Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Kertz

Kürden çıktım pct yapmalı mıyım? yapacaksam nelere dikkat etmeliyim?

Önerilen İletiler

Kertz    3

Öncelikle merhabalar,

Steroid dönemi sonrası Pct dönemi hakkında bilgiye ihtiyacım var kafamda sorular var.

Ramazandan 2 gün önce Steroid basmayı bırakmıştım ve çok kısa bir dönem basmıştım kür planımda sadece:

• Primabolan
  • Dianabol
  • Testosterone enanthe

Kullandım ve toplamda 1.5 hafta felan iğne bastım açıkçası kısa bir dönem diye düşünüyorum. Basmayı bıraktıktan sonra ilacın kandan atıldığını düşünüyorum ve şimdi ki zamanlarda tek sorunum, derdim, sıkıntım mastürbasyon yaparken libido azalması sanki daha az zevk alıyor gibi hissediyorum.

• Bu zamana kadar pct yapmadım gerek var mı?
  • Gerek varsa Klomen ve tamoksifen kullanmayı düşünüyorum (testisde küçülme felan yok) tek sorun libido azalması biraz sizce günlük nasıl kullanmam gerek ?

(Buralarda ilk metinim,mesajım hatam varsa mazur görünüz lütfen.)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    718

Geçmiş olsun kan tahlili sonuçlarını görmeden yardımcı olamayız. Lh, fsh, prolaktin,e2,total testo ve serbest testo testlerini doktorundan iste dostum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kertz    3
Diver, 4 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun kan tahlili sonuçlarını görmeden yardımcı olamayız. Lh, fsh, prolaktin,e2,total testo ve serbest testo testlerini doktorundan iste dostum. 

Hocam tahlil yaptırmam mümkün değil pek de elimde sadece ilaçları kullanmadan önce ki tahlillerim var onu atsam olur mu ?

Hocam bide şunu ekleyeyim spermde azalma var bide

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    718
Kertz, Bir saat önce yazdı:

Hocam tahlil yaptırmam mümkün değil pek de elimde sadece ilaçları kullanmadan önce ki tahlillerim var onu atsam olur mu ?

Olmaz kardeşim dışardan ilaç almışsın o değerler değişti. Tahlil sonucunu görmeden şunu kullan diyemem kardeşim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kertz    3
Diver, Şimdi yazdı:

Olmaz kardeşim dışardan ilaç almışsın o değerler değişti. Tahlil sonucunu görmeden şunu kullan diyemem kardeşim.

Hocam peki şuanlık yapabileceğim hiç bir şey yokmu ? Çünkü psikolojik olarak da sıkıntıya girdim baya açıkcası kötü bir durum. Ben en azından Klomen ve tamoksifen kullanmayı düşünüyordum :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    718
Kertz, Şimdi yazdı:

Hocam peki şuanlık yapabileceğim hiç bir şey yokmu ? Çünkü psikolojik olarak da sıkıntıya girdim baya açıkcası kötü bir durum. Ben en azından Klomen ve tamoksifen kullanmayı düşünüyordum :(

Niye kan tahlili yaptırmıyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kertz    3
gönderildi (düzenlendi)
Diver, 6 dakika önce yazdı:

Niye kan tahlili yaptırmıyorsun?

Yaptırmıyorsun değil de yaptıramıyorum hocam 17 yaşındayım ve yanımda yetişkinim olmadan yaptıramıyorum bildiğiniz üzere ve zamanında küre girmeden önce yaptırabilmiştim 1 kereye mahsus fakat benimde pişmanlığımla ve ailenin baskısıyla küre basladıktan 1.5 hafta sonra bıraktım aslında çok kısa bir süre ama şuan olaylar o muhabbetler bitti tekrardan konusunu açmaya bile müsamaha gösterilemez diye düşünüyorum şuanda tek sorunum sperm azalması ve libido problemi bu da psikolojimi çok etkiliyor ve moralim çok bozuluyor açıkcası çok pişmanım internette araştırdım bir şeyleri ve sizleri gördüm kayıt olup bende derdime çare aramak istedim açıkcası burda ki muhabbetlere bakınca Klomen vesaire kullanıldığını gördüm hap şeklinde burdan önce de post cycle therapy isimli hap görmüştüm internette ve pek güvenemedim size sormak istedim çünkü gerçekten yardımınıza ihtiyacım var hocam :S

tarihinde Kertz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    718
Kertz, 1 dakika önce yazdı:

