Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ardarnold

Günde 10iu genotropin el ayağı büyütür mü?

Önerilen İletiler

ardarnold    3

Merhaba değerli forum üyeleri,

Plaklarım kapanmadan steroid kullandığımdan ötürü el ayak boy vs. aileme göre çok küçük kaldı günde 10 inute genotropin kullanıcam 15 kalem aldım sizce plaklar kapanmasına rağmen en azından el ve ayakta büyüme yapar mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ZYZZ    41

Dostum ilk steroid kullandığında kaç yaşındaydın şuan kaç plaklar açık mı değil mi? El ayak büyüse iyi vücutta kötü hastalık varsa uyku konumunda olan onuda uyandırır sonra kaş yapayım derken göz çıkarma. :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardarnold    3
gönderildi (düzenlendi)
ZYZZ, 3 dakika önce yazdı:

Dostum ilk steroid kullandığında kaç yaşındaydın şuan kaç plaklar açık mı değil mi? El ayak büyüse iyi vücutta kötü hastalık varsa uyku konumunda olan onuda uyandırır sonra kaş yapayım derken göz çıkarma. :) 

Çok detaylı bi checkup yaptırmıştımda buna hiç baktırmadım muhtemelen plaklar kapalıdır 2 senedir testo var vücüdumda 3-4 kür yaptım en azından el ayağın genişlemesi bile kafi benim için

tarihinde ardarnold tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    41
ardarnold, 5 dakika önce yazdı:

Çok detaylı bi checkup yaptırmıştımda buna hiç baktırmadım muhtemelen plaklar kapalıdır 2 senedir testo var vücüdumda 3-4 kür yaptım en azından el ayağın genişlemesi bile kafi benim için

Kaç yaşında steroide başladın ve şuan kaç yaşındasın ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardarnold    3
ZYZZ, Şimdi yazdı:

Kaç yaşında steroide başladın ve şuan kaç yaşındasın ?

16 yaşında başladım 19 olucam 2 aya

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    41
ardarnold, 19 dakika önce yazdı:

16 yaşında başladım 19 olucam 2 aya

16 yaşında mı? O.o Anladım zor bu saate sonra kemik yapının gelişmesi bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.511
ardarnold, 44 dakika önce yazdı:

Plaklarım kapanmadan steroid kullandığımdan ötürü el ayak boy vs. aileme göre çok küçük kaldı günde 10 inute genotropin kullanıcam 15 kalem aldım sizce plaklar kapanmasına rağmen en azından el ve ayakta büyüme yapar mı?

10 iu çok fazla ve kan şekerini kontrol etmezsen troidlerini düzenli kontrol etmezsen büyük ihtimalle şeker hastası ve tiroid hastası olacaksındır.  Çoğu sporcunun uzun kullanımda ayak numarasının değiştiğini duymuştum 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardarnold    3
otopsicikedi, Bir saat önce yazdı:

10 iu çok fazla ve kan şekerini kontrol etmezsen troidlerini düzenli kontrol etmezsen büyük ihtimalle şeker hastası ve tiroid hastası olacaksındır.  Çoğu sporcunun uzun kullanımda ayak numarasının değiştiğini duymuştum 

Hocam nasıl kontrol edebilirim düzenli kan testi mi yapmalıyım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.511
ardarnold, 4 dakika önce yazdı:

Hocam nasıl kontrol edebilirim düzenli kan testi mi yapmalıyım

açıkcası bu yapacağın protokolü burada verilen tavsiyeler ile kendi başına sürdürmen imkansız günde 10 iu gh kullanacak kadar iyi bir maddi durumun varsa kesinlikle piyasada çok iyi koçlar var. konan ile istişare yapmanı öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    197

