Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

DevinTowsend

Kasık ve omuzlardan gelen kütlemelerin sebebi ne olabilir?

Önerilen İletiler

Merhabalar bulk kürümün yaklaşık 20. haftasındayım bu süreçte 61 kilodan 79 a kadar yükseldim , Her ay artan kasılmalar kramplar git gide artmaya bazen uyurken bile uyandırmaya başladı , Omuzum kırık makina dişlişi gibi katurduyor , Kasık  kemiklerim (adını bilmiyorum) , yürürken kütlüyor takılıyor , İdmanları gerektiğince sert atıyorum kendimi ekstra zorlayacak şeyler hiç bir zaman yapmıyorum egolifting seven birisi değilim, Ve ekstradan kaslarım bazen kendi kendine kasılıyor kramplar giriyor özellikle ön kol bölgesi, 

Kolojen önerisi yapacak arkadaşlara teşekür ediyorum 3 aydır düzenli olarak alıyorum pek faydasını görmedim sebebin bundan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum ..

@rastlantisal @Bay-T @SERKO @Askabar @otopsicikedi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardas    366

Magnezyum kullanıyor musun ve su atıcı bir ilaç var mı küründe ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oathbreaker    56
gönderildi (düzenlendi)

Winstrol veya diüretik herhangi bir ilaç varsa kes magnezyum potasyum yüklemesi yap eğer hala geçmiyorsa tuz al kramp geçer elbet

Benim kütlemeyen yerim yok onu kafana takma bir şey olmuyor

tarihinde Oathbreaker tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas, 52 dakika önce yazdı:

Magnezyum kullanıyor musun ve su atıcı bir ilaç var mı küründe ?

Hayır , 10. Haftaya kadar Uzun ester deka kullanıyordum çıkardım bu vasıtayla herhalde kramplar ve kütlemeler daha fazla arttı

Rutin Takviyeler olarak:

• magnezyum
  • çinko
  • Omega3
  • C Vitamini
  • Multivitamin
  • Devedikeni
  • Demir

kullanıyorum yalnızca. 

Oathbreaker, 10 dakika önce yazdı:

Winstrol veya diüretik herhangi bir ilaç varsa kes magnezyum potasyum yüklemesi yap eğer hala geçmiyorsa tuz al kramp geçer elbet

Benim kütlemeyen yerim yok onu kafana takma bir şey olmuyor

Yanıtladım bir üstteki arkadaş içinde , Kütleme sesle kalsa sorun etmiyorum zaten günlük hayatımda takılmalar yaşıyorum , otobüse binerken takıldım basamağı çıkamadım şoförle bakıştım 2 dakika :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oathbreaker    56
DevinTowsend, 2 dakika önce yazdı:

Yanıtladım bir üstteki arkadaş içinde , Kütleme sesle kalsa sorun etmiyorum zaten günlük hayatımda takılmalar yaşıyorum , otobüse binerken takıldım basamağı çıkamadım şöforle bakıstım 2 dakika :)

Benim ağır veya hafif nereyi sakatladıysam genellikle orası kütlemese bile zamanla kütlemeye başlıyor ilgili bölgelere röntgen çektir baktın olmuyor sporcu fizik tedavisine git hareket kısıtlanmanla ilgili test yaptırt

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399

Yakın zamanda hormon testi yaptırdın mı? e2 düşürmek için arimidex vs kullanıyor musun? Testo dışında bir şey kullanıyor musun? Dozajlar nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    366

Kıtlama ve takılma sorunu benimde dirseğimde oluyor fakat ilaçla alakası yoktu önceden de oluyordu sakatlamıştım antrenmanda kramp konusunda bende de bi ara yatarken filan ayağıma giriyordu uykudan uyandırıyordu hangi magnezyumu kullanıyorsun compleks mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver, 4 saat önce yazdı:

Yakın zamanda hormon testi yaptırdın mı? e2 düşürmek için arimidex vs kullanıyor musun? Testo dışında bir şey kullanıyor musun? Dozajlar nedir?

