Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

TheExecutioner

Temiz - bulk kürü planlamam hk. yorumlarınıza ihtiyacım var.

Önerilen İletiler

TheExecutioner    147

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Clen bulk kürü yapmayı planlıyorum içeriği:

• Testosteron cypionat 500 mg 1-16 hafta 
  • Rimobolan 400 mg 1-16 hafta 
  • Oxandrolone 40 mg 1-6 hafta

Belki ama çok sanmıyorum yanına 2iu Genotropin ekleyebilirim. 

• Sizce mantıklı mı?
  • Dikkat etmem gereken yerler var mı?
  • Önerileriniz ne olur?

güncel formum bu şekilde 91-92 kiloyum

IMG_6550.jpeg

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

onlytrenbolone    134

Bence güzel hocam. ox 50mg kullandım ben çok güzel etki aldım hep.

Hangi marka kullanmayı düşünüyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.441

Dozlar güzel ilaç seçimi uygun. Clean bulk işi tamamen beslenmede bitiyor. Günlük alman gereken kaloriyi öğünlere eşit böl haftadan haftaya yükselt. Yağlandığını düşündüğün yerde sabit Tut. Açılmaya başladığında tekrar kaloriyi artırırsın. Başarılar dilerim.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    210
gönderildi (düzenlendi)

2 ui gh in tabi ki etkisi olacaktır fakat genelde cildi genç tutmak için kullanılan dozajlar kas yapımında etkisi az olur vücutçular genelde 4-6 arası kullanıyor onu tavsiye ederim onun dışında güzel görünüyor form da güzel 

tarihinde EmreGundi tarafından düzenlendi
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    147
onlytrenbolone, 1 saat önce yazdı:

Bence güzel hocam. ox 50mg kullandım ben çok güzel etki aldım hep.

Hangi marka kullanmayı düşünüyorsun?

Noxy düşünüyorum eğer anavarı var ise

Diver, Bir saat önce yazdı:

Dozlar güzel ilaç seçimi uygun. Clean bulk işi tamamen beslenmede bitiyor. Günlük alman gereken kaloriyi öğünlere eşit böl haftadan haftaya yükselt. Yağlandığını düşündüğün yerde sabit Tut. Açılmaya başladığında tekrar kaloriyi artırırsın. Başarılar dilerim.

Ekstra sulanmak istemediğim için böyle bir kombinasyon istiyorum

metropol, Bir saat önce yazdı:

gh yerine igf cjc ekle

Sağlam çalışan igf bulmak hem çok pahalı hem de çok zor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    103

Mükemmel kür tasarımı tebrik ederim , yanına ghrp yada igf eklemelisin mutlaka.. orjinal bir ghrp6 (burak hocadan temin etmen çok daha doğru olur) 6-12 hafta arası tavsiye ederim .

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    157
TheExecutioner, 20 saat önce yazdı:

Clen bulk kürü yapmayı planlıyorum içeriği:

• Testosteron cypionat 500 mg 1-16 hafta 
  • Rimobolan 400 mg 1-16 hafta 
  • Oxandrolone 40 mg 1-6 hafta

Belki ama çok sanmıyorum yanına 2iu Genotropin ekleyebilirim. 

• Sizce mantıklı mı?
  • Dikkat etmem gereken yerler var mı?
  • Önerileriniz ne olur?

güncel formum bu şekilde 91-92 kiloyum

Genotropin'in o küre tek faydası igf1e dönüşmesi oda 2 ünitenin çeyreği dönüşebilirse kardır :D direkt igf1 satın al

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    147
lateralde50kgyapanadam, 4 saat önce yazdı:

Bence iyi duruyor. Ama oxandrolone hangi marka? Ben proton-labs almistim ve boştu. 

Daha başlamadım oxandrolone a noxy satın aldım bugün 

Vezuchiy, 2 saat önce yazdı:

Genotropin'in o küre tek faydası igf1e dönüşmesi oda 2 ünitenin çeyreği dönüşebilirse kardır :D direkt igf1 satın al

Orjinal igf bulmak bir tık zor bence o yüzden bulaşmıyorum 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.441
TheExecutioner, 24 dakika önce yazdı:

Burak hocama değerli hediyesi için teşekkür ederim rimobolanları temin edip tecrübelerimi buraya aktaracağım

Hayırlı olsun Oxandrolone yorumlarını bekliyorum 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    147
Diver, Şimdi yazdı:

Hayırlı olsun Oxandrolone yorumlarını bekliyorum 😄

Tahmini 2 haftaya başlamış olurum günlük 40 mg düşünüyorum. Tecrübelerimi aktarıcam 🙏🏻🙏🏻

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ahmetemin
      Herkese merhaba, Burak hocanın koçluğunda yürüttüğüm 8 haftalık sarms bulk kürünü tamamlamış bulunmaktayım.
      Kullandığımız ürün markası : Noxy lab - https://www.noxy-labs.com/
      ilk 4 hafta
      mk667 only son 4 hafta
      mk667 + rad140 şeklinde kür yaptık. (tek şişe çift mix ürün) Başlangıç değerlerim şu şekilde
      kilo 80 boy 188 yaş 22 Kol 35.5 Bel 89 Omuz 53 Kür sonu değerlerim 
      kilo 92 kol 39 bel 90 omuz 55 Fotoğrafları yüklemeden önce süreç içerisinde aldığım etkileri sizlerle paylaşmak istiyorum.
      1-4 hafta 
      Sabah 0.5 ml ant öncesi 0.5 ml mk667. İlk 1 hafta aşırı bir etki hissetmedim ama ondan sonra pump çok ciddi bir şekilde artmaya başladı. idman sonu bölgeyi çok sert hissediyordum.
      Ağırlıklarda genel olarak gözle görülür bir artış vardı;
      Mk 667 nin verdiği açlığı en çok hissettiğim dönemdi işime çok yaradı iştahım kötüydü öncesinde.
      4-8 hafta
      Tam olarak kırılma noktası diyebileceğim bir dönemdir 4. Hafta sonrası
      rad 140 da eklenince ciddi bir şekilde kilo aldım. Tüm ağırlıklar epey arttı yerine göre %30-%40 gün boyu adele dopdoluydu inanılmazdı tişörtleri doldurmaya başladım vs efsane bir dönem 😀 Fotoğraflardan belki pek belli olmayuyor olabilir ama ayna karşısında veya arkadaşlarımın gözünden göründüğüm kadarıyla gayet mutluyum.
      BAŞLANGIÇ FOTOĞRAFLARIM :

KÜR SONRASI FOTOĞRAFLARIM : 

Süreçten çok memnunum Burak hocaya teşekkür ediyorum kendisiyle çalışmaya devam edeceğim saygılar.
    • Yazan: burakedgn
      Kişisel özelliklerim:
      Yaşım 20
      boy/kg 185/80
      Kür detaylarım:
      Testo E. bolde tbol Kürüne giriyorum ilk enjeksiyonu cuma günü yapacam dozajlar 500/500 olacak tbol de 40 olacak. Küre başlar başlamaz kullanmam gereken vitamin takviyeleri nelerdir. Reçeteyle vit c d magnezyum ve çinko yazdırdım. Ayrıca omega 3 de alacağım tavsiye edilenler bu oldu sizlerin de fikirlerini almak isterim. Arimidex gibi koruyucuları şuan almadım vereceğim kan testine göre ilerlemek daha mantıklı gibi geldi.
      Soracağım bi kaç soruda şunlar:
      İlk kan testini kaçıncı haftada yapmam iyi olur? (Laborantım istediğim sıklıkta kan değerlerimi kontrol edebilirim sorun olmaz) Omuz enjeksiyonu için hangi enjektörü kullanayım kahverengi uçlu 23G önerenler olmuştu. Enjeksiyona evigen karıştırmam şartmı yoksa ödem ve ağrı gibi durumlar olursa duruma göremi alayım? Forumdaki ilk konum eksik ve hatalı bir yazı yazdıysam şimdiden kusura bakmayın.
    • Yazan: Yasar
      İçeriğinde;
      Anavar Winstrol Metil testesteron Var salondaki hoca önerdi grimlabz diye bir marka ve fiyatı 2100 TL Anavar ve Winstrol kas kazanımı için midir ?

• Yazan: colw1n
      Arkadaşlar merhaba,
      Şuanda hali hazırda:
      500 mg - testo enanthate 400 mg - boldenon Vuruyorum ve yanına bir ürün ekleyip süreci hızlandırmak istiyorum. Npp eklemeyi düşündüm ama libido ve psikolojik sorunlarını hesaba katınca ister istemez vazgeçer gibi oluyorum. Önerebilceğiniz anabolizan var mıdır?
      Kişisel özelliklerim:
      Boy 185 Kg 86 Yağ oranı %12-13 Tüm cevaplar için teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.