Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

FosillesmisBuilder

Yarışmayı düşünüyorum - nasıl bir kür planlamalıyım?

Önerilen İletiler

Herkese selamlar,

Bu sene yapılacak eylül yarışmasında estetik fizik de yarışmak ve kendimi denemek istiyorum. 1. olmasam da en azından tecrübe edinmek istiyorum boyum 192 ve şuan aktif olarak 95 kilodayım sizce nasıl bir kür planı izlemeliyim neler kullanmalıyım ? 

Kendim aslında:

• test enanth
  • rimo
  • npp
  • winstrol

Şeklinde düşünmüştüm 5 senelik de spor geçmişim var Formlar 1 ay kadar eski bu formlardan sonra only testo başladım.

WhatsApp Image 2024-05-20 at 17.45.33.jpeg WhatsApp Image 2024-05-20 at 17.45.15.jpeg WhatsApp Image 2024-05-20 at 17.45.00.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

byreal22    53

Uğur bir fırın ekmek yemen gerekiyor. Kısacası yarış hayallerini bir köşeye koyup uzun bir süre bulk sezonu yapman gerek.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.463

yarışacağın sikletin ismini bilmiyorsun hangi akılla ilaç kullanacaksın tek kürle şampiyon mu olacaksın ?

• Beğen 1
  • ahahaha 1
  • Alkış 1
  • Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    198
gönderildi (düzenlendi)
otopsicikedi, 5 dakika önce yazdı:

yarışacağın sikletin ismini bilmiyorsun hangi akılla ilaç kullanacaksın tek kürle şampiyon mu olacaksın ?

Atletik fizik sanırım demek istediği ama bence öncesinde bir hazırlık yapılmadan yani 1 yıl öncesinden hazırlığa başlamadan denenmesi bile saçma boşa masraf ve türkiye yarışması da değil npc sonuçta. (Hikmet elgin , demir çıtak bu gibi insanlar bile kaç yıldır hazırlığını yapıyorlar sonucun ne olucağını bilip boşuna vaktini harcama).

tarihinde ardas tarafından düzenlendi
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    106
FosillesmisBuilder, Bir saat önce yazdı:

nasıl bir kür planı izlemeliyim neler kullanmalıyım ?

Maddi özgürlük elde ederek başlayabilirsin. Neler kullanman gerektiğini podyum yapmış birisinden öğrenmen daha mantıklı. 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    198
ufukbelli.06, 1 dakika önce yazdı:

Maddi özgürlük elde ederek başlayabilirsin. Neler kullanman gerektiğini podyum yapmış birisinden öğrenmen daha mantıklı. 

Normal kürdeyken bile bir dünya para gidiyor yarışmayı düşünemiyorum bile.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    253

Belliki natural çalışmışsin 5 yıl spor geçmişin var bu güzel ancak derece getirmez sana yarışmalık form yok herşeyden önce (maddiyat küre ne kadar para bayılırım) dereceyi bu getiricek sana küre harcadığın yüksek mevlalar gerçekler bunlar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Genel cevap olarak.

Maddi özgürlüğüm var ailemden geçinmiyorum çok şükür 2 senedir 1 kuruş para almadım. Bahsettiğim yarış npc yarışı değil Türkiye şampiyonası. Zaten söylediğim gibi şampiyon olmaktan çok tecrübe ve bilgi edinmek adına yarışmak istiyorum. Yani genel olarak geçen seneki kuruduğum forma bakınca da T. kılıcın sözde naturel 3. olduğu yarışmadan pek bi farkı olmadığını düşündüğüm için ve böyle yorum aldığım için şansımı denemek istedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    198
FosillesmisBuilder, 10 dakika önce yazdı:

Genel cevap olarak.

Maddi özgürlüğüm var ailemden geçinmiyorum çok şükür 2 senedir 1 kuruş para almadım. Bahsettiğim yarış npc yarışı değil Türkiye şampiyonası. Zaten söylediğim gibi şampiyon olmaktan çok tecrübe ve bilgi edinmek adına yarışmak istiyorum. Yani genel olarak geçen seneki kuruduğum forma bakınca da T. kılıcın sözde naturel 3. olduğu yarışmadan pek bi farkı olmadığını düşündüğüm için ve böyle yorum aldığım için şansımı denemek istedim.