Yaptırmıyorsun değil de yaptıramıyorum hocam 17 yaşındayım ve yanımda yetişkinim olmadan yaptıramıyorum bildiğiniz üzere ve zamanında küre girmeden önce yaptırabilmiştim 1 kereye mahsus fakat benimde pişmanlığımla ve ailenin baskısıyla küre basladıktan 1.5 hafta sonra bıraktım aslında çok kısa bir süre ama şuan olaylar o muhabbetler bitti tekrardan konusunu açmaya bile müsamaha gösterilemez diye düşünüyorum şuanda tek sorunum sperm azalması ve libido problemi bu da psikolojimi çok etkiliyor ve moralim çok bozuluyor açıkcası çok pişmanım internette araştırdım bir şeyleri ve sizleri gördüm kayıt olup bende derdime çare aramak istedim açıkcası burda ki muhabbetlere bakımca Klomen vesaire kullanıldığını gördüm hap şeklinde burdan önce de post cycle therapy isimli hap görmüştüm internette açıkcası pek güvenemedim size sormak istedim çünkü gerçekten yardımınıza ihtiyacım var hocam :S

Bende yardımcı olmak istiyorum yaşın çok küçük o yüzden ezbere birşey kullandırmak istemiyorum o vebali alamam. Bu iş çok ciddi ebeveynlerinden kime yakınsan ona anlat durumu götürsün hastaneye bırak kavga çıkarsa çıksın sorunu çöz ilerde pişman olursun. Şuan hiçbir şey senin sağlığından kıymetli değil ne derlerse desinler kulağını kapa doktora götürsünler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kertz    3
Diver, 1 dakika önce yazdı:

Bende yardımcı olmak istiyorum yaşın çok küçük o yüzden ezbere birşey kullandırmak istemiyorum o vebali alamam. Bu iş çok ciddi ebeveynlerinden kime yakınsan ona anlat durumu götürsün hastaneye bırak kavga çıkarsa çıksın sorunu çöz ilerde pişman olursun. Şuan hiçbir şey senin sağlığından kıymetli değil ne derlerse desinler kulağını kapa doktora götürsünler

Hocam bende cidden çok istiyorum ama tahmin edemeyeceğiniz derecede sorun çıkar keşke yapmasaydım girmeseydim diyorum günden güne kahroluyorum ve zaten bir arkadaşın zoruyla girmiştim daha doğrusu sürüklenmiştim en azından şimdi normal bir programda Klomen ve tamoksifen kullansam olmaz mı çünkü başka çarem yok gibi duruyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    718
Kertz, Şimdi yazdı:

Hocam bende cidden çok istiyorum ama tahmin edemeyeceğiniz derecede sorun çıkar keşke yapmasaydım girmeseydim diyorum günden güne kahroluyorum ve zaten bir arkadaşın zoruyla girmiştim daha doğrusu sürüklenmiştim en azından şimdi normal bir programda Klomen ve tamoksifen kullansam olmaz mı çünkü başka çarem yok gibi duruyor 

Ailenin baskısıyla bırakmışsın ya onlara şunu açıklaman lazım. "Bu hatayı yaptım pişmanım bu şekilde bırakınca hormon tedavisi görmeden kendi kendine düzelmeyebilir bende bunu bilmiyordum şuan sıkıntı yaşıyorum araştırdım tedavisi yapılmazsa kalıcı hasar olabilirmiş lütfen beni doktora götürün diyeceksin. Bu hatayı yapmışsın bu sorumluluğu kavgayı göze alıp bunu isteyeceksin zaten biliyorlarmış. Dediğim gibi kan tahlili olmadan o riske girmem. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kertz    3
Diver, 7 dakika önce yazdı:

Ailenin baskısıyla bırakmışsın ya onlara şunu açıklaman lazım. "Bu hatayı yaptım pişmanım bu şekilde bırakınca hormon tedavisi görmeden kendi kendine düzelmeyebilir bende bunu bilmiyordum şuan sıkıntı yaşıyorum araştırdım tedavisi yapılmazsa kalıcı hasar olabilirmiş lütfen beni doktora götürün diyeceksin. Bu hatayı yapmışsın bu sorumluluğu kavgayı göze alıp bunu isteyeceksin zaten biliyorlarmış. Dediğim gibi kan tahlili olmadan o riske girmem. 