Maalesef yakın zamana ait kan testim yok 15 günde bir defa yarı dostinex dışında bir baskılayıcı kullanmıyorum , 

•500 Test

•500 bolde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
DevinTowsend, Bir saat önce yazdı:

Maalesef yakın zamana ait kan testim yok 15 günde bir defa yarı dostinex dışında bir baskılayıcı kullanmıyorum , 

•500 Test

•500 bolde 

Kan tahlili ver onun üzerinden konuşalım dostum. Östrojenin düşük olabilir. Neden 15 günde bir dostinex kullanıyorsun?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.414

Sorun düşük prolaktin ve E2 gibi duruyor. 

Total testo, Prolaktin ve E2 testi yaptırıp bizimle paylaşır mısın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 14.05.2024 - 07:23 yazdı:

Sorun düşük prolaktin ve E2 gibi duruyor. 

Total testo, Prolaktin ve E2 testi yaptırıp bizimle paylaşır mısın?

Tabi ki Ümit Hocam , ama bu süreçte önce memlekete dönmem gerekiyor bulunduğum bölgede yaptıramıyorum , Düşük prolaktin olabilir mi bilmiyorum @Diver *İtafen yarım yarım dostinex kullanma sebebim 1 ay önce azar başlayan göğüste hafif batma ve su gelmesiydi , Ezbere hareket etmek yanlış farkında olsamda bulunduğum konumda sürekli kan testi yaptıramıyorum , Kafama görede arimidex yutup kürün verimini düşürmek istemedim . Kan Testlerini yakında paylaşacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: yasarrcnn
      Herkese merhaba,
      Bir sorum olacak fikir, tavsiye verebilecek olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
      Uzun zamandır ara vermeden ağırlık çalışmanın hali hazırda getirdiği vücutta ağrı sorunlarım zaten vardı üstüne bir de haftada iki futbol maçına çıkıyorum o da çok fazla yoruyor, şimdi 250mg test. e. kullanıyorum compound hareketlerde şu an ortalama 15-20 kg artış var, kaldırıyorum fakat artan kilolardan eklemlerim ve kemiklerim artık o kadar ağrımaya başladı ki spordan gerçekten soğumaya başladım ilerleyen zamanda da bir aylık bir ara vermeyi düşünüyorum. Böyle bir durum yaşamış olan veya bilgisi olan şunu kullansan işe yarar diyebileceğiniz bir öneri fikir var mıdır? @Diver @metinav
      Yardımcı olabilecek herkese şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: Ferhelm
      Merhabalar değerli forum üyeleri,
      Bu konumda sizlere yaşadığım bir sorundan bahsedeceğim dumbell shoulder press (5 kilo da 10 kilo da aynı etki birşey değişmiyor boş yapsam bile) yaparken sol kürek kemiğim tık tık diye ses çıkarıyor ağrı acı vs yok ama çok rahatsız oluyorum her an birşey olacakmış gibi ne yapmam gerek ?
    • Yazan: gigabatu
      Öncelikle selamlar herkese iyi günler diliyorum...
      Üç buçuk yıllık bir vücut geliştirme geçmişim var bu süreç içerisinde çok sakatlandım dizlerimi (kondromolozi patella), omzumu (rotator cuff) ve dirseklerimi sakatladım çok ağır çalıştığımı da düşünmüyorum fakat eklemler dayanmadı. Yıllardır doğru düzgün bacak çalışamıyorum çalıştığım zaman da 5kg ile dümenden leg curl, extension.. Bu durum ister istemez insanı psikolojik olarak da etkiliyor. Spor esnasında eskiden sakatladığım yerler ağrıyor, eklem sağlığı için önereceğiniz ek takviye, kullanmam gereken ürünler var mıdır? Şimdiden teşekkürler...

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.