Dostum yanlış anlama ama bu fotoğraftaki kurumamış halin bile size olarak çok uzak. Yani eğer yarışma planın varsa ileri bir zamana alman daha mantıklı önceden uzun süreli bir bulk yapıp öyle bu işe atılman daha mantıklı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam herkesin yorumu için çok teşekkür ederim ancak 4 senedir hayalim yarışma görmek ve bunu bu sene en azından denemek istiyorum. Bana yarışma diye nasihat vermek ya da aşşağılamaya çalışmak yerine yardımcı olursanız çok sevinirim. Sizleri bilgili gördüğüm için danışmak istedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    198
FosillesmisBuilder, 1 dakika önce yazdı:

Hocam herkesin yorumu için çok teşekkür ederim ancak 4 senedir hayalim yarışma görmek ve bunu bu sene en azından denemek istiyorum. Bana yarışma diye nasihat vermek ya da aşşağılamaya çalışmak yerine yardımcı olursanız çok sevinirim. Sizleri bilgili gördüğüm için danışmak istedim 

Herkes bir şeyler kullanıyor ama yarışma düzeyinde yapan yok ondan yanlış yönlendirmeyelim @Semih Erarslan abi yorum yaparsa daha doğru olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas, 1 dakika önce yazdı:

Herkes bir şeyler kullanıyor ama yarışma düzeyinde yapan yok ondan yanlış yönlendirmeyelim @Semih Erarslan abi yorum yaparsa daha doğru olur.

Dediğim gibi hayalim 1. olmaktan çok o tadı o atmosferi tatmak bunun için de her türlü araştırıyorum gerek peptit olsun gerek anabolik olsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    774

Burda sana şu kadar hafta şunu kullan vs gibi tavsiyelerimiz mantıklı olmayacaktır. Maddi durumun iyiyse; sağlam, tecrübeli ve podyumda başarı yapmış öğrencileri olan bir koç ile çalışmaya başla. Haftadan haftaya seni takip edecek seni senden iyi düşünecek birebir görüşen vakit ayıran birisi olsun.  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    41

Brom natural olarak altyapın olsa da söyledikleri gibi kas kütlen yetersiz. Zaten kütleyle beraber bir miktar kas olgunluğu da podyumda gerekli ancak hadi o kısmı geçelim. Winstrol vs kafana hiç takma şuanda. İlk önce nasıl bi off sezon geçirmen gerektiğini araştırmalısın 1 veya 2 cycle ile yağlanmadan kütle inşa edersen sonrasında podyumda çıkmak için nasıl bi yol izlemen gerektiğini araştırırsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.218
FosillesmisBuilder, 20.05.2024 - 20:20 yazdı:

Herkese selamlar,

Bu sene yapılacak eylül yarışmasında estetik fizik de yarışmak ve kendimi denemek istiyorum. 1. olmasam da en azından tecrübe edinmek istiyorum boyum 192 ve şuan aktif olarak 95 kilodayım sizce nasıl bir kür planı izlemeliyim neler kullanmalıyım ? 

Kendim aslında:

• test enanth
  • rimo
  • npp
  • winstrol

Şeklinde düşünmüştüm 5 senelik de spor geçmişim var Formlar 1 ay kadar eski bu formlardan sonra only testo başladım.