Anladım hocam teşekkürler eğer yapabilirsem aticam buraya bir sorum olucaktı son olarak eğer yapamazsam ve böyle devam ederse yani sadece 1.5 hafta kullandım ilaçlar felan daha açılmamıştı bile sadece 3-4 kere bastım 0.5 testo şuanda zaman ilerledikçe vücut kendi kendine eski haline döner mi yoksa illa bir şeyler yapmam pct yapmam mı gerek ? 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    179

Yani zamanla döner ama test yaptırsan daha iyi net bir şey söylemek için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    718
Kertz, 2 dakika önce yazdı:

Anladım hocam teşekkürler eğer yapabilirsem aticam buraya bir sorum olucaktı son olarak eğer yapamazsam ve böyle devam ederse yani sadece 1.5 hafta kullandım ilaçlar felan daha açılmamıştı bile sadece 3-4 kere bastım 0.5 testo şuanda zaman ilerledikçe vücut kendi kendine eski haline döner mi yoksa illa bir şeyler yapmam pct yapmam mı gerek ? 

Büyük ihtimalle döner genetik olarak rahatsızlığın yoksa tabi. Ne kadar sürer bilemeyiz. Şuan tam olgunlaşma dönemindesin eğer bir sıkıntı varsa doktor erken müdahale eder. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kertz    3
Diver, 53 dakika önce yazdı:

Büyük ihtimalle döner genetik olarak rahatsızlığın yoksa tabi. Ne kadar sürer bilemeyiz. Şuan tam olgunlaşma dönemindesin eğer bir sıkıntı varsa doktor erken müdahale eder. 

Hocam kür öncesi testlerim de böyleydi hiç o anlamda sorun yoktu genetik rahatsızlığımda yok ve şuan magnesium ve zinc hapı içiyorum her gün belki destekler felan diye ek takviye olarak ve umarım Allah'ın izniyle eski halime dönerim hormonlarım düzelir 

IMG_20240522_120107.jpg Screenshot_2024-05-22-12-00-47-197_com.android.chrome.jpg Screenshot_2024-05-22-12-00-22-184_com.android.chrome.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    718
Kertz, 47 dakika önce yazdı:

Hocam kür öncesi testlerim de böyleydi hiç o anlamda sorun yoktu genetik rahatsızlığımda yok ve şuan magnesium ve zinc hapı içiyorum her gün belki destekler felan diye ek takviye olarak ve umarım Allah'ın izniyle eski halime dönerim hormonlarım düzelir 

Bu bitkisel kürü aktardan temin et kullan faydası olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kertz    3
Diver, 41 dakika önce yazdı:

Bu bitkisel kürü aktardan temin et kullan faydası olacaktır.

Teşekkürler hocam çok sağolun iyi ki varsınız verdiğiniz bilgilere de minnettarım 9_9

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.275
Kertz, Bir saat önce yazdı:

Yaptırmıyorsun değil de yaptıramıyorum hocam 17 yaşındayım ve...

Merhaba; henüz daha yaşınız gereği '' karakteriniz, hormonlarınız, kişiliğiniz '' veya daha fazlasının oturmadığı haliyle çömeldiği dönemdesiniz siz daha bu yaşlarda bin tane farklı idealiniz olması gerekirken hormonlar en son seçenek olmalı hayatınız da. Dediğim gibi daha kendi hormon yapınız oturmamış ergenliğin merkezindesiniz ve diyorsunuz ki ben steroid kullandım pct yapmadım bazı sorunlarım var?! Yaşınız gereği forumda hormonlar kategorisine konu açarak veya başka ilgili konuların altına mesaj atarak yardım talep edemezsiniz aksi halde forum kuralları gereği kullanıcı kaydınızı sınırsız süreyle engellemek zorunda kalırım bilginiz olsun. Okuyarak destek alabilirsiniz konulardan.

Lütfen aşağıda paylaştığım konuyu okuyup, inceleyin. 

KONU KİLİT

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ve konuya cevap yazma yetkiniz yok!

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Jeshi
      Herkese Selamlar, Umarım iyisinizdir.
      5 haftalık only testesteron kürünü yaklaşık 1 ay önce bitirdim. Bir süredir (yaklaşık 2-3 hafta) d3 ve balık yağı kullanıyorum. Onun dışında herhangi bir takviye veya vitamin almıyorum. Tahlil sonuçlarımı aşağıya ekliyorum. Önceki tahlilime göre kapanmış olan lh ve fsh kendiliğinden açılmış e2 düşmüş prolaktiminde ise bir farklılık yok. 
      Şuan kullanmam gereken bir ilaç var mı? Prolaktin zamanla düşer mi? Başka bir takviye veya vitamin almalı mıyım? @Diver @otopsicikedi @ardas @Oathbreaker @rastlantisal
      Yardımlarını bekliyorum herkese çok teşekkürler.