Sırf bu sebepten endokrine randevum var hayatım boyunca steroid kullanmadım babam(1.85) annem(1.80) kemik plaklarım 14 yaşında kapanıyor ve 167 kalıyorum önemli olan bu değil boyu kabullendim artık çözümü yok ama ellerim ayaklarım 12-13 yaşında çocuklarla eşdeğer kemiklerimde gelişme yok sana tavsiyem endokrine gitmen gerekiyor o gereken testleri yapıp tedavi yöntemini söyleyecektir dürüst bir şekilde steroid kullandığını söyle tedaviye yanlış başlamasın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    143
gönderildi (düzenlendi)
ardarnold, 6 saat önce yazdı:

dostum 15 kalemi bir anda alabilecek kadar maddiyatın varsa yardım arayacağın en verimli yer burası değil güzel bir koç bul öncelikle, ardından belirsizliklerle vakit kaybetme ve plaklarının kapanıp kapanmadığını gör muayene ol, ve hayir arkadaşlar herkesin plağı kapancak diye bir durum yok ve tekrar hayır 18den sonra boy uzamayı durduracak diye bir durumda yok ne örnekler gördü bu gözler bir bilseniz; Ayriyetten kardeşim "kemik plaklarını kapatan şey östrojendir testestoron değil." 

Kür içi östrojen kontrolünü iyi sağladıysan bir problem olmayacaktır.

tarihinde Vezuchiy tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    281
gönderildi (düzenlendi)

Günde 10 iu gh kullanacak ne iş yapıyorsun merak ettim açıkçası günde 4 iu bile beni zorluyordu maddiyat açısından ya hesap bilmiyorsun yada baban fabrikatör 🤣🤣

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardarnold    3
Tr3n, 10 dakika önce yazdı:

Günde 10 iu gh kullanacak ne iş yapıyorsun merak ettim açıkçası günde 4 iu bile beni zorluyordu maddiyat açısından ya hesap bilmiyorsun yada baban fabrikatör 🤣🤣

Yok babam özel güvenlik :) Ben ticaretle uğraşıyorum ve restoranlarım var Adanada

• ahahaha 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kanka günde 10 ünite alırsan ölürsün günde 6 ünite al ve bunlardan hepsinden önce bir chekup yap kan tahlilerini her ay bir doktorla yada işin ehli bir koçla takip edin chekup upu yap ve endokrin git plakların açık mı değil mi onu öğren hepsinden önce.  sonra chekup sonra koç ayarla gerisi tamamdır 👌

Yüksek ihtimallede açıktır plakların ama ergenliğe kaç yaşında girdiğin ve öğretim girmişsin herhalde orayı bilmiyorum plakların erken kapanması bir çok neden varda sen dediğim gibi hepsinden önce bir endokrinoloji doktoruna git sana bi film çeksin plaklar açık mı kapalı mı onu öğren sonrası kolay iş...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardarnold    3
İngilizkano, 8 saat önce yazdı:

Kanka günde 10 ünite alırsan ölürsün günde 6 ünite al ve bunlardan hepsinden önce bir chekup yap kan tahlilerini her ay bir doktorla yada işin ehli bir koçla takip edin chekup upu yap ve endokrin git plakların açık mı değil mi onu öğren hepsinden önce.  sonra chekup sonra koç ayarla gerisi tamamdır 👌

Yüksek ihtimallede açıktır plakların ama ergenliğe kaç yaşında girdiğin ve öğretim girmişsin herhalde orayı bilmiyorum plakların erken kapanması bir çok neden varda sen dediğim gibi hepsinden önce bir endokrinoloji doktoruna git sana bi film çeksin plaklar açık mı kapalı mı onu öğren sonrası kolay iş...

konudan bağımsız ama 10 tanesini buzluğa 5 tanesini normal buzdolabına koymuştum bozulmuş sanırım veya bozulmuş mudur? 

biraz üzdü dediğin gibi yapıcam teşekkürler kardeşim

image.thumb.png.da0a621ecc7a9a4daeea51104fced8e9.png-

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meraklı    0
ardarnold, 20 saat önce yazdı:

Yok babam özel güvenlik :) Ben ticaretle uğraşıyorum ve restoranlarım var Adanada

Kardeşim bende Adana da yaşıyorum, günde 10 iu çok fazla 4-6 ile başla. İleri seviyeye geldiğinde bi koç ile devam edersin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    281
ardarnold, 2 saat önce yazdı:

konudan bağımsız ama 10 tanesini buzluğa 5 tanesini normal buzdolabına koymuştum bozulmuş sanırım veya bozulmuş mudur? 

