Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Waxorion

Burak hoca ile - 8 haftalık definasyon / yaza minik bir hazırlık kürü.

Önerilen İletiler

Waxorion    47

Merhaba arkadaşlar,

Burak hocamla birlikte 8 haftalık bir kür süreci geçirdim. Bu yaptığım ilk kürdü sonucundan gayet memnun kaldım üzerine inşa edebileceğim bir fiziğe yavaş yavaş geldim.

Kullanılan gruplar:

• Gw 501516
  • Sr9009
  • Testo Enanthate
  • Yohimbine

Kullanılan marka : Noxy Lab - https://www.noxy-labs.com/

Kürün ilk başlangıç fotoğraflarını paylaşıyorum.

6652249c9743e_WhatsAppImage2024-05-25at17_34.39(1).thumb.jpeg.ae4a6efedd655cd3d5ef43cfa574a9a6.jpeg 6652248676c3c_WhatsAppImage2024-05-25at17_34.39(2).thumb.jpeg.ebfba856236f3a1cf4d8f99200261851.jpeg 6652247da5066_WhatsAppImage2024-05-25at17_34_40.thumb.jpeg.230bc9aa226f58ddc9493c52d1dbb57d.jpeg 665224717c9c8_WhatsAppImage2024-05-25at17_34_39.thumb.jpeg.4024de61fa6c0a7cc877db59b930c6c1.jpeg

8 hafta sonra :

665224f69339a_WhatsAppImage2024-05-25at17_35_43.thumb.jpeg.c6b7323a63c70fcbfb073f665f2e2b56.jpeg 665224f3d5824_WhatsAppImage2024-05-25at17_35_42.thumb.jpeg.0e4d88a4c70e90cd7c4ad15abcba818d.jpeg

Bu süreçte Burak @Loving hocama çok teşekkür ederim. Çok ilgili, alakalı ve sorduğum her şeye anında geri dönüş yaptı. Bundan sonraki süreçlerde de birlikte çalışmak için çok hevesliyim gerçekten benim için bulunmaz nimet.

Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

• Beğen 2
  • Ödül 2
  • 100 Puan 1
  • +1 1
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

onlytrenbolone    134

Hocam o alt karın ve bel simidi nasıl gitti ya? O kadar çabalıyorum bende değişen hiç bişi yok :( Gitmiyor hiç bişekilde.

Tertemiz olmuşsun kür bitti mi devam mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Waxorion    47

@onlytrenbolone hocam 8 hafta boyunca çok temiz beslendim yediğime içtiğime baya dikkat ettim sonuçta bir küre girdiysek hakkını vermek lazım. İlaçlarda sağlam olunca baya bir yağdan kaybettim. Burak hocamın verdiği diyete tamamen uydum bu zamana kadar bende kendimi hiç bu şekilde görmemiştim. Yıllardır benimle birlikteydi o alt karın ve simitler ne kadar zayıflarsam zayıflayayım gitmiyordu.

8 haftalık kür bitti şimdi Burak hocamın tavsiyesiyle:

• testosteron
  • rad 140
  • mk2866

ile devam edeceğiz. :)

• Alkış 1
  • 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    601

Güzel seyrelmişsin :D Yaza tozu toprağı almışsın ama biraz daha esmerleş hocam o zaman tam olursun.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hocam çok güzel formun tebrik ederim seni burak hocaya nasıl ulaşırım ve cardarine bende kullanmak istiyorum nerden alıcam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    429
guardianangel91, 10 dakika önce yazdı:

hocam çok güzel formun tebrik ederim seni burak hocaya nasıl ulaşırım ve cardarine bende kullanmak istiyorum nerden alıcam 

IMG_20240821_121253.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Waxorion    47
guardianangel91, 21.08.2024 - 12:03 yazdı:

sol alt wp butonundan ualşabilirsin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: 34lispo
      Merhaba arkadaşlar,
      Aşağıda detaylandırdığım definasyon kürünü uygulamayı düşünüyorum. Bu kür ile ilgili tecrübeli arkadaşlardan yorum ve öneri almak istiyorum. Dozajlar, kombinasyonlar veya herhangi bir ekleme/çıkarma konusunda düşünceleriniz varsa, paylaşırsanız çok sevinirim.
      Kür Detayları:
          •    Hafta 1-8:
          •    Trenbolone Acetate: 75 mg EOD (her diğer gün)
          •    Testosteron Propionat: 150 mg EOD
          •    Masteron Propionat: 100 mg EOD
          •    Clenbuterol: 40 mcg/gün (2 hafta, sonra 2 hafta ara)
      Koruyucu:
          •    Aromataz İnhibitörleri:
          •    Arimidex: 0.5 mg EOD

•    Karaciğer Destekleyiciler:
          •    Milk Thistle: 200 mg/gün
          •    NAC: 600 mg/gün

•    Prolaktin İnhibitörleri:
          •    Cabergoline: 0.25 mg haftada iki kez

•    Kolesterol ve Kardiyovasküler Destek:
          •    Omega-3: 2 gram/gün
          •    CoQ10: 100 mg/gün
          •    Kırmızı Pirinç Mayası: 1200 mg/gün
          •    Vitamin ve Mineraller:
          •    Multivitamin: Günlük
          •    Vitamin D: 2000 IU/gün
          •    Çinko ve Magnezyum: Günlük dozaj

•    Ek Destekleyiciler:
          •    ZMA: Günlük
          •    Kreatin: 5 gram/gün
      PCT (Kür Sonrası Terapi):
          •    Nolvadex: 40 mg/gün (ilk 2 hafta), 20 mg/gün (sonraki 2 hafta)
          •    Clomid: 50 mg/gün (ilk 2 hafta), 25 mg/gün (sonraki 2 hafta)
      Planım genel olarak bu şekilde. Kür sırasında dikkat etmem gereken başka noktalar veya eklemem gereken farklı destekler var mı? Ayrıca, dozajlar ve kür sonrası terapi için önerilerinizi de duymak isterim.
      Teşekkürler şimdiden!

• Yazan: emirix
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      İlk kürüme gireceğim ilaçlarım 2 güne elimde olacak.
      KÜR DETAYLARI:
      Testo Prop Masteron Winstrol KİŞİSEL ÖZELLİKLER:
      192 Boy 94 Kilo 20% Yağ oranı Göbekli ve kassız bir yapım var Şeklinde 2 günde bir masteron testo enjekte edeceğim. Haftada 5 gün antreman yapacağım. Karaciğer koruyucuları ve omega3, protein tozu kullanacağım. Kür hakkında ne düşünüyorsunuz? İlaçlarım gelince kür günlüklerine başlangıç formumu atacağım. 10 hafta sonra görüşmek üzere.
    • Yazan: Yasar
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Bugün yağlı görüntümü görünce bulk dan önce ilk önce kilo vermem gerektiğini anladım diyet yaparken yağ oranını düşürmeme yardım edecek sarms kuru yada enjeksiyonsuz bir ilaç tavsiyeniz var mı?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.