• Yazan: Geleceğin Olympia'sı
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kür detaylarım 10 hafta boyunca:
      500 mg testosteron 500 mg boldenon Yaptım, arkasından 2 ay kadar only testo yapıp testoyu da kestim, boldenonu bırakma sebebim kür ortalarında gelen aşırı yorgunluk ve dalgınlık oldu ama güzel verim aldım gayet tatmin ediciydi keşke böyle bir sorun yaşamasaydım, 20 hafta yapacaktım normalde.
      Tahlillerimi testo kestikten sonra 14. günde verdim buyrun:

• Yazan: gigabatu
      Öncelikle selamlar, yaklaşan bayramınızı kutlarım...
      Yaklaşık 6 ay önce ilk kürüme başladım kür içinde boldenon, deca ve testo e vardı. Kür sorunsuz bitti PCT'mi yaptım Ovitrelle vurup 1 hafta sonra klomen'e başladım. 1 Ay'da pct sürdü ve PCT'den sonra libido kaybı yaşadığımı fark ettim ilk kürüm olduğu için normal mi değil mi emin olamıyorum dün bir kan testi verdim ve sonuçlar aşağıdaki gibi çıktı.
      Kan testim normal midir? Libido'mu nasıl yükseltebilirim, akışına bırakıp beklemem mi gerekiyor?  Şimdiden teşekkürler...

• Yazan: Seltarno
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Üniversite için şu anda yurt dışındayım ve küre başlama kararım olduğu için kendimce ufak çaplı bir plan yaptım( profesyonel destek te alacağım) ama önceden bilgilenmek için bu konuyu açtım.
      Sizce gelirken yanımda hangi marka steroid getirmeliyim?
      Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: sarmskullanicisi
      Merhaba arkadaşlar,
      ürünleri sipariş ettim en geç üç beş güne elimde olurlar. Bu konu bilen kardeşlerimden abilerimden destek, bilgi fikir alışverişi amaçlıdır. En detayına kadar bilgileri ilaçları yazacağım.
      Yaşım 24  kilom 70 3-4 yıllık kickboks geçmişim var Onun dışında body ile uğraştım uzun zamandır bu kilolarda takılmaktayım ve açıkçası hem hayatıma disiplin kazandırmak olsun hem irileşmek ve güçlenmek istediğimden ilaca başlıyorum. Şuanki kilomda 70 de yani tek tekrar 107 kilo bench press atmışlığım var hammer curl gibi ağırlıklardada bu kilomda tek kol 35 kiloyla 4-5 tekrar temiz yapabiliyorum. Dediğim gibi vücut tabi temiz büyüsün hepimiz isteriz ama önceliğim tamamen güç arttırmak yağlansamda sorun değil demek istediğim.
      (Kullandığım ilaçları aldığım siteden alan tanıdıklarım var ve buradaki sporcuların yüzde 80 i bu siteden alıyor ürünler sağlam.)
      Kullanacağım ilaçlar ve dozajları şu şekilde:
      Trenbolon Enanhat: 300 MG Testo Enanhat: 500 MG Boldenon : 300 MG not: Ayrıca trenbolon ve testo tek şişe içerisinde ilacın ismi TNT diye geçiyor ve içerisinde 400 MG/ml var. Her bir vurumda 250 MG testo ve 150 MG tren vurmuş oluyorum bu konu yani TNT hakkında bilgisi olan varsa onun içinde yazmanızı rica ederim
      Herhangi bir sağlık sorunum yok ilaçlar gelmeden veya sonradan kan testi yaptıracağım forumlarda youtubede çok araştırmasını yaptım vitaminler pct, dozaj vb her şeye baktım ama genede bu işi yapmış bu hormanları vücuduna almış dostlarım bana bu konu altında veya sosyal medyadan yardımcı olurlarsa çok sevinirim,,,,
      Tüm gelişimimi, ilerleyişimi ve gidişatı forum üzerinden farklı bir konu hatta instagram hesabı açarak (gün bir, gün2, gün3…) şeklinde hem yabancı olarak hem türkçe olarak ayrıca paylaşıcam.
      Ayrıca yapmayı planladığım beslenme planının fotoğrafı:
      4600 Kalori 220-250 gr protein Alttaki fotoğrafta listem mevcut :

Tüm desteklerinizi yardımlarınızı bekliyorum, hayırlı günleriniz olsun.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.