Buzdolabında bırakma kanka et değil ilaç bu. Birde Gh ler hassas kalemi kurarken  nazik davranman gerekiyor, ayran calkalar gibi calkalama. Her zaman alt kapakta bulundur olan olmuş  canını sıkma çözülür kendi kendine. Bende kurarken bir kez patlattım kalemi iğnesini takmadım havasız kaldı iğne giriş yeri plastiği patladı dikkatli kurman lazım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365
ardarnold, 2 saat önce yazdı:

Konunun uzmanı @Askabar hocam. Kullanma talimatında kullanmayın yazıyor. Bence bozulmaz en fazla etkisi olmaz. Birde herkes iyiliğini düşünüp 4-6 iu ile başla diyor bunu kulak arkası etme sık sık kontrole git.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.091
Diver, Bir saat önce yazdı:

Konunun uzmanı @Askabar hocam. Kullanma talimatında kullanmayın yazıyor. Bence bozulmaz en fazla etkisi olmaz. Birde herkes iyiliğini düşünüp 4-6 iu ile başla diyor bunu kulak arkası etme sık sık kontrole git.

Daha bugun benzer durumda ki gh yi kullandım. Hatta test vermeye gittim. Tesisten 20 dk önce 2 iü vurup test verdim 10 gün sonra sonuçlar çıkacak ama ben sorun olacağını sanmıyorum.  Karışmış durumda olsa sorun olur ama sıvı ile tozu karıştırmadıysan kullanılır ama kesinlikle 6 iü üstünü önermem 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardarnold    3
Diver, 7 saat önce yazdı:

Askabar, 5 saat önce yazdı:

Daha bugun benzer durumda ki gh yi kullandım. Hatta test vermeye gittim. Tesisten 20 dk önce 2 iü vurup test verdim 10 gün sonra sonuçlar çıkacak ama ben sorun olacağını sanmıyorum.  Karışmış durumda olsa sorun olur ama sıvı ile tozu karıştırmadıysan kullanılır ama kesinlikle 6 iü üstünü önermem 

Meraklı, 8 saat önce yazdı:

Kardeşim bende Adana da yaşıyorum, günde 10 iu çok fazla 4-6 ile başla. İleri seviyeye geldiğinde bi koç ile devam edersin.

İngilizkano, 17 saat önce yazdı:

hepiniz çok haklıymışsınız az önce 4 ünite vurayım dedim bayılacaktım bu ne 2 sene önce kullandığımda böyle değildi bi garip oldum gerçekten teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.091
ardarnold, 8 saat önce yazdı:

hepiniz çok haklıymışsınız az önce 4 ünite vurayım dedim bayılacaktım bu ne 2 sene önce kullandığımda böyle değildi bi garip oldum gerçekten teşekkürler

Bayılacaktım derken :) nasıl bir etki gördün ki gh nin öyle bayıltma vs etkisi yok bu arada

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardarnold    3
Askabar, Bir saat önce yazdı:

Bayılacaktım derken :) nasıl bir etki gördün ki gh nin öyle bayıltma vs etkisi yok bu arada

açtım idman sonrası kan sekerim düştü sanirim vurunca bi başım döndü uyaninca vurdum bi sorun yoktu ama

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.091
ardarnold, 20 dakika önce yazdı:

açtım idman sonrası kan sekerim düştü sanirim vurunca bi başım döndü uyaninca vurdum bi sorun yoktu ama

Gh kan şekerini düşürmez. Konuyu başından belli takip etmiyorum. Hangi marka gh vurdun. Nerden aldın. Ben ger eczaneden aldıysan psikolojik olarak öyle hissetmişsindir yok başkasından aldıysan ve kan şekeri düştüyse içinde gh değil insijün vardır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardarnold    3
gönderildi (düzenlendi)
Askabar, 45 dakika önce yazdı:

Gh kan şekerini düşürmez. Konuyu başından belli takip etmiyorum. Hangi marka gh vurdun. Nerden aldın. Ben ger eczaneden aldıysan psikolojik olarak öyle hissetmişsindir yok başkasından aldıysan ve kan şekeri düştüyse içinde gh değil insijün vardır 

