000 TL para istiyorlar tabii ki haklarıdır buna bir şey diyemem sonuçta her şeyin bir karşılığı vardır ama benim aklıma takılan soru şu PCT’ye girmeden önce kan tahlili veriliyor ben bu kan tahlilimi verdikten sonra aile hekimine gitsem sağlık ocağı yani aile hekimim benim değerlerim düşük olduğu için bu değerleri de normale döndürmek için kendisi zaten bana yol göstermez mi sonuçta görevi bir hastalığın varsa bunu ilaçlar ile sana yol göstermek tedavi etmek aslında bir nevi PCTmi aile hekimine de yaptıramaz mıyım tabii ki şey demeyeceğim ben Stroid kullandım benim PCT’yi sen yapacaksın demeyeceğim ama sonuç olarak tahlillerim düşük olduğu için hekim de bunu normale nasıl çevirebiliriz diye ilaç yazacak mantıken yanlış mı düşünüyorum ?
    • Yazan: senbatikan
      Merhaba öncelikle herkese iyi akşamlar dilerim.
      Sustanon Rimobolan Küründe sustanon baskınlığından güçlü bir ilaç olduğundan dolayı rimobolanın vücut tarafından kullanımında herhangi bir azalma söz konusu mu acaba?  Bugün bir antrenör dostum bu konuda bir araştırma olduğunu belirtti. Makale linkini istemeyi unuttum, ondan isteyeceğim ayrıyeten size de danışmak istedim.
      Herhangi bir böyle duyumunuz veya bilginiz var mı?
      Örnek vererek sustanon kullanımında rimobolanı vücudumuz %80 kullanıyorsa sustanon bunu baskılayıp %20 seviyelerine çekebiliyormuş (değerler örnek olarak verilmiştir, gerçeklikle alakası yoktur.) @metinav @Askabar
    • Yazan: Laracall
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      10 Haftalık Testosteron Enanthate ve Boldenon küründen çıktım. Üzerinden 20 gün geçti ve pct ye başlamak istiyorum. 
      Pct tedavi ilaçlarım:
      4 kutu- Klomen 50mg 10 tablet 2 kutu- Tamoksifen 20mg 30 tablet Kullanımlarını düzgün bir şekilde nasıl yapabilirim? Şimdiden teşekkürler hocalarım.
    • Yazan: Cherox
      Merhaba selamlar arkadaşlar,
      15 hafta boldenon ve testesteron küründen çıktım, artık pct yapmam gerektiğini düşünüyorum pct konusunda bana yardımcı olabilecek arkadaşların desteğini bekliyorum , ilaçtan artık verim alamıyorum açıkçası reseptörleri güzel bi temizlemem gerekiyor.
      @rastlantisal @Askabar @metinav @otopsicikedi @GHOST
      Test sonucum:

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.