Önce bu işi iyi yapan birinden ileri düzey paketle 2 yıl çalışıp 2 yıl sonrası podyuma çıkma planıyla konuşup kür planlı takipli bir programa dahil ol 2. Yılın sonundada 1 yıl sonrasındaki yarışma için yarışmacı düzeyindeki eğitime dahil ol eğer 3. Yılın sonunda bu formla kafaya oynamayacaksan son bir ay durumu açıklayıp tekrarla çünkü bu yaşlarında inip çıkmak sana bişi katmaz  genç yaşını zamanını değerlendirip 3-4 yıl sonunda bu adam kafa yarışmacı moduna girdiğinde katıl be nasipte ne varsa gör öbür türlü al bundan şundan şu kadar eylülde yarış olmaz 192 kg de 110-120kg karın kasın gözükcek şekle geleceksinki podyum kg 90 89 altı görüp yüklemede 93kglerde podyum yap bişiler ortaya çıksın öbür türlü bişi yok şuan özgüvenini yitirme çok yetersiz

• Beğen 1
  • +1 1
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: senbatikan
      Merhaba öncelikle herkese iyi akşamlar dilerim.
      Sustanon Rimobolan Küründe sustanon baskınlığından güçlü bir ilaç olduğundan dolayı rimobolanın vücut tarafından kullanımında herhangi bir azalma söz konusu mu acaba?  Bugün bir antrenör dostum bu konuda bir araştırma olduğunu belirtti. Makale linkini istemeyi unuttum, ondan isteyeceğim ayrıyeten size de danışmak istedim.
      Herhangi bir böyle duyumunuz veya bilginiz var mı?
      Örnek vererek sustanon kullanımında rimobolanı vücudumuz %80 kullanıyorsa sustanon bunu baskılayıp %20 seviyelerine çekebiliyormuş (değerler örnek olarak verilmiştir, gerçeklikle alakası yoktur.) @metinav @Askabar
    • Yazan: Emin982
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kürün ikinci ayının ortasındayım
      Haftalık:
      500 testo ent 500 bolde ent 200 tren ent Yapıyorum 6 gündür idman yok tatilden dolayı 4-5 gün daha olmayacak totade 10 yani ama iğneleri yapıyorum hafta iki enjekte bir zararı olur mu yapmak mı doğru yoksa yapmamak mı beslen her zamanki gibi sağlıklı onda problem yok görüşlerinizi bekliyorum.
    • Yazan: ballyozboy
      Herkese iyi günler,
      21 yaşındayım 3 yıldır vücut geliştirme yapıyorum. İlk kürümün 7. haftasındayım.
      Kür içeriği;
      250 mg testo e.  200 mg boldenone 30 mg dianabol  Dianabol 6 hafta kullanıp bıraktım. 
      Elimde evogen marka 400 mg boldenone var. 
      İçeriği;
      40 mg/ml acetate 165 mg/ml cypionate  195 mg/ml undecylenate şeklinde. Önceki boldenonum 200 mg boldenone undecylenate şeklindeydi. Kullanım dozlarını 500 testo 400 boldenon olarak artırmak istiyorum. 
      Bu ürünü kullanırken içeriğindeki acetate ve cypionate formu kullanım şeklini etkiler mi?  Pazartesi 250 testesteron e. 200 mg yani 0.5 ml boldenone, Perşembe 250 testo 200 mg yani 0.5 ml boldenone kullanmam mi mantıklı yoksa 500 testo ve 400 boldenonu 3 ml şeklinde tek seferlik kullanmam mı mantıklı olur? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum..

• Yazan: TestosuzTesto
      Merhaba arkadaşlar,
      Yaklaşık 80 kilo civarındayım, geçen sene:
      testosteron enanthate boldenon deca Kürü yapmıştım 13 haftalık olacak şekilde fakat 8. Hafta da yaptığım kaza sebebi ile 1 sene spor yapamadım, bu hafta itibari ile tekrardan başladım 
      500 testo 13 hafta  400 deca 10 hafta 5 hafta 50 mg anapolon olacak İstediğim kilo 95-100 aralığı sizce mümkün olabilir mi ? İtiş çekiş bacak uygulayacağım günde 500-600 gram tavuk göğsü, 5-10 adet yumurta , 600-700 gram pirinç ve patates şeklinde ilerleyeceğim. Hafta da 3 kardio yapacağım. Şunu şöyle yap diyeceğiniz tavsiye yorumunuz var mıdır ?
      Hedefim ciddi bir şekilde yarışmalara hazırlanmak önümüzde ki 2 sene içinde.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.