Yarçem eczanesi diye biyerden aldım adanada yaşıyorum bilmiyorum ilk vuruşta bi kan şekerim düşer gibi oldu 4 ünite vurdum sanırım uzun süredir vurmuyodum ondan olabilir mi? (HGH Fragment vururkende o hissiyatı yaşamıştım aynı türev ilaçlar) 

Fakat bu sabah uyandığım gibi 3 ünite vurdum onda hiçbirşey hissetmedim ama kokuda gelmedi yani vurmamış bile olabilirim.
Yan çevirdim 0.9 vurdum sonra bastım 1 dk bekledim akmasın diye çıkardım 1 damla falan aktı iğne ucunu çıkardım. 
Bi sorun var mıdır sence hocam? Veyahut orjinal olduğunu nerden anlayabilirim saçma bi şekilde çok fazla vardı ellerinde 15+ var dedi bana stokta daha

tarihinde ardarnold tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.091

Tek seferde 4 vurma yerinde olsam 2 seferde vururdum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Ahmetphenylprop
      Selamlar 4iu GH ve günde 3 defa 5 ünite novorapid alarak sizce kas kazanıp yağ yakımı mümkün olur mu? İnsülin ile yüksek miktardaki karbonhidratı yağ olarak değilde kaslarda depolayip yağ yakılır mı?
      @Emrahhocam sizde kullaniyordunuz yorumlarınızı bekliyorum.
    • Yazan: KA21
      Merhaba,
      Ben 41 yaşında olan son 4-5 sene hariç sporu sürekli hayatımda tutan bir kişiydim. Vücut geliştirme sporunu da uzunca bir süre naturel olarak yaptım. Şuanda tabi ki çok yağlı ve eski halimden çok uzağım. Şimdi tekrar uzun koşular ve yürüyüşlerle kendimi hazırlıyorum. Bu sürece başlarken 91 kiloydum. Şuanda güzel beslenme, spor ve GH ( 2Iu / gün ) ile 83,5 kiloya düştüm. GH' ı yağ yakımım hızlansın ve kas kaybını minimize etmek için kullanıyorum.
      Şimdi forumda bunun cevabı var diyebilirsiniz ancak ben sporu sabah erken saatte yapıyorum. Spordan sonra tabi besleniyorum. Yatmadan önce alırsam sabah kas ağrısından spor yapamıyorum.
      Sorularım:
      GH' ı ne zaman almalıyım? Sizin farklı öneriniz var mı ? GH' ı biraz daha arttırsam fayda sağlar mı? Yada arttırmalı mıyım? Destekleriniz için şimdiden çok teşekkürler.

• Yazan: Byjoogo
      Merhabalar 180 boy 86 kilo yaklaşık %8-10 yağ oranına sahibim.
      haftalık 500 testo e.3 00 primo 200 masteron kürü yapmaktayım. Günlük 4 ünite kadar gh kullanmaya başlayacağım. İnsülin kullanımı olarak lantus ve humalog kullanmayı düşünüyorum. Kalori olarak şu an 3500aliyorum her hafta 200 kalori artarak devam edecek. Sabah kalkar kalmaz 10 ünite lantus akşam idman sonrası öğünü öncesinde de 5 ünite humalog kullanmayı düşünüyorum. Sizlerin önerebileceği ek düşünceniz varsa sevinirim.
    • Yazan: sarmkolik
      Öncelikle hepinize iyi forumlar.
      Forumda çoğu konuda gördüğüm üzere MK-677'yi boy uzaması için kullanacak olan arkadaşlara GH ve igf-1 gibi yanıtlar verilmiş ama MK-677 büyüme hormonunu artırdığı için dolaylı olarak boy uzamasına da katkı sağlamaz mı? 
    • Yazan: Ritalin
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      2. gün oldu iştahım biraz azaldı ama aslında karnım gayet de aç olmasına rağmen midem çok yanıyor, gh yapar mı bunu ya?
      Uyumaktan yemek yiyecek ve spor yapacak vakit de bulamadım ayrıca